Жінка-Близнюки і чоловік-Діва: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Близнюками і чоловіком-Дівою. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Діва-чоловік і жінка-Близнюки в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Близнюки і чоловік-Діва як пара

Два самодостатніх знака зодіаку легко знайдуть спільну мову. Жінка-Близнюки – це товариська, яскрава особистість, яка побачить в чоловікові-Діві впевненого, хоч і прагматичного партнера. Їм буде цікаво разом, але в відносинах можуть бути проблеми, які не так легко вирішити звичайними розмовою.

Сумісність знаків зодіаку може становити навіть 90 відсотків, але при цьому Близнюки-жінка і чоловік-Діва не завжди можуть похвалитися гармонійними і міцними відносинами.

Плюси відносин

Чоловік-Діва відрізняється холодністю, але коли він зближується з повітряної дівчиною-Близнюками, його серце тане. Саме тому в парі буде багато позитивних моментів.

Сумісність знаків зодіаку висока і тримається на наступних плюси:

 • обидва хочуть жити в достатку і прагнуть реалізувати цю мету;
 • високий інтелект дозволяє чоловікові і жінці завжди знаходити цікаві теми для обговорення;
 • знаків зодіаку однаковий погляд на гумор;
 • союз побудований не тільки на фізичній близькості – партнери близькі один одному духовно;
 • незважаючи на свою суворість, Діва-чоловік може зробити жінку-Близнюки щасливою;
 • підтримують один одного;
 • зради – рідкісне явище в парі.

Мінуси відносин

В парі Близнюків і Діви виникають і гучні конфлікти. Причина – занадто складні характери партнерів, з якими не кожен зможе впоратися. Діва-чоловік і дівчина-Близнюки розуміють, що люблять один одного, але іноді не можуть переступити через свої принципи.

Астрологи виокремлюють такі мінуси цього союзу:

 • постійно чіпляються один одному по дрібницях;
 • поводяться егоїстично;
 • ревнощі і відчуття власності притаманні обом знакам зодіаку;
 • Діва може обмежувати свободу Близнюків;
 • у них різні цінності і бажання;
 • Близнюки-дівчина лінива, Діва-хлопець, навпаки, постійно чимось зайнятий;
 • може довго сперечатися;
 • образа, помста – часте явище в союзі цих чоловіки і жінки.

Сумісність Близнюків-жінки і Діви-чоловіки в дружбі

Так як інтелект у Діви-чоловіки і жінки-Близнюків знаходиться на одному рівні, між ними легко зав’язуються дружні відносини. Однак, у них різні цінності: Близнюки більше люблять галасливі компанії і активний відпочинок, а Діви воліють почитати хорошу книгу – тому вони не часто проводять час разом.

не Можна сказати, що дружба буде міцною, але хороша сумісність дозволяє розраховувати на підтримку у важкій ситуації. Жінка-Близнюки і чоловік-Діва рідко переходять межу приятельських відносин, тому їх другі половинки можуть бути спокійні.

Сумісність Діви-хлопця і Близнюків-дівчата в любові

Близнюки-дівчина легка на підйом і може швидко перейти на потрібну тему в залежності від обстановки. Діва-чоловік такою властивістю не володіє, що іноді вводить його в ступор при спілкуванні з Близнюками.

Тому парі рекомендується знайти спільне хобі, щоб почуття не охололи. Сумісність знаків зодіаку в кохання так і залишиться високою, якщо Близнюки будуть відчувати свободу, а Діва отримувати допомогу в побутових питаннях.

Сумісність пари в ліжку

Спочатку бурхлива пристрасть і почуття перекриють всі проблеми чоловіки-Діви і жінки-Близнюків. Але з часом занадто вимогливий хлопець почне критикувати свою партнерку в ліжку, вимагаючи від неї більше щирості. На що вона сильно образиться, адже зачеплено найголовніше – її самооцінка.

Виправити ситуацію допоможе спілкування по душах. Потрібно розкритися і розповісти один одному про свої бажання – тоді інтимне життя Діви-хлопця і Близнюків-дівчата вийде на новий рівень.

Дівчина-Близнюки і чоловік-Діва у шлюбі

У шлюбі у Близнюків і Діви виникають складності в плані визначення обов’язків по дому. Чоловік любить порядок і затишок, а дівчина з усього створює справжній хаос. Але ці знаки зодіаку вміють домовлятися і займаються побутом разом.

До шлюбу вони приходять усвідомлено, ініціативу проявляє чоловік-Діва, так як жінка-Близнюки не завжди виступає за штамп у паспорті. Астрологи вважають, що сумісність цих знаків зодіаку в сімейному житті може знизитися, так як дівчині набридає побут, і їй стає нудно.

Якими батьками будуть жінка-Близнюки і чоловік-Діва

Жінки-Близнюки – це одні з самих люблячих матерів, які стають для своїх дітей кращими друзями. Народження дитини в парі означає, що пора поміняти пріоритети: мама відмовляється від галасливих компаній, а тато стає більш лояльним.

Вони грамотно виховують дітей: Близнюки частіше балують, а Діва прищеплює серйозність. Діти однаково отримують батьківської любові, а сумісність знаків зодіаку гарантує, що ці чоловік і жінка зміцнять свій шлюб завдяки тому, що частина уваги буде йти їхнім спадкоємцям.

Ділова сумісність Діви-чоловіки і Близнюків-жінки

У роботі Близнюки-жінка і Діва-чоловік швидко знаходять точки дотику. Їм легко придумувати мети, будувати плани і реалізовувати їх на практиці. Обидва відрізняються високим інтелектом і працьовитістю. Зазвичай всю складну роботу на себе бере чоловік-Діва, він відповідальний і дисциплінований.

Жінки-Близнюкам легко дається зміцнення зв’язків компанії, вона знаходить нових партнерів, впевнено спілкується з підлеглими і домовляється з суперниками. Ці знаки зодіаку успішно ведуть спільні справи і разом досягають високих результатів.

Як чоловікові-Діві завоювати жінку-Близнюки

Чоловікові-Діві необхідно довести енергійної і товариською жінці знака зодіаку Близнюки, що він не нудний зануда, який тільки і робить, що працює, а цікавий хлопець. Дівчина не любить активних чоловіків, їй потрібна легкість і романтика у відносинах без обмежень у свободі.

Нехай зустрічі Діви з Близнюками проходять в красивих місцях, чоловік повинен розповісти дамі серця, чому він вибрав саме її, тобто треба потішити її самолюбство. Якщо чоловік знака зодіаку Діва зможе втілити заповітні мрії дівчини, то між ними швидко спалахнуть глибокі почуття, які надовго зв’яжуть партнерів.

Як Близнюкам-дівчині закохати в себе чоловіка-Діву

Завдяки своєму високому інтелекту, дівчина-Близнюки не залишиться в стороні, якщо поруч буде чоловік-Діва. У той же час жінці потрібно бути гранично обережною у своєму надмірному прагненні до спілкування. Діва-хлопець шукає розумну, впевнену, надійну партнерку, якій можна довірити своє життя.

Астрологи радять Близнюкам-дівчині довести хлопцеві-Діві, що вона гарна господиня, цікава особистість, яка вміє поважати і цінувати свого обранця. Саме це підвищує астрологічну сумісність знаків зодіаку допоможе жінці закохати в себе чоловіка.

Як дівчина-Близнюки і хлопець-Діва ведуть себе при розставанні

Діва-чоловік рідко перший пропонує дівчині-Близнюкам розлучитися. Причиною може стати тільки банальне неповагу і постійні причіпки до його характеру. Якщо розрив все ж стався, то хлопець ніколи більше не захоче бачити свою кохану, йому дуже боляче згадувати момент розставання.

-Близнюки жінка довгий час обмірковує всі плюси і мінуси розриву з Дівою-чоловіком. З одного боку – він вигідна партія, з яким можливо багатообіцяюче майбутнє, з іншого – вічні вимоги, претензії та обмеження волі. Якщо вона зважиться піти, то легко знайде заміну коханому, навіть якщо почуття були дуже сильні.

Хлопець-Діва, дівчина-Близнюки будуть до останнього намагатися зберегти відносини, так як обидва чудово розуміють, що добре підходять один одному.

Як парі знайти спільну мову

Сумісність цих знаків зодіаку знаходиться на високому рівні, і головне, що потрібно зробити для її підтримання – це змиритися з рисами характеру партнера, які неможливо змінити. Діві-чоловікові важливо зрозуміти, що товариськість і грайливий темперамент дівчини-Близнюків – це те, що дозволяє їм урізноманітнити відносини. А їй варто усвідомити, що його прагматичність і вимогливість – шанс на краще майбутнє з хорошою фінансовою складовою.

Не варто сваритися по дрібницях і намагатися переконати один одного у своїй правоті. Краще знайти компроміс, наприклад, Діві-хлопцю знайти клінінгову компанію, щоб Близнюки-дівчина займалася собою і зустрічалася з друзями, а не нудьгувала з-за прибирання.