Карта Таро Двійка Кубків: значення аркана в прямому та перевернутому положенні

Двійка Кубків – один з молодших арканов в колоді Таро. Його значення залежить від положення карти – вона може випасти прямий або перевернутої. А також тлумачення “2 Чаш” можна дивитися по поєднанню з іншими арканами. З нашої статті ви дізнаєтеся, як трактується його значення в залежності від виду розкладу.

Опис карти “Двійка Кубків” в Таро

На карті Двійка кубків зображені дівчина і юнак – мої улюблені. В руках у них золочені кубки, а над ними літає чудовисько з головою лева і крилами птаха. Чудовисько опускає до них свій жезл, який обвивають дві чорні змії. На задньому плані видніється дорога до села.

Що означає карта Таро “Двійка Кубків”

Двійка кубків – це другий молодший аркан у Таро Уейта. По-іншому карту називають Взаємність, Владико Любові, Привабливість, Двійка чаш, Рівновагу Полярностей або Щастя в любові.

Кілька коротких трактувань карти:

  • везіння в будь-якому починанні;
  • знайомство і початок серйозних відносин;
  • любов і дружба;
  • відвідування давніх друзів;
  • благополучне завершення ситуації;
  • відсутність розбіжностей і конфліктів;
  • здатність зачати дитини;
  • рівновагу розуму і почуттів;
  • угоду про шлюб, заручини;
  • вдала ділова угода.

Все Таро 2-ка чаш сигналізує про сприятливих стосунках між людьми. Аркан обіцяє зустріч закоханих, гармонію у стосунках і навіть намічену весілля. При наявності у розкладі інших позитивних карт Двійка чаш натякає на вдалий час для настання вагітності.

Іноді карта символізує міцну дружбу, яка добре впливає на обох друзів. У справах карта віщує успішний період для відкриття нового напряму. В конкретній ситуації може говорити, що майбутня угода чи угода буде взаємовигідним.

“Двійка Кубків” для жінок

Карта несе сприятливе значення для жінок в любові та вирішенні питань. Вона пророкує бурхливий роман, наповнене щирими почуттями, або повагу та підтримку з боку вашого чоловіка.

Якщо ви хочете почати свою справу, карта говорить про підходящому часу для цього.

“Двійка Кубків” для чоловіків

Аркан Взаємність у розкладі для чоловіків означає, що в будь-яких справах вас супроводжує удача. Якщо ви з ким-то крупно посварилися, то незабаром помиріться.

У деяких розкладах карта символізує похід в гості до близького друга або вияв гостинності.

Тлумачення молодшого аркана Таро в прямому положенні

У прямому вигляді аркан вказує на знайомство з доброю людиною, який може стати вашим другом чи партнером. Другий варіант тлумачення: настав час для розкриття свого творчого потенціалу або нового витка у професійній діяльності.

Зараз вдалий період для створення сім’ї, народження дітей, налагодження сімейних відносин. Якщо говорити глобально, у вашому житті настала світла смуга і для вас всюди горить зелене світло. Скористайтеся по максимуму наданою можливістю і налагодьте своє життя.

Розшифрування аркана Таро в перевернутому положенні

Перевернута карта може символізувати розлад у стосунках. Виникнуть суперечки і невеликі конфлікти на роботі, хтось вас розчарує своїм егоїстичним і аморальним поведінкою. Справи будуть розвиватися не зовсім так, як ви уявляли. Впливові люди можуть несправедливо до вас поставитися.

Проте, всі негативні явища, які передбачає ця карта є тимчасовими. Це своєрідні випробування, які потрібно пройти людям, щоб більше цінувати своє життя і дорожити близькими.

Характеристика людини по карті “2 Кубків”

В прямому положенні Двійка чаш символізує доброго і розумного людини. Можливо, ви закохані і тому бачите життя в яскравих фарбах.

В характеристиці людини присутні такі якості, як тактовність, чуйність, уважність. Ви цінуєте те, що у вас є: сім’ю, роботу, кохану людину. Дбаєте про близьких і малознайомих людей, вмієте дружити і зберігати секрети. Можете домовлятися і знаходити компроміс, бачите красу у всьому.

Перевернуте розташування аркана дає більш експресивне опис чоловіки або жінки. Це ревнивий і трохи егоїстична людина, для якого нічого не значать проблеми інших людей. Можливо, ви ведете себе так із-за розриву з другою половинкою, ви перебуваєте в зневірі, бачите все в чорному кольорі.

Карта може натякати, що ви довгий час перебували в ілюзорному світі і не бачили реальних подій, а тепер ніби прокинулися. Іноді такі особистості плутають швидкоплинний роман з любов’ю.

Молодший аркан у відносинах і любові

В прямому положенні Двійка чаш передбачає позитивне значення в любовних відносинах. Якщо ви вільна людина, значить, скоро полюбите, і ваші почуття будуть взаємними. Відбулася парі карта дає сигнал: настав найкращий час для сватання і вступу в шлюб.

У розкладі для сімейних людей присутність Двійки кубків – гармонія в любові, відповідний час для планування дітей.

В перевернутому положенні карта Взаємність обіцяє розрив відносин з партнером. В окремих випадках аркан говорить про несерйозних відносинах. Для сімейних союзів карта висловлює деякі труднощі при зачатті, конфлікти у відносинах.

Значення у роботі та фінансах

Пряме положення карти відображає успіх в роботі. Можливо, ви захочете знайти нову роботу, і вона буде успішнішою, ніж ваша попередня посада. У фінансах карта обіцяє вдалі вкладення, які стовідсотково принесуть дивіденди. Настає відмінний час для розширення бізнесу, залучення нових партнерів, укладання великих угод, самореалізації та творчого підходу в роботі.

Якщо у професійному розкладі випала Двійка Чаш, вам підійде робота піарника, дипломата, психолога, журналіста, гіда, перекладача, рекламщика, менеджера з продажу або художника.

Перевернуте зображення Взаємності висловлює успіх, який вам поки недоступний. Є вагомі перешкоди на шляху до успіху. Вам потрібно почекати, не приймати поспішних рішень. У деяких ситуаціях карта говорить про розрив відносин з діловим партнером, припинення вигідного співробітництва з-за конфлікту.

Значення на здоров’я

Пряме положення карти дає позитивне значення у ворожінні на здоров’я. Ви бадьорі й повні сил. Незалежно від віку виглядаєте молодо і привабливо. У вас сильний імунітет. Випадання цього аркана хворій людині обіцяє одужання за допомогою підтримки і любові близьких.

Перевернута Двійка кубків у розкладі на здоров’я говорить про наявність заразливої хвороби. Це може бути звичайна застуда або серйозна недуга. А також карта може натякати про наявність набряків або отруєння організму. Якщо вам випала ця карта, на всяк випадок, зробіть аналіз крові і зверніться до кардіолога.

Духовність і саморозвиток

Пряме зображення Двійки Чаш символізує в духовному плані поверхневу особистість. Вам не цікаві різноманітні вчення. Рідко займаєтеся саморозвитком. Ви віддаєте перевагу реальному житті і живому спілкуванню з людьми. Зате ви не помічаєте чужих недоліків і вірите, що найкраще попереду.

Перевернута карта натякає на розчарування в людях і уверование у Вищі Сили. Вам потрібна релігія, щоб зцілити свої душевні рани. Однак, як тільки важкий період в житті завершиться, вчення перестане бути для вас актуальним.

Карта “Двійка Чаш” в поєднанні зі старшими арканами

Поєднання карт Таро один з одним мають різні значення. Двійка чаш спільно зі старшими арканами може передбачати доленосні події і дати підказку у певних справах.

Блазень Несерйозні стосунки
Маг Партнер спробує маніпулювати вами
Жриця Визнання в любові
Імператриця Планування вагітності
Імператор Шлюбний союз
Жрець Вінчання
Закохані Дотримання домовленостей
Колісниця Керувати своєю любов’ю
Сила Бурхливий роман
Відлюдник Вам не вистачає любові
Колесо Фортуни Початок сімейного життя
Правосуддя Шлюб, засвідчений законом
Повішений Важкий період у відносинах і кохання
Смерть Відносини, які себе вичерпали
Помірність Знайти спільні точки і цілі
Диявол Обман з боку обранця
Башта Крах любовного союзу
Зірка Взаєморозуміння подружжя або партнерів
Місяць Обман, брехливі обіцянки і зрада
Сонце Гармонія, любов, народження дітей
Суд Любов, пройшла всі випробування
Світ Ви прийдете до домовленості

Поєднання аркана Таро “Двійка Кубків” з іншими картами

В поєднанні з іншими картами Таро Двійка Чаш говорить про взаємодію з людьми, душевному стані і можливостях.

Назва карт Мечі Кубки Пентаклі Жезли
Туз Несерйозні стосунки Проявляти свої почуття Легковажність у стосунках Плани закоханих
Двійка Незрозумілий статус пари Несерйозні зв’язку Загальні цілі
Трійка Руйнування відносин, розірвання шлюбу Весілля Налагоджені відносини Суєта напередодні одруження
Четвірка Проблеми в житті пари Сварки з обранцем і незадоволеність Ви задоволені своїм партнером Весільне торжество
П’ятірка Зрада, розрив, порушення угоди Конфлікт Холод у відносинах, випадкова зв’язок Різні погляди, спір, конфлікт
Шістка Перебувати далеко від коханого Минулі відносини, забуті клятви Турбота від коханого Святкування весілля, гармонія у відносинах
Сімка Брехливі стосунки, порушення обіцянок Спалахнули почуття Марні відносини Вимогу від партнера дотримуватися домовленість
Вісімка В полоні своїх обіцянок Зречення від одного або коханого Вибудовування відносин Поїздка в медовий місяць
Дев’ятка Неприємності, пов’язані з відносинами Гармонійний любовний союз Ясність і гармонія в любові Неприємний сюрприз
Десятка Нерозділені почуття, розрив відносин Кровні узи Сімейний осередок Відносини в тягар
Паж Лайка і розбирання між закоханими Вам надійде пропозиція Пристрасність Командна робота
Лицар Відносини зайшли в глухий кут Питання про шлюб Постійний партнер Рішення, прийняте поспіхом
Королева Розрив пари Взаєморозуміння Довгоочікувана вагітність Продуманий проект
Король Відчуження близької людини Мудрість у відносинах Самостійність партнерів Значуще рішення

Значення карти Таро “Двійка Чаш” на ситуацію і питання

Пряме положення карти говорить про позитивному значенні при ворожінні на ситуацію. Конфлікт буде вирішено. Аркан вказує, що робота буде йти швидше, якщо ви розділите ваші труди з кимось із колег. Перевернута карта обіцяє відтягування рішення, можливо посилення конфлікту і загострення ситуації.

У питанні, що потребують відповіді “Так” або “Ні”, пряме положення карти дає відповідь “Так”. Якщо ваше питання стосується виконання бажання, то пряма карта символізує виконання бажань, пов’язаних з особистим життям і відносинами. Перевернута карта натякає, що виконання бажання найближчим часом не буде. У ворожінні на вагітність ствердну відповідь буде при наявності інших позитивних арканов, наприклад, Імператриці.

У питанні повернення колишньої любові пряма карта відповість, що коханий не повернеться до вас, оскільки Двійка Чаш символізує зародження нових відносин.

Прогноз на день

Якщо Двійка Кубків вам випала картою дня, новий день буде сповнений зустрічей з людьми. Можливо романтичне побачення або приємне знайомство.

День сприятливий для спільних творчих проектів, для прийняття гостей і запрошення друзів.

Розклад на майбутнє

В розкладі на майбутнє Двійка Чаш обіцяє здобуття другої половинки, хорошого друга, важливого ділового партнера. Може бути, вам запропонують вигідне співробітництво, нову посаду. Настає сприятливий час, коли будь-яка справа буде швидко і вигідно вирішуватися.

Якщо ваш обранець ще не зробив вам пропозицію, то незабаром може зважитися на цей крок. Якщо ви перебували в конфлікті з близькою людиною, ви помиріться.

Головний рада

Головний рада карти Двійка Кубків – не бійтеся розділити відповідальність з кимось або попросити ради. Командна робота буде вигідною, довіра до партнера зміцнить ваші стосунки.

Пам’ятайте, що печаль, передана іншому, зменшується, а радість, якою ви поділіться, зросте на сто відсотків.