Карта Таро Двійка Жезлів: значення аркана в прямому та перевернутому положенні

Двійка Скіпетрів – один з молодших арканов в колоді Таро. Його значення залежить від положення карти – вона може випасти прямий або перевернутої. А також тлумачення “2 Жезлів” можна дивитися по поєднанню з іншими арканами. З нашої статті ви дізнаєтеся, як трактується його значення в залежності від виду розкладу.

Опис карти “Двійка Жезлів” в Таро

На карті намальований чоловік, який стоїть на даху замку і дивиться вдалину. Він зображений зі спини, тому його обличчя не можна побачити. По обидві сторони від нього знаходяться два дерев’яні палиці, на один з яких він спирається.

У правій руці тримає кулю, схожий на глобус. Перед ним тягнеться красивий пейзаж: будинки, потопаючі в зелені, гори і море.

Що означає карта Таро “Двійка Жезлів”

Інші назви Двійки жезлів – 2 посохов або скіпетрів, Владика Панування, Полум’я бажання і Можливості. Вона належить до групи молодших арканов і при ворожінні може уособлювати сміливого, амбітного людини або вказувати на ситуацію: необхідність вибору, роздуми, очікування.

Але це не все, про що можна сказати по карті в розкладі Таро Уейта. Вона також означає:

 • перспективи кар’єрного зростання;
 • шанс домогтися заповітної мети;
 • обдумування планів на майбутнє;
 • підготовка до важливої події;
 • початковий етап проекту;
 • нейтральне ставлення до ситуації;
 • успішні переговори;
 • співпрацю з новим партнером;
 • можливість реалізувати свій потенціал;
 • зміна місця проживання або тривала поїздка.

“Двійка посохов” для жінок

Значення 2 посохов у розкладі для жінки – це необхідність зробити вибір в особистому житті або професії. Не виключено, що ваша робота давно не приносить морального задоволення або у відносинах з чоловіком немає колишньої пристрасті, романтики, довіри і взаємності.

Карта може означати, що ви просто пливете за течією, тому марно витрачаєте час, втрачаєте можливості і затягуєте з рішенням, яке все одно доведеться прийняти рано чи пізно.

“Двійка посохов” для чоловіків

Двійка жезлів при ворожінні для чоловіка означає успіх після довгої і наполегливої роботи. При такому розкладі з’являється надія на підвищення у посаді, збільшення доходу, поліпшення житлових умов, зміну місця проживання і навіть переїзд.

Аркан показує початок сприятливого періоду, коли можна будувати сміливі плани.

Тлумачення молодшого аркана в прямому положенні

Основна тлумачення аркана – це рішучість, готовність до активних дій, бажання швидше досягти мети, реалізувати проект. Карта говорить, що ви настільки загорілися своєю ідеєю, що схильні здійснювати імпульсивні і необдумані вчинки.

У вас не вистачає терпіння бути спостерігачем, зберігати нейтральну позицію, тому ви ризикуєте зробити чимало помилок, які за інших обставин можна було б уникнути. Двійка жезлів рекомендує діяти згідно з планом – тільки в цьому випадку ви досягнете успіху, отримаєте потрібний результат.

Розшифрування аркана Таро в перевернутому положенні

Перевернута карта означає невпевненість у своїх силах, страх вийти за рамки звичного способу життя, сумніви в правильності свого плану або успіху ідеї.

Ще одна розшифровка Двійки жезлів в зворотному положенні – це неприємні новини, несподіванка, здивування, раптові труднощі. Значення аркана може проявлятися по-різному: порушені домовленості, невдалі переговори, прикрі помилки, розчарування в людині, на чию допомогу ви розраховували, відсутність можливостей і влади, щоб вплинути на ситуацію.

Характеристика людини по карті “2 Жезлів”

Якщо карта випадає при ворожінні на людину прямо, то його характеристика буде наступною: сміливий, рішучий, амбітний, заповзятливий і активний. Його можна назвати гарним стратегом, оскільки він віддає перевагу планувати кроки і вірить в успіх своїх планів.

Зазвичай володар Двійки жезлів має великі можливості, вміє впливати на людей, але при цьому готовий йти на компроміс. При всіх перерахованих достоїнствах у нього є такий недолік, як нетерплячість.

Перевернуте зображення 2 посохов може вказувати на нерішучість, пасивність, невпевненість в собі, небажання брати на себе ініціативу та приймати рішення.

Якщо по карті робити опис чоловіки, то можна сказати, що він втомився від того, що відбувається. Це означає, що у нього пропав інтерес до справ, немає сил і бажання рухатися по кар’єрних сходах. Замість того щоб прагнути до нових цілей і боротися з конкурентами в професійному середовищі, він вступає в безглузді суперечки з близькими.

Молодший аркан у відносинах і любові

Двійка жезлів, витягнута з колоди прямо, має не саме позитивне значення в розкладі на любовні відносини і може означати:

 • Свідоме тимчасове самотність, повне занурення в самореалізацію або кар’єру.
 • Відсутність сильних почуттів, любов в парі, байдужість, байдужість до подій.
 • Егоїзм, нехтування з боку партнера, зацикленість тільки на своїх бажаннях.

Якщо при ворожінні випадає перевернутий аркан, то його можна розшифрувати як:

 • Союз з чоловіком, який дає гучні, але порожні обіцянки, більше говорить, ніж робить.
 • Шлюб або серйозні стосунки, засновані на взаємній повазі або розрахунку, але не на закоханості і пристрасті.
 • Вказівка на те, що закоханим потрібна тимчасова пауза, перепочинок один від одного.

Значення у роботі та фінансах

Пряма двійка жезлів може уособлювати підприємців і мандрівників, тобто людей, яким складно залишатися на одному місці (в прямому і переносному сенсі). У розкладі на роботу карта вказує на сильних, серйозних конкурентів або на важкі завдання. У робочих питаннях складається непроста ситуація, яка може викликати тривогу, змушує понервувати. Тому від вас вимагається твердість, рішучість, наполегливість.

Але в цілому аркан є хорошим знаком, показує перспективи підвищення, розширення ділових зв’язків, появи нових бізнес-партнерів, шанс успішного вирішення фінансових проблем.

Перевернута Двійка посохов означає застій, а також повна відсутність морального задоволення від роботи, інтересу до своїх обов’язків. При такому розкладі можна задуматися про те, щоб змінити сферу діяльності. Ситуація, коли ви змушені займатися нелюбимою справою, не тільки негативно позначається на вашому матеріальному становищі, але і позбавляє надії на кар’єрне зростання.

Карта також говорить про втрачені можливості, тому на позитивні зміни в питаннях фінансів розраховувати не варто.

Значення на здоров’я

Основне значення прямої карти при ворожінні на здоров’я – перевтома, відсутність сил з-за щільного робочого графіка, напруженого темпу життя.

Ще одна розшифровка – вказівка на те, що варто пройти комплексне обстеження організму або зайнятися лікуванням хронічних захворювань.

Перевернутий аркан може говорити про нестабільному психологічному стані, перепади настрою і ризик впасти в депресію.

Духовність і саморозвиток

Карта може говорити про розгубленості і емоційному вигорянні. Не виключено, що зараз ви не розумієте, куди рухатися далі, або відчуваєте спустошення.

Двійка жезлів показує, що не потрібно поспішати з планами на майбутнє. Краще розберіться зі своїми почуттями і думками, займіть нейтральну позицію, поки чітко не визначитеся з цілями і напрямком подальшого розвитку.

Карта “Двійка Скіпетрів” в поєднанні зі старшими арканами

Різні поєднання карт один з одним можуть змінювати значення всього розкладу Таро. Нижче ми вказали розшифровки 22 комбінацій старших арканов з Двійкою жезлів.

Блазень Роздум, складання планів на майбутнє
Маг Зволікання, небажання приймати рішення
Жриця Спроба з’ясувати правду, розкрити таємницю
Імператриця Можливість подумати в спокійній обстановці
Імператор Відмова від участі в робочих або сімейних спорах
Ієрофант Продумування подальших дій, кроків
Закохані Стабільність, спокій у відносинах
Колісниця Плітки, обговорення за спиною, інтриги
Сила Пошук слабкостей, недоліків у конкурентів
Відлюдник Цікаві, але вже втрачені можливості
Колесо Фортуни Поява нових привабливих перспектив
Справедливість Небажання слухати розумні доводи, факти
Повішений Бездіяльність, пасивність, апатія, байдужість
Смерть Думки про те, як змінити поточну ситуацію
Помірність Підтримка, допомога впливового покровителя
Диявол Небезпека, ризик, зловживання владою
Башта Крах надій, невиправдані очікування
Зірка Бажання переконатися в правильності рішення
Місяць Вибір в умовах невизначеності, нестабільності
Сонце Взаєморозуміння, угода, домовленість
Суд Обставини, які заважають розпочати справу
Світ Затвердження остаточного плану

Поєднання аркана Таро “Двійка Жезлів” з іншими картами

У таблиці ми вказали, що означає карта Двійка посохов, якщо при розкладі колоди Таро вона випадає в поєднанні з іншими молодшими арканами.

Масті Мечі Кубки Пентаклі Жезли
Туз Оцінка поточного становища Знайомство, початок відносин Шанс на отримання прибутку Реалізація таланту, здібностей
Двійка Сумніву, бездіяльність, коливання Обговорення умов договору Тимчасові труднощі з грошима
Трійка Розрив відносин з партнером Підготовка до важливої події Розвиток, кар’єрне зростання Швидке прийняття рішення
Четвірка Можливість відпочити, розслабитися Підозра, недовіра, побоювання Захист своїх заощаджень, засобів Складання планів на майбутнє
П’ятірка Нездійсненні мрії, надії Спогади про невдачі, помилки Важке фінансове становище Вибір, прийнятий під тиском
Шістка Пошук виходу із складної ситуації Небажання забувати минуле Можливість отримати допомогу Згоду з думкою більшості
Сімка Вибір варіантів для відступу Роздуми про майбутнє, передчуття Аналіз прибутковості вкладень Небажання йти по легкому шляху
Вісімка Дії в обмежених умовах Можливість реалізувати свій талант Пошук постійної роботи Спроба уникнути труднощів
Дев’ятка Труднощі, випробування, новий досвід Прагнення до щастя, гармонії Проведення розрахунків, аналіз Неприємні відчуття, передчуття
Десятка Невдалий, провальний план Думки про весілля, сім’ї Складання сімейного бюджету Надії, які не виправдаються
Паж Поспішне рішення, суєта Цікаве, вигідна пропозиція Оцінювання своїх переваг Відсутність терпіння, витримки
Лицар Необачний вибір, спонтанність Гарні, привабливі перспективи Роздуми над ідеєю, концепцією Легковажність, дурість, легковажність
Королева Прощання з минулим, зміни Інтерес до дівчини, жінки Практична, раціональна дама Порада досвідченої жінки
Король Складання прогнозу на майбутнє Привернення уваги чоловіки Бізнесмен, ділова людина Творчий потенціал, натхнення

Значення карти Таро “Двійка Посохов” на ситуацію і питання

Значення аркана в розкладі на ситуацію полягає в наступному: ви так сильно хочете досягти мети, що ведете себе імпульсивно, нерозумно, приймаєте необдумані рішення. В поточних обставинах від вас потрібні активні дії, але поспіх, метушня неприпустимі. Швидше за все, питання вирішиться на вашу користь, якщо ви виявите не тільки рішучість, а й розсудливість.

Якщо ви ворожите на бажання і чекаєте відповіді “Так” або “Ні”, то карта говорить, що результат залежить тільки від ваших зусиль.

Прогноз на день

Карта дня показує нерішучість, сумніви. Це означає, що ви можете зайняти нейтральну позицію, попросити більше часу на обдумування, якщо не готові приймати рішення миттєво.

Якщо вами заволоділа невпевненість, то перенесіть важливі справи на інший день. Хвилювання і тривога все одно не дадуть вам зробити вірний вибір.

Розклад на майбутнє

Двійка жезлів в розкладі на майбутнє означає, що вже скоро ви зможете оцінити результати своїх зусиль. Якщо зараз ви роздумуєте над новим планом, проектом, то можете бути впевнені в успіху своєї справи, але на його реалізацію доведеться витратити чимало сил і часу.

Головний рада

Рада картки полягає в наступному: пам’ятайте, що ваші сили не безмежні, тому амбіції повинні відповідати можливостям. Не приймайте поспішних рішень, поки у вас не буде чіткої картини майбутнього і покрокового плану дій.