Сумісність Близнюків і Лева в дружбі, любові, шлюбі та роботі

У статті ми розповімо, в яких галузях сумісні Близнюки і Лев, що пов’язує чоловіків і жінок цих знаків зодіаку, які плюси і мінуси будуть відносин. А також ви дізнаєтеся, що спільного між дівчиною-Левом і дівчиною-Близнюками і зможуть дружити чоловіки, народжені під цими знаками.

Сумісні Близнюки і Лев

Сумісність Близнюка з Левом багато в чому залежить від їх особистих якостей. Два відкритих, оптимістичних і комунікабельних людини швидко знаходять спільну мову. У таблиці ми навели короткі характеристики обох знаків зодіаку, вказали часто зустрічаються сильні і слабкі сторони.

Близнюки Лев
Плюсы:

 • обаятельный;
 • жизнерадостный;
 • изобретательный;
 • находчивый;
 • романтичный;
 • мечтательный;
 • активный;
 • остроумный.

Минусы:

 • эгоцентричный;
 • непостоянный;
 • ненадежный;
 • противоречивый;
 • неискренний;
 • своенравный;
 • легкомысленный;
 • любвеобильный.
Плюсы:

 • целеустремленный;
 • решительный;
 • выносливый;
 • благородный;
 • отзывчивый;
 • великодушный;
 • харизматичный;
 • общительный.

Минусы:

 • властный;
 • деспотичный;
 • неуступчивый;
 • самовлюбленный;
 • капризный;
 • обидчивый;
 • ревнивый;
 • злопамятный.

Представників цих астрологічних знаків багато що об’єднує: невгамовна енергія, жага до життя, вміння пристосовуватися до будь-яких ситуацій і високі амбіції. Вони мають багату фантазію і завжди знаходять спосіб, як урізноманітнити відносини, тому в їх парі немає нудьги, рутини і пересичення. Навіть найсміливіша і авантюрна ідея отримує схвалення з боку кожного з партнерів. Завдяки такій сумісності і гармонії вони можуть утворити міцну сім’ю, дружній або ділової тандем.

Взаємини можуть зіпсуватися лише з-за негативних якостей обох знаків гороскопа. Лев, який має завищену самооцінку і прагне бути у всьому першим, кращим, головним, буває занадто нав’язливим і впертим. Така наполегливість не подобається Близнюка, який цінує свою свободу і незалежність. Мінливість настрою Близнюка, а також його схильність мріяти про великі цілі, але не досягати їх, також не зміцнює цей союз.

Сумісність Лева-жінки і Близнюків-чоловіки

Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Лев може бути високою. Дівчину приваблює чоловік стихії Повітря, який володіє оптимізмом і почуттям гумору, а також вміє легко виходити зі скрутних ситуацій завдяки своїй винахідливості. Йому теж подобається харизматична і енергійна жінка-Лев.

В їх парі можуть бути і конфлікти, і повне взаєморозуміння – відносини залежать від того, чи дозволяє чоловік-Близнюки своїй обраниці бути лідером. Якщо він не стане пригнічувати її амбіції і хоча б зробить вигляд, що повністю їй підпорядковується і дозволяє собою керувати, то причин для сварок у них не буде.

У дружбі

знаків зодіаку Лев і Близнюки буває хороша сумісність в дружбі, тому що обидва ведуть активний спосіб життя, люблять вечірки і світські заходи. У них завжди є тема для обговорення або ідея, як цікаво провести час. Але ймовірність того, що вони будуть спілкуватися тільки по-дружньому, вкрай мала.

Між ними часто виникає потяг, який може призвести до інтиму. Для чоловіка разовий секс є прийнятним і не впливає на дружнє спілкування. Дівчина ж сприймає близькість як перехід до серйозних стосунків і ображається, якщо Близнюк продовжує вести себе просто як друг.

У любові

Стильна жінка і чарівний чоловік справляють враження ідеальної пари. Але сумісність знаків зодіаку Лев і Близнюки псує занадто різний погляд на те, якими повинні бути відносини. Дівчина-Лев, щиро вважає себе ідеалом і звикла бути в центрі чоловічої уваги, чекає гарних компліментів, зізнань у коханні і сюрпризів.

Чоловік-Близнюки хоч і доглядає за нею, але продовжує фліртувати з іншими жінками. На цьому грунті у них виникають взаємні претензії. Він обурюється того, що вона зазіхає на її свободу і намагається контролювати, а вона переживає із-за ревнощів.

У шлюбі

Жінка-Лев, звикла бути лідером, в даному випадку також є ініціатором і нерідко сама пропонує узаконити стосунки. Близнюк розуміє, що цей союз може бути для нього вигідним. Енергійна дівчина вміло поєднує роботу і домашні обов’язки, не вимагає, щоб чоловік самостійно забезпечував сім’ю або допомагав їй з побутовими проблемами.

Незважаючи на те, що дружина бере на себе занадто багато зобов’язань, сумісність знаків зодіаку Лев і Близнюки в любові і шлюбі буває високою, тому що завдяки чоловікові в цій парі не зникає романтика, пристрасть і позитивні емоції.

У ліжку

Близнюки і Лев є один для одного ідеальними партнерами. Обидва вважають, що неможливо мати гармонійні стосунки без активною, насиченою та різноманітною інтимного життя. Чоловік-Близнюки швидко втрачає інтерес до всього, але пристрасна, розкута дівчина, що володіє багатою фантазією, не дасть своєму обранцеві занудьгувати. Вона не тільки підтримає його ідеї, але і без сорому розповість про власні бажання.

Обидва люблять ігри та експерименти, тому їх близькість відбувається не тільки в подружній спальні, але і в незвичайних місцях. Саме висока сумісність в інтимі часто не дає їм розлучитися.

У роботі та бізнесі

Жінка-Лев і чоловік-Близнюки володіють багатою фантазією і невгамовною енергією, тому в їх парі постійно виникає потік ідей, які вони не бояться втілювати. У діловому тандемі немає конкуренції, оскільки вони можуть домовитися і розділити обов’язки.

Близнюк сприймає роботу як задоволення, а Лев – як джерело великого прибутку, тому навіть у загальному бізнесі у них різні цілі. Але вони рідко досягають успіху, якщо працюють удвох. Один швидко втрачає інтерес до справи, а друга не вміє раціонально використовувати фінанси, тому їм потрібна команда надійних і відповідальних виконавців.

Плюси і мінуси відносин

Сумісність Близнюків і Лева у відносинах може бути високою, але тільки якщо кожен піде на поступки. Їй потрібно послабити свій контроль, тому що тиск, обмеження, докори і нотації – це саме те, з чим ні за що не стане миритися волелюбний і незалежний чоловік-Близнюки. Йому, в свою чергу, потрібно зробити вибір – або залишатися холостяком або переглянути свої погляди. Дівчина-Лев болісно переживає, коли її обранець дає приводи для ревнощів замість того, щоб захоплюватися її розумом і красою.

У таблиці ми вказали, які ще чинники впливають на їх відносини.

Що псує відносини Що зміцнює відносини
Прискіпливість, нав’язливість з боку Лева Збіг в інтимній сфері, високий темперамент обох
Легковажність та безпечність Близнюки Схожі інтереси, прагнення до активного способу життя
Небажання чоловіка брати на себе зобов’язання Вміння чоловіка-Близнюків поступатися, не провокувати конфлікт
Невміння жінки погоджуватися з думкою іншої людини Готовність жінки-Лева вирішувати всі побутові справи самостійно
Різні погляди на фінанси – вона любить розкіш, а він простоту Емоційна підтримка один одного, щира любов

Сумісність чоловіки-Лева і жінки-Близнюків

Сильний, владний і самозакоханий чоловік-Лев стає добрим, уважним і покірним поруч з легкої і життєрадісною дівчиною-Близнюки. Вона має жіночою мудрістю, тому веде себе м’яко, дипломатично, ненав’язливо і отримує все, що тільки побажає.

Лев і Близнюки мають високу сумісність ще й тому, що щиро підтримують починання один одного. Наприклад, дівчина, яка буває легковажною і безтурботної, під впливом амбітного партнера-Лева починає замислюватися про самореалізацію і кар’єрі. Вона, в свою чергу, щедро обдаровує його компліментами, піднімаючи йому самооцінку.

У дружбі

Два відкритих, товариських людини переймаються один до одного симпатією, якщо зустрічаються в загальній компанії або на вечірці. Вони можуть бути приятелями, але не близькими друзями. У знаків зодіаку Близнюки і Лев немає сумісності в дружбі, оскільки чоловіки часто виникають романтичні почуття до цієї веселої і чарівній дівчині. Більш того, його гідність буде обмежена, якщо вона сприйме його лише як друга.

Чоловік-Лев не зазнає поразок на любовному фронті, тому наполегливо домагається взаємності. Якщо жінка наполягає лише на дружньому спілкуванні, то він розриває з нею всі контакти.

У любові

Ніхто не вміє так гарно і романтично доглядати за жінкою, а чоловік-Лев. Він зможе підкорити її серце не тільки зізнаннями в коханні і незабутніми зустрічами, але і дорогими подарунками, а також розкішними букетами. У цій парі безсумнівним лідером є чоловік, але він визнає авторитет своєї обраниці і захоплюється її привабливою зовнішністю, манерами, ерудицією та красномовством.

Сумісність знаків зодіаку Лев і Близнюки прагне до ідеальної, оскільки обидва не люблять сваритися і з’ясовувати стосунки, а воліють приємно проводити час наодинці і отримувати задоволення від життя.

У шлюбі

-Близнюки і жінка Лев-чоловік повністю влаштовують один одного як подружжя. Амбітний Лев бере на себе вирішення всіх матеріальних проблем. Він любить комфорт і розкіш, тому зазвичай його сім’я живе в достатку. Він може бути впертим, прискіпливим і дратівливим, але дівчина-Близнюки вміє згладжувати конфлікти. Вона вважає за краще не сперечатися з чоловіком або пом’якшує назріваючий скандал гумором.

Чоловік-Лев не вимагає від своєї дружини, щоб вона була зразковою господаркою. Їм обом хочеться жити цікавим, насиченим життям, а не займатися побутом, що підвищує їх сумісність в коханні та шлюбі.

У ліжку

В спальні Лева і Близнюка панує повна ідилія. Чоловік любить гострі відчуття і різноманітність, а дівчина завжди знає, як можна приємно здивувати свого партнера. У них бувають розбіжності на початку відносин. Жінці повітряного знака важлива хороша фізична сумісність, а не емоційний зв’язок, тому іноді вона здається холодною.

Але у чоловіка-Лева вистачає фантазії і досвіду, щоб розпалити в ній емоції і пробудити пристрасть. Він приділяє увагу не тільки процесу, але і атмосфері, тому робить все, щоб обстановка була розслаблюючій, романтичною, намагається бути уважним, ніжним і ласкавим.

У роботі та бізнесі

Самозакоханий і деспотичний Лев не терпить конкуренції. Його ділові відносини з будь-якою жінкою, у тому числі з Близнюками, можуть будуватися лише за одним принципом: він є лідером, головою компанії, а вона може бути ідейним натхненником.

Дівчина-Близнюки володіє багатою фантазією, але вона не вміє справлятися з рутиною або справами, для яких потрібні уважність, відповідальність та пунктуальність. Тому їй підійде такий сміливий і рішучий партнер, як Лев, який візьме на себе вирішення всіх складних завдань, наприклад, фінансових чи юридичних осіб, а їй дозволить займатися креативом.

Плюси і мінуси відносин

Біля владного Лева і волелюбної дівчини-Близнюки може виникнути чимало проблем у відносинах. Чоловік-Лев має таку рису характеру, як схильність звинувачувати близьких у своїх невдачах. Якщо у нього виникають неприємності на роботі, то він може зривати свій гнів на першому, хто трапиться під руку. Жінка-Близнюки також може провокувати конфлікти своєю легковажною поведінкою.

знаків Лев і Близнюки може бути хороша сумісність, якщо дівчина не дає приводи для ревнощів, а чоловік не намагається обмежувати її свободу, контролювати або критикувати.

Що зміцнює відносини Що псує відносини
Легкість, життєрадісність Близнюка, вміння перекладати проблеми в жарт Прискіпливість, вимогливість і дратівливість чоловіки
Серйозність, відповідальність та вірність Лева Схильність жінки до флірту на стороні
Сильний фізичний потяг у обох партнерів Невміння чоловіка-Лева приймати критику і зауваження
Схожі погляди на ведення побуту, фінанси та виховання дітей Небажання жінки-Близнюки займатися господарством
Висока сумісність в інтимній сфері Швидка втрата інтересу до всього у Близнюків

Підходять один одному жінка-Близнюки і жінка-Лев

-Близнюки і жінка Лев-жінка щиро подобаються один одному, тому можуть стати близькими подругами. У Близнюків завжди є ідея, як цікаво і насичено провести час. Лев, який любить пригоди, вечірки і світські заходи, з задоволенням погодиться на будь-яку пропозицію. Вони можуть спілкуватися навіть незважаючи на свої відмінності: одна обожнює розкіш і дорогі заклади, а інша хоче отримувати яскраві враження незалежно від обстановки.

Дівчина-Лев і дівчина-Близнюки можуть не тільки дружити, але і вести спільний бізнес. Хороша сумісність двох креативних знаків зодіаку дозволяє їм успішно розвивати творчий проект або працювати в індустрії краси.

Чоловік-Лев і чоловік-Близнюки, як друзі і партнери

При такому поєднанні сумісність знаків насилу можна назвати хорошою. Чоловік-Лев і чоловік-Близнюки не підходять один одному ні дружби, ні для ведення бізнесу. Самозакоханий Лев прагне бути в центрі уваги, тому не опиниться в одній компанії з Близнюком, який моментально підкоряє навколишніх своєю чарівністю.

Крім того, працьовитий і відповідальний Лев-чоловік упевнений, що легковажному і безтурботному партнеру-Близнюка не можна довірити жодна важлива справа. Близнюк вважає Лева занадто гордовитим, консервативним і прискіпливим людиною, який не здатний оцінити його видатні задумки.