Карта Таро Десятки Кубків: значення аркана в прямому та перевернутому положенні

Десятки Кубків – один з молодших арканов в колоді Таро. Його значення залежить від положення карти – вона може випасти прямий або перевернутої. А також тлумачення “10 Кубків” можна дивитися по поєднанню з іншими арканами. З нашої статті ви дізнаєтеся, як трактується його значення в залежності від виду розкладу.

Опис карти “Десятки Кубків” в Таро

На карті зображено наступний сюжет: на широкій дорозі стоїть, обійнявшись, сімейна пара, а поруч танцюють діти. Руки чоловіка і жінки підняті вгору, до неба, на якому висить веселка з десяти кубків. На задньому плані видніється великий будинок з галявиною.

Що означає карта Таро “Десятки Кубків”

Інші назви молодшого аркана Десятки кубків (чаш) – Радість, Насичення, Владика Вчиненого Успіху або Вічного Процвітання. Вважається одним з найбільш сприятливих знаків у розкладах Таро Уйэта, оскільки все, про що він говорить, має позитивний сенс: благополучна сім’я, успіх у всіх сферах, душевний спокій, відчуття безпеки.

Перерахуємо коротко, що ще означає карта 10 чаш:

  • початок плідного періоду;
  • професійний ріст;
  • радість від спілкування;
  • виконання бажань;
  • щасливе будущее;
  • путешествие;
  • замужество;
  • единство;
  • доверие;
  • совершенство.

“Десятки кубків” для жінок

Значення карти 10 кубків при ворожінні для жінки – це щасливе, спокійне сімейне життя. Аркан показує, що ви обрали гідного обранця, з яким змогли створити ідеальну пару і міцну, люблячу сім’ю для своїх дітей.

Ви отримуєте задоволення не тільки від достатку і стабільності, але і від емоційної близькості, довіри, взаєморозуміння зі своїм партнером. Ваші надії чи мрії про гармонійному шлюбі стали реальністю.

“Десятки кубків” для чоловіків

Десять чаш при розкладі для чоловіка означає повне задоволення поточної ситуацією. У сім’ї вас оточують вірні, люблячі люди, в колективі – однодумці, які поділяють ваші ідеї, готові до командної роботи.

зараз ви розумієте, чого хочете від майбутнього, володієте власним потенціалом і зовнішніми можливостями для досягнення будь-яких цілей. Але важливо не цілком розчинятися у сімейних і побутових турботах, а пам’ятати і про своєму шляху, особистому призначення.

Тлумачення молодшого аркана в прямому положенні

Основна тлумачення Десятки кубків – настання щасливого, стабільного, благополучного періоду, відчуття комфорту і гармонії, позитивні зміни у всіх сферах життя.

Ще одне значення карти – це приємне, радісне, довгоочікувана подія. Переїзд в новий будинок, подорож, зустріч з родичами або друзями, торжество з важливого приводу і т. д.

Аркан також говорить про можливе знайомстві з людиною, який допоможе або іншим способом викличе у вас почуття вдячності.

Розшифрування аркана Таро в перевернутому положенні

Перевернутий малюнок Десятки чаш може означати ситуацію, яка порушить гармонію і стабільність: сімейні сварки, егоїзм з боку чоловіка або дитини, конфлікти з родичами або колегами, підозри в зраді, зрада близької людини та ін

Карта нерідко вказує на скороминущий роман, який не буде мати продовження, але завдасть удару по шлюбу. Аркан варто сприймати як знак несприятливих змін в особистому житті: від частих скандалів до морального насильства.

Характеристика людини по карті “10 Чаш”

По Десятці кубків можна скласти наступну характеристику людині: доброзичливий, життєрадісний, гостинний, турботливий, відкритий. Домашнє вогнище для нього багато значить, так як тільки в колі близьких і друзів, він відчуває себе щасливим. Він тісно спілкується з родичами, шанує сімейні традиції та цінності, які передаються у спадок.

Такий опис підходить і для чоловіка, і для жінки. Володар 10 чаш незалежно від статі бачить родину сенсом свого життя.

Аркан у зворотному положенні може символізувати песиміста, бунтівного підлітка або конфліктного людини. Такий розклад вказує на такі якості особистості: замкнутий, депресивний, непостійний, критикує, знецінюючий, уникає галасливих компаній. По карті можна сказати про небажання мати серйозні стосунки, шлюб, народжувати дітей або підтримувати родинні зв’язки.

Молодший аркан у відносинах і любові

Значення карти у розкладі на любовні відносини – щастя, радість, благополуччя. Аркан може показувати взаємні почуття, визнання в любові, заручини, рішення жити разом, весілля, медовий місяць або романтичну поїздку, довгоочікувану вагітність – ситуація залежить від того, на якому етапі знаходяться ваші відносини з чоловіком.

Ще одна розшифровка – перемир’я, подолання кризи, відновлення довіри в парі, закінчення затяжного конфлікту.

Перевернуте зображення Десятки чаш має кілька значень. Воно може говорити про негідну поведінку обранця: про його жадобі, зверхності, жорсткості, ліні або невірності. При розкладі для чоловіка карта вказує на корисливу дівчину, яка хоче вийти заміж за розрахунком. Інші тлумачення аркана – це розчарування, відсутність взаємності, зради, розставання, розлучення.

Значення у роботі та фінансах

Ця карта означає, що найбільший успіх і процвітання принесе саме сімейний бізнес. По Десятці кубків можна сказати про початок плідного періоду в роботі: ви зможете знайти спільну мову з колегами і начальством, завести корисні знайомства у своїй галузі, домогтися вигідного співробітництва. Аркан показує, що найбільш високі результати дасть командна робота. Матеріальне становище буде стабільною або поліпшиться. Можливо, вас очікує переїзд або купівля будинку.

Перевернута карта є знаком порушених домовленостей. Це означає, що можуть виникнути розбіжності з партнерами або помилки з вини компаньйона, напарника. Ще одна розшифровка – це конфлікти в особистому житті, які виникають через надмірну завантаженість. Ситуація з фінансами в найближчий період також буде нестабільною. Не виключено, що причиною проблем з грошима стануть саме неприємності на роботі.

Значення на здоров’я

Зцілення після хвороби, фізичне і психологічне здоров’я – це основне значення аркана. Карта також попереджає про можливі проблеми, захворюваннях у разі сильної емоційної навантаження або перевтоми з-за роботи.

Перевернута Десятка чаш показує шкідливі звички, зловживання алкоголем, відсутність режиму, надто активну нічне життя, що позначається на самопочутті.

Духовність і саморозвиток

Десятка чаш символізує доброту, мир, спокій, любов до людей, гармонійні стосунки, прагнення до підвищення свого рівня духовності та отримання радості від духовного зростання.

Перевернутий аркан вказує на самовпевненість, егоїзм, дріб’язковість. При такому стані немає задоволення від своїх досягнень, оскільки ніхто не зможе розділити це почуття.

Карта “Десятки Кубків” в поєднанні зі старшими арканами

При поєднанні карт Таро один з одним їх зміст може змінюватися. У таблиці дано короткі розшифровки комбінацій з Десяткою кубків.

Блазень Відсутність зобов’язань перед близькими
Маг Вміння впливати на поведінку людей
Жриця Отримання освіти, закінчення навчання
Імператриця Любов до своєї дитини і іншим дітям
Імператор Гармонія в сім’ї або робочому колективі
Ієрофант Взаєморозуміння з партнером-чоловіком
Закохані Рішення про заручини або заміжжя
Колісниця Поїздка до родичів
Сила Емоційна і фізична близькість
Відлюдник Зневажливе ставлення до суспільства
Колесо Фортуни Довгоочікуване рішення тривалого питання
Справедливість Ризик потрапити під громадський осуд
Повішений Загальна неприязнь, відчуття себе ізгоєм
Смерть Поповнення в сім’ї або інші зміни
Помірність Переважання власних інтересів над сімейними
Диявол Релігійне угрупування, збір сектантів
Башта Розставання, шлюборозлучний процес
Зірка Загальні інтереси у великої групи людей
Місяць Таємниця, небажання ділитися своїми думками
Сонце Сприятлива обстановка вдома і на роботі
Суд Оточення, що складається з гідних людей
Світ Бути шановним, визнаним членом товариства

Поєднання аркана Таро “Десятка Чаш” з іншими картами

Нижче ми розшифрували розклади Таро, коли випадає карта Десятки кубків в поєднанні з іншими (молодшими) арканами.

Карта Мечі Кубки Пентаклі Жезли
Туз Благополуччя, мир в сім’ї Щастя, радість, закоханість. Взаємовигідне співробітництво Високий шанс завагітніти
Двійка Конфлікти з родичами Бажання одружитися, завести дітей Напружена обстановка будинку Часті поїздки, зміна місця проживання
Трійка Небажання зберігати шлюб Визнання, авторитет у суспільстві Командна робота, спільна справа Благополуччя, успіх у всіх сферах
Четвірка Жертви, поступки заради примирення Туга за коханим Ясність, розуміння, стабільність Урочисте, радісне подія
П’ятірка Заздрість, негативне ставлення колег Розбіжність у думках Вразливість, сумніви, страхи Чвари, суперечки, розбіжності
Шістка Перемир’я після сварки Приємні дитячі спогади Благодійність, допомога нужденним Шанс відпочити, поїхати у відпустку
Сімка Небажання вирішувати побутові питання Видимість достатку і стабільності Конфлікт в трудовому колективі Осуд, невдоволення
Вісімка Бути винним перед рідними Самотність, відсутність близьких Колективна робота над проектом Отримання важливої новини
Дев’ятка Хвилювання, тривога за улюблених людей Добробут, гармонія, щастя Грошовий внесок, інвестування Докучливі родичі
Десятка Сумна подія, горе, втрата Традиції, які передаються з роду Конфлікт не має рішення
Паж Причіпки, сварки через дрібниці Пропозицію руки і серця Старий знайомий, приятель Довгоочікувана інформація
Лицар Непорозуміння, суперечки з близькими Насичена світське життя Домогтися мети спільними зусиллями Діяти поспіхом, не обдумуючи
Королева Бажання розлучитися, розійтися Кохана жінка чи подруга Розважливий, економний людина Впливова, авторитетна особистість
Король Захист інтересів своєї родини Приятель, друг, коханий Експерт в області фінансів Шановний, авторитетний чоловік

Значення карти Таро “Десятки Кубків” на ситуацію і питання

При ворожінні на ситуацію карта має наступне значення: благополучний результат, виконання бажання. Справа, яка вас турбує, буде вирішено на вашу користь і, швидше за все, за участі когось із близьких.

Якщо формулювання питання передбачає відповідь “Так” або “Ні”, то Десятки кубків відповідає позитивно.

Прогноз на день

Карта дня каже, що вас очікують хороші новини, приємна зустріч або радісна подія. Можливо, ви дізнаєтеся про підвищення, зустрінетеся з близькими або друзями, яких давно не бачили, познайомитеся зі своєю другою половинкою або отримаєте пропозицію руки і серця.

Розклад на майбутнє

Дев’ятка кубків, витягнута з колоди при ворожінні на майбутнє, є добрим знаком. Труднощі, випробування, які присутні у вашому житті зараз, будуть успішно подолані.

Ви зможете розслабитися, узяти паузу і присвятити свій час тих занять, які приносять вам задоволення, насолодитися домашнім комфортом і затишком.

Головний рада

Рада карти полягає в тому, що потрібно давати собі відпочинок від роботи і частіше проводити час з сім’єю, коханими. Не ставте кар’єру і фінанси вище інтересів своїх близьких.

Будьте відкриті людям, не уникайте спілкування з колегами та друзями.