Дитина-Лев: характеристика хлопчиків і дівчинок різних віків

У статті ми розповімо, який характер у дітей-Львів. Ви дізнаєтеся, як правильно виховувати дітей різного віку і як знайти підхід до підлітка-Леву. А також розберемося, з батьками яких знаків зодіаку у них висока сумісність.

Характеристика дітей-Львів

Поява малюка зі знаком зодіаку Лев – це народження маленької зірки, яка не тільки підкорює серця батьків, але і стає центром родини. Для дітей-Львів характерні такі якості, як оптимізм, доброта, ентузіазм, чарівність, впевненість в собі і впертість.

Дитячий гороскоп багато в чому залежить від конкретної дати появи на світ. Липневого дитини можна назвати емоційною, чутливої, вразливої та творчою натурою, початку серпня – царственої особливою з вишуканими манерами і гідністю, а середини серпня – сміливим і цілеспрямованим інтелектуалом.

Дівчинка знака зодіаку Лев

Дівчинка, що має знак зодіаку Лев – справжня принцеса, яка вимагає від дорослих уваги і визнання. Для неї багато значить похвала батьків. Їй хочеться бути кращою у всьому – самої красивою, талановитою, розумною, коханої і успішною. Ще в дитинстві вона починає стежити за своєю зовнішністю, наприклад, намагається виглядати акуратно, носить нарядні сукні, робить зачіски і пробує мамину косметику. З цієї ж причини вона стає відмінницею – їй подобається бути прикладом для інших дітей.

Зазвичай дівчинка цього знака зодіаку отримує все, про що мріє завдяки чарівності, старанне поведінки і хорошим манерам, хоча вона і буває примхливою, норовливої і навіть запальною. Ця дитина може бути наполегливим, тому нерідко батькам не залишається нічого, крім як піти на поступки.

Даючи характеристику дівчинці-Леву, також варто відзначити її щирість, товариськість та доброзичливість. Це означає, що вона має багато друзів, легко заводить знайомства і швидко стає центром будь-якої компанії.

Хлопчик знака зодіаку Лев

Самовпевнений, сміливий і активний хлопчик-Лев з раннього віку виявляє лідерський характер. Саме він є генератором ідей і частіше за інших стає призвідником витівок в колі друзів. Його енергію потрібно направляти в мирне русло, наприклад, у спорт, де рухливий, галасливий дитина не тільки отримає розрядку, але й зможе домогтися визнання. Як і будь-який представник цього знака зодіаку, маленький Лев обожнює увагу і похвалу, тому не упустить можливості стати переможцем і чемпіоном.

Для хлопчика-Лева немає перешкод. Те, що він не може отримати розумом, або силою, домагається хитрістю. Завдяки фантазії і красномовства він вміє відстоювати свою точку зору. Він володіє природним акторським талантом, тому легко знаходить підхід не тільки до батьків, але і до суворих вчителям.

Характеристику Лева-дитину можна доповнити такими якостями, як чуйність, щедрість і великодушність. Це означає, що він завжди заступається за малюків і любить допомагати тваринам.

Опис для дошкільнят

Дитина-Лев з перших днів життя показує, хто головний у будинку. Йому важливо, щоб батьки займалися тільки їм, тому він наполегливо вимагає їх уваги, але не тихим плачем, а обуреними криками і капризами. Маленький Лев не стане спокійно і тихо грати у своїй кімнаті, поки мама прибирается або готує обід. Йому хочеться спілкуватися і активно вивчати навколишній світ.

В описі цього знака варто згадати про те, що він обожнює яскраві, барвисті іграшки, дитячі розважальні центри і свята. Для рухомого та допитливого малюка потрібно створити безпечний простір. Діти, народжені під знаком Лева, не відчувають небезпеки, тому їх не можна залишати без нагляду дорослих.

Характер молодших школярів

В шкільні роки у дитини-Лева починають активно розвиватися її вроджені якості: комунікабельність, артистизм і високі амбіції. Він має потребу в спілкуванні, тому не тільки легко заводить друзів, але і радіє появі в сім’ї молодших братів і сестер.

Школяр зі знаком зодіаку Лев має безліч інтересів. Наприклад, дівчинка або хлопчик 7-8 років може поєднувати кілька гуртків і секцій: спортивні, музичні і творчі. Але варто відзначити, що Лев-дитина захоплюється лише тим, у чому домагається успіху. Навіть з-за одного зауваження вчителя або тренера в присутності інших дітей у нього може назавжди зникнути бажання займатися улюбленою справою.

Як поводяться підлітки-Леви

У перехідному віці у дитини знака зодіаку Лев загострюється прагнення до незалежності і бажання виділитися на тлі інших дітей. Батькам треба акуратно спілкуватися з підлітком, щоб не зачепити його самолюбство. Він конфліктує, щоб відстояти свою думку, болісно реагує на критику, зауваження чи поради, може бути грубим і дратівливим.

Близьким потрібно проявити терпіння, а по можливості підтримати його інтереси. Наприклад, не варто обмежувати дівчинку-Лева, яка хоче фарбуватись і носити модний одяг, щоб виглядати як доросла дівчина. Краще разом з нею пройтися по магазинах або розповісти про своєму підлітковому періоді, а не давати жорстку характеристику її манері одягатися.

Сильні і слабкі сторони дитини-Лева

У таблиці вказані основні переваги та недоліки характеру дитини, народженої під знаком зодіаку Лев. Ми перерахували ті якості, які зустрічаються у більшості дітей.

Слабкі сторони Сильні сторони
 • эгоистичный;
 • обидчивый;
 • заносчивый;
 • капризный;
 • своенравный;
 • вспыльчивый;
 • тщеславный;
 • хвастливый;
 • расточительный;
 • схильний до агресії.
 • смелый;
 • активный;
 • целеустремленный;
 • предприимчивый;
 • оптимистичный;
 • доброжелательный;
 • щедрый;
 • ответственный;
 • искренний;
 • творческий.

Таблиця за Східним календарем

Характеристика дитини-Лева стає більш повною і точною, якщо опис знака зодіаку доповнити даними Східного гороскопу. У таблиці перераховані провідні якості дітей, народжених під знаком Лева, по роках.

Знак за Східним гороскопом Риси характеру
Щур Активний, мрійливий
Бик Самовпевнений, сміливий
Тигр Амбітний, заповзятливий
Кролик Доброзичливий, поміркований
Дракон Оптимістичний, товариський
Змія Цілеспрямований, розважливий
Кінь Енергійний, винахідливий
Коза Артистичний, вразливий
Мавпа Дотепний, винахідливий
Півень Самостійний, впертий
Собака Щирий, чуйний
Свиня Справедливий, щедрий

Здоров’я дитини під знаком Лева

Вогняна стихія наділяє дитини-Лева міцним організмом і хорошим імунітетом, тому у нього рідко виникають проблеми зі здоров’ям. Але його активність і допитливість нерідко призводять до побутових травм, тому треба стежити за тим, щоб дитина носив засоби захисту, наприклад, коли катається на роликах або велосипеді.

Леви має природжену тягу до надмірностей, тому ці діти обожнюють солодощі і шкідливі продукти. Батькам необхідно контролювати дитячий раціон. А також не можна допускати перевтоми, оскільки серцево-судинна система є вразливою у цього знака зодіаку.

Захоплення

Саме головне, чого потребує маленький Лев – це увага, тому його публічна діяльність може початися в зовсім юному віці. Артистичний, сміливий і наполегливий дитина-Лев може відвідувати театральну студію, виступати на музичних конкурсах індивідуально або у складі танцювальних колективів.

Йому подобається пробувати різні напрямки: малювання, фотографія, музика, спорт, кулінарія і т. д. Батькам потрібно підтримувати його інтереси, але ні в якому разі не наполягати, не примушувати до занять. Лев може стати видатним спортсменом або музикантом тільки за власним бажанням.

Спорт

Дитина-Лев володіє такими якостями, як витривалість, наполегливість і енергійність, тому із задоволенням займається спортом. Він, як людина амбітна і марнославний, хоче не тільки боротися, але і відчувати на собі увагу глядачів, мати шанувальників, тому хлопчику підійдуть ігрові, командні та видовищні види спорту, наприклад, футбол, хокей, баскетбол або бокс.

Дівчинку ж зацікавлять ті напрямки, які пов’язані з красою і грацією, наприклад, художня гімнастика, фігурне катання і спортивні бальні танці.

Навчання в школі

Шкільні успіхи дитини-Лева – це багато в чому заслуга його батьків і педагогів. Амбітний Лев зовсім не прагне до великих знань, а хоче бути найкращим у всьому класі. Йому часто не вистачає посидючості і терпіння, але він має гарну пам’ять і грамотну, багату мову, щоб допомагає йому не тільки добре вчитися, але навіть бути учасником різноманітних конкурсів та олімпіад.

Якщо він не вивчить урок, той завжди знайде, у кого списати. Ця дитина буває неуважним, нерідко заважає вчителям і порушує дисципліну. Йому потрібно ставити високі цілі, а не намагатися впливати на нього критикою, докорами і нотаціями.

Які професії підходять дітям-Левам

Лев має великий потенціал, щоб реалізуватися в одній з творчих професій: актор, співак, музикант або телеведучий. Він володіє відмінним смаком, тому може стати стилістом або дизайнером в будь-якій з галузей – від моди до архітектури та веб-дизайну.

Леву, який за своєю природою є лідером, підійде керівна посада в бізнесі або політиці. Він також може освоїти професію адвоката, журналіста, гіда-екскурсовода або маркетолога.

Сумісність дітей-Львів з батьками

Дитина-Лев може бути примхливим і примхливим, тому найбільш сумісними з ним є знаки його ж стихії: Лев, Овен і Стрілець. Їх абсолютно не дратує його емоційність і запальність. Непогане поєднання може бути у дитини-Лева з терплячим Рак, а також з оптимістичними знаками стихії Повітря: Близнюками, Водолієм і Вагами. Вони не обмежують його свободу, з цікавістю спостерігають за його розвитком і підтримують захоплення.

найскладнішими можна назвати відносини Лева зі Скорпіоном, Тельцем, Дівою і Козерогом. Ці батьки бувають занадто суворими і прискіпливими.

Як виховувати сина або дочку під знаком Лева

Перше, що потрібно знати батькам Лева – цього дитину треба хвалити навіть за незначні досягнення. Якщо він не отримує достатньо батьківської любові і ласки своїми перемогами, то починає створившиать проблеми, щоб добитися уваги.

Ще декілька порад з виховання дитини-Лева:

 • Маленький Лев ризикує вирости в завзятого егоїста, тому треба дотримуватися межу між свободою та вседозволеністю. У нього повинні бути обов’язки в сім’ї – але не нав’язані батьками, а ті, які він вибере сам.
 • Його не можна порівнювати з іншими дітьми, наприклад, ставити в приклад більш успішних, розумних, слухняних друзів чи однокласників.
 • З ним необхідно розмовляти як з дорослим, тобто виявляти повагу і цікавитися його думкою при вирішенні сімейних питань.

Яке ім’я вибрати для дитини-Лева

Астрологи рекомендують називати Львів гучними, звучними, красивими іменами, наприклад, для хлопчика можна вибрати ім’я Артур, Олександр, Руслан, Роман і Ярослав. А для дівчинки – Вероніка, Вікторія, Діана, Жанна або Христина.