Карта Таро Туз Пентаклей: значення аркана в прямому та перевернутому положенні

Туз Пентаклей – один з молодших арканов в колоді Таро. Його значення залежить від положення карти – вона може випасти прямий або перевернутої. А також тлумачення Туз Денаріїв можна дивитися по поєднанню з іншими арканами. З нашої статті ви дізнаєтеся, як трактується його значення в залежності від виду розкладу.

Опис карти “Туз Пентаклей” в Таро

На малюнку зображений мальовничий пейзаж: квітучий сад, позаду якого видно густі чагарники, квіткова арка, а за нею – дорога, що веде в гори. На небі знаходиться велика хмара з величезною витягнутою рукою, яка тримає монету (пентакль).

Що означає карта Таро “Туз Пентаклей”

Туз пентаклей або денаріїв – це один з молодших арканов, у якого є декілька інших назв: Матеріальна сила, Алхімічне Золото, Корінь Сил Землі. Все, про що каже ця карта в розкладі колоди Таро Уейта, має позитивний сенс. Вважається, що вона здатна пом’якшити або нейтралізувати значення негативних арканов.

Перерахуємо, що означає карта:

  • процвітання;
  • фінансова стабільність;
  • успішний проект;
  • перспективи зростання;
  • виконання бажань;
  • отримання подарунків;
  • удача;
  • духовне збагачення;
  • хороші новини;
  • похвала.

“Туз Денаріїв” для жінок

Значення карти при ворожінні для жінки – це наступ сприятливого періоду.

У вашому житті починається етап, коли ви будете задоволені всім, що відбувається, зможете отримувати задоволення від роботи, втілити найсміливішу ідею, раптово отримати велику суму, наприклад, спадщину, виграш, дорогий подарунок, завести нові відносини, які приведуть до створення сім’ї або вигідному ділового співробітництва. Майбутнє бачиться вам оптимістичним, перспективним і багатообіцяючим.

“Туз Денаріїв” для чоловіків

При ворожінні для чоловіка Туз денаріїв означає можливість реалізувати проект, який стане стабільним, процвітаючим, прибутковим бізнесом або шансом для стрімкого кар’єрного зростання.

Починання або ідеї, над якими ви роздумуєте зараз, приведуть вас до успіху, будуть винагороджені, поліпшать ваше матеріальний стан, підвищать статус. На шляху до своєї мети ви будете відчувати почуття глибокого задоволення.

Тлумачення молодшого аркана в прямому положенні

Карта, витягнута з колоди в прямому положенні, означає процвітання. У ваше життя приходить стабільність, спокій, благополуччя, достаток, гармонія у спілкуванні з оточуючими. Ви зможете домогтися бажаного незабаром або отримаєте достойну винагороду за зусилля, які докладали в минулому, будете насолоджуватися результатами своєї діяльності.

Ще одне тлумачення аркана – це поява нових можливостей, ресурсів, перспектив, отримання позитивного досвіду.

Розшифрування аркана Таро в перевернутому положенні

Перевернута карта означає великі можливості, матеріальні блага, фінанси, які невміло використовуються або не приносять задоволення.

Друге прояв аркана – це жадібність, скупість, зацикленість на грошах, жага наживи, які отруюють життя.

Туз пентаклей в зворотному положенні також говорить, що плани не будуть реалізовані навіть при наявності всіх ресурсів. Причиною невдачі може стати бажання досягти мети нечесним шляхом або необдумані, необачні рішення.

Характеристика людини по карті “Туз Пентаклей”

Позитивний вплив карти відображається і в характеристиці людини, на якого випадає Туз пентаклей. Його можна назвати оптимістом, який вміє искренне радіти, отримувати задоволення від життя, швидко справлятися з негативними емоціями.

При описі чоловіки слід відзначити його працьовитість, вміння заробляти, домагатися своїх цілей. Для жінки властиві емоційність, чуттєвість, бажання допомагати оточуючим.

Перевернуте зображення символізує людей, які не цінують життя і ті можливості, які вона дає. Це означає, що зворотний аркан може вказувати на жадібного, цинічного, емоційно нестійкого або песимістичного людини. Наприклад, раптово отримуючи гроші, він витрачає їх на непотрібні покупки або скаржиться, що сума занадто мала. Він бере на себе багато зобов’язань, але не виконує їх, дає помилкові надії, не тримає слово.

Молодший аркан у відносинах і любові

Аркан має позитивне значення в розкладі на любовні відносини. Якщо на даний час ви знаходитесь в пошуку партнера, то чекайте знайомства з чоловіком, яке буде приємним і тривалим. Туз пентаклей показує, що вже скоро відбудеться зустріч з другою половинкою. Якщо ж у вас є шанувальник або коханий, то у вашій парі відбудуться позитивні зміни: він зізнається в любові або почуття спалахнуть з новою силою, повернуться романтика і пристрасть.

Карта в перевернутому положенні говорить про непорозуміння між партнерами. Можливо, ви недооцінюєте свого обранця, пред’являєте до нього завищені вимоги або, навпаки, хочете вийти заміж за розрахунком, а не з любові.

Ще одне значення аркана – це “золота клітка”, коли жінка стає заручницею шлюбу. У неї є все для щасливого життя: багатий чоловік, діти, великий красивий будинок, фінансова стабільність. Всі, крім самореалізації, особистого простору і своїх інтересів.

Значення у роботі та фінансах

Карта символізує професії, пов’язані з продажем або високим заробітком, а в розкладі означає початок плідного періоду в роботі і фінансах. Вас чекають нові прибуткові проекти, завдяки яким ви зможете домогтися швидкого кар’єрного зростання та визнання у своїй галузі, збільшити дохід, поліпшити матеріальне становище. Аркан вказує на великі покупки, наприклад, на нерухомість, а також на отримання прибутку від інвестицій.

Перевернуте зображення також говорить про великі можливості, але показує і ризик неправильного використання ресурсів. Туз пентаклей в зворотному положенні попереджає про те, що нерозумні витрати, марнотратство, а також сумніви і довгі роздуми можуть призвести до провалу. У першому випадку ви ризикуєте втратити велику суму, у другому – упустити шанс, який дістанеться більше кмітливому або хитрому супернику.

Значення на здоров’я

Карта в прямому положенні означає відсутність тяжких або хронічних захворювань, вказує на здоровий, витривалий організм, хороший імунітет.

Навіть перевернутий Туз пентаклей має позитивне значення при ворожінні на здоров’я. З цього аркану можна дати лише рада дотримуватися правильного способу життя, стежити за самопочуттям, не уникати фізичних навантажень.

Духовність і саморозвиток

Туз денаріїв вказує на можливість не тільки матеріального, але й духовного збагачення. Карта в прямому положенні говорить, що ви прагнете до балансу, готові не тільки працювати над собою, але і займатися благодійністю, допомагати нужденним.

Перевернутий аркан означає жадібність, зацікавленість лише в задоволеннях і розкоші, низькому рівні духовності і небажанні підвищувати його.

Карта “Туз Пентаклей” в поєднанні зі старшими арканами

В комбінаціях Туз пентаклей посилює позитивне і послаблює негативний значення старших арканов. В таблиці розшифровано поєднання карт Таро один з одним.

Блазень Труднощі з грошима, відсутність роботи
Маг Отримання доходу від вкладень, інвестицій
Жриця Запаси на випадок непередбачених витрат
Імператриця Очікуване надходження великої суми
Імператор Сімейні заощадження, прибуток компанії
Ієрофант Благодійність, фінансова допомога
Закохані Фінанси, накопичені разом з чоловіком
Колісниця Висока ймовірність нових доходів
Сила Необхідність контролювати ситуацію
Відлюдник Обмеженість в коштах потреба
Колесо Фортуни Можливість великого виграшу
Справедливість Справедлива, заслужена нагорода
Повішений Безглузді, порожні витрати
Смерть Нереалізований або збитковий проект
Помірність Вимушена економія
Диявол Надходження грошей, отриманих нечесно
Башта Раптова втрата, нанесення збитку
Зірка Надія на отримання чогось цінного
Місяць Обман з боку ділових партнерів
Сонце Збагачення або поповнення в сім’ї
Суд Виплата дивідендів, відсотків від вкладу
Світ Винагорода за старання

Поєднання аркана Таро “Туз Денаріїв” з іншими картами

Нижче ми коротко пояснили, яке значення приймає Туз денаріїв в поєднанні з іншими картами Таро.

Карта Мечі Кубки Пентаклі Жезли
Туз Шанс великого виграшу Стабільність у фінансах і емоціях Прибутковий, цікавий проект
Двійка Бажання зберегти накопичення Заможна сімейна пара Здатність керувати капіталом Затримка грошових надходжень
Трійка Переживання з приводу нестачі грошей Розкішне свято, свято Висока заробітна плата Отримання виручки від бізнесу
Четвірка Можливість поїхати у відпустку Пересичення, надмірність Прояв жадібності, скупості Високий матеріальний статус
П’ятірка Збитки, втрата заощаджень Жалю про нерозумних витратах Важке становище, бідність Раптові грошові втрати
Шістка Поїздка, відпочинок за власний рахунок Спогади про минуле достатку Ваш рахунок буде ким-то сплачений Здатність керувати засобами
Сімка Крадіжка фінансів шляхом обману Пристрасть до грошей, бажання наживи Очікування грошових надходжень Цінні папери, інвестиції
Вісімка Зобов’язання за рахунками, борги Пошук джерел заробітку Робота заради грошей, без задоволення Швидке надходження прибутку
Дев’ятка Страх залишитися без коштів Прагнення швидше отримати бажане Стабільність, життя в достатку Перевірка наглядових органів
Десятка Криза, банкрутство, розорення Фінансова стабільність в сім’ї Високе матеріальне становище Борги, погашення кредиту
Паж Інвестиції, пов’язані з ризиком Мрії про багатство, розкоші Навчання у сфері фінансів, економіки Планування витрат і доходів
Лицар Бажання швидко збагатитися Перевірка прибутковості проекту Складання бюджету, контроль витрат Імпульсивні покупки
Королева Меценат, благодійник, спонсор Забезпечена жінка Відома, багата дама Маніпуляції з використанням грошей
Король Заможний, авторитетна людина Стабільна ситуація з фінансами Високопоставлений держслужбовець Проект, що обіцяє великий прибуток

Значення карти Таро “Туз Пентаклей” на ситуацію і питання

При ворожінні на ситуацію аркан може мати наступні значення: питання вирішиться на вашу користь, мета буде досягнута, бажання здійсниться, план здійсниться.

Якщо вас цікавить грошовий аспект, то ви досягнете бажаного, наприклад, винагороди або фінансової допомоги. Якщо хочете отримати від карти відповідь “так” або “ні”, то в даному випадку вона відповідає позитивно.

Прогноз на день

Карта дня рекомендує бути уважним, щоб не випускати цінні можливості. У будь-який момент при найнесподіваніших обставинах ви можете отримати унікальний шанс, який приведе вас до успіху і достатку.

Якщо ви давно розмірковували над ідеєю, то саме сьогодні варто почати втілювати її в життя. Зробіть хоча б перший крок.

Розклад на майбутнє

Туз пентаклей – це один з кращих знаків при розкладі на майбутнє. Удача починає повертатися до вас обличчям, тому найближчим часом від вас буде потрібно тільки активність, щоб кардинально змінити своє життя на краще.

Не бійтеся ризикувати, оскільки ніякі труднощі і невдачі не завадять вам досягти мети, не стануть перешкодою на шляху до мрії.

Головний рада

Прийміть рада карти і починайте втілювати свій план у життя вже зараз. Не відмовляйтеся від будь-яких пропозицій і можливостей, які хоча б трохи допоможуть вам у справі.

Не варто знецінювати навіть незначні подарунки долі. Дійте, навіть якщо ідея здається вам нереалістичною або важким.