Карта Таро Туз Мечів: значення аркана в прямому та перевернутому положенні

Туз Мечів – один з молодших арканов в колоді Таро. Його значення залежить від положення карти – вона може випасти прямий або перевернутої. А також тлумачення Туза Мечів можна дивитися по поєднанню з іншими арканами. З нашої статті ви дізнаєтеся, як трактується його значення в залежності від виду розкладу.

Опис карти “Туз Мечів” в Таро

На карті зображено меч, який пронизує золоту корону. З корони виростають листя оливи і пальми. Сам меч тримає рука, що виходить з хмари.

Внизу карти зображені коричневі пагорби. В деяких джерелах на задньому плані зображують лицаря, що сидить верхи на коні. Важлива особливість карти – меч повинен розташовуватися клинком вниз. В іншому випадку вона інтерпретується як перевернута.

Що означає карта Таро “Туз Мечів”

Інші назви карти – Туз Клинків і Туз Шпаг. Якщо коротко, то ось все, про що говорить аркан у Таро Уейта:

  • поява ясності у справі або відносинах;
  • нові мрії, задуми, стимули;
  • правильне і виважене рішення проблеми;
  • вагітність та народження дитини;
  • хірургічна операція;
  • початок нового періоду в житті;
  • удача і вигода, отримані з неприємної ситуації;
  • пристрасті у стосунках;
  • одержання винагороди за працю;
  • зняття “рожевих окулярів” і розставання з людиною, який розчарував.

Карта означає рішучі дії, які людині доведеться зробити. Вам надіслана понад сила, яка допоможе пройти всі випробування. Аркан може трактуватися як благополучне вирішення справи і початок нового життєвого періоду. Можливо, ви станете сприймати світ по-іншому.

Карта обіцяє з’ясування відносин з партнером або близьким другом. Ця людина може проявити свою не кращу сторону і серйозно вас розчарувати. Навіть якщо станеться розрив, не варто сильно засмучуватися, все, що не робиться – до кращого.

“Туз мечів” для жінок

В значенні для жінок аркан можна інтерпретувати як настання вагітності і народження дитини, тріумф у справах і набуття нових ідей.

Можливо, ви стоїте на порозі нового життя, великого випробування, яке вам доводиться проходити. Як би важко зараз не було, ситуація скоро вирішиться на вашу користь.

“Туз мечів” для чоловіків

Для чоловіків Туз мечів означає, що потрібно ретельно продумувати кожну дію і тільки потім робити наступний крок. Ймовірно, вам належить вирішувати юридичні питання, включати логіку і жорстко слідувати букві закону. Тільки таким способом ви досягнете успіху.

Тлумачення молодшого аркана в прямому положенні

В прямому положенні тлумачення Туза Шпаг – закладання фундаменту для подальших можливостей і розвитку відносин. Карта натякає, що варто проявити рішучість, діяти продумано, і тоді ваша мрія здійсниться. Вона показує, що відносини між партнерами сповнені пристрасті, однак, найближчим часом вам належить внести ясність і серйозно поговорити з ним про майбутнє.

Карта говорить, що попередній життєвий етап закінчився, вас чекають глобальні зміни. Можливо, ви задумали переїзд на інше місце проживання чи зважилися знайти нову роботу. Ці ідеї цілком можуть бути реалізовані, у вас достатньо сил і ресурсів для початку нового життя.

Розшифрування аркана Таро в перевернутому положенні

Перевернута карта говорить про неясності в справах і відносинах. Можливо, ви поспішили розірвати зв’язок з близькою людиною і тепер шкодуєте про це. А може, відмовилися від значущого проекту або роботи, яка була вам до душі. Аркан показує, що ви занадто квапте розвиток подій. Іноді карта натякає, що витрачаєте занадто багато сил у справу, а віддачі немає.

Туз мечів попереджає про проблеми зі здоров’ям, може бути передвісником хірургічного втручання.

Характеристика людини по карті “Туз Мечів”

В прямому положенні Туза шпаг в характеристиці людини можна помітити цілеспрямованість, вміння відстоювати свою справу і свої кордони, рішучість, справедливість. Це люди, які добиваються всього розумом і працею, не вдаючись до обману або зв’язків.

Ви сильна особистість з потужною харизмою, притягуєте до себе людей. Не впадаєте у відчай, навіть у важких ситуаціях знаходите вихід. Ви розсудливі, не піддаєтеся почуттів, завжди обмірковуєте свої дії.

В перевернутому вигляді – в описі чоловіки або жінки виявляються такі якості, як аморальність, потурання власним примхам або нечесність. Ви звикли командувати і зганяти свій гнів на близьких людей. Не можете тримати себе в руках у складних ситуаціях. Здатні переслідувати колишнього коханого, легко впадаєте в депресію.

Молодший аркан у відносинах і любові

Пряма карта в розкладі дає неоднозначні значення для любовних стосунків. Вона символізує неприборкану пристрасть, яка присутня у ваших стосунках. Однак, при наявності негативних арканов карта вказує на з’ясування відносин і подальший розрив. Аркан може стати передвісником довгоочікуваної вагітності та благополучних пологів.

Перевернута карта показує, що почуття майже згасли. Ви багато сваритеся з коханим чоловіком. Ймовірно, не можете відпустити партнера, хоча відносини давно себе віджили. Може бути, обранець занадто тисне на вас або проявляє запальність.

Значення у роботі та фінансах

У роботі карта передвіщає успіх за рахунок продуманих і злагоджених дій. Коли людина багато старався, долав перешкоди і нарешті домігся своєї мети. Пряма карта може обіцяти нову посаду або перехід на іншу роботу. У фінансах Туз мечів пророкує підвищення доходів і примноження матеріальних благ. Можливо, ви вкладете кошти в проект, який принесе великий прибуток.

Якщо карта випала в професійному розкладі, рекомендується придивитися до наступних посад: юрист, адвокат, журналіст, хірург, рятувальник МНС, фінансовий аналітик або бухгалтер.

Перевернутий аркан пророкує зловживання повноваженнями та владою. Може бути, ви конфліктуєте з колегами на роботі або вымещаете на них свій гнів. У такій ситуації складно вирішувати важливі питання і виконувати колективні завдання. Ви можете втратити прибуток або гарну фінансову можливість через нерозумність або поспішного рішення.

Значення на здоров’я

Пряме положення карти каже що потрібно дбайливо ставитися до свого здоров’я і вчасно проходити обстеження. Вона може символізувати невеликі травми, отримані в поспіху. Іноді аркан випадає тим, хто готується до серйозної операції. Він каже, що все пройде успішно, можете не хвилюватися. Для жінок карта символізує успішне зачаття і легку вагітність.

Перевернутий малюнок несе негативне значення в розкладі на здоров’я. Може означати екстрені втручання медиків. Через свою впертість ви відмовлялися від планового лікування, тепер доведеться кардинально змінити свій спосіб життя і ґрунтовно зайнятися здоров’ям. Можливі невеликі порізи, травми або опіки через необережність.

Духовність і саморозвиток

У прямому вигляді карта повідомляє про перемогу і тріумф сили духу. Ви проявили цілеспрямованість, не зійшли зі свого духовного шляху і тепер будете насолоджуватися перемогою. Ви постійно вдосконалюєте свої здібності, відкрити в собі нові таланти, читаєте книги і просвещаете інших.

Перевернуте положення говорить про бездуховності гадающего. Ви зацікавлені тільки в матеріальній вигоді, вважаєте, що і так досконалі і розумні. Карта символізує паузу в розвитку особистості, відсутність духовного шляху і віри у Вищі сили.

Карта “Туз Мечів” в поєднанні зі старшими арканами

Поєднання карт Таро один з одним можна тлумачити по-різному. У таблиці ми зібрали найпопулярніші значення 22 комбінацій Туза шпаг зі старшими арканами.

Блазень Розумність і розрахунок у прийнятті рішень, небажання брати відповідальність
Маг Успішне завершення справи
Жриця Використання життєвого досвіду
Імператриця Довгоочікувана вагітність
Імператор Відмінна ідея для бізнесу
Ієрофант Йти по правильному духовному шляху
Закохані Намагатися зберегти любов у стосунках
Колісниця Ви хочете розібратися в заплутаній справі
Сила Відстоювання справедливості
Відлюдник Необхідно зрозуміти свої бажання
Колесо Фортуни Будьте пильні, можливі неприємності
Справедливість Ви можете стати наставником
Повішений Суперечності, потрібні рішучі дії
Смерть Ідея дуже консервативна і не підходить для проекту
Помірність Ідея, на яку потрібно дивитися під іншим кутом
Диявол Женіть геть небезпечні думки
Башта Руйнування ілюзій
Зірка Ваші чудові ідеї
Місяць Помилятися в чомусь
Сонце Зберігайте ясність у своїх діях
Суд Слід допомагати оточуючим
Світ Схвалення і визнання нових задумів

Поєднання аркана Таро “Туз Мечів” з іншими картами

В поєднанні з іншими картами Таро – молодшими арканами – Туз мечів дає важливі трактування для роботи, фінансів і особистого життя.

Мапа/Масть Мечі Кубки Пентаклі Жезли
Туз Закоханість і насичене подіями життя Підтримувати когось грошима Надихнутися цікавою ідеєю
Двійка Холодний розрахунок Розуміння один одного, романтика Ситуація вирішиться на вашу користь Потрібно все обдумати
Трійка Великий конфлікт Зав’язування відносин, дружба Переважання розуму над серцем Бажання будуть збуватися
Четвірка Зупинка у справі, перепочинок Відсутність психологічної й емоційної стабільності Не висловлювати те, що в душі Обзавестися сім’єю, народити дитину
П’ятірка Страхи, нав’язливі ідеї та обмеження Втратити домашнього вихованця, розставання з одним Проблеми зі здоров’ям Порушення угод через незібраність
Шістка Повне занурення у справу Довга і міцна дружба Поліпшення матеріальної бази Успіх у справах
Сімка Екстрим, викластися по максимуму Зняти “рожеві окуляри” Немає впевненості в собі, проблеми Перепони на шляху до успіху
Вісімка Лаяти себе і звинувачувати в чомусь Початок проекту, спільна поїздка з коханим Кадрові перестановки Несподівані новини
Дев’ятка Втрата близьких, різка зміна в планах Отримати бажане, проявити гостинність Роман з колегою Проблеми з самооцінкою, стопор у справах
Десятка Зречення від матеріальних благ Вимагати кращого від себе та оточуючих Оманлива ситуація Міф буде розвінчаний
Паж Творча криза через перенапруження Привабливість і здоров’я Незріла креативна думка Удача в навчанні
Лицар Егоїзм чоловіка Прояв почуттів, романтика, палкі бажання Задумати важливе на самоті Результат невідомий
Королева Досягнення бажаного будь-якими способами Секрети минулого Весілля, зміни в сім’ї Жінка, володіє владою
Король Переможе найрозумніший Владність і авторитет Велике вкладення в справу Прагнути до досконалості

Значення карти Таро “Туз Мечів” на ситуацію і питання

Пряме положення карти – це сприятливе значення для ситуації. Туз мечів символізує початок нового проекту, можливо, він почнеться з-за якоїсь іншої проблеми, але принесе великий успіх. Перевернутий малюнок вказує, що витрачені сили і вкладені гроші не окупляться.

У ворожінні на питання з відповідями “Так” або “Ні” пряма карта символізує “Так”, перевернута – “Ні”. У розкладі на бажання пряме положення каже, що загадане збудеться незважаючи на перешкоди і складну ситуацію. Перевернутий Туз мечів показує, що бажання навряд чи здійсненно.

Прогноз на день

Коли картою дня випадає Туз мечів, значить, до вас прийде рішення давньої проблеми. Варто використати слушну нагоду, не ігноруйте важливе комерційну або особисту пропозицію.

Розклад на майбутнє

Якщо розкладаєте на майбутнє, Туз мечів означає появу нового проекту, нової посади, прояв нового таланту. Можливо, незабаром ви зустрінете свою долю, людини, яка вас щиро полюбить. Аркан символізує сімейне благополуччя і народження дітей.

Головний рада

Головний рада карти Туз мечів – в будь-якій справі керуйтеся розумом, тоді все вийде. Не варто виявляти сильні емоції, навіть якщо допекло.

Постарайтеся сконцентруватися на головному і викластися по максимуму. У цьому випадку вас чекає вдале завершення справи та успішний початок вигідної роботи.