Карта Таро Відлюдник: значення 9 аркана в прямому та перевернутому положенні

Присвячений або Пілігрим – один з старших арканов в колоді Таро під номером 9. Його значення залежить від положення карти – вона може випасти прямий або перевернутої. А також тлумачення Відлюдника можна дивитися по поєднанню з іншими арканами. З нашої статті ви дізнаєтеся, як трактується його значення в залежності від виду розкладу.

Опис карти “Відлюдник” в Таро – 9 старший аркан

На карті Відлюдник зображений чоловік з густою сивою бородою, одягнений у сіру рясу з капюшоном. Він сутулий, його голова низько опущена, очі прикриті. Старець стоїть на пагорбі, навколо нього – порожнеча, вдалині видніються гірські вершини.

Лівою рукою він тримає золотий посох, як ніби спираючись на нього. У правій, високо піднятою – ліхтар, всередині якого горить зірка. Виникає відчуття, що він висвітлює собі шлях.

Що означає карта Таро “Відлюдник”

Таро Уейта Відлюдник – це дев’ятий за рахунком Старший Аркан, який має багато інших названий:

 • Старец.
 • Монах.
 • Пророк.
 • Посвященный.
 • Искатель.
 • Маг Голоси Сили.
 • Пілігрим.
 • Діоген з ліхтарем.
 • Самітник.
 • Світло Прихованого.
 • Шлях.
 • L Eremita (італ.).
 • L Ermite (фр.).
 • The Hermit (англ.).
 • Der Einsiedler (нім.).

Карта означає відхід у себе, самотність, споглядання, пошук істини, мудрості. 9 аркан вказує на те, що повсякденні клопоти, суєта, розваги, спокуси заважають зосередитися на головному – на своїй душі, духовному зростанні.

У житті будь-якої людини наступає період, коли йому потрібно усамітнитися, щоб розібратися в собі, знайти шлях для подальшого розвитку.

Шпалери з зображенням Відлюдника на заставці смартфона допоможуть зануритися в свої думки, знайти спокій або обміркувати плани.

Перерахуємо все, про що каже 9 аркан Таро:

 • самопознание;
 • размышления;
 • благоразумие;
 • изоляция;
 • відмова від чужого мнения;
 • освобождение;
 • спокойствие;
 • терпение;
 • знехтувані почуття;
 • заперечення.

9 аркан для жінок

Значення карти для жінки залежить від положення малюнка. Наприклад, якщо у дівчини нещодавно відбулося розлучення, розлучення або у неї не складаються стосунки з протилежною статтю, то при такому розкладі не варто чекати нового супутника життя.

Відлюдник говорить про самотність і радить сконцентруватися на собі, тобто більше займатися своїми справами, захопленнями, саморозвитком. Перевернутий Аркан, навпаки, вказує на швидку появу шанувальника або заміжжя в недалекому майбутньому.

9 аркан для чоловіків

При розкладі для чоловіків карта означає переоцінку цінностей. Вона каже, що період не буде сприятливим для розвитку бізнесу, тому краще всього знайти нову сферу діяльності або присвятити цей час самоти, роздумів, відмовитися від матеріальних благ.

9 аркан нерідко випадає, коли у людини виникають непорозуміння з оточенням, коли він просунувся, а його друзі або партнери залишилися далеко позаду. Тому йому важливо шукати рівних сподвижників і однодумців, духовних вчителів.

Тлумачення 9 аркана Таро в прямому положенні

Правильне положення малюнка символізує самотність, яке буває свідомим, вимушеним, тимчасовим або постійним. Карта може вказувати на те, що в даний момент людина вважає за краще ізолюватися від суспільства, оскільки шукає свій життєвий шлях.

А також аркан можна інтерпретувати як наставника, який з’явиться найближчим часом і допоможе розкрити нові рівні свідомості, знайти можливості для зростання. Ще одне тлумачення – це внутрішня готовність до духовної трансформації або до прийняття допомоги і знань.

Такий розклад говорить про ізоляцію, але її причини можуть бути різними. Це не тільки саморозвиток, але і, наприклад, бажання працювати в поодинці, бути незалежним, робити власні наукові відкриття, самостійно розвивати свій проект.

Карті можна дати й інше пояснення – замкнутість, небажання ділитися емоціями, прагнення тримати оточуючих на відстані, концентрація уваги тільки на своїх інтересах і потребах.

Розшифровка 9 аркана Таро в перевернутому положенні

Перевернуту карту можна пояснити як спробу втечі від реальності, свідомий аскетизм, помірність, відмова від особового зростання. Така поведінка виникає, коли людина не може знайти своє місце в житті і в результаті сам починає відкидати цей світ. Він не бажає бути гнучким, підлаштовуватися під обставини, що упирається.

9 аркан показує і внутрішню гординю, небажання приймати поради або допомогу від оточуючих. Власник цієї карти може сам собі створювати перешкоди або проявляти необґрунтовану обережність, або, навпаки, обманювати, займатися шахрайством.

Є й інші тлумачення перевернутого зображення: відсутність підтримки з боку близьких, вигнання, розрив стосунків, втрата. Якщо людина вже знаходиться на шляху духовного зростання, то, можливо, йому не вдається зберегти той стан самотності, яке зараз потрібно. А також карта може вказувати на те, що напрямок обрано неправильно або мета вже досягнута.

Характеристика людини по карті “Старець”

По карті можна дати наступну характеристику людині: інтроверт, який найбільше зацікавлений у духовному розвитку, ніж в матеріальних благах і зовнішніх досягнення. Він веде себе стримано, обачно, обережно, довго приймає рішення. Власник цієї карти не прагне показати себе світу, тому уникає натовпу, свідомо обмежує своє коло спілкування, не веде активне соціальне життя, при цьому комфортно відчуває себе в самоті.

Чоловікові з дев’ятим арканом можна дати наступне опис: має глобальну ідею та систему цінностей, суворо дотримується своїх принципів, вміє тримати слово. Він не залежить від думки оточуючих. Це означає, що оцінює вчинки тільки у відповідності з власною філософією і не реагує на схвалення або осуд. В ньому мало душевної теплоти, тому йому складно зрозуміти такі стани людей як безпорадність або відчай.

При прямому положенні карта може позначати духовного наставника, гуру, інтелектуала, ченця, літньої людини, при зворотному – поодинці, шизоїдну, асоциальную або самозакоханий особистість.

9 аркан Таро в відносинах та любові

Аркан має кілька значень в любовних відносинах, в залежності від того, перебуваєте ви в самоті або в парі. Якщо при розкладі випадає карта в прямому положенні, то її можна пояснити наступним чином:

 • Ви не отримуєте взаємності від людини, у якого закохані, або він занадто егоїстичний, зациклений на своїх бажаннях.
 • Ви відмовляєтеся від близького, вимушені розлучитися з ним, так як хтось з вас не налаштований на шлюб.
 • Ваші відносини з чоловіком потребують перевірки часом, не варто відразу ж тонути в кохання з головою.

Карта в зворотному положенні говорить про майбутній або вже сталося розставання. Можливо, ваш обранець провокує конфлікти, зазнає ваші почуття на міцність. Є й інші тлумачення перевернутого зображення:

 • Якщо у вашій парі часто трапляються сварки, то тимчасова розлука прояснить ситуацію, ви зможете розібратися в собі.
 • Спілкування з новим знайомим буде легким, приємним і допоможе вам забути про минуле досвіді і розчарування.
 • Є ймовірність, що ви знаходитесь у відносинах не з любові, а з страху самотності або за розрахунком.

Значення 9 аркана Таро в роботі та фінансах

Пряме положення карти говорить про бажання або необхідності працювати в поодинці. Можливо, вам доручать вести проект самостійно, або ви опинитеся без підтримки колективу.

Ще одне значення дев’ятого аркана – це прагнення розібратися у справах, привести документи в порядок, виправити помилки. При розкладі на гроші Відлюдник означає економію або накопичення. Або ваше фінансове становище буде нестабільним через затримки зарплати чи інших виплат, або ви самі захочете приховати частину своїх доходів, вкласти їх, наприклад, в антикваріат або коштовності.

Перевернутий аркан є знаком – найближчим часом вас чекає прорив у роботі. Вам вдасться вийти із стану бездіяльності, апатії, заявити про себе начальству або клієнтам і навіть взяти на себе роль лідера, керівника. Всі перешкоди, які заважали вашому професійному зростанню, скоро будуть подолані. Ви нарешті закінчите складний проект і прийміть довгоочікувану нагороду. Або ж у вас почнеться новий етап кар’єри.

У сфері фінансів не варто чекати стабільності. Ви можете несподівано отримати велику суму, наприклад, спадщину, або самі будете робити великі імпульсивні витрати.

Значення 9 аркана Таро на здоров’я

Основне значення 9 аркана при розкладі на здоров’я – це ізоляція через хворобу. Карта в прямому положенні може проявлятися по-різному: тимчасове легке нездужання, загострення хронічного захворювання, проблеми з травленням, депресивний стан. У будь-якому разі контакти із зовнішнім світом на якийсь період будуть обмежені.

Перевернуте зображення можна тлумачити як фізичне або емоційне зцілення, оновлення, активність, прагнення до спілкування, набуття внутрішньої свободи, підвищена енергійність і працездатність.

Духовність і саморозвиток

Мапу, що випала в прямому положенні, можна інтерпретувати як переживання про минуле, самоаналіз, бажання виправити допущені помилки або свідомий вибір самотності, щоб почати шлях духовного зростання. Аркан також показує небажання ділитися своїми почуттями, таємницями або знаннями з оточуючими.

Перевернуте зображення говорить про зворотне – про прагнення спілкуватися, вести світський спосіб життя, отримувати задоволення, користуватися матеріальними благами і не замислюватися про духовність і саморозвитку.

Карта Таро “Відлюдник” в поєднанні зі старшими арканами

При ворожіннях тлумачення залежить не тільки від кожного символу, але і від поєднання карт Таро один з одним. У таблиці вказано, що означають різні комбінації Старших Арканов.

Блазень Самопізнання, вивчення власного “Я”
Маг Небажання розкривати свої здібності
Жриця Таємниця, яку ретельно приховують (зрада)
Імператриця Духовний розвиток, який буде плідною
Імператор Гармонія, спокій, прийняття себе
Ієрофант Пошук наставника, вчителя, гуру, майстри
Закохані Міцні, стабільні, гармонійні стосунки
Колісниця Відсутність можливості усамітнитися
Сила Необхідність дотримуватися суворих правил
Колесо Фортуни Бажання звільнитися від рамок, обмежень
Справедливість Період, коли доведеться виконувати роль судді
Повішений Висока потреба побути наодинці з собою
Смерть Спустошеність, відсутність бажань і сил
Помірність Душевні страждання, занепокоєння, тривога
Диявол Боротьба всередині, спокуса порушити свої принципи
Башта Спроби дізнатися правду, зрозуміти істину
Зірка Розкриття своїх талантів і призначення
Місяць Хвороби, проблеми зі здоров’ям, нездужання
Сонце Знак швидкого досягнення мети або успіху
Суд Отримання цінного досвіду, початок нового етапу
Світ Внутрішня гармонія, відсутність протиріч

Поєднання 9 аркана Таро “Старець” з іншими картами

Розшифрування Аркана в поєднанні з іншими картами Таро суттєво змінюється, тому важливо знати, які комбінації мають позитивне значення, а які – негативне.

Карта Мечі Кубки Пентаклі Жезли
Туз Сильна віра, релігійність Перевірка досвіду, зрілості Несподівана удача, привід для радості Сильний внутрішній голос, інтуїція
Двійка Бажання піти від реальності Негативна ситуація Пристрасть, бажання інтимної близькості Складнощі з ухваленням рішення
Трійка Велика потреба в підтримці, допомозі Вимушений обман Безвідповідальність, дилетантство Початок духовного переродження
Четвірка Відсутність ясності, визначеності Фанатизм, відданість Відмова від спілкування, замкнутість Пошук свого місця в житті
П’ятірка Зізнання, покаяння, сповідь Бажання знайти однодумця Відмова від духовного розвитку Внутрішній конфлікт
Шістка Поїздка по святих місцях Смирення, прийняття ситуації Конфлікт, відчуття нереалізованості Розплата за свої дії, вчинки
Сімка Знак того, що навколо багато ворогів Небажання приймати рішення Отримання досвіду, знань або грошей Фальш, брехня, вигадки, хитрість
Вісімка Звинувачення, прийняття рішення Невинність, цнотливість Нерозділене, нещасливе кохання Осяяння, раптова ідея
Дев’ятка Надмірне бажання, нав’язливість Відвідання храмів, церков Бажання уникнути реальних проблем Новий досвід, отримання знань
Десятка Перевірка сили духу, віри Різка зміна погляду на релігію Скупість, жадібність, бажання збагатитися Наслідки свого вибору
Паж Невдаха, слабка особистість Відсутність сил, перевтома Необхідність отримувати знання Можливість відродитися
Лицар Шахрайство, обман Бажання примирити ворогуючих Відсутність можливостей Умиротворення, зниження агресії
Королева Відсутність підтримки, самотність Жінка з сильною інтуїцією Свобода дій, незалежність Новий етап саморозвитку
Король Фанатик або миротворець Новий життєвий досвід Спроба змінити ситуацію не вдасться Високий авторитет серед колег

Значення карти Таро “Відлюдник” в розкладі на ситуацію

При прямому положенні карта вказує на необхідністьнеобхідність брати на себе більше зобов’язань і проявляти терпіння. Медитації і внутрішні міркування допоможуть вам подолати труднощі, суперечності, конфлікти. До них варто підготуватися, оскільки Пустельник каже, що швидко домовитися або прийти до компромісу навряд чи вдасться.

Значення перевернутого аркана при розкладі на ситуацію – знак того, що причина ваших невдач полягає саме у вас. Ви занадто самостійні, самовпевнені, тому зневажаєте навіть цінними порадами. Якщо в житті настав момент прийняття важливого рішення, то прислухайтеся до думки оточуючих.

Значення 9 аркана Таро в прогнозі на день

Карта дня з зображенням Відлюдника означає, що сьогодні вам зустрінеться самовпевнений, допитливий і навіть трохи дивний чоловік, який не викличе у вас симпатії. Але не варто проявляти до нього категоричність. Швидше за все, саме від нього ви почуєте фразу або рада, яка допоможе вам у вирішенні важливого питання або у виправленні помилок минулого.

А також в цей день постарайтеся знайти час на обдумування своїх планів або аналіз поточної ситуації. Важливо, щоб у цей момент вам ніхто не заважав, ніщо не відволікало.

Значення 9 аркана Таро в розкладі на майбутнє

Відлюдник при розкладі на майбутнє означає, що вас чекає період стабільності, самотності, пошуку відповідей на свої питання. Найближчим часом не передбачається будь-яких доленосних змін. Вам потрібно знайти себе, визначити подальшу траєкторію життя. Зображення дев’ятого аркана на заставці телефону допоможе вам вирішити внутрішні протиріччя.

А також карта може бути передвісником поїздок по святих місцях або подорожі, яка стане трансформаційним, змінить ваші погляди на світ.

Відповідь на питання

Аркан “Відлюдник” не тільки дає можливість побачити майбутнє, але і допомагає вирішити проблему, прояснити ситуацію.

Наведемо кілька прикладів, як тлумачити карту, задаючи питання:

 1. Здійсниться моє бажання? – Для досягнення мети вам потрібно мати чіткий план дій і не відмовлятися від допомоги.
 2. Чим закінчаться стосунки з шанувальником? – У спілкуванні немає динаміки, не варто чекати великої пристрасті або заміжжя.
 3. Чому виникла сварка з коханим? – Людині необхідно усамітнитися, розібратися в собі.
 4. Повернеться до мене колишній? – Карта говорить, що не треба розраховувати на його повернення.
 5. Чому я не можу вийти заміж? – Можливо, вибираєте не тих чоловіків – егоїстів або небажаючих брати зобов’язання.
 6. чи я Зможу збільшити свій дохід? – Аркан показує на стабільність у фінансах, але великих сум поки не передбачається.
 7. Будь-яке питання з відповіддю “так” чи “ні” – Цю задачу вам доведеться вирішувати самостійно.

Головний рада

Карта Відлюдника дає таку пораду: не замикайтеся в собі, не йдіть глибоко у свої думки, не ігноруйте оточення. При виникненні труднощів намагайтеся впоратися з ними самостійно, але прислухайтеся до слів більш досвідчених і мудрих людей.

Не зациклюйтеся на помилках минулого, краще подумайте, як можна виправити їх і не допускати в подальшому. Не заперечуйте, що причиною самотності може бути ваша власна поведінка, наприклад, спроби піти від реальності.