Сумісність Раку і Діви в дружбі, любові, шлюбі та роботі

У статті ми розповімо, в яких галузях сумісні Рак і Діва, що пов’язує чоловіків і жінок цих знаків зодіаку, які плюси і мінуси будуть відносин. А також ви дізнаєтеся, що спільного між дівчиною-Дівою і дівчиною-Рак і зможуть дружити чоловіки, народжені під цими знаками.

Сумісні Рак і Діва

Знак зодіаку Рак відомий своєю загадковістю, наполегливістю і відмінною інтуїцією. Він розважливий і мудрий, не поспішає з висновками і завжди знаходить вирішення для складної проблеми. У характеристиці Діви можна побачити такі риси, як прагматичність, працьовитість, акуратність. Діви організовані, зібрані і не піддаються емоціям.

У таблиці ми зібрали часто зустрічаються якості кожного знака зодіаку.

Рак Діва
Замкнутість і непублічний спосіб життя Витонченість і естетичний смак
Сентиментальність і ранимість Вміння вибудувати логічний ланцюжок
Цілеспрямованість і завзятість Незалежність

На думку астрологів, сумісність Діви з Раком ідеальна. У їх відносинах точно не буде пристрастей і скандалів, зате присутня любов, розуміння і гармонія. Раки ощадливі, що чудово поєднується з прагматичністю Діви.

Обидва партнера в цьому союзі прагнуть до фінансового благополуччя і спокою. Кожен має серйозний настрій на створення міцної сім’ї. Але іноді можуть виникати сварки з приводу побуту і виховання дітей.

Сумісність Діви-жінки і Раку-чоловіки

Діва-жінка і Рак-чоловік – це сприятливий і плідний союз. В парі жінка підтримує чоловіка і надихає його на нові звершення. З неї Рак стає набагато зібраніше, не розкисає при появі труднощів і не панікує. Він впевнений в Діві як у близькій подрузі, соратниці і дружини. Вона не дає приводів для ревнощів і підозр.

Завдяки Раку Діва стає терпимішими й добрішими. Вона менше концентрується на дрібницях і критиці, акцентуючи свою увагу зміцненні відносин. Така чудова сумісність знаків зодіаку проявляється не тільки в любовних відносинах, але і в робочому союзі чи дружбу.

У дружбі

Подруга-Діва завжди допоможе хлопцю-Раку навести порядок не тільки в будинку, але і в голові. У неї завжди є відповідь на будь-яке питання або пораду, що робити в ситуації, що склалася. Рак легко піддається сумнівам і поганому настрою, а Діва може розрядити обстановку.

Для неї цей хлопець занадто романтичний і емоційний. Їй не по душі різні драми і чвари. Тому вона може довго тримати Раку у френдзоне, не дозволяючи відносинам розвиватися. Як тільки зрозуміє, що він не зазіхає на її незалежність, то може зважитися на більш близькі стосунки. Хороша сумісність знаків зодіаку дозволяє зберігати дружбу довгі роки.

У любові

Дівчина-Діва позиціонує себе як господарська і практична особа. Тому хлопець-Рак бачить в ній відмінну майбутню дружину, матір своїх дітей. Йому подобається її серйозність і некапризность. Він стане красиво доглядати за Дівою і дарувати корисні подарунки, щоб завоювати її серце. Діва побачить в чоловікові великі перспективи, тому відповість на його залицяння. Їй важливо, щоб поряд був надійний чоловік, який зможе забезпечити їх сімейне життя.

Ці чоловік і жінка не будуть відчувати пристрасті в любові. В їх розумінні головне у стосунках – взаємна турбота і ніжність. Сумісність знаків зодіаку Рак і Діва дає закоханим надію на успішне спільне майбутнє.

У шлюбі

Вдала сумісність цих знаків зодіаку зберігається не тільки в любові, але і в шлюбі. Діва-дружина і Рак-чоловік мають загальні уявлення про подружнє життя і грошах. Рак уміє заробляти для сім’ї, а Діва грамотно розпоряджатися цим заробітком.

Правда, в їх шлюбних відносинах Раку може не вистачати романтики, а їй буде складно відстоювати особистий простір. Але ці проблеми вирішуються. Діві доведеться навчитися приймати помилки коханого чоловіка, а Раку не стоїть гостро реагувати на гострі слова дружини.

У ліжку

В сексі чоловікові-Раку необхідна ніжність і довга підготовка. Діва-дівчина з розумінням відноситься до перевагам коханого. У нього багата сексуальна фантазія і він вразить свою партнерку.

Діва готова до будь-яких експериментів, але не потерпить грубості. А ще їй важливо відчуття свободи – що партнер не тисне на неї, вимагаючи виконувати свої примхи. Відсутність пристрасті не зіпсують сексуальну ідилію цих двох.

У роботі та бізнесі

Діва-жінка і Рак-чоловік навряд чи займуться ризикованим бізнесом. Їх коник – сталість, те, що буде регулярно приносити стабільний дохід, наприклад, невеликий продуктовий магазин або перукарня. Вони чудово розуміють один одного, Рак може займатися стратегією компанії, а Діва контролювати кадри і прибуток бізнесу.

Як звичайні колеги вони теж можуть плідно співпрацювати. Обидва ставляться до роботи з усією серйозністю. Єдине, чого не вистачає співробітників – це творчої жилки, вони занадто зациклені на практичності проекту.

Плюси і мінуси відносин

Ідеальна сумісність Раку і Діви проявляється у всіх відносинах, але у пари бувають розбіжності. У таблиці нижче ми зібрали сильні і слабкі сторони союзу.

Плюси відносин Мінуси відносин
Обидва люблять спокій Раку потрібна романтика, яку Діва не може забезпечити
Схожі захоплення Рак власник, а Діві потрібно особистий простір
Однакові уявлення про сім’ю та побут Діва здатна критикувати Раку
Підтримують один одного в труднощах, обидва дбайливі й ніжні Діву дратує зайва емоційність партнера
Бережливі по відношенню до грошей Жінці потрібна активність, вона може підганяти коханого

Сумісність чоловіка-Діви і жінки-Раку

Хлопець-Діва – це перфекціоніст, який все робить ідеально: вчиться, працює, а ще намагається створити міцну і дружну сім’ю. Він може легко закохатися в ніжну і вразливу леді-Рак. Вона підкорить його своїм спокоєм і терпінням. У цього хлопця дівчина-Рак здатна побачити міцне чоловіче плече і розуміє партнера для близьких відносин.

Разом їм легко підтримувати розмови і знаходити спільні інтереси. Діва-хлопець і Рак-дівчина володіють високою сумісністю для дружнього спілкування, створення робочого партнерства та сімейної ідилії.

У дружбі

Хороша сумісність в дружбі знаків зодіаку пов’язана з однаковими уявленнями про життя. Обидва не люблять галасливих компаній і тусовок, вважаючи за краще проводити час вдома.

Хлопець-Діва завжди прийде на допомогу подрузі, яку кинув хлопець. Він вміє вислухати і зробити справедливі зауваження. Дівчина-Рак володіє чудовою інтуїцією і завжди знає, як будуть розвиватися відносини Діви з дівчатами. Проте з часом Рак-дівчина і Діва-хлопець можуть помітити, що відмінно підходять один одному не тільки як друзі.

У любові

Сором’язлива, але неймовірно чарівна дівчина-Рак зводить з розуму чоловіка-Діву. Не в силах контролювати себе, він може зізнатися їй у коханні. Як тільки отримає згоду на відносини, що буде обсипати її дорогими подарунками і щогодини телефонувати або надсилати повідомлення. Ласкава дівчина-Рак буде піклуватися про своєму улюбленому, готувати для нього смачні сніданки та дарувати корисні речі.

Вони не будуть обговорювати свої відносини з друзями, вирішуючи всі розбіжності тільки вдвох. Чудова сумісність знаків зодіаку допоможе закоханим здійснити їх мрії про ідеальні стосунки.

У шлюбі

Рак і Діва навряд чи закотять пишне торжество з нагоди одруження. Замість цього вони куплять простору квартиру або затишний будиночок на березі моря. Чоловік-Діва стане лідером їх сім’ї, а дівчина-Рак буде займатися будинком і дітьми. Іноді вона буде ревнувати свого зайнятого чоловіка, але він пояснить, що її підозри марні.

Чоловіки-Діви надзвичайно вимогливі до своїх дружин у побуті, вони цінують ідеальну чистоту і порядок. Але лояльна дівчина-Рак здатна заспокоїти розбушувався чоловіка своїми ласкавими словами та компліментами. Тому висока сумісність Раку-жінки і чоловіки-Діви простежується не тільки в любові, але і в шлюбі.

У ліжку

Жінка-Рак потребує довгої любовній грі. Вона здатна розкріпачити свого коханого, подарувавши йому гаму раніше незвіданих емоцій. Чоловік-Діва – прихильник традиційного інтиму, багато що в його розумінні неприпустимо. Між Раком і Дівою точно не буде палкої пристрасті, але з часом вони звикнуть до перевагам один одного і стануть більш чуйними у ліжку.

У роботі та бізнесі

Рак-дівчина і Діва-хлопець стануть відмінною командою на роботі. Леді-Рак легко відокремлює прибуткові справи від безперспективних. Вона може прорахувати, в якій сфері їм гарантований успіх. Діва вміє переконувати, чоловік здатний переконати інвесторів вкласти кошти в їх спільний бізнес.

Вони можуть бути корисними один одному і як прості колеги. Чоловік-Діва додасть впевненості й організованості Раку, а вона зможе досягти поставленої керівництвом мети. Раки вміло виявляють помилки і можуть довести будь-який проект до досконалості.

Плюси і мінуси відносин

Гармонійна сумісність знаків зодіаку означає, що хлопець-Діва, дівчина-Рак можуть створити міцний союз. У їх відносинах є плюси і мінуси – ми зібрали їх у таблиці.

Сильні сторони пари Слабкі сторони пари
Однакові погляди на сімейне життя Рак-жінка може ревнувати чоловіка
Взаємна підтримка і турбота Діва-чоловік буває надто прямолінійним
Обидва домосіди, не люблять галасливі компанії Занадто одноманітні і рутинні відносини
Розпоряджаються грошима з розумом Незалежного чоловіка-Діву дратує контроль подружжя
Поважають один одного Обидва партнери неговіркі і потайливі

Підходять один одному жінка-Рак і жінка-Діва

Рак-жінка і Діва-жінка цілком можуть стати близькими подругами. В житті замкнута Рак може довірити Діві важливий секрет, тому що вважає її надійною і неболтливой. Її надихає витонченість і гострий розум Діви. А Діву приваблює інтелект і артистизм подруги, її емоційність і здатність до співчуття. Вони з повагою і розумінням ставляться один до одного, допомагають у складних ситуаціях. Разом можуть відвідувати виставки, ходити за покупками і обговорювати чоловіків. Астрологічна сумісність знаків зодіаку допомагає їм підтримувати близьку і міцну дружбу довгі роки.

Дівчина-Рак і дівчина-Діва можуть непогано працювати разом. Їм під силу налагодити продуктивну роботу в офісі і налаштувати співробітників на позитивний лад. В загальній роботі над проектом Діві краще дати повноваження керівника. Вона може зібрати і систематизувати інформацію і проконтролювати дії команди. Дівчина-Рак володіє інтуїцією і витримкою. Вона ретельно перевіряє кожну дрібницю і здатна правильно підготувати необхідну документацію. Обидві дами прагнуть досягти професійного успіху, і вони ніколи не лінуються.

Чоловік-Діва і чоловік-Рак як друзі і партнери

Чоловік-Діва і чоловік-Рак здатні стати кращими друзями і партнерами по бізнесу. Вони можуть разом дивитися футбол і ходити на курси англійської. Неговіркі в звичайному житті друзі швидко знаходять спільну мову і годинами базікають. Романтичний Рак може навчити Діву знайомитися з дівчатами і почерпнути від нього способи додаткового заробітку. Друзі завжди протягнуть руку допомоги один одному, займуть грошей та вислухають. Вони зберігають таємниці і не здатні на зраду, навіть якщо посварилися. Особливо міцна дружба цих хлопців, якщо вони почали спілкуватися ще за часів школи або університету.

Відмінна сумісність у цих знаків і для спільної роботи. Діва прагне до ідеалу, тому будь-яке завдання виконує ідеально. Іноді цей чоловік критикує інших, але може перекласти свої слова жартома. Рак любить фантазувати – він винахідливий і може створити унікальний продукт, чим вразить колегу-Діву.

Рішучість Діви і інтуїція Раку допоможе їм розвивати свій бізнес-проект. Вони не дають спуску конкурентам і при цьому прагнуть працювати чесно.