Карта Таро Маг: значення 1 аркана в прямому та перевернутому положенні

Чарівник або Чарівник – старший аркан у колоді Таро під номером 1. Його значення залежить від положення карти – вона може випасти прямий або перевернутої. А також тлумачення Мага можна дивитися по поєднанню з іншими арканами. З нашої статті ви дізнаєтеся, як трактується його значення в залежності від виду розкладу.

Опис карти “Маг” в Таро – 1 старший аркан

На карті Таро Маг зображений молодий чоловік у червоній мантії. Він стоїть біля столу, на якому знаходяться жезл, пентакль, кубок і меч. Вони символізують чотири стихії: вогонь, повітря, воду і землю.

У правій руці він стискає двосторонню свічку, а над головою в нього знак нескінченності. Цей символ, уособлення Святого Духа.

Навколо столу зображені квіти – білі лілії і червоні троянди. Перші – чистота думок, а червоні троянди – полум’яна пристрасть. Жовтий фон карти символізує божественне просвітлення.

Що означає карта Таро “Маг”

Таро Уейта Маг – це перший старший аркан. Його також називають – Фокусник, Деміург, Чарівник, Чародій, Цілитель, Циркач, Алхімік, Великий Мерлін, Маг Сили, Воскресіння Лазаря. Карта має значення “Бажай і добивайся” і “Через терни до зірок”.

англійською мовою аркан іменується – The Magical, німецькою – Der Magier. Італійські тарологи називають його Il Mago, французи – Le Bateleur.

Карта означає:

  • осяяння і натхнення;
  • дія та прийняття рішення;
  • новий етап у житті;
  • наукову діяльність, дослідження;
  • швидке вирішення спорів і конфліктів;
  • досягнення нових вершин;
  • визначення майбутнього;
  • силу волі і активність;
  • бажання стати першим;
  • сексуальну енергію.

Якщо дивитися загалом, карта Мага є передвісником виконання бажання. У Таро Маг говорить про успіх у справі. А саме вдалий збіг обставин, які допоможуть здійснити вашу мрію. 1 аркан як би натякає, що зараз саме час вирушити назустріч своїм бажанням, для цього у вас є всі ресурси. Все знаходиться під вашим контролем, і вам потрібно діяти активно, поспішати використовувати цей час.

Щоб все склалося вдало, потрібно проявити свою волю, сконцентруватися на справі. Якщо говорити конкретно, то все залежить від вас. Будь то романтичні, творчі, професійні, духовні задуми, вони обов’язково здійсняться, як за помахом чарівної палички Мага. А щоб не забути про це сприятливий час, встановіть шпалери з картою Мага на свій телефон, і він буде вас надихати.

1 аркан для жінок

Карта Мага має чоловічу енергію. Тому в особистому розкладі для жінок вона буде трактуватися як сильна і самодостатня особистість, яка прагне до своєї мети.

1 аркан символізує успіх і удачу в справах, а при впливі інших позитивних карт може говорити про майбутньої вагітності.

1 аркан для Чоловіків

Маг означає, що ви відкриваєте новий життєвий етап. Вам надається хороша можливість, і тільки від вас залежить, як ви нею розпорядитися.

Треба проявляти мужність, силу волі, стати капітаном своєї долі, і тоді все вийде.

Тлумачення 1 аркана Таро в прямому положенні

В прямому положенні карта випадає людям з сильною сексуальною енергією та активною життєвою позицією. Тлумачення карти – цілеспрямованість людини, раціональне використання своїх сил і можливостей. Аркан може говорити, що настав час відкривати свою справу або проект.

Карта Чарівника є передвісником розкриття екстрасенсорних здібностей, досягнення певної життєвої мудрості. Ви можете виявити хист до іноземних мов, до якої-небудь науки чи медицини. Цей час буде сприятливим для вирішення давніх проблем, відновлення відносин після тривалих конфліктів і створення нових проектів.

Розшифровка 1 аркана Таро в перевернутому положенні

Перевернута карта Мага символізує нерішучість у діях. Коли людина не знає, куди йому йти, і діє навмання. А також Чарівник показує, що у вас немає бажання скористатися вдалим випадком.

1 аркан вказує на невміння вчитися на власних помилках і використовувати минулий досвід. Швидше за все, ви ігноруєте власні таланти, не хочете їх розкривати. А ще намагаєтеся придушити свою сексуальність, не позволяетесь собі якісь задоволення. У вас недостатньо знань для вирішення певних завдань.

Характеристика людини по карті “Чарівник”

За архетипу Маг являє змужнілого сина, молодого хлопця, який отримав незвичайні знання. Тому в прямому положенні карти буде людина, яка тягнеться до пізнання всього нового і незвіданого. У характеристиці присутні такі якості, як владність, неординарне творче мислення, вміння маніпулювати людьми. В описі чоловіки або жінки простежується впевненість у собі, цілеспрямованість, хороші організаторські здібності. Чарівник говорить про наявність інженерних здібностей і вміння керувати технікою.

Якщо при розкладі на особистість випав перевернутий малюнок, значить, перед нами егоїст з поверхневими знаннями. Ви дієте нерішуче, не впевнені у власних здібностях. А можливо, занадто самовпевнені, але в дійсності ваші сили закінчуються. Растрачиваете власні сили даремно, нераціональні у використанні своїх ресурсів. При цьому хороші перспективи знаходяться у вас під рукою, але ви їх не бачите чи не бажаєте використовувати через горделивості.

1 аркан Таро в відносинах та любові

В прямому положенні карти в розкладі на любов Маг обіцяє сексуальність і привабливість для протилежної статі. Ви зможете подолати свою невпевненість і зізнатися у почуттях об’єкту жадання.

Ще одне значення в любовних стосунках – ви зрозумієте, наскільки для вас важливий людина, будете більш мудро надходити, подолаєте конфлікт. Якщо говорити про дружні стосунки, аркан означає підвищення комунікабельності, розширення кола спілкування.

В перевернутому положенні аркан означає нерішучість і придушення своїх почуттів. У любові ви боїтеся довіритися своїм почуттям. Можливо, ваш обранець має гарну сексуальністю, але вам нецікаво з ним. А можливо, ви занадто егоїстично себе ведете і вимагаєте багато чого, хоча самі не вкладаєтеся у відносини. Може, ви не оцінюєте вашого партнера по достоїнству чи плануєте з ним тільки секс, а не відносини.

Значення 1 аркана Таро в роботі та фінансах

В прямому положенні карти в роботі ви зможете застосувати навички, отримані після недавнього навчання. У професійному плані настає вдалий час для реалізації давніх творчих задумів. Можливо, в досягненні успіху допоможе якесь сучасне обладнання та техніка.

Реалізація творчого проекту позитивно позначиться і на фінансах. Але діяти потрібно рішуче, швидко, можливо, доведеться відстоювати свій проект у начальства. Професія, яка підходить Магу – винахідник, інженер, вчений, письменник, хімік, викладач, людина, що займається наукою.

В перевернутому положенні карти Фокусника людина володіє невеликим запасом знань і іноді боїться застосовувати свої знання. Непродумані дії можуть зруйнувати план, все піде не так, як ви задумали. Можливо, ви вдавайте, що досвідчені в чомусь, але в реальності не можете довести це.

Хтось намагається переконати вас у прибутковості якоїсь справи, яка завідомо програшна. У професійному плані перевернутий малюнок символізує людину-самоучку, якому не вистачає наукових знань для досягнення фінансового успіху.

Значення 1 аркана Таро на здоров’я

При прямому зображенні Мага передрікає відмінний фізичний стан, баланс внутрішніх сил. Якщо ви хворієте, і випадає карта Чарівника, значить, знайдете хорошого лікаря, який вас зцілить. У більш старовинному тлумаченні карта попереджала виникає недуга і необхідність покликати лікаря.

При перевернутому зображенні Чарівник говорить про негативне значення для здоров’я. Можливо, хтось чинить на вас негативне магічний вплив. Ще одне тлумачення – ви не надали серйозного значення свого здоров’я, захворювання виявилося запущеним, потрібно серйозне медичне втручання.

Духовність і саморозвиток

Якщо Маг випав в прямому положенні, ви легко схоплює нові знання та вміння, швидко розумієте суть речей. Здатні рости як особистість, освоювати нові духовні практики, можете ділитися своїми знаннями з іншими. А також карта означає сильну чоловічу фігуру, наставника в отриманні знань і вмінь.

У перевернутому положенні – каже про розчарування в якомусь вченні, отриманих знаннях або в самому наставника. Іноді мова йде про псевдокурсах, на яких вас обдурили. А ще такий малюнок говорить про втрату довіри до великого авторитету – начальнику, господарю бізнесу.

Карта Таро “Маг” в поєднанні зі старшими арканами

Тлумачення поєднань старших карт Таро один з одним зібрані в таблиці:

Блазень Ослаблення волі, шахрайство
Верховна Жриця Великий талант до магії, прихований лідер
Імператриця Нові проекти принесуть хороші результати
Імператор Великі зміни на роботі
Ієрофант Призначення від Бога
Закохані Укладення угоди, договору
Колісниця Поява нових контактів, просування
Сила Відмінний навички самовладання
Відлюдник Дослідження, проведені в поодинці, підготовка плану для зміни ситуації
Колесо Фортуни Джерело змін
Справедливість Захист слабких
Повішений Перешкоду на шляху, пастка від злостивості
Смерть Спілкування з потойбічними істотами, духи померлих
Помірність Належить подбати про справу або людину
Диявол Маніпулятор, зла людина, чорний чаклун
Башта Крах у важливих справах, марні сподівання
Зірка Чаклуни чи доктор, час для одужання
Місяць Небезпечний обманщик
Сонце відзнаку, ваш талант визнають
Суд Отримання нових здібностей, просування в професії
Світ Хороша ідея отримає матеріальну оболонку

Поєднання 1 аркана Таро “Чарівник” з іншими картами

В поєднанні з іншими, молодшими, арканами Таро карта Мага дає такі значення:

Карта Мечі Кубки Пентаклі Жезли
Туз Гарні задуми, вдалий початок проекту або справи Любовні замовляння, творчий талант Талановитий фінансист Реалізуйте свої фантазії
Двійка Відсутність розуміння, невиконання взятих зобов’язань Укладення угоди, спілки, об’єднання людей Стояти на роздоріжжі Задум справи
Трійка Велика помилка у справах Робота в команді Прибуткове пропозицію Відкриття нових сфер діяльності, розширення бізнесу
Четвірка Невелика зупинка, пауза Невміння побачити суть Витрати під контролем Міцна основа для подальшої діяльності
П’ятірка Бажання вкрасти чуже щастя, брехня Очікування, які навряд чи збудуться Немає замовників, великі грошові втрати Продумані дії, вплив на ситуацію
Шістка Мережу бізнесу, вибудовування справи Реалізація дитячих бажань Медична допомога Чудовий начальник, направляє своїх працівників
Сімка Шахрайство і маніпуляції Фінансові втрати, відсутність благополуччя Перепродаж, довгостроковий вклад Застосування засобів для закріплення результату
Вісімка Відсутність ініціативи, влізання в чужі справи Творча криза, ідеї, які не отримають реалізації Розкладання справ по поличках, майстер у справі Прояснення ситуації
Дев’ятка Погіршення Втілення мрії в реальність Прибуток, правильне використання коштів Спостереження за ким-то, нагляд
Десятка Великий крах Правильне ведення справи, досягнення успіху Людина-муза для спадкового бізнесу Відсутність таланту, ослаблення волі
Паж Незвичайні ідеї Вивчення запрошення Отримання базових знань, вступ до фаху Уміння винаходити, конструювати
Лицар Складнощі у справах Підходящу пропозицію Правильний вибір сфери, просування Швидке втілення задуму в життя
Королева Поділ підприємства, розрив партнерства Освіта союзу, заручини Точність у справах і підрахунках Підвищення кваліфікації, поліпшення здібностей
Король Самостійність Рекомендації від висококласного майстра Грамотне вкладення грошей Геній винахідливості, відмінний начальник

Значення карти Таро “Маг” в розкладі на ситуацію

Якщо брати значення на ситуацію, карта Мага в прямому положенні каже, що пора діяти. У вас вийде впоратися з ситуацією, проявити себе, показати свої таланти і можливості.

Правда, для досягнення успіху знадобиться освоїти якусь сучасну техніку, підвищити рівень своїх знань. Не бійтеся нових відкриттів, експериментів, навчання. Закріплюйте надаються знання, вони вам точно знадобляться.

В перевернутому положенні аркана ситуація може обернутися не так, як ви чекали. Можливо, вам недостатньо наявних знань і навиків. Може перешкодити зайва впевненість у своїх силах. Іноді Маг означає людину, яка хоче вас обдурити, ввести в оману або підставити.

Значення 1 аркана Таро в прогнозі на день

Маг випав в якості карти дня? Це хороший знак, якщо карта в прямому положенні. Потрібно проявити максимум мужності і рішучості у цей день. Не чекати, а діяти, іншого шансу не буде.

Якщо карткою дня став перевернутий малюнок, значить, не потрібно поспішати з вирішенням будь-яких важливих справ, проявіть особливу увагу і обережність. Постарайтеся перенести важливі питання на інший день.

Значення 1 аркана Таро в розкладі на майбутнє

Якщо в розкладі на майбутнє випала пряма карта Чарівника, вас чекають хороші перспективи, буде час, щоб показати свої знання та навички. Скоро з’явиться духовний наставник, авторитет, у якого ви багато чому навчитеся, важливо розпізнати цієї людини. Якщо ви встановите на телефон заставку Мага, вона буде нагадувати про нього.

Перевернутий аркан означає, що потрібно не поспішати, ви можете розчаруватися в комусь. Можливо, з’явиться псевдодруг, який може вас підставити на роботі або у фінансових справах.

Відповідь на питання

Якщо у ворожінні на питання вам потрібен відповідь “так” або “ні”, і вийшла карта Мага, то відповідь – “так”, якщо ви проявіть активність і ініціативність. Якщо будете діяти, то отримаєте “ні”.

Збудеться бажання при витягнутому Мага? Обставини складуться так, що збудуться всі найзаповітніші бажання. Але виконання безпосередньо залежить від ваших рішень.

Хочете дізнатися, що буде в кар’єрі найближчим часом? Маг символізує творчі успіхи та ідеї, які точно оцінить начальство.

Якщо питання стосується любові, то варто пам’ятати, що Чарівник розкриває сексуальну енергію і допомагає позбутися нерішучості, а решта залежить тільки від вас. Якщо ви задали питання, ким буде ваш суджений, значить, обранець – досить молодий, можливо, молодший за вас.

Коли хочете зрозуміти, ви позбудетеся від хвороби найближчим часом, карта Чарівника передбачає позбавлення від недуг за допомогою розумного лікаря, якого ви знайдете.

Якщо ви ворожите на вагітність, і випадає аркан Мага, значить, ви скоро отримаєте добру новину і, швидше за все, батькам хлопчика.

Головний рада карти

Карта Маг говорить, що настав сприятливий час для активних дій. Тому головна порада – потрібно проявити себе, бути активним.

Все складається вдало, тому відкиньте всі сумніви і приступайте до реалізації всіх найсміливіших ідей, які ви давно тримайте в голові. Зараз вам підвладне все, ви можете впливати на ситуацію і досягати поставлених цілей.