Карта Таро Туз Жезлів: значення аркана в прямому та перевернутому положенні

Туз Жезлів – один з молодших арканов в колоді Таро. Його значення залежить від положення карти – вона може випасти прямий або перевернутої. А також тлумачення Туза Скіпетрів можна дивитися по поєднанню з іншими арканами. З нашої статті ви дізнаєтеся, як трактується його значення в залежності від виду розкладу.

Опис карти “Туз Жезлів” в Таро

На карті Туз жезлів зображено велика хмара, з якого з’являється рука. Долоню охоплює коричневий жезл, на якому, як на дереві, ростуть листя. На задньому плані зображені пагорби і дерева, а також видно ясне біле небо.

Що означає карта Таро “Туз Жезлів”

Мапу ще називають Тузом Посохов або Скіпетрів. Все в цьому молодшому аркані вказує на початок важливої справи або на відмінні перспективи для розвитку.

Таро Уейта карта означає:

  • початок нового життєвого періоду;
  • радість життя і натхнення;
  • взаємовигідне партнерство;
  • отримання спадщини;
  • творчі можливості;
  • духовний ріст і розвиток особистості;
  • везіння;
  • пристрасть;
  • новини про народження дитини в сім’ї;
  • ділова розмова.

В загальному сенсі карта символізує зелений світло у всіх починаннях. Туз Жезлів показує, що ви натхненні певною ідеєю. Можливо, перебуваєте в стані закоханості, відчуваєте пристрасні почуття, і це добре позначається на вашій творчості.

Аркан каже, що настає вдалий момент для створення нових проектів і втілення мрії в реальність. Ви стоїте на порозі нової цікавої життя, щасливі у справах і особистому житті. Іноді Туз Посохов пророкує важливу ділову бесіду і поява приємних звісток.

“Туз Посохов” для жінок

Карта являє сприятливі значення для жінок. Заміжнім жінкам вона пророкує вдалий час для вагітності, холостим вказує на пристрасного обранця.

У цілому аркан показує, що починається найкращий період для самореалізації і здійснення творчих задумів.

“Туз Посохов” для чоловіків

Карта означає вдалий збіг обставин для чоловіків. З’являється хороша можливість для відкриття нового бізнесу, руху вперед у кар’єрі і прояву талантів.

Іноді аркан є передвісником отримання позитивних новин або спадщини від далеких родичів.

Тлумачення молодшого аркана в прямому положенні

В залежності від розкладу пряма карта може говорити про виправданий ризик, пішовши на який, ви отримаєте гарні перспективи. Карта символізує старт великого і значимого проекту, шанс для саморозвитку, великі зміни в роботі і особистому житті. Інше тлумачення аркана – народження дитини.

Багато людей, яким випав Туз Посохов, відкривали в собі творчі здібності і змогли вдало реалізувати таланти. Карта показує плідну співпрацю та ділові переговори про розширення бізнесу або відкриття нового напрямку.

Розшифрування аркана Таро в перевернутому положенні

Перевернута карта застерігає від необачних вчинків. Аркан каже, що у вас тепер недостатньо енергії для нових відносин і проектів. Ймовірно, ви страждаєте від невиконаних обіцянок обранця або керівництва вашої компанії.

Туз жезлів в такому вигляді вказує на затримку росту на роботі, в особистих стосунках, говорить про негаразди в родині. Ви не можете піти на компроміс і проявляєте надмірне завзятість, що вам шкодить. Іноді карта показує проблеми у жіночому чи чоловічому здоров’ї.

Характеристика людини по карті “Туз Скіпетрів”

У прямому вигляді карта показує характеристику людини ініціативного і ризикового. Це значить, ви не боїтеся нововведень, прагнете розвиватися як особистість. Винахідливий і веселий чоловік, оптиміст по життю. У важкій ситуації готові проявляти винахідливість, тому завжди виходите переможцем. Пристрасний темперамент, яскрава харизма, ніколи не впадаєте у відчай.

В перевернутому положенні під опис чоловіки або жінки підходять такі якості, як непоступливість, упертість, егоїзм і безініціативність. Це люди, які обіцяють, але не роблять. Немає творчої іскри, пливете за течією. Іноді піддаєтеся емоціям, бачите життя в темних відтінках, у вас відсутня самокритика.

Молодший аркан у відносинах і любові

У прямому вигляді аркан надає оптимістичні значення для любовних стосунків. Парам карта обіцяє новий виток розвитку – сімейний відпочинок, народження дитини. Для одиноких пророкує успіх у протилежної статі і зустріч своєї любові. Аркан символізує пристрасть.

При перевернутому зображенні любові простежується холодок. Пара не свариться і не з’ясовує стосунки, але гармонії немає, почуття охололи, немає колишнього романтизму. Сімейним людям карта говорить про небажання або неможливості народження загального дитини. Неодруженим дівчатам карта натякає, що з цим чоловіком не буде розвитку відносин.

Значення у роботі та фінансах

Пряма карта обіцяє в роботі ризикова справа. Правда, ризик буде виправданий, і використавши цю можливість, ви досягнете успіху. Якщо будете використовувати весь свій творчий потенціал, проект буде вдалим. Можливо, незабаром отримаєте підвищення або вас запросять в іншу перспективну компанію.

У фінансах аркан говорить про одержання гарного доходу або спадщини.

Перевернута карта виражає відсутність мотивації у роботі. Вам нецікаво розвиватися, тому ви не проявляєте ініціативу і здібності. У фінансах аркан передбачає зменшення доходів або прибутку. Для бізнесменів пророкує зниження виробництва і звуження кола клієнтів.

Значення на здоров’я

Пряма карта говорить про хороше здоров’я, ви повні сил і енергії. Ви гарно слідкуєте за своїм здоров’ям, і при виникненні проблем, відразу звертаєтеся до лікаря. Для вагітних карта обіцяє благополучне виношування дитини і легкі пологи.

Перевернуте зображення передбачає негативні наслідки для здоров’я. Можливо, вам не вистачає сил і бадьорості. Може виникати зниження температури, тиску, загальна слабкість.

Духовність і саморозвиток

При прямому положенні можна сказати, що ви натхненна творча натура з багатим внутрішнім світом. Такі люди прагнуть до саморозвитку. Ви маєте точне поняття добра і зла і намагаєтеся мислити позитивно. Карта символізує людину, яка в духовному плані скинув кайдани і вирвався на волю.

Перевернутий малюнок говорить, що у вашому духовному розвитку виник певний ступор, з’явилося перешкоду. А може, ви самі лінуйтеся осягати нове і загрузли в побуті. Карта стверджує, що вам не вистачає натхнення, тому ви стоїте на місці.

Карта “Туз Жезлів” в поєднанні зі старшими арканами

Якщо розглядати поєднання карт Таро один з одним, то старші аркани спільно з Тузом жезлів дають такі тлумачення:

Блазень Підйом у творчості, бажання побачити світ
Маг Проект почав розвиватися
Верховна Жриця Початок навчання у вузі
Імператриця Натхнення, підготовка до вагітності
Імператор Ваша ідея сподобається начальству
Ієрофант Планування життя з натхненням
Закохані Велика пристрасть
Колісниця Вдосконалення нинішнього проекту
Сила Ви прагнете чогось
Відлюдник Продумані рішення принесуть успіх
Колесо Фортуни Зміни в силу обставин
Справедливість Майбутні справи вимагають ретельного осмислення
Повішений Ідея, якій не судилося втілитися
Смерть Поточну ситуацію ще можливо виправити
Помірність Справа, над яким довго трудилися
Диявол Хитро сплетене справу
Башта Загоряння в приміщенні
Зірка Відмінні можливості
Місяць Туманне майбутнє
Сонце Справа, яке принесе славу
Суд Ваш проект отримає твердження від начальства
Світ Ви гідні світового визнання

Поєднання аркана Таро “Туз Посохов” з іншими картами

Туз Посохов в поєднанні з іншими картами Таро дає важливі для передбачення відносин і ділових ситуацій. У таблиці ми зібрали тлумачення з молодшими арканами.

Назва карт Мечі Кубки Пентаклі Жезли
Туз Надихає ідея Закоханість Джерело доходів
Двійка Неоднозначний інтерес Ваші почуття з обранцем взаємні Подвійність почуттів, емоцій і бажань Роздуми над проектом
Трійка Надії, які навряд чи здійсняться Планування вагітності Підтримка професіоналів та інвесторів у проекті Виконання задуманого
Четвірка Знижена активність Немає інтересу і бажання Контроль важливої справи Одруження, мета буде досягнута
П’ятірка Конфлікт Депресія, смуток За благими намірами ховається злий умисел Різні погляди на роботу або побут
Шістка Раптове натхнення Те, чого ви хотіли в минулому Схвалення і фінансування справи Розвиток проекту, вдале співробітництво
Сімка Ховати свої справжні бажання Перебувати в ілюзіях Немає творчого розвитку Випробування
Вісімка Немає відповідного стимулу Зміна пріоритетів Прагнення вперед до нових знань Отримання бажаного
Дев’ятка Відсутність амбіцій Реалізація задумів Грошова перспектива Боязнь не втілити задумане, отримання знань
Десятка Неспроможний проект Мати спільні інтереси Старт сімейного бізнесу Зневіра, втрата інтересу
Паж Серце не згідно з розумом Становлення нових ініціатив Отримання досвіду та фінансів Амбітний студент
Лицар Крах обумовлених планів Слідувати за власними бажаннями Втілення задуму Впевненість у здійсненні проекту, рішення про подорож
Королева Негативні думки Вагітність Довгоочікувана вагітність Розвиток кар’єри
Король Оцінка своїх можливостей Цілісна особистість Везіння у справах Задумане збудеться

Значення карти Таро “Туз Скіпетрів” на ситуацію і питання

Пряме положення Туза жезлів пророкує хороші значення у ворожінні на ситуацію. Карта говорить, що розпочате зараз справа буде успішною. В кінці ви отримаєте не лише грошову винагороду, але і визнання колег, клієнтів, а також конкурентів.

Перевернутий Туз скіпетрів стверджує, що новій справі або проектом здатні поміщати зовнішні перешкоди і відсутність мотивації.

В розкладі на “Так” або “Ні” прямий аркан символізує відповідь “Так”, перевернутий – відповідає “Ні”. Але такі відповіді припускають, що питання буде стосуватися всього нового або очікуваних позитивних змін.

Якщо ви розкладаєте карти на бажання, то прямий Туз посохов натякає, що бажання здійсниться. Однак для його виконання потрібно відкинути лінь і як слід постаратися. Перевернутий аркан виражає відсутність ентузіазму в досягненні мети.

Прогноз на день

Карта є передвісником хорошого та продуктивного дня. Туз Посохов прогнозує появу нового проекту, а також творчих ідей щодо його реалізації. Будь-які питання, повислі на мертвій точці, вирішаться.

В цей день вас чекають приємні новини, значущий ділова розмова. Карта обіцяє одержання гарних прибутків за минулі труди і заохочення від керівництва.

В цей день вам забезпечено велику увагу з боку протилежної статі. Можливо зав’язування палкого роману, з подальшими серйозними відносинами.

Розклад на майбутнє

Туз палиць у ворожінні на майбутнє пророкує відмінні перспективи для розвитку кар’єри та особистих відносин. Він висловлює пристрасного і надійного шанувальника, який може з’явитися на вашому життєвому шляху.

Аркан віщує яскраві емоції, які ви скоро відчуєте. Це може бути відпочинок за кордоном, перша шлюбна ніч або довгоочікувана вагітність. Загалом, вам доведеться випробувати те, чого ви ще ніколи не відчували. Незабаром отримаєте те, чого хотіли, завдяки власній активності та затраченим зусиллям.

Головний рада

Головний рада карти: будьте активні і використовуйте всі свої таланти. У новому проекті, відносинах і справах використовуйте творчий підхід. Навіть якщо виникнуть перешкоди на шляху, не здавайтеся і не сходите з обраного напрямку.

Якщо буде зовсім несила, зверніться за підтримкою чи порадою до близьких друзів або колег, яким довіряєте. Тільки своєю завзятістю і розумними кроками ви досягнете поставленої мети.