Карта Таро Сила: значення 8 аркана в прямому та перевернутому положенні

Потужність або Могутність – один з старших арканов в колоді Таро під номером 8. Його значення залежить від положення карти – вона може випасти прямий або перевернутої. А також тлумачення Сили можна дивитися по поєднанню з іншими арканами. З нашої статті ви дізнаєтеся, як трактується його значення в залежності від виду розкладу.

Опис карти “Сила” в Таро – 8 старший аркан

На карті зображена молода білява жінка, яка одягнена в біле легке плаття в підлогу і оперезана квітами. Її голова прикрашена вінком, над яким намальований знак нескінченності (перевернута вісімка).

Дівчина гладить лева, який дивиться на неї ласкаво, смиренно, віддано, висолопивши язика і підібгавши хвіст.

Що означає карта Таро “Сила”

Сила – це восьмий за рахунком старший аркан у Таро Райдера Уейта, який в деяких наборах магічних карт займає 11 місце (замість карти Справедливість).

Він має кілька інших назв:

 • Міць.
 • Могутність.
 • Дочка Полум’яного Меча.
 • Людська сила.
 • Приборкувач Лева.
 • Карта Лева.
 • Випробування Шляху.
 • Світова енергія.
 • Жадання.
 • La Forza.
 • La Forze.
 • The Strength.
 • The Force.
 • Die Kraft.

Малюнок символізує м’яку силу і хоробрість – завдяки своєму внутрішньому спокою і впевненості жінка утихомирює хижака. Але це далеко не все, про що нам говорить аркан Таро.

Перерахуємо, що ще означає карта:

 • жіноче начало;
 • творчість;
 • наполегливість;
 • управління ситуацією;
 • мудрість;
 • вміння убеждать;
 • терпеливость;
 • самодисциплина;
 • страсть;
 • здоровье.

Шпалери на екрані смартфона з зображенням дівчини і лева допоможуть вам знайти віру в себе, щоб протистояти зовнішньому тиску, а також спрямувати свою енергію в мирне русло.

8 аркан для жінок

При ворожінні для жінки значення карти полягає в мудрості – вона дає пораду навчитися за будь-яких обставин зберігати самовладання, тверезого глузду і гнучкості.

Аркан показує, що цілей і бажань можна добиватися без зусиль, тиску або агресії, в тому числі не тільки у відносинах з чоловіком, але й в інших життєвих ситуаціях. Не варто йти напролом, вплутуватися в суперечки або конфлікти, застосовувати силу, маніпуляції або шантаж, адже можна легко, з посмішкою, але впевнено відстоювати свою позицію.

8 аркан для чоловіків

8 аркан при розкладі для чоловіка означає випробування на міцність і витривалість. Найближчим часом у вас може статися протистояння з конкурентом або недоброзичливцем, тому доведеться проявити силу духу, витримку, стійкість, рішучість і цілеспрямованість.

Варто підготуватися до того, що боротьба буде непростою, ваш супротивник не планує здаватися, тому не розраховуйте на швидку перемогу. Не сумнівайтеся в собі – карта показує сприятливий результат, якщо ви не піддастеся страху або сумнівам.

Тлумачення 8 аркана Таро в прямому положенні

Карта, витягнута з колоди в прямому положенні, має декілька інтерпретацій. Перша – це вказівка на вашу внутрішню силу, здатність керувати життям, мужньо долати труднощі, гідно протистояти нападкам в свою сторону. Ви знаєте, як вирішувати будь-яку ситуацію без грубості, агресії та ненависті. А також аркан може показувати, що в минулому у вас були страхи, але зараз починається новий життєвий етап, і доля кидає виклик, щоб перевірити вашу сміливість і рішучість.

Ще одне тлумачення Сили – це моральне перевагу. Найголовніше для вас завдання на даний момент – розвиток емоційної зрілості. Важливо покладатися тільки на власні переконання, розвивати характер, вольові якості, боротися зі своїми слабкостями, контролювати негативні стани, наприклад, імпульсивність, малодушність, жалість до себе, злість, жорсткість, при цьому частіше виявляти турботу і любов до оточуючих.

Розшифровка 8 аркана Таро в перевернутому положенні

Перевернутий 8 аркан символізує безсилля, покірність, пасивність, залежність, страх, нездатність захистити себе і дати відсіч кривдникам. Можливо, у важких ситуаціях вам простіше здатися, відмовитися від свого плану, мети, мрії, ніж боротися з обставинами.

“Силу” в зворотному положенні можна розшифрувати і як невміння тримати під контролем ниці інстинкти і протистояти спокусі, наприклад, похоті, інтересу лише до матеріальних благ і низькому рівню духовності.

З іншого боку, карта також показує некеровану, грубу силу: прагнення до агресії, бажання придушити волю іншої людини, нав’язати свою думку або навіть надати моральне насильство. Не виключено, що ви прирівнює душевну м’якість до слабкості, тому вважаєте, що авторитет можна заробити тільки жорсткістю і погрозами. Результат такої поведінки – часті суперечки, конфлікти, відсутність гармонії у всіх сферах життя.

Характеристика людини по карті “Міць”

Сама назва аркана впливає на характеристику людини, якого з одного боку можна назвати спокійним, емоційно стійким, з іншого – вміє отримувати задоволення від життя. Яскраві якості власниці цієї карти –доброта, теплота, м’яка жіноча енергетика. При описі чоловіки варто згадати його харизму, хоробрість, сильну волю, мужність, гуманність, прагнення з будь-якої ситуації вийти переможцем, а також потенціал професійного спортсмена.

Перевернуте зображення символізує людей, які одержимі своєю залежністю від матеріальних благ, шкідливих звичок, думки оточуючих, страхів, прагнення влади і т. д. Картку також можна розшифрувати і як фізичну слабкість. Це означає, що в розкладі вона може вказувати на людину з важкою хворобою чи інвалідністю. У зворотному положенні Сила також означає такий тип людей, як боягуз, зануда або злочинець.

8 аркан Таро в відносинах та любові

При прямому положенні аркан Сила має декілька інтерпретацій, але всі їх можна назвати позитивними. Значення карти у любовних відносинах:

 • Сильні почуття, пристрасть і романтика навіть у сімейних парах, які давно живуть разом.
 • Високі шанси побудувати з чоловіком міцний союз, який витримає будь-які труднощі, випробування і спокуси.
 • Довгоочікуване визнання в любові від нового шанувальника, поява перспектив у нових відносин.
 • Самовіддача двох людей, взаємне бажання розчинитися один в одному.

Перевернуте зображення говорить про вашої нездатності вплинути на ситуацію. Розшифруємо, що ще може означати карта в зворотному положенні при розкладі на любов:

 • Пасивність, нерішучість коханого, його невпевненість у власному виборі.
 • Небажання чоловіка розвиватися, прагнути до більш високого рівня життя.
 • Зовнішні перешкоди, які не дають вам бути разом, матеріальні та побутові труднощі.
 • Запальність, агресивність партнера, невміння контролювати емоції, гнів, ревнощі.

Значення 8 аркана Таро в роботі та фінансах

Карта символізує творчий підйом, працелюбність і активність. Вас чекає сприятливий період в роботі: ви впораєтеся з будь-якими завданнями, обженете конкурентів і дасте відсіч агресорам. У вас з’явиться шанс проявити талант, лідерські якості, що в підсумку призведе до кар’єрного росту. Ви зможете запустити масштабний проект або вийти на новий рівень. Матеріальне становище також покращиться. Досягнете більш високого доходу, отримаєте прибуток від інвестицій або дорогий подарунок, нагороду за свої старання.

Перевернутий аркан показує марні зусилля. Поточне робоче місце, посаду або заробіток вас не влаштовує, але зараз ви не в силах вплинути на обставини. Не виключено, що доведеться зіткнутися з гнівом начальства або інтригами з боку колег. Слід побоюватися агресії і активних дій від суперників. Ситуація з фінансами найближчим часом також буде напруженою, а причиною тому стане власне марнотратство або минулі борги.

Значення 8 аркана Таро на здоров’я

Основне значення карти – міцне здоров’я, витривалість, енергійність, гарна форма, краса. Будь-яке нездужання буде тимчасовим і не переросте в серйозне захворювання. Але важливо адекватно оцінювати свої сили, не випробовувати організм на міцність, уникати надмірних навантажень на нервову систему, не зловживати алкоголем і бути уважним у побуті.

Перевернутий 8 аркан показує фізичне або емоційне виснаження. У вас може виникнути апатія, пропаде бажання працювати, стежити за собою. В житті настає період, коли підвищується ризик інфекцій, депресивних станів або побутових травм з необережності.

Духовність і саморозвиток

Якщо ви витягуєте карту з колоди в прямому положенні, то вона показує рівну зацікавленість і духовному розвитку, і в матеріальних благах. Вам важливо прагнути до досконалості у всіх сферах. У вашій душі присутні два полюси: щедрість, доброта, турбота про близьких і нещадність до ворогів, уміння постояти за себе.

Перевернутий аркан символізує надмірну самовпевненість, небажання вникати в чужі проблеми, різкість суджень. А також він вказує на прагнення досягати високих цілей, докладаючи мінімум зусиль, уникаючи труднощів. Можна говорити і про жадібності, нездорову тягу до задоволень, похоті і низькому рівні духовності.

Карта Таро “Сила” в поєднанні зі старшими арканами

Для більш точної розшифровки розкладу потрібно знати поєднання карт Таро один з одним. У таблиці вказано, що означає Сила в парі з іншими старшими арканами.

Блазень Даремні дії, марна трата часу
Маг Вдалий момент проявити свою рішучість
Жриця Важливу інформацію краще не розголошувати
Імператриця Заклик направити всі сили на досягнення мети
Імператор Сприятливі умови для запуску бізнесу
Ієрофант Стосунки з рідними вимагають уваги
Закохані Настав час знайти супутника життя, дружина
Колісниця Відсутність стабільності, неясна ситуація
Відлюдник Слабка воля, пасивність, бездіяльність
Колесо Фортуни Везіння, вдалий збіг обставин
Справедливість Сигнал до дії – ви досягнете бажаного
Повішений Необхідно раціонально використовувати час
Смерть Спустошення, апатія, недолік радості
Помірність Треба економити сили, берегти ресурси
Диявол Бажання отримувати енергію з інших людей
Башта Агресивна поведінка, імпульсивність, злість
Зірка Надія на сприятливий результат ситуації
Місяць Лукавство, лицемірство, спроба приховати мотиви
Сонце Намір приборкати свої негативні емоції
Суд Поява джерела енергії, бадьорості
Світ Подолання своїх слабкостей і недоліків

Поєднання 8 аркана Таро “Міць” з іншими картами

У таблиці ми перерахували всі розшифрування аркана Сила в поєднанні з іншими (молодшими) картами Таро.

Карта Мечі Кубки Пентаклі Жезли
Туз Тиск з боку керівної особи Інтуїція, здатність контролювати емоції Щастя, благополуччя, достаток Відданість своїм принципам або традиціям
Двійка Конфлікти, суперечки з близькими Флірт, успіх у протилежної статі Фізичне або моральне насильство Справа, в якому потрібна обережність
Трійка Низка невдалих ситуацій і проблем Раптове надходження великої суми Незручна ситуація, невигідне становище Необхідність бути чесним, щирим
Четвірка Можливість тимчасового перепочинку Благородні вчинки, допомога слабким Приємні сюрпризи, подарунки Сприятливий момент для активних дій
П’ятірка Сварка, про яку ви будете шкодувати Інформація, яка змусить задуматися Боротьба, опір, протистояння Чутки, плітки, які потрібно ігнорувати
Шістка Досягнення, перемога, успіх, прорив Порушення планів, домовленостей Небезпечна, ризикована ситуація Вдалий шанс, везіння, сприятливі умови
Сімка Переїзд в інше місто або новий будинок Негативний вплив ззовні Укладання угоди на вигідних умовах Внутрішня сила, подолання перешкод
Вісімка Ілюзії, фантазії, нав’язливі думки Висока ймовірність заміжжя Метушня, непотрібні дії Передбачливість, обережність
Дев’ятка Неприємні, сумні звістки Отримання грошей нечесним шляхом Зміна цілі, думки, настрої Недовіра, підозри, сумніви
Десятка Робочі проблеми, труднощі в кар’єрі Відчуття хаосу, плутанина Закінчення сімейних або побутових проблем Виснаження, відсутність енергії, втома
Паж Інтриги ворогів, випробування Концентрація зусиль на проблемі Порушення правил, порядку, закону Помірність, адекватна оцінка своїх сил
Лицар Підтримка, допомога від одного Близька дружня зв’язок Приємне знайомство, нові контакти Знак того, що потрібно бути більш сміливим
Королева Злобна, негативно налаштована жінка Дівчина з зухвалою поведінкою Меркантильна жінка Ситуація, що вимагає віри в себе
Король Авторитетний, солідний чоловік Важлива, впливова особа Могутній, багатий чоловік Воля і завзятість допоможуть досягти успіху

Значення карти Таро “Сила” в розкладі на ситуацію

При розкладі на ситуацію карта має позитивне значення. Приклавши зусилля, ви досягнете прогресу у своїй справі. Віра в себе, м’якість у поєднанні з завзятістю допоможуть подолати перешкоди. Будь поточний питання, наприклад, пов’язаний з роботою, грошима, проблемами або спорами, буде вирішено на вашу користь.

Перевернутий аркан, навпаки, не віщує позитивного результату. Або вам доведеться опинитися під тиском близької або більш впливової людини, або зіткнутися зі сварками, скандалами, в тому числі з-за відсутності чіткого думки. У будь-якому разі неприпустима відкрита агресія, оскільки вона загострить проблему.

Значення 8 аркана Таро в прогнозі на день

Карта дня налаштовує на позитив – ваших сил вистачить на виконання будь-яких завдань. Будьте активні, проявляйте характер, не давайте себе в образу.

При зустрічі з маніпулятором або агресором дійте спокійно, але рішуче, не втрачайте контроль над ситуацією, не показуйте емоції або слабкість. Не виключено, що за успіх доведеться поборотися, але результат виправдає зусилля.

Значення 8 аркана Таро в розкладі на майбутнє

Значення карти повністю відповідає її назві. Ви вже можете будувати грандіозні плани на майбутнє, оскільки на вас чекає сприятливий період для будь-яких проектів і починань. Ставте високі цілі і користуйтеся вдалим збігом обставин.

Вам надійдуть вигідні пропозиції, допомога від впливових людей. Якщо в даний момент ви знаходитесь у кризі, то незабаром зможете легко і невимушено впоратися з ним. Зображення аркана на заставці смартфона допоможе вам подолати свої сумніви і слабкості.

Відповідь на питання

З допомогою Таро ви можете отримати відповідь на своє питання. Для цього потрібно чітко сформулювати і витягнути карту з колоди.

Як можна розшифрувати аркан Сила:

 1. Здійсниться моя мрія? – Так, якщо ви не будете досягати мети агресивно, наполегливо, а проявіть терпіння.
 2. Як налаштований до мене чоловік? – У нього проявляється сильний сексуальний інтерес, бажання зблизитися.
 3. До чого призведуть відносини з шанувальником? – Велика ймовірність яскравого, бурхливого роману.
 4. Вийду я заміж? – Карта показує тільки пристрасть і романтику, але цього недостатньо, щоб отримати пропозицію.
 5. Зраджує мені чоловік? – Швидше за все, ваша ревнощі занадто перебільшена і не виправдана.
 6. Чого чекати від роботи? – З’явиться можливість проявити свій професіоналізм, можливо і збільшення доходу.
 7. Будь-яке формулювання з варіантами “так” або “ні” Аркан дає позитивну відповідь.

Головний рада

Рада карти полягає в тому, що дипломатія, контроль емоцій, самовладання і бажання вирішувати питання мирним шляхом допомагають долати чорні смуги в житті. Вчіться не боротися з обставинами, а знаходити в них плюси, користь для себе.

Важливо бути рішучим, не відмовлятися від прийнятої мети, якою б важкодосяжним вона вам не здавалася.