Карта Таро Імператор: значення 4 аркана в прямому та перевернутому положенні

Господар або Повелитель – один з старших арканов в колоді Таро під номером 4. Його значення залежить від положення карти – вона може випасти прямий або перевернутої. А також тлумачення Імператора можна дивитися по поєднанню з іншими арканами. З нашої статті ви дізнаєтеся, як трактується його значення в залежності від виду розкладу.

Опис карти “Імператор” в Таро – 4 старший аркан

У колоді Таро Уейта на карті Імператор зображений дорослий чоловік з сивиною у волоссі. Він сидить на троні. На голові висока корона, а в руці він тримає скіпетр.

Позаду трону підносяться пагорби. У багатьох книгах і навіть шпалерах на телефон використовується саме такий образ. Нижче розповімо все про карти Таро.

Що означає карта Таро “Імператор”

Імператор – це старший аркан, четвертий за рахунком. Іноді його називають – Володар, Господар, Володар над володарями, Син завтрашнього дня. англійською карта називається The Emperor, німецькою – Der Weise. Італійські тарологи іменують її L Imperadore, французькі – l’empereur.

Якщо розглядати коротко, карта Імператор може означати:

  • батько сімейства або керівник на роботі;
  • владний і грубий чоловік;
  • відхилення почуттів і емоцій;
  • втрата ілюзій і перевагу розуму;
  • матеріальне устремління;
  • зміцнення відносин, надійний партнер;
  • серйозні амбіції і лідерські позиції;
  • успішність справи залежить від можливостей яка запитує;
  • відстоювання свого авторитету;
  • божественне милосердя.

У будь-яких розкладах 4 аркан означає, в першу чергу, чоловічу фігуру, владної людини, самоствердження за рахунок грошей і матеріальних благ. Імператор говорить, що людина несе відповідальність не тільки за себе, але і за свій колектив, за сім’ю. Це відмінні перспективи, надійність справи, стабільність у відносинах, раціональність і великі можливості.

Якщо випадає Імператор, значить, людина ґрунтується на розумі, не бере в розрахунок почуття і емоції. У певних розкладах Господар може з’являтися в якості чітких кордонів у спілкуванні, важливість слідування законам і соціальним нормам.

При присутності у розкладі несприятливих карт Імператор показує боротьбу людини за відстоювання своїх матеріальних інтересів, що може вказувати на агресію і тиранію, спрямовану на вашу сторону.

4 аркан для жінок

Значення для жінок карти Імператор – у вас є сильний і надійний покровитель, іноді передбачає багатого коханця. Можливо, у вас є той, хто просуває вас по кар’єрних сходах або якийсь наставник значно старші за віком, дає слушні поради.

А також для жінки 4 аркан може означати підвищення по роботі, досягнення матеріальної стабільності, її думка стає авторитетним.

4 аркан для чоловіків

Карта означає, що чоловік займає лідируючу позицію в сім’ї і на роботі, в духовному плані теж досяг зрілості. Зазвичай вона випадає літнім чоловікам, показує мудрість, високий соціальний статус, можливість управління іншими людьми.

Якщо випала молодому хлопцю, значить, ви мудрі не по роках, несете велику відповідальність за сім’ю і займаєте високу посаду.

Тлумачення 4 аркана Таро в прямому положенні

Якщо брати тлумачення карти в прямому положенні, то можна побачити відповідального раціоналізатора. Людину, у якого все розкладено по поличках. Вами керує розрахунок у всьому, на роботі, в побуті, немає місця емоціям і почуттям. Ви вміло керуєте людьми, грамотно вкладаєте гроші, на першому місці у вас власні амбіції.

Якщо ви витягнули Імператора, щоб дізнатися подальший розвиток подій, вас чекає стабільність і успіх. Швидше за все, ви втратили свою юнацьку мрійливість і ілюзії, віддаючи перевагу суворій реальності. Трактування карти передбачає можливість швидко вирішити будь-яке питання і розібратися зі складною проблемою без втрат.

Розшифровка 4 аркана Таро в перевернутому положенні

Коли карта випала в перевернутому положенні, значить, людина зловживає довіреними повноваженнями і наявною владою. Говорить про егоїзм і деспотизмі. Можливо, ви пригнічуєте близьких або колег, порушуєте кордони інших людей, проявляєте непотрібну агресію. Іноді таке положення говорить про переважання низинних цінностей, у вас прокинулася жадібність до грошей, ви емоційно нестабільні, немає внутрішнього стрижня.

Люди, яким випав 4 аркан, можуть втратити свою владу і матеріальну стабільність через непотрібних емоцій, любові до лестощів і аморальній поведінці. Карта як би натякає, що прийшла пора боротися зі своїми недоліками, інакше ваше місце займе більш лояльний людина.

Характеристика людини по карті “Господар”

В прямому положенні Імператор дає характеристику людини як надійного і цілеспрямованого. Ви прагнете до влади, не піддаєтеся почуттями та емоціями.

Якщо таку карту витягла жінка, значить, вона володіє чоловічим характером. У вас немає страхів і меж, ви мужня самодостатня особистість. Таким людям нічого не дається на блюдечку, вони домагаються своїми силами.

Ви проявляєте наполегливість, ніколи не здаєтеся, навіть в самих складних життєвих ситуаціях, не піддаєтеся паніці, реагуєте на все спокійно. Вам властива впевненість у собі, ви знаєте, як вчинити, розраховуєте “партію” на багато кроків вперед.

Перевернуте положення карти розкриває зовсім іншу, жадібний і деспотичну особистість. В описі чоловіки або жінки переважає невміння швидко і правильно приймати рішення, нерозторопність, неповага до близьким і друзям. Така людина сильно втомився і тому виливає свою агресію на оточуючих. Ви можете закинути всі справи, пустити все на самоплив, проявляєте зайву м’якість і нерішучість. Емоції заважають спілкуванню з підлеглими, вас не сприймають всерйоз.

4 аркан Таро в відносинах та любові

При прямому положенні карта Імператор має значення в любовних стосунках – міцний непорушний союз двох підходящих один одному людей. Багатьом навколо ваша пара може здаватися неромантичной, проте, у вас все навпіл – цілі, інтереси, прагнення. Така сім’я проживе довго і щасливо. Вам не можна збиватися з курсу, продовжуйте в тому ж дусі.

В перевернутому положенні розклад на любов і почуття виглядає інакше. У любові немає розуміння і гармонії, ви дивитеся на речі під різним кутом, що прийнятно для одного партнера, не подобається іншому. Для сімейних пар означає охолодження у відносинах, серйозний розлад. Ви можете розлучитися з чоловіком або жінкою, з якою зараз у відносинах. Коли в розкладі одного з партнерів є карта Повелителя, значить, він блокує свободу іншого, порушує особисті кордону, занадто контролює і пригнічує.

Значення 4 аркана Таро в роботі та фінансах

Яка робота підійде людині, витяг карту Імператора в прямому положенні? Відповідь буде – керівна. Це може бути менеджер відділу, керівник компанії, людина, що займається підприємництвом, працівник контролюючого органу, держслужбовець на високому посту. Вас чекає матеріальне благополуччя і зростання в кар’єрі.

Коли у випала карти перевернуте положення, в роботі навряд чи вдасться зайняти високе положення. Навіть якщо у вас вийде стати керівником, авторитету і визнання підлеглих ви не отримаєте. Оскільки немає стійкості, ви або занадто м’яка людина, або надто піддаєтеся емоціям. Іноді таке положення карти віщує пониження в посаді та напружену ситуацію з фінансами в найближчому майбутньому.

Значення 4 аркана Таро на здоров’я

В прямому положенні карта Імператора в розкладі на здоров’я каже, що людина не має серйозних проблем, побоюватися нічого. Якщо ви робите розклад на хворіє, ця карта говорить, що здоров’я покращиться.

А також карта символізує, що людина зміцніє в майбутньому, набереться сил для досягнення якогось результату. Людина підтримує фізичну форму, слідкує за здоров’ям, займається спортом, відпочиває в хороших здравницях.

В перевернутому положенні значення 4 аркана – слабке здоров’я чи, швидше, втрачене у зв’язку з травмою або несподіваними обставинами. У поєднанні з неблагополучними картами може символізувати смерть наставника, коханого чоловіка, дружина.

Якщо вам випав перевернутий Імператор – це застереження, що потрібно уважно ставитися до свого здоров’я, не нехтувати технікою безпеки при роботі на небезпечних об’єктах, вчасно проходити медичний огляд та при виникненні хвороби відразу звертатися до лікаря.

Духовність і саморозвиток

В прямому положенні карта Повелителя говорить про прагнення до розвитку своєї духовності. Чоловік вибрав собі певне вчення та строго дотримується. Цілісна особистість, здатна керувати своїми бажаннями. Може бути наставником для інших у духовному розвитку.

В перевернутому положенні аркан говорить, що людина повністю віддався матеріального світу, не розвивається духовно. Такі люди надають значення тільки своїм бажанням, порушують всі духовні та моральні бар’єри, хоча від інших вимагають проходження нормам і правилам. Знання таких людей поверхневі, вони не усвідомлюють справжню суть речей і не розуміють почуття інших людей.

Карта Таро “Імператор” в поєднанні зі старшими арканами

Поєднання карт Таро один з одним ви дізнаєтеся з нашої таблиці. Як інші старші аркани взаємодіють з Імператором:

Блазень Потрібно бути обережним, щоб не зробити дурість і не втратити свій авторитет. Ще може означати, що ви отримаєте керівну посаду.
Маг Вам треба розкривати закладені від природи здібності, свій талант
Верховна Жриця Події, які відбуваються з вами зараз, контролює владна жінка. Або ви йдете за своєю інтуїцією.
Імператриця Обдумане рішення, міцний і надійний союз на довгі роки.
Ієрофант Ви керуєтеся моральними цінностями, шлюб зі служителем церкви
Закохані Ви несете відповідальність за вибір обранця
Колісниця Обставини будуть сильніше ваших планів і рішень
Сила Вам уготована сильна влада
Відлюдник Розбрат у сім’ї, потрібно ретельно обдумати все самостійно
Колесо Фортуни Стабільний період, невеликий перепочинок
Справедливість Потрібно дотримуватися ієрархію, тоді все буде справедливо
Повішений Застарілі погляди на життя
Смерть Несподіваний життєвий поворот, який змінить встановлений порядок
Помірність Ви в міру консервативні
Диявол Великий хаос, прикритий зовнішнім благополуччям
Башта Розвал підприємства, втрата роботи, зміна влади
Зірка Ви отримаєте нагороду за свої труди
Місяць Відсутність впевненості у своїх здібностях
Сонце Процвітання у всьому, сімейне, душевне та професійне благополуччя
Суд Ваш авторитет зросте. Перевірка на міцність, невелике випробування.
Світ Успіхи залежать від ваших бажань і праці

Поєднання 4 аркана Таро “Господар” з іншими картами

В поєднанні з іншими картами Таро (молодшими арканами), у Імператора буде такі трактування:

Карта Мечі Кубки Пентаклі Жезли
Туз Наказ від керівника вищої структури Виникнуть серйозні почуття Стабільність у фінансах і справах Збільшення сфери діяльності
Двійка Порушення стабільності Дотримання договору Немає матеріальної стабільності Поділ бізнесу, делегування повноважень
Трійка Хто-то з боку намагається чинити тиск У недалекому майбутньому у вас буде весілля Вірне рішення фінансового питання Втілення планів у життя
Четвірка Ваші справи знаходяться в застої Стагнація у справах Експертність по грошах і вкладень Вам треба навести порядок вдома
П’ятірка Вас чекає жорстка битва за владу Вам загрожують збитки Невміння керувати, бардак у справах Сварки, неприємні ситуації в побуті або на робочому місці
Шістка Потрібно знайти затишний куточок, щоб перечекати прийдешню небезпеку Домострой в чистому вигляді Допомога людям, потрапили в складну ситуацію Просування по кар’єрних сходах
Сімка Хитрий начальник спробує вас підставити Немає контролю поточних подій, відсутність стабільності Довгий співпраця Настав тяжкий час
Вісімка Обмеження влади Ви не берете на себе відповідальність Відмінні справи в бізнесі Звістку від керівництва, укладення договору
Дев’ятка Вас буде мучити совість і поганий настрій На роботі чекає успіх Процвітання вашої справи Вам треба захистити будинок або офіс від посягань
Десятка Від вашого справи не буде пуття Міцний і щасливий шлюбний союз Бізнес, що дістався від батьків Розвал важливої справи
Паж Молодші співробітники будуть критикувати і створять проблеми Гарна думка знайде відгук Практика у великому холдингу, молодий начальник Важливі новини від колег або членів вашої родини
Лицар Труднощі в професійній сфері Надійний партнер запропонує одружитися Правильне і акуратне керівництво Агресія в бік родичів або працівників
Королева Сімейне життя скоро закінчиться розлученням Ви багато думаєте про своїй другій половинці Людина, яка любить гостей Ваш креативний проект принесе успіх
Король Людина з деспотичним характером Контролюйте свої емоції та почуття Талановитий керівник фінансів Ви отримаєте нову посаду чи знайдете якесь хобі

Значення карти Таро “Імператор” в розкладі на ситуацію

При прямому положенні карти велике значення на ситуацію надає сама ситуація. Якщо ви розкладаєте з приводу просування по службі, воно точно буде, але наскільки швидко, залежить від вашої старанності і відповідальності.

В інших моментах прямий малюнок також гарантує позитивний результат. Однак, будь-яке рішення потрібно приймати виважено, тоді Імператор допоможе у вирішенні будь-якій ситуації.

Перевернуте положення аркана говорить про вирішенні виникаючих питань неправильними методами з точки зору моральних норм і моралі. Задумане не дасть результату, оскільки вам не вистачає дисциплінованості, відповідальності і впевненості в своїх силах. Навіть обставини будуть складатися проти цієї справи.

Значення 4 аркана Таро в прогнозі на день

Якщо в розкладі “Карта дня” ви витягли з колоди Імператора, це хороший знак. Вам вистачить сил та енергії, щоб виконати все, що задумали.

Якщо планів на цей день немає, треба вирішити давно нависли питання, розібрати побільше щоденних справ. Особливо ті, що часто ви відкладаєте на потім.

Значення 4 аркана Таро в розкладі на майбутнє

Якщо при розкладі на майбутнє вам випав Імператор, значить, серйозного розвитку події найближчим часом чекати не варто. Краще не проводити експерименти, а рухатися по второваною стежкою згідно з звичаями і традиціями.

Ви будете твердо стояти на ногах, якщо не втратите свій початковий орієнтир. Не варто міняти цілі і завдання в недалекому майбутньому. А щоб не забути отриману інформацію, поставте Імператора собі на заставку телефону.

Відповідь на питання

Якщо ви подумки при ворожінні думаєте “так або ні”, то випав Імператор означає “так”. Якщо питання стосується амурних справ і ви зробили розклад на судженого, то наявність цього аркана – знак серйозних намірів, міцного союзу. Для незаміжніх передрікає швидкої і вдалий шлюб.

Якщо вас цікавить, чи збудеться бажання, то відповідь – теж “Так”. Але для цього вам необхідно відмовитися від снобізму, не варто підніматися над іншими людьми, тоді все вийде.

Коли хвилює питання можливої зради, відповідь буде такою: треба перестати боротися за першість у союзі, тоді “третій” не встане між вами. При розкладах на вагітність Імператор говорить про готовність чоловіка стати батьком. Якщо в розкладі випадає і Імператриця, значить, вагітність настане скоро.

При розкладі на любовний трикутник випадає Імператор – значить, ваш партнер пригнічує вас. Не погоджуйтеся жити з ним без зобов’язань, він може використовувати вас і знайти іншу або іншого.

Для задають питання “Що буде з грошима”, витягнутий Повелитель означає, що життя буде забезпеченою, незабаром у вас з’являться гроші.

Головний рада

Рада карти – приймати зважені і продумані рішення, не поспішати. Варто проявляти дисципліну, серйозно ставитися до будь-якої справи, проявляти терпіння і холодний розрахунок. Тоді ви досягнете успіху як в особистій сфері, так і на професійному терені.