Карта Таро Девятка Мечів: значення аркана в прямому та перевернутому положенні

Дев’ятка Мечів – один з молодших арканов в колоді Таро. Його значення залежить від положення карти – вона може випасти прямий або перевернутої. А також тлумачення “9 Мечів” можна дивитися по поєднанню з іншими арканами. З нашої статті ви дізнаєтеся, як трактується його значення в залежності від виду розкладу.

Опис карти “Дев’ятка Мечів” в Таро

На карті намальована жінка, яка прокинулася посеред ночі від важких, похмурих думок. Вона сидить на ліжку, схиливши голову і закриваючи обличчя руками. Поруч з нею на стіні висять паралельно один одному дев’ять мечів.

Що означає карта Таро “Дев’ятка Мечів”

Інші назви Дев’ятки мечів – Владика (Повелитель) розпачу і жестокосердия, Жорстокість і Кошмари. Вона вважається одним з несприятливих молодших арканов і при ворожінні може вказувати на ситуації, пов’язані зі стражданнями, втратами і почуттям провини.

Але це не все, про що говорить карта в розкладі Таро Уейта. Вона також означає:

 • похмурі думки;
 • безвихідь;
 • муки совісті, сором;
 • розставання з коханою людиною;
 • занепокоєння перед важливою подією;
 • неприємне звістка;
 • самотність;
 • невдачі, нещастя;
 • сильний страх;
 • фізичну або душевний біль.

“Дев’ятка Мечів” для жінок

Значення карти у розкладі для жінки полягає в наступному: ви занадто багато думаєте про проблеми, які не стосуються вас безпосередньо. І ці страхи настільки великі, що займають всі ваші думки, не дають спокійно жити і навіть спати.

Аркан із зображенням 9 мечів радить зайнятися нагальними справами, а не хвилюватися через ситуацій, які ще не відбулися і може бути навіть не торкнуться вас. Поверніться в реальність, і ваш стан прийде в норму.

“Дев’ятка Мечів” для чоловіків

Дев’ять мечів, що випали при ворожінні для чоловіка, означають, що ви втратили ясність розуму з-за власних негативних думок, емоцій і сумнівів у своїх силах. Вони збивають вас з пантелику, заважають приймати раціональні і обдумані рішення, позбавляють впевненості.

Уважно оцініть поточне положення справ і подумайте, чи виправдана ваша тривога. Можливо, ситуація дійсно проблематична. Але своїм смутком ви тільки погіршуєте її.

Тлумачення молодшого аркана в прямому положенні

Основна тлумачення Дев’ятки мечів – це занепокоєння в сьогоденні, страх за майбутнє або почуття провини і сорому за минуле. Вона також може говорити про сильних переживаннях за близьких або про страждання через невдачі в любові, фізичної або моральної втрати коханої людини.

Карта може бути попередженням про те, що ви взяли на себе занадто багато зобов’язань, чужих турбот, проблем і тепер не знаєте, як вийти із ситуації. В цілому, аркан є знаком важкого емоційного стану.

Розшифрування аркана Таро в перевернутому положенні

Перевернута карта символізує надумані проблеми, безпідставні підозри або страхи, не мають вагомих підстав. Вона може вказувати, що приводом для занепокоєння стають не реальні події, а чутки, плітки, домисли і неправдива інформація.

Аркан також може означати відсутність підтримки, участі близьких, з якими можна було б поділитися своїми тривогами, переживаннями. Дев’ятку мечів складно назвати позитивним символом, але в даному розкладі вона все ж дає надію – важкий період підходить до завершення.

Характеристика людини по карті “9 Мечів”

Якщо пряма Дев’ятка мечів випадає при ворожінні на людини, його характеристика буде наступною: песимістичний, тривожна, невпевнена в собі, пасивний, схильний сумувати, сумніватися у своєму виборі, відчувати почуття провини без особливих на те причин.

При описі і чоловіки, і жінки можна відзначити страх перед реальними життєвими ситуаціями. Це означає, що власник карти рідко досягає кар’єрних висот з-за своїх комплексів. А його боязнь невдач у коханні часто призводить до повного самотності.

Перевернуте зображення аркана може вказувати на переживання, які найчастіше виявляються невиправданими. Тобто важкі думки і страхи не мають підстав. При такому розкладі можна говорити про те, що людина сам себе “накручує”, шукає приводи для занепокоєння, занадто яскраво, демонстративно, істерично реагує на неприємності і невдачі.

Він зациклений тільки на своїх стражданнях, тому воліє перебувати у стані жертви, відчувати жалість до себе, тим самим привертати загальну увагу.

Молодший аркан у відносинах і любові

Карта має кілька значень в розкладах на любовні стосунки, але всі вони пов’язані з проблемами або стражданням. Перерахуємо, що може означати пряма Дев’ятка мечів:

 • Страх самотності або розставання з чоловіком. В даному випадку переживання можуть бути виправданими, і марними.
 • Негідну поведінку партнера, наприклад, безпідставна ревнощі, контроль, жорстокість, агресія або зради.
 • Напружені відносини в парі – часті сварки, скандали, підозри, дорікання, відсутність довіри і взаєморозуміння.

Біля перевернутого аркана також можуть бути різні розшифровки:

 • Перебільшені негативні почуття, невиправдана тривога, сумніви в невірності без підстав.
 • Невдачі в любові, що виникли із-за власних страхів або боязні близьких відносин.
 • Тимчасові розбіжності, конфлікти, проблеми у сім’ї, які, швидше за все, не приведуть до розриву.

Значення у роботі та фінансах

Аркан символізує психотерапевтів і священиків, тобто людей, які допомагають людині позбутися від душевних мук і страждань.

Дев’ятка мечів в розкладі на роботу може означати занепокоєння, стрес, наприклад, страх аудиторської перевірки або податкової інспекції, паніка перед захистом важливого проекту, переживання за збиткового бізнесу і т. д.

Пряма карта говорить, що вас чекає важкий, напружений період. Доведеться витратити чимало сил і зібрати волю в кулак, щоб пережити його. Матеріальне становище може похитнутися, оскільки є ризик збитків або обману, пов’язаного з грошима.

Перевернутий аркан можна розшифрувати як побоювання з робочих питань, які, найімовірніше, виявляться марними. Наприклад, він може означати страх звільнення, пониження в посаді або штрафів за допущеної помилки в розрахунках і документах, почуття сорому і очікування покарання, яке навряд чи трапиться.

А також карта показує, що ситуація з фінансами найближчим часом буде нестабільною, але не варто побоюватися, що виникнуть великі втрати або катастрофічні неприємності.

Значення на здоров’я

Карта з прямим малюнком має несприятливе значення при ворожінні на здоров’я. Вона може вказувати на нестабільний емоційний стан, підвищену нервозність, безсоння, проблеми з тиском, а також захворювання, що виникають на нервовому грунті.

Переверненого аркану можна дати схожу розшифровку, але тільки в цьому випадку приводи для занепокоєння будуть перебільшеними. При будь-якому розкладі Дев’ятка мечів є знаком того, що найближчий період не підходить для зачаття.

Духовність і саморозвиток

В будь-якому положенні карта говорить про болісні переживання, тривогу, похмурих думках і страхи. Вона також може вказувати на почуття провини за допущені помилки і нечесні вчинки.

Такий розклад означає, що в даний момент немає потенціалу для особистісного зростання. У першу чергу варто розібратися зі своїм душевним станом.

Карта “Дев’ятка Мечів” в поєднанні зі старшими арканами

Поєднання карт один з одним при розкладі колоди Таро надає великий вплив на весь сенс ворожіння. Нижче ми вказали короткі розшифровки 22 комбінацій старших арканов з Дев’яткою мечів.

Блазень Хвилювання про близьких, страх за здоров’я дитини
Маг Марне заняття, яке не принесе результат
Жриця Передчуття небезпеки, очікування неприємностей
Імператриця Велика ймовірність несподіваного потрясіння
Імператор Холодна, напружена атмосфера на роботі і вдома
Ієрофант сором, докори сумління за свої вчинки
Закохані Переживання після сварки з коханою людиною
Колісниця Безперервна низка неприємних подій
Сила Спустошення, занепад сил, депресивний стан
Відлюдник Самотність, відсутність підтримки навколишніх
Колесо Фортуни Нестабільність, відчуття тривоги, сумніви, страх
Справедливість Привід відчувати провину за свої слова або дії
Повішений Тяжкість на душі, страждання, сумні думки
Смерть Серйозна втрата, розставання, прощання, скорбота
Помірність Моральне відродження, загоєння серцевих ран
Диявол Залежність, згубна пристрасть, що викликає біль
Башта Великі втрати в бізнесі або розрив, розлучення
Зірка Віра в краще, надія на сприятливий результат
Місяць Тривога за своє майбутнє обману в минулому
Сонце Знак того, що невдовзі проблеми будуть подолані
Суд Страх розплати, покарання, відплати за свої гріхи
Світ Фізичне або моральне одужання, легкість

Поєднання аркана Таро “Дев’ятка Мечів” з іншими картами

У таблиці вказано, що означає карта Дев’ятка мечів в поєднанні з іншими молодшими арканами Таро.

Масті Мечі Кубки Пентаклі Жезли
Туз Тривога, сумні думки Сльози через стосунки з коханим Брак коштів, потреба Душевна порожнеча, апатія
Двійка Низка труднощів, невдач Проблеми з друзями або рідними Страх розорення, втрати грошей Занепокоєння за своє майбутнє
Трійка Розлучення або розрив з-за зради Нездійснені плани, надії Неприємності на роботі або в бізнесі Погіршення поточної ситуації
Четвірка Страждання, втеча від реальності Пригнічений стан, депресія Ризик втратити власність Сумне, трагічне подія
П’ятірка Сильні потрясіння, неприємності Душевний біль, яка не проходить Скрутне фінансове становище Наростаючий конфлікт, неприязнь
Шістка Поразку, негативна подія Печаль, тяжкість на душі Потреба у підтримки, допомоги Програш, напад, втрати
Сімка Обман, підлість, зрада Даремні хвилювання або сумніви Період випробувань, поневірянь Пониження в посаді, звільнення
Вісімка Відсутність виходу з ситуації Втрата сенсу життя, безвихідність Проблеми на роботі із-за своєї помилки Відчуття небезпеки, боязнь
Дев’ятка Закінчення світлої смуги Збитки, що виникли з власної вини Занепокоєння, погане передчуття
Десятка Великі втрати, шок, крах надій Вболівання за близьких Різке зниження доходів Морально пригнічений чоловік
Паж Провалене випробування або іспит Нерозділене кохання, страждання Невдачі в робочих питаннях Хвилювання за свою дитину
Лицар Неприємні чутки, злі плітки Відсутність взаємних почуттів Втрачена можливість, шанс Сумнів у власних силах
Королева Переживання з-за своїх помилок Незагоєні душевні рани Зусилля, не принесли результату Жінка, що змушує страждати
Король Важкий, болісний вибір Емоції, не піддаються контролю Удар по репутації, статусу Проблеми, сварки з чоловіком

Значення карти Таро “Дев’ятка Мечів” на ситуацію і питання

Значення карти при розкладі на ситуацію полягає в наступному: результат справи, швидше за все, буде несприятливим, питання вирішиться не на вашу користь. Причиною неприємностей може стати і невдалий збіг обставин, і ваші власні сумніви, страхи. Вона також каже, що варто підготуватися до різних варіантів розвитку подій. Не виключено, що ви опинитеся в глухому куті.

Якщо ви ворожите на бажання і хочете отримати відповідь “Так” або “Ні”, то Дев’ятка мечів відповідає негативно.

Прогноз на день

Карта дня рекомендує зібратися з силами і бути готовим до неприємних новин, несподіванок або проблем. Не варто тікати від труднощів, оскільки всі вони будуть тимчасовими.

Аркан також вказує на можливість покаятися, попросити прощення. Саме в цей день ви можете позбутися від почуття провини або сорому, яке давно вас турбувало.

Розклад на майбутнє

Дев’ятка мечів в розкладі на майбутнє говорить про те, що попереду вас чекають непрості часи. Але вона також є важливим знаком: живіть в реальності і не занурюйтеся в свої переживання, тривоги. Оцінюйте ситуацію з реальним фактам, подіям, а не по вашому емоційному стану.

Не виключено, що ви зможете швидше впоратися з випробуваннями, якщо не станете впадати в негатив.

Головний рада

Рада картки полягає в наступному: навіть у важкій, негативної ситуації шукайте світлі моменти, а труднощі приймайте як гіркий, але цінний досвід.

Час все розставить по своїх місцях і затягне ниють рани. Пам’ятайте, що будь-який період, навіть найскладніший, рано чи пізно закінчується.