Карта Таро Четвірка Жезлів: значення аркана в прямому та перевернутому положенні

Четвірка Скіпетрів – один з молодших арканов в колоді Таро. Його значення залежить від положення карти – вона може випасти прямий або перевернутої. А також тлумачення “4 Жезлів” можна дивитися по поєднанню з іншими арканами. З нашої статті ви дізнаєтеся, як трактується його значення в залежності від виду розкладу.

Опис карти “Четвірка Жезлів” в Таро

На карті намальований наступний сюжет: на передньому плані стоять чотири жезла (палиці), по два справа і зліва, до верхньої частини яких стрічками прив’язана квіткова композиція.

Вдалині височіє фортеця з червоними вежами, на тлі якої видно натовп, а також чоловік та жінка в яскравих нарядах і з букетами в руках.

Що означає карта Таро “Четвірка Жезлів”

Інші назви молодшого аркана Четвірки жезлів – Четвірка посохов або скіпетрів, Владика Завершених праць, Досконала робота, Космічний порядок і Золотий переріз. Карта означає стабільність, процвітання, задоволення і можливість насолодитися результатами своїх зусиль.

Перерахуємо, що ще вона символізує:

  • радість досягнення;
  • заслужений відпочинок;
  • міцні відносини;
  • щастя в сім’ї;
  • корисні знайомства;
  • гармонія;
  • безпека;
  • знаменна подія;
  • творчість;
  • новий етап розвитку.

Все, про що говорить 4 жезлів в розкладі Таро Уейта, має позитивний сенс, тому вона вважається одним з найбільш вдалих знаків при ворожінні. Якщо вам дістається ця карта, то в житті починається сприятливий період.

“Четвірка посохов” для жінок

У розкладі для жінки значення Четвірки жезлів – це почуття впевненості, спокою, задоволення. Карта показує, що важкий період, наповнений випробуваннями і невдачами, залишився позаду, і попереду вас чекають позитивні зміни в особистому житті, наприклад, переїзд на нове місце проживання, покупка квартири або заміського будинку.

А також аркан є знаком того, що у відносинах з чоловіком можуть бути сюрпризи, наприклад, пристрасний роман чи навіть пропозиція про заміжжя.

“Четвірка посохов” для чоловіків

При ворожінні для чоловіка аркан означає великі досягнення, успіхи в кар’єрі або бізнесі. Ви гідно справлялися з труднощами, долали перешкоди і нарешті можете оцінити результат своєї праці, отримати нагороду, а також взяти тимчасову паузу на відновлення.

найближчим часом вам ніщо не загрожує, тому скористайтеся моментом, щоб набратися сил перед тим, як підкорювати нові вершини.

Тлумачення молодшого аркана в прямому положенні

Четвірка посохов має кілька тлумачень. Основна розшифровка карти – це процвітання, визнання, успіх, стабільність. Ще одне значення – приємний, радісний привід: весільний бенкет, свято в колі рідних і близьких, закінчення важливого життєвого етапу, наприклад, отримання диплома, подорож, відпустка тощо

Аркан також символізує раптове везіння, вдалий збіг обставин у складній ситуації, несподіване, але сприятливе рішення давнього питання.

Розшифрування аркана Таро в перевернутому положенні

Навіть перевернута Четвірка жезлів не має негативного змісту, а, скоріше, говорить про невиправдані надії. Можливо, для досягнення мети буде потрібно більше часу і зусиль. Можуть з’явитися нові перешкоди, виявляються помилки, недоробки в проекті, виникне нестача ресурсів, сил, бажання довести свій план до кінця.

Аркан також можна розшифрувати як завыпідвішені очікування. Не виключено, що довгоочікувана ситуація або зустріч не викличе у вас сильних емоцій і великої радості.

Характеристика людини по карті “4 Жезлів”

Якщо давати характеристику людині по Четвірці посохов, то його можна назвати впевненим у собі, сильним, оптимістичним, товариським, спокійним і розважливим.

При описі чоловіка можна відзначити такі якості, як цілеспрямованість, високий рівень професіоналізму, вірність своїм ідеям. Це значить, що він знайшов покликання, своє місце в житті. Жінка, на яку вказує карта, любить займатися домашніми справами, а також брати участь у громадських заходах.

Перевернутий аркан символізує людину з внутрішніми проблемами. Він часто турбуватися по дурницях, з недовірою ставиться до людей, випробовує страх перед труднощами або з-за зовнішніх обставин відчуває себе нещасним, обділеним.

А також карта може вказувати на людей, які лінуються, не вміють дотримуватися часові рамки або халатно ставляться до своїх обов’язків.

Молодший аркан у відносинах і любові

Основне значення карти у розкладі на любовні відносини – наступ сприятливого періоду, радісні зміни, щастя. Аркан показує ніжні, щирі, взаємні почуття. Якщо ви тільки почали спілкуватися з чоловіком, то знайомство отримає продовження.

Можливо, незабаром шанувальник зізнається вам у коханні або постійний партнер зробить пропозицію руки і серця. Четвірка жезлів нерідко є знаком весілля, романтичної подорожі, медового місяця.

перевернутої карти є кілька значень. Перше – це тимчасове розставання або навіть розлучення, який не буде важким, а принесе довгоочікувану свободу, полегшення обом партнерам.

Ще одна розшифровка – це напруга, відсутність гармонії в парі, розбіжності, невпевненість в обранцеві або його сумніви з приводу шлюбу. Він ще не розібрався, чи хоче одружитися. Аркан також може означати, що весільне торжество буде зірвано або відкладено на невизначений термін.

Значення у роботі та фінансах

Карта символізує професії, пов’язані з дизайном, доглядом за будинком, садом. Вона говорить про довгоочікуване виконанні складного проекту. Завершується важливий етап, з’являється можливість оцінити результат, отримати нагороду, наприклад, прибуток від бізнесу.

Аркан також вказує на плідну співпрацю. Можливо, вам вдасться укласти вигідний контракт або отримати пропозицію щодо роботи в команді. Робочі питання будуть вирішуватися без проблем, а гроші будуть приходити легко.

Четвірка жезлів в зворотному положенні говорить про нестабільність. Не виключено, що у справах виникнуть проблеми, перешкоди, помилки, розбіжності з начальством або колегами. Ви можете відчувати втому, апатію, лінь, небажання доводити проект до кінця.

Ситуація у фінансах також буде напруженою, наприклад, із-за затримок зарплати. Якщо ви планували велику покупку, то, найімовірніше, її доведеться відкласти.

Значення на здоров’я

При ворожінні на здоров’я значення карти – це відновлення, одужання, гарний фізичний стан, підйом сил. Четвірка жезлів нерідко є знаком про вагітності в найближчому майбутньому.

Аркан у зворотному положенні попереджає про те, що неправильний спосіб життя, надмірне вживання алкоголю, переїдання призводять до поганого самопочуття, втрату тонусу і зовнішньої привабливості.

Духовність і саморозвиток

Четвірка посохов каже, що ви вже отримали цінний досвід, корисні знання і навіть змогли знайти їм застосування. Ви володієте хорошою базою, щоб продовжити шлях свого особистісного розвитку.

Перевернуту карту можна розшифрувати як пасивність, лінь, небажання нічого змінювати у своєму житті. При такому розкладі духовність має набагато менше значення, ніж матеріальні цінності.

Карта “Четвірка Скіпетрів” в поєднанні зі старшими арканами

В поєднанні один з одним карти Таро можуть змінювати своє значення. В таблиці вказані розшифровки Четвірки жезлів в парах зі старшими арканами.

Блазень Не довести справу до кінця, не проявити терпіння
Маг Отримання професії, підвищення кваліфікації
Жриця Подарунок, несподівана, але приємна ситуація
Імператриця Урочиста подія, закінчення важливого етапу
Імператор Свято в родині або на роботі
Ієрофант Об’єднання, співробітництво, угода
Закохані Чуттєві, пристрасні, романтичні відносини
Колісниця Купівля автомобіля
Сила Привабливу пропозицію
Відлюдник Бажання побути на самоті, тиші
Колесо Фортуни Свято, зустріч з близькими
Справедливість Вдала угода, контракт на вигідних умовах
Повішений Удар по репутації
Смерть Сумна подія, трагедія, втрата людини
Помірність Нездоровий спосіб життя, переїдання
Диявол Шкідливі звички, зловживання алкоголем
Башта Погане самопочуття, проблеми зі здоров’ям
Зірка Досягнення мети, виконання мрії
Місяць Ілюзії, видимість стабільності, благополуччя
Сонце Подорожі, приємна поїздка, чи відпочинок
Суд Гідна нагорода за докладені зусилля
Світ Застілля, торжество

Поєднання аркана Таро “Четвірка Жезлів” з іншими картами

Нижче ми коротко пояснили, що означає Четвірка жезлів в поєднанні з іншими картами Таро.

Карта Мечі Кубки Пентаклі Жезли
Туз Гармонія, мир, довіра в сім’ї Вагітність, народження дитини Отримання цінної речі у спадок Хороший старт нового проекту
Двійка Примирення з близькими Пропозиція або заміжжя Проблеми з грошима, економія Пошук свого призначення
Трійка Шлюборозлучний процес Торжество з приводу укладення шлюбу Надходження прибутку від інвестицій Перші успіхи у своїй справі
Четвірка Небажання вирішувати проблему Пригнічений стан, туга Бажання якомога частіше бути вдома
П’ятірка Конфлікти з родичами Непорозуміння, суперечки в сім’ї Проблеми з нерухомістю Майнові претензії
Шістка Зміна місця проживання Зустріч старого друга, знайомого Пошук коштів на купівлю будинку Випробування, пройдена успішно
Сімка Обман, злодійство, злочин Шкідливі звички, залежність Довгострокові вкладення Спірне питання, предмет розбрату
Вісімка Бажання переїхати в новий будинок Несприятлива обстановка в сім’ї Побутові клопоти, ремонт Приємну звістку, радість
Дев’ятка Питання, пов’язані з майном Гостинність, застілля Достаток, стабільність Сумнівне співпраця
Десятка Побутові, житлові проблеми Зустріч у колі рідних, близьких Затишне, красиве житло Важкі зобов’язання
Паж Сварки на ґрунті нерухомості Урочистий привід, радість Завершення важливого етапу Високі результати у навчанні
Лицар Матеріальні претензії Заручини, рішення про весілля Сприятливий результат у справі Прибутковий контракт, угода
Королева Спроба розділити майно порівну Заміжжя в недалекому майбутньому Радісна зустріч з родичами Гостинна жінка, господиня
Король Захист своїх інтересів Бажання одружитися, завести сім’ю Господарський, економний чоловік Угоду з важливою людиною

Значення карти Таро “Четвірка Посохов” на ситуацію і питання

Карта має позитивне значення при розкладі на будь-яку ситуацію. Ви можете розраховувати на везіння і вдалий збіг обставин: спірне питання буде вирішено на вашу користь, конфлікт завершиться, бажання здійсниться, ваші труди будуть визнані і винагороджені.

Якщо ви ставите перед собою мету, то вона буде досягнута без зусиль. Якщо при ворожінні хочете отримати відповідь “так” або “ні”, то аркан відповість позитивно.

Прогноз на день

Карта дня рекомендує вам не обмежувати себе і бути сміливішими. Спілкуйтеся з рідними і друзями, отримуйте задоволення, радійте, робіть собі приємні подарунки. Залиште сумні думки на інший день.

Якщо ви переживаєте з-за сварки з близькою людиною, то більш вдалого моменту для примирення не знайти.

Розклад на майбутнє

Якщо ви дістаєте з колоди Четвірку жезлів при ворожінні на майбутнє, то можете радіти. Вас чекає щасливий, плідний період.

Зараз ви відчуваєте труднощі, але знайте, що незабаром ви їх подолаєте. Момент, коли ви зможете відпочити й порадіти результатам, вже не за горами.

Головний рада

Карта дає порада бути уважним, пильним. Не варто святкувати, поки не отримаєте результат. Краще ще раз перевірити свій проект чи важливий документ. Можливо, ви знайдете недоліки чи помилки.