Карта Таро Паж Мечів: значення аркана в прямому та перевернутому положенні

Паж Мечів – один з молодших арканов в колоді Таро. Його значення залежить від положення карти – вона може випасти прямий або перевернутої. А також тлумачення Пажа Мечів можна дивитися по поєднанню з іншими арканами. З нашої статті ви дізнаєтеся, як трактується його значення в залежності від виду розкладу.

Опис карти “Паж Мечів” в Таро

На карті намальований молодий чоловік, який стоїть на пагорбі, на фоні мальовничого пейзажу. Вдалині видніються дерева, гори, густі хмари і зграя пролітають птахів у небі. В цілому, дивлячись на зображення, виникає відчуття вітряної погоди.

На людину надягнено яскрава, красива одяг. Обома руками він тримає меч. Його волосся розвівалися. По малюнку і позі складно зрозуміти, що він збирається робити: чи то замахується, то готується до оборони. Чоловік вже зайняв бойову стійку, але поки знаходиться в роздумах.

Що означає карта Таро “Паж Мечів”

Інші назви Пажа мечів – Вісник, Валет або Раб мечів, а також Принцеса Порывистых Вітрів, Дочка Повітряних Вівтарів, Момус, Душа Вбивці, Злісний плут, Нічний Злодій і Кмітливість. Якщо він випадає при ворожінні, то може вказувати і на ситуацію, і на людину (юнака), який має певні риси характеру: дотепний, проникливий, чесний і ін

Але це далеко не все, про що говорить цей молодший аркан у розкладі Таро Уейта. Перерахуємо коротко, що ще означає карта:

 • сила волі або рішучість;
 • можливість, яку потрібно використовувати;
 • прагнення взятися за кілька справ одночасно;
 • пильність, обачність;
 • нестабільність в особистих відносинах;
 • важливі зміни в житті;
 • конфлікт або скандал;
 • хитрость;
 • провокации;
 • критика.

“Паж мечів” для жінок

Значення Пажа мечів для жінки полягає в наступному: подумайте, чим ви зайняті зараз і до яких наслідків приведуть ваші вчинки. Можливо, ви взяли на себе занадто багато зобов’язань і тільки з цієї причини не можете довести до кінця жодну справу.

“Паж мечів” для чоловіків

При ворожінні для чоловіка карта означає, що настав момент, коли пора розлучатися з ілюзіями і позбавлятися від думок про минуле. Аркан показує, що саме зараз є можливість почати все з нуля. Тому він закликає до рішучих дій.

Тлумачення молодшого аркана в прямому положенні

Основне значення карти – це випробування, труднощі, несподівані обставини, які ускладнять поточну ситуацію. Аркан дає знак, що варто бути уважним, зібраним, готовим до будь-якого розвитку подій, оскільки найближчим часом буде нагнітатися обстановка. Але великих втрат побоюватися не потрібно.

Ще одне тлумачення Пажа мечів – вміння своєчасно відреагувати на небезпеку. У вас є талант швидко аналізувати інформацію, приймати правильні рішення і знаходити вихід з проблем. Але ця здатність працює тільки в тому випадку, якщо ви не намагаєтеся взятися за кілька справ одночасно.

Розшифрування аркана Таро в перевернутому положенні

Перевернута карта означає неприємні звістки, незначні, але прикрі перешкоди в справах, а також конфлікти з робочих питань і сварки в родині по дрібницях.

Друге значення аркана – це непорозуміння. Не виключено, що ви неправильно воспримите чиїсь слова, не зрозумієте істинний сенс інформації або зробите висновки, не вникнувши в суть.

При такому розкладі також потрібно побоюватися раптового удару з боку таємного ворога. Паж мечів радить суворо дотримуватися правила та закони, щоб у вас не виникло проблем з державними органами.

Характеристика людини по карті “Паж Мечів”

Паж мечів підходить для опису і молодого чоловіка, і дівчата. По прямой карті можна скласти наступну характеристику людини: чесний, сміливий, самовпевнений, дотепний, кмітливий, спритний, прямолінійний.

Володар цього аркана знаходиться в контакті з реальністю, не впадає в ілюзії і мрії. Він знає, чого хоче отримати від життя, а це значить, що діє раціонально, продумано і в своїх інтересах. Його можна назвати хорошим стратегом і керівником.

Перевернуте зображення аркана може вказувати на особу, яка готова досягати цілей будь-якими шляхами, у тому числі хитрістю, інтригами, провокаціями і маніпуляціями. Людина має сильний аналітичний розум, тому ніколи не діє прямо, навпростець.

Щоб домогтися потрібного результату, він віддасть перевагу зіштовхувати конкурентів між собою, ніж вступати у відкриту боротьбу. Але при цьому ніколи не буде змагатися з владним і впливовим супротивником.

Молодший аркан у відносинах і любові

Значення прямої карти Паж мечів в розкладі на любовні відносини не можна назвати позитивним. Вона вказує на проблеми, суперечності і може означати наступне:

 • Часті сварки, конфлікти, взаємні докори в сім’ї, які, швидше за все, приведуть до розставання з чоловіком.
 • Відсутність колишніх почуттів, любов в парі, охолодження партнерів один до одного.
 • Егоїзм, дратівливість, інфантильну поведінку з боку обранця.

У аркана в перевернутому положенні також кілька розшифровок:

 • Нездорова, напружена атмосфера в будинку, наростання взаємного невдоволення.
 • Відсутність взаєморозуміння, що може виникати як через розбіжності у думках, так і внаслідок обману.
 • Затяжний, важкий шлюборозлучний процес, який супроводжується сварками і майновими спорами.

Значення у роботі та фінансах

Паж мечів уособлює представників професій, які пов’язані з пошуком інформації й аналізом фактів: слідчий, детектив, фінансовий аналітик, аудитор, брокер, журналіст, лікар-діагност і т. д.

В розкладі на роботу пряма карта означає, що потрібно ретельно перевіряти документи, цифри, відомості, приймати обдумані, зважений рішення і боротися з халатністю. Аркан також показує, що в питаннях фінансів необхідно бути пильним, раціональним і ощадливим.

Перевернута карта є попередженням. Вона каже, що не варто використовувати нечесні способи, “сірі” схеми для досягнення цілей і вдаватися до махінацій. Валет мечів також вказує, що серед колег або партнерів може виявитися недоброзичливець, заздрісник, який розпускає плітки і хоче нашкодити.

Що стосується фінансової сфери, то ситуація в ній може похитнутися, але незначно. Можливі невеликі збитки або незаплановані витрати.

Значення на здоров’я

Значення прямої карти при ворожінні на здоров’я – це ризик хвороби, отриманої на нервовому грунті. Паж мечів може вказувати на підвищену тривожність, втома, проблеми з пам’яттю, головний біль, перепади тиску. Тобто такий розклад попереджає, що потрібно ретельніше стежити за своєю нервовою системою.

Перевернутий аркан означає, що нестабільний психічний стан може викликати не тільки різноманітні захворювання, але і побутові травми через необережність.

Духовність і саморозвиток

Карта означає, що ви можете отримати критику у свою адресу або бути втягнутим в суперечки і дискусії. Все це позначиться на ваших поглядах, похитне існуючу систему цінностей і змусить переглянути свої принципи.

Таку ситуацію можна сприймати по-різному: як жорсткий, несподіваний удар або важкий, але корисний урок і можливість оцінити свої помилки, зроблені в минулому.

Карта “Паж Мечів” в поєднанні зі старшими арканами

Від поєднання карт один з одним залежить сенс всього розкладу Таро. Тому нижче ми пропонуємо коротку розшифровку 22 комбінацій старших арканов з Пажем мечів.

Блазень Легковажні вчинки, безтурботність
Маг Незвичайний, нетрадиційний підхід до справи
Жриця Самовпевненість, небажання отримувати знання
Імператриця Сумніви в правдивості, точності інформації
Імператор Критичні зауваження на адресу керівництва
Ієрофант Заперечення загальноприйнятих правил, норм
Закохані Розбіжності, конфлікти, сварки в парі, сім’ї
Колісниця Зіткнення конкурентів в корисливих цілях
Сила Неконтрольований гнів, злість, агресія
Відлюдник Відсутність партнера з-за складного характеру
Колесо Фортуни Спроба використати шанс в останній момент
Справедливість Відмова слухати і приймати логічні доводи
Повішений Упущена можливість з’ясувати стосунки
Смерть Духовне відродження, переоцінка цінностей
Помірність Вміння грамотно реагувати на критику
Диявол Недоброзичливець в близькому оточенні
Башта Психологічні проблеми, неясність думок
Зірка Пошук способу реалізації творчої енергії
Місяць Нестабільний психічний стан, тривога
Сонце Грандіозні плани, сміливі ідеї, мрії
Суд Справедливе відплата, покарання, розплата
Світ Можливість стати новатором у своїй галузі

Поєднання аркана Таро “Паж Мечів” з іншими картами

У таблиці вказано, що означає карта Паж мечів в поєднанні з іншими молодшими арканами Таро.

Масті Мечі Кубки Пентаклі Жезли
Туз Наполегливість, самовладання, витривалість Байдужість, байдужість, байдужість Майнові або грошові суперечки Вимушена пауза, очікування, затягування строку
Двійка Прагнення до своєї мети будь-якими шляхами Відсутність радості в житті, гармонії у парі Ризик виявитися обдуреним, втратити гроші Раціональність, прагматичність, практичність
Трійка Зіткнення з суперником, бажання перемоги Конфлікт інтересів з кимось із близьких Щільний графік, напружена робоча ситуація Нова сфера діяльності, зміна посади
Четвірка Невпевненість, сумніви, роздуми Спроба втекти від труднощів, випробувань Пошук нових відчуттів, вражень Складна ситуація на роботі або будинку
П’ятірка Скрутне становище, проблеми Нечесність, корисливість, подвійна гра Початок важкого, несприятливого періоду Висока ймовірність стати учасником сварки
Шістка Небажання прийняти допомогу або пораду Неприємні спогади, думки про минуле Неприємності на роботі, втрата частини заробітку Пошук пригод, гострих відчуттів
Сімка Поширення пліток, чуток, сімейних таємниць Помилка, нерозуміння того, що відбувається Стан тривоги, хвилювання, занепокоєння Грубість, безцеремонність, зухвалість
Вісімка Невиправдані очікування, поразка Нездатність контролювати свою поведінку Нездорова атмосфера в колективі Провокації, спроба збити з пантелику
Дев’ятка Роздуми про те, як усунути суперника Конкуренція, боротьба за щось цінне Розбіжності, непорозуміння з батьками Махінації, обман, удавання
Десятка Апатія, пасивність, байдужість Складний вибір, конфлікт у родині, розрив Ревнощі, заздрість, бажання одержати чужу річ Сумніви у своїх силах, низька самооцінка
Паж Потяг до авантюр, азарту Незаконні, нечесні оборудки з грошима Протистояння, перешкоди, складності
Лицар Схильність перебільшувати проблеми Нерозділені почуття, переживання Ризик отримати покарання за свою безпринципність Бурхливе з’ясування відносин, скандал
Королева Розставання, шлюборозлучний процес Чарівна, красива жінка Сварка з дамою, яка негативно налаштована Ризик великих втрат або жіночої помсти
Король Бажання позбутися від рутини Боротьба серед колег, інтриги конкурента Суперечку зі старшим родичем, батьком Відмова виконувати обов’язки або свої обіцянки

Значення карти Таро “Паж Мечів” на ситуацію і питання

В розкладі на ситуацію карта має наступне значення: вам варто очікувати розбіжностей, опору з боку опонента і труднощів. Аркан не дає конкретної відповіді “Так” або “Ні” і показує, що за свої інтереси доведеться поборотися.

Не виключено, що може з’явитися інформація, яка зіб’є вас з пантелику. Якщо ж при ворожінні ви задаєте питання, чи збудеться ваше бажання, то Паж мечів каже, що багато чого залежить від вас.

Прогноз на день

Карта дня рекомендує підготуватися до того, що ваші очікування не виправдаються. Можливо, ви отримаєте відмову, почуєте критику в свою адресу разом похвали або не дочекаєтеся підтримки від близьких, на яку розраховували.

Розклад на майбутнє

Паж мечів при ворожінні на майбутнє означає, що попереду вас чекає непростий період. Не виключено, що небезпека прийде, звідки не чекали.

Можливо, що між вами й іншою людиною виникне сильний конфлікт, але саме він дозволить розставити всі крапки.

Головний рада

Рада картки полягає в наступному: думайте про свою безпеку, зберігайте пильність, прораховуйте кожен крок і не здійснюйте спонтанних дій.