Карта Таро Сонце: значення 19 аркана в прямому та перевернутому положенні

Сонце – один з старших арканов в колоді Таро під номером 19. Його значення залежить від положення карти – вона може випасти прямий або перевернутої. А також тлумачення Сонця можна дивитися по поєднанню з іншими арканами. З нашої статті ви дізнаєтеся, як трактується його значення в залежності від виду розкладу.

Опис карти Сонце в Таро – 19 старший аркан

На карті намальований оголений дитина, що сидить на великому білому коні. Дитяча голова прикрашена вінком, який зібраний з жовтих квітів і червоного пера.

У правій руці малюк тримає розвівається червоний прапор. Позаду нього стіна із сірого каменю, за якою видно 4 великих соняшника. У верхній частині малюнка зображене сонце зі спокійним, але суворим виразом людського обличчя.

Що означає карта Таро “Сонце”

Сонце (Il Sole, Le Soleil, The Sun, Die Sonne) – це дев’ятнадцятий за рахунком старший аркан у Таро Уейта, який також називають Володарем Світового Вогню. Карта означає радість, щастя, успіх, позитив.

Перерахуємо, що вона ще символизирует:

 • удовольствие;
 • процветание;
 • вдохновение;
 • здоровье;
 • дружелюбие;
 • щедрость;
 • позитивні перемены;
 • озарение;
 • энергичность;
 • доброта.

Володіє Світовим Вогнем вважається найбільш сприятливою картою Таро, оскільки все, про що вона говорить, має позитивний сенс, в ній немає прихованого значення. Тому шпалери з зображенням аркана Сонце в телефоні можуть стати джерелом нових ідей чи творчого потенціалу.

19 аркан для жінок

При ворожінні для жінки 19 аркан приймає таке значення: у вашому житті настає новий, сприятливий етап, всі труднощі залишаться позаду. Будь-які починання, будь то навчання, реалізація свого проекту, створення сім’ї чи народження дитини, буде досягнуто легко, радісно, із задоволенням, без зусиль.

Будь-які випробування ви пройдете з гідністю і успіхом, оскільки в даний момент ви наповнені здоров’ям, життєвими силами, творчою енергією, можете приймати мудрі та сміливі рішення.

19 аркан для чоловіків

При розкладі для чоловіка карта Сонця означає початок періоду, коли можна пожинати свої плоди. Ви нарешті оцініть результат своєї тривалої, важкої роботи, отримаєте винагороду за старання, зможете пишатися своїм проектом.

Не виключено, що у вас виникне відчуття, що заохочення значно перевищує ваші зусилля – не варто піддавати сумніву або відмовлятися від подарунків долі. Ви дійсно заслужили похвалу і щедру нагороду, тому отримуйте задоволення від позитивних моментів.

Тлумачення 19 аркана Таро в прямому положенні

Карта, що випала в прямому положенні, символізує позитивні зміни в житті: рішення складної ситуації, закінчення важкого періоду або поява перспектив. Настають часи, коли ви можете радіти кожному дню, бути активним, починати нові проекти.

Обставини складуться неймовірно вдалим чином, вам буде легко вступати потрібна інформація, ресурси чи допомогу впливового покровителя. Ви зможете переконати однодумців у своїй ідеї або швидко знайдете інших партнерів – не тільки для робочих питань, але і для хобі, творчості, поїздок, подорожей.

Ще одне тлумачення аркана – це знак того, що вам слід приймати життя такою, яка вона є. Треба навчитися радіти навіть незначних приводів, не знецінювати свої досягнення, не сумніватися в тих можливостях, які приходять до вас випадково.

Сонце означає, що ви звільняєтеся від кармічного боргу, оскільки пройшли свої уроки гідно, перебороли страхи, отримали досвід, підвищили рівень самосвідомості. Можливо, ви вже зрозуміли свою життєву місію і готові її виконувати.

Розшифровка 19 аркана Таро в перевернутому положенні

Навіть у перевернутому положенні у карти немає сильного негативного значення. Вона показує, що шлях до успіху не буде безхмарним, для досягнення мети доведеться постаратися, докласти зусиль, витратити кошти, зіткнутися з перешкодами. Але все ж вам вдасться досягти бажаного результату. Аркан символізує перемогу, яка буде досягнута наполегливою працею, а не випадковим везінням.

Ще одна розшифровка Сонця – відсутність ясності в поточній ситуації. Потрібно зробити перерву на роздуми, щоб зрозуміти, в якому напрямку слід рухатися далі.

19 аркан також може говорити і про зайвої самовпевненості, з якою ви ризикуєте упустити шанс. Не виключено, що ви зневажаєте цінними порадами, відмовляєтеся від вигідних пропозицій, оскільки розраховуєте тільки на себе, думаєте, що зможете управляти ситуацією самостійно. Таке зарозумілість може призвести до сумних наслідків і в кар’єрі, і в особистому житті. Тому варто бути більш відкритим, уважним і пильним.

Характеристика людини по карті “Сонце”

Сонце – символ радості, добра, позитиву, що відбивається і в характеристиці людини. Власника такого аркана можна назвати оптимістичним, життєлюбною, вміє отримувати задоволення. Він знає і приймає свої недоліки, але прагне до розвитку і самовдосконалення.

Якщо карта випадає при розкладі на жінку, то для неї властиво стан внутрішнього спокою, гармонії, впевненості. При цьому вона може щиро, вільно виражати свої емоції.

Даючи опис чоловікові, можна сказати, що він не боїться зіткнутися з труднощами і виявляє мудрість у своїх рішеннях.

Перевернута карта може символізувати хвалька, який намагається більше “здаватися”, ніж “бути”, песиміста, людини, яка любить знецінювати чужі успіхи, бачить світ у темних фарбах, не може розібратися з внутрішніми суперечностями.

Зворотне положення аркана також вказує на неповноцінну особистість. Це означає, що людина не може реалізуватися, не знає власного покликання або має емоційний розлад.

19 аркан Таро в стосунках і любові

Сонце має найбільш сприятливий значення в любовних відносинах серед усіх арканов Таро. Воно символізує період щастя, гармонії та позитивних змін.

В життєвих ситуаціях пряме положення карти вказує на наступні ситуації:

 • Підвищений інтерес з боку протилежної статі, поява шанувальника.
 • Закоханість, пристрасть, визнання в любові, взаємні почуття, довіра.
 • Гармонійний, стабільний союз з гідним чоловіком.
 • Ідеальний час для заручин, одруження, весільної подорожі.
 • Висока ймовірність вагітності і народження хлопчика.

Якщо в розкладі карта лежить в перевернутому вигляді, то їй можна дати одну з таких розшифровок:

 • У вас був шанс завести нові або поліпшити поточні відносини, але ви не скористалися цією можливістю.
 • У вашій парі виникає взаємне нерозуміння, претензії, сумніви, можливо, ви “притираетесь” один до одного.
 • Події розвиваються не так, як би вам хотілося, весілля відкладається на невизначений термін.

Значення 19 аркана в роботі та фінансах

Сонце символізує представників творчих професій, публічних осіб, а також фахівців таких сфер, як освіта, виховання, освіта, послуги по догляду. Якщо при розкладі карт ви дістаєте дев’ятнадцятий аркан, то в роботі та фінансах у вас починається ” біла смуга.

Ваша діяльність принесе задоволення, успіх, грошову винагороду, буде плідною, гідно оціненою. Ви зможете розкрити свій професійний потенціал, досягти кар’єрного росту, отримаєте підтримку з боку вищестоящих осіб і схвалення колег. Завдяки зусиллям досягнете високих результатів.

Перевернута карта говорить про можливі труднощі в робочих питаннях. Незважаючи на свою впевненість, часом вам важко просувати власні ідеї або проекти, або процес йде не так швидко, як ви розраховували. Позитивна енергетика Сонця вказує на те, що ви все одно досягнете своїх цілей у кар’єрі всупереч усім перешкодам.

Аналогічна ситуація складається з фінансами. Шлях до матеріального достатку буде тернистим, але ви його пройдете, нехай і повільно або з невеликими втратами.

Значення 19 аркана на здоров’я

Основне значення карти – це міцне здоров’я, гарне самопочуття, відсутність болю, фізична активність, стабільний емоційний стан. Якщо в минулому у вас були проблеми, хвороби, то аркан говорить про швидке зцілення. Але він також може попереджати про небезпеку, пов’язану з жаром, тобто про підвищення температури, теплових або побутових опіках.

Перевернуте зображення можна розшифрувати аналогічно, але з невеликим застереженням – вам потрібно більше часу, щоб побороти своє захворювання, відновити організм, зміцнити імунітет. Не виключений і ризик ускладнень, тому не слід переривати лікування достроково.

Духовність і саморозвиток

Пряме положення аркана Сонце символізує шлях до освіти і смирення, це означає, що він вказує на бажання навчатися і вдосконалюватися, на серйозне ставлення до віри і прагнення зробити світ краще. При такому розкладі можна говорити про мудрості та досвідченості душі, про визнання своїх достоїнств і недоліків, про розуміння, як посилити сильні сторони і побороти слабкості.

Перевернуту карту можна розшифрувати як гордість, самозакоханість, а також лінь, зухвалість або неконтрольоване бажання отримувати задоволення, що в підсумку уповільнює духовний ріст. Якщо вам випадає Сонце в зворотному положенні, то цей знак варто сприйняти як рекомендацію подумати про свою душу, зайнятися духовними практиками, розвитком себе як свідомої особистості.

Карта Таро “Сонце” в поєднанні зі старшими арканами

При розшифровці розкладу потрібно враховувати, в яких комбінаціях випадають старші аркани – в деяких парах сенс Сонця істотно змінюється. В таблиці описано, як проявляються поєднання карт Таро один з одним.

Блазень Натхнення, можливість розкрити таланти
Маг Поява ідеї, яка приведе до успіху
Жриця Навчання, отримання нових знань і досвіду
Імператриця Висока ймовірність вагітності
Імператор Заміжжя, поповнення в сім’ї
Ієрофант Весілля з коханим незабаром
Закохані Гармонійні, міцні любовні відносини
Колісниця Плідна поїздка, щасливий випадок
Сила Можливість подолати згубні звички
Відлюдник Пошук самореалізації, своїх здібностей
Колесо Фортуни Різкі, позитивні зміни в житті
Справедливість Вдале рішення спірного питання, конфлікту
Повішений Не виключені проблеми зі здоров’ям
Смерть Знак того, що треба берегти сили, відпочивати
Помірність Перспективи для реалізації потенціалу
Диявол Марнославство, зарозумілість, гординя
Башта Отримання досвіду (не факт, що позитивного)
Зірка Творчий підйом, креативність
Місяць Дрібні, незначні побутові негаразди
Суд Заслужене заохочення, визнання
Світ Шанс втілити в життя грандіозний план

Поєднання 19 аркана Таро “Сонце” з іншими картами

У таблиці вказано, як змінюється значення аркана Сонце в поєднанні з іншими картами Таро.

Карта Мечі Кубки Пентаклі Жезли
Туз Звільнення від важкого тягаря Відчуття достатку, щастя, задоволення Стабільний дохід, достаток Оптимізм, надія на краще
Двійка Ризик зради з боку близьких Ревнощі, сумніви в дружині, сварки Тепла атмосфера, гармонія в сім’ї Нестабільність, неясність, незрозуміла ситуація
Трійка Невиправдані надії на краще Несподіване везіння, щасливий випадок Висока ймовірність зачаття Удача, успіх у всіх починаннях
Четвірка Одужання, відновлення Закінчення важкого періоду, випробувань Конфлікти з питання спадщини Сприятливі перспективи
П’ятірка Важка боротьба, опір Раптове отримання грошей, спадщини Грошові втрати, великі витрати Необхідність оцінити всі можливості
Шістка Необхідність жертви заради досягнення мети Плідна, приємна поїздка Необачні, нерозумні вчинки Гідна, заслужена нагорода
Сімка Марні витрати, непотрібні покупки Можливість реалізувати свій потенціал Незапланована прибуток Незначні труднощі, неприємності
Вісімка Знак того, що потрібно поміняти точку зору Знайомство з молодим, цікавою людиною Підвищення кваліфікації, зростання, навчання Можливість отримувати задоволення від життя
Дев’ятка Розкриття обману, змови, таємниці Досягнення мети, перемога, виграш, успіх Ігнорування бажань близького Лицемірство, лукавство знайомого людини
Десятка Важкий емоційний стан Покупка квартири або іншого майна Домашні справи, ремонт, будівництво Бажання уникнути публічності
Паж Дитяче, нерозумне, дурне поведінку Увагу від протилежної статі Вихований, цікавий юнак Запуск власного проекту
Лицар Безглузді суперечки, самовдоволення Цілеспрямованість, рух до мрії Фахівець з великими перспективами Агресивна поведінка, злість
Королева Надходження великої суми Ідеальна супутниця життя, наречена Багата, розкішна, красиве життя Позитивний настрій на майбутнє
Король Обережність, обачність Забезпечений, авторитетний чоловік Найбільш підходящий для шлюбу партнер Довгоочікуване отримання бажаного

Значення карти Таро “Сонце” в розкладі на ситуацію

При ворожінні на ситуацію карта має наступне значення: ви зможете домогтися успіху, подолати труднощі, якщо не будете поспішати або озиратися на минулий негативний досвід. Продовжуйте бути настільки ж цілеспрямованим, ваші старання допоможуть досягти мети, знайти спокій і радість.

Перевернутий аркан говорить про те, що ситуація вирішиться, але не так, як ви очікуєте. Найімовірніше, ви розраховуєте на більш серйозний результат. Не чекайте швидкого та легкого рішення, від вас потрібні зусилля і витримка. Але результат буде позитивним.

Значення 19 аркана Таро в прогнозі на день

Карта дня віщує легкість, безтурботність, плідну роботу, приємні новини. Можливо, ви знайдете нове заняття чи хобі, зможете відновити стосунки з близькими.

День підходить для перемир’я, тому не втрачайте шанс. Аркан радить не лінуватися, не відмовлятися від допомоги і радісно приймати всі пропозиції.

Значення 19 аркана Таро в розкладі на майбутнє

Аркан Сонце – це найкращий варіант при розкладі карт Таро на майбутнє. Вас чекає сприятливий період: ідеї будуть реалізовані, в роботі відбудеться підйом, в сім’ї настане гармонія, взаєморозуміння, щастя, нові покупки або поїздки принесуть вам задоволення.

Зображення саме цієї картки на заставці телефону допоможе притягнути у своє життя удачу та успіх.

Відповідь на питання

Карти Таро можуть прояснити поточну ситуацію і відповісти на ваші запитання. Наведемо кілька прикладів, як можна в цьому випадку тлумачити аркан Сонце:

 1. Зможу я досягти мети? – На вашому шляху немає перешкод, користуйтесь усіма можливостями, які до вас приходять.
 2. Як зацікавити чоловіка, привернути його увагу? – Будьте “Сонцем”, привітним, радісним, ласкавим, яке дарує оточуючим тепло та позитивні емоції.
 3. Підходить мені обранець? – Вашого партнера можна назвати мужнім, порядним, тому у відносинах буде гармонія і любов.
 4. Вийду я заміж? – Пропозицію руки і серця надійде в найближчі місяці.
 5. Завагітнію я? – Вже незабаром ваше бажання збудеться.
 6. Зраджує мені чоловік? – Все увагу вашого чоловіка зосереджено на вас, він не допускає навіть думки про зраду.
 7. Будь-яке питання з відповіддю “так” чи “ні” – Однозначне і ствердне “Так”.

Головний рада

найважливіший рада, який дає карта – будьте активним, не відмовляйтеся від випадкових можливостей, приймайте участь у всьому, що викликає у вас навіть найменший інтерес.

Ваша харизма, сильний характер, цілеспрямованість допоможуть досягти будь-яких висот, тому не бійтеся вступати на новий шлях і довіртеся долі. У вас неодмінно все вийде.