Жінка-Рак і чоловік-Діва: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Рак і чоловіком-Дівою. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Діва-чоловік і жінка-Рак в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Рак і чоловік-Діва як пара

Рак-жінка і чоловік-Діва збігаються в звичках, інтересах і поглядах на життя, тому у них може скластися напрочуд гармонійний союз. Більшість астрологів оцінюють сумісність знаків зодіаку більше, ніж на 85 відсотків.

Чуттєву, романтичну і добру дівчину-Раку можна назвати зразком жіночності, тому навіть у такого вимогливого і прискіпливого людини, як Діва, рідко виникають претензії. Завдяки терпінню і стриманості вона не тільки уживається з володарем непростого характеру, але і бачить всі достоїнства цього чоловіка: його розум, чесність, надійність та відповідальність.

Плюси відносин

Стримані, спокійні і розважливі жінка-Рак і чоловік-Діва цінують стабільність, сталість і домашній затишок. Вони мають схожі погляди на всі важливі сфери відносин, що є основою їх високої сумісності. У них не буває сварок через побуту або фінансів.

Перерахуємо інші достоїнства цього поєднання знаків:

 • Дівчина-Рак вміє створити атмосферу гармонії, спокою, душевного тепла і спокою, а також оточити свого обранця турботою.
 • Діва-чоловік, як людина раціональна і практичний, може забезпечити сім’ю і домогтися комфортного рівня життя. Жінці не доводиться сумніватися в його обіцянках або брати на себе частину його обов’язків.
 • Рак і Діва можуть тримати себе в руках, тому обговорюють проблеми, не переходячи на крики, звинувачення, образи або погрози. Вони воліють вирішувати розбіжності спокійно і конструктивно.
 • Між ними немає суперництва і боротьби за владу. М’якою, поступливою, дипломатичною дівчині простіше погодитися з чоловіком, ніж відстоювати свою точку зору.
 • Обидва партнери налаштовані на серйозні, довгострокові відносини, тому вони не фліртують з протилежною статтю. У цій парі немає приводів для ревнощів.

Мінуси відносин

Діва-чоловік і жінка-Рак мають суттєві відмінності в характерах, що позначається на їхніх стосунках. Він, як людина приземлений і раціональний, керується голосом розуму. Вона ж знаходиться у владі почуттів, з-за чого її настрій може часто змінюватися. Між ними немає повного взаєморозуміння.

У даного поєднання знаків є й інші недоліки:

 • Дівчина болісно реагує на зауваження, критику і причіпки свого обранця. Він не завжди вибирає слова, тому його висловлювання бувають неприємними.
 • Діву може дратувати надмірна емоційність Раку, мрійливість, нелогічність вчинків, переживання без приводу і образливість.
 • В їх парі не вистачає ніжності, ласки, позитиву і відвертих, душевних розмов. Чоловік скупий на емоції і прояв турботи.
 • У спільному житті досить швидко з’являються нудьга і рутина, побутові проблеми стають основною темою для обговорення. У цьому союзі немає людини, який би вносив розмаїтість у відносини.
 • І чоловік-Діва, і дівчина-Рак не завжди можуть прямо сказати про власні почуття, претензії або побажання. Вони швидше затаят образу один на одного, ніж безпосередньо пояснять справжню причину свого поганого настрою.

Сумісність Раку-жінки і Діви-чоловіки в дружбі

Ці знаки зодіаку мають хорошу сумісність, тому що можуть спілкуватися виключно по-дружньому, без натяку на більш близькі стосунки. Жінка-Рак і чоловік-Діва швидко знаходять спільну мову і позитивно впливають один на одного. Чуйна дівчина вміє вислухати, щиро поспівчувати, тому у чоловіка з’являється можливість розповісти про свої переживання, поговорити по душах і отримати моральну підтримку.

Поряд з нею він стає відвертим, добродушним і менш критичним, а також уїдливим. Рак теж отримує переваги від цієї дружби, тому що Діва ніколи не відмовить у допомозі.

Сумісність Діви-хлопця і Раку-дівчата в любові

Романтичною, замріяної жінки-Раку ідеально підходить порядна і вихована чоловік-Діва. Він має консервативні погляди, тому вважає, що за дівчиною обов’язково потрібно доглядати. Вони ходять на побачення, пізнають один одного, проводять багато часу разом, але не поспішають зближуватися, тому що обидва націлені на серйозні і тривалі стосунки.

Сумісність знаків зодіаку в любові знижується тільки з-за того, що чоловік не вміє говорити про свої почуття або робити компліменти. Чуттєвої дівчині-Раку іноді не вистачає романтики, але Діва може компенсувати це своєю турботою або подарунками.

Сумісність пари в ліжку

У дівчини-Раку і чоловіки-Діви є схожість, завдяки якому вони добре сумісні в інтимній сфері – обоє приділяють велику увагу тому, в якій обстановці відбувається близькість. Їй потрібна романтична атмосфера з такими атрибутами, як квіти, свічки, м’яке світло, а йому важливо, щоб все навколо було ідеальним – від бездоганно чистих простирадлом до підібраний зі смаком комплекту білизни на жінці.

Діва, Рак мають традиційні погляди на інтимні стосунки і рідко експериментують, що, втім, влаштовує обох. Вони не шукають пригод на стороні, а втілюють фантазії виключно в сімейної спальні.

Дівчина-Рак і чоловік-Діва у шлюбі

Рак-дівчина і Діва-чоловік можуть стати одне для одного ідеальним подружжям. Обидва прагнуть до серйозних стосунків, тому нерідко їх спільне життя починається тільки після весілля. Діва, як людина відповідальна і консервативний, робить пропозицію відразу ж, як тільки розуміє, що дівчина підходить на роль дружини. Йому подобається в Раку такі якості, як щирість, доброта, чуйність, її бажання займатися побутом, виховувати дітей і піклуватися про чоловіка. Його відштовхують кар’єристки, тому він цінує свою обраницю за її готовність відмовитися від роботи заради близьких.

В сім’ї Раку і Діви складаються стабільні, гармонійні стосунки, засновані на повазі, довірі та взаєморозумінні. Якщо у них і виникають конфлікти, то лише із-за претензій чоловіка. Він буває прискіпливим в побуті, навіть незважаючи на те, що в будинку Раку панує зразковий порядок. Але м’яка, делікатна, поступлива жінка-Рак знає, як пом’якшити непростий характер свого обранця. У цієї пари немає приводів для розлучення, тому що обоє цілком присвячують себе інтересам сім’ї зберігають вірність один одному.

Якими батьками будуть жінка-Рак і чоловік-Діва

Діва-чоловік поділяє погляди Раку-дівчата на виховання дітей, що підвищує сімейну сумісність цих знаків. Обидва серйозно готуються до поповнення в родині, тому поява малюка не стає для них несподіванкою. Ще до його народження вони обговорюють, як будуть розподілені обов’язки між ними.

Рак відноситься до тієї категорії жінок, які повністю присвячують себе дитині. Її діти не відчувають нестачі в материнської любові і турботи. Тато-Діва теж бере активну участь у справах сім’ї, тому навчання дітей, їх успіхи в школі і дисципліна знаходяться під його строгим контролем.

Ділова сумісність Діви-чоловіки і Раку-жінки

Ці знаки зодіаку можуть успішно і плідно працювати разом. Працьовита, чесна дівчина відповідально підходить до справи і не витрачає робочий час на особисті проблеми, плітки і сварки.

Чоловік-Діва ставиться до неї з повагою, незалежно від того, яку посаду вона займає: підлегла, колега або партнер. Вона є одним з тих небагатьох людей, хто може змиритися з його прискіпливістю, пунктуальністю і занудством. І Діва, і Рак уважно і скрупульозно працюють з паперами і фінансами, але уникають ризику, тому в них може бути стабільний, але невеликий бізнес.

Як чоловікові-Діві завоювати жінку-Раку

Чоловік знака зодіаку Діва відповідає образу ідеального обранця жінки-Раку. В ньому є ті якості, які вона цінує в людях: порядність, чесність, відповідальність і наполегливість. Але його непростий характер може зіпсувати їхні стосунки.

Стисло розповімо, як він може домогтися взаємності цієї дівчини:

 • Вона має багатий внутрішній світ і тонку душевну організацію. Рак болісно сприймає критику і закиди. Про будь-які прохання або побажання їй потрібно говорити м’яко, делікатно, з ніжністю і ласкою.
 • Жінку знака зодіаку Рак можна назвати справжньою леді. З усіх шанувальників вона вибере людини з серйозними намірами, який може красиво і без поспіху за нею доглядати, запрошувати на побачення і не натякати на інтим.
 • Дівчина-Рак уникає легковажних і безвідповідальних людей. Вона не стане спілкуватися з чоловіком, який часто змінює жінок і заводить лише швидкоплинні романи.

Як Раку-дівчині закохати в себе чоловіка-Діву

Діва-чоловік має високу сумісність з Раком-жінкою, тому що йому подобаються її м’який характер, доброта, хороші манери. Але цих якостей може бути недостатньо для того, щоб він захотів побудувати з нею серйозні відносини.

Перерахуємо, що треба знати про цього чоловіка:

 • Він цінує в жінках такі риси, як спокій, вміння тримати себе в руках і не піддаватися емоціям. Діва не стане терпіти скандали, крики, жіночі сльози або істерики.
 • Складно знайти більш акуратного і педантичного людини, ніж чоловік-Діва. У його обраниці має бути все ідеально: одяг, зачіска, манікюр, мова, її стиль поведінки і навіть будинок.
 • Чоловік знаку Діва воліє стримувати емоції. Він доводить свої почуття не словами, а справами, тому закиди дівчини в тому, що він не говорить компліменти і не зізнається в любові, викликають в ньому лише роздратування.

Як дівчина-Рак і хлопець-Діва ведуть себе при розставанні

Хлопець-Діва, дівчина-Рак не схильні розлучатися без приводу, лише під впливом емоцій, наприклад, під час сварки. Вони готові йти на компроміс заради збереження стосунків і навіть миритися з недоліками партнера, особливо якщо їх об’єднує шлюб, діти, побут і фінанси.

Хоча чоловік може використовувати загрозу розставання як форму маніпуляції. Він розуміє, що Рак не стане ризикувати і піде на поступки. Причиною для реального розриву можуть стати тільки непереборні розбіжності і зрада. Незалежно від того, хто є ініціатором розлучення, обидва болісно переживають цей момент, але приховують справжні почуття від оточуючих.

Як парі знайти спільну мову

Дівчина-Рак і хлопець-Діва мають хорошу сумісність, але при деяких поступках їх відносини можуть стати ще краще. Основні кроки має зробити саме чоловік. Йому варто бути більш м’яким, добрим, лояльним і турботливим. Поруч з ним-ніжна, ранима, чутлива жінка, яка потребує ласки й уваги.

Раку теж треба переглянути свою поведінку, наприклад, навчитися прямо говорити про власні почуття, а не тримати образу на коханого, якщо він занадто сухо відповів або не поцікавився, як у неї справи. Її мовчання і упрекающий погляд викликають в ньому лише роздратування.