Карта Таро Лицар Мечів: значення аркана в прямому та перевернутому положенні

Лицар Мечів – один з молодших арканов в колоді Таро. Його значення залежить від положення карти – вона може випасти прямий або перевернутої. А також тлумачення Лицаря Мечів можна дивитися по поєднанню з іншими арканами. З нашої статті ви дізнаєтеся, як трактується його значення в залежності від виду розкладу.

Опис карти “Лицар Мечів” в Таро

На карті Лицар мечів зображений молодий воїн в блакитних обладунках і червоному плащі. Він швидко скаче на білому коні, а його меч піднятий вгору. Світле блакитне небо вкрите хмарами, а під ногами у вершника жовті пагорби і дерева.

Що означає карта Таро “Лицар Мечів”

Аркан ще називають Вершником або Воїном мечів, Лордом Буйних Вітрів і Кавалером Шпаг. Якщо коротко, то Таро Уейта цей молодший аркан має наступні значення:

  • інтелект і здібності;
  • цілеспрямованість і поривчастість;
  • надмірна впевненість в успішності справи;
  • суперечки та відстоювання інтересів;
  • швидкісний рух;
  • несподівана ситуація, неочікуваний поворот;
  • важкий час в особистих взаєминах;
  • чоловік, який служить в армії або поліції;
  • руйнування планів, припинення співробітництва;
  • термінове відрядження, поїздка.

Тлумачення аркана повністю залежить від карт, які оточують його в розкладі. Лицар мечів часто символізує швидка зміна подій, коли все було спокійно і раптом в один момент перевернулося з ніг на голову. Вершник приносить ясність у ситуацію, показує реальність такою, яка вона є, проганяє всі ілюзії.

Карта означає людину, якій притаманні емоції, їм править холодний розрахунок і певні стандарти. Карта може символізувати військового, поліцейського, представника силових структур.

Іноді аркан передвіщає несподівану поїздку по роботі і розрив обумовлених раніше угод.

“Лицар мечів” для жінок

Лицар мечів – це негативні значення в розкладах для жінок. Він може символізувати сварку і нерозуміння з коханим чоловіком, а іноді суперництво за обранця.

У деяких ситуаціях карта попереджає, що не можна діяти поспішно, продумуйте кожен крок.

“Лицар мечів” для чоловіків

У ворожінні для чоловіків карта означає, що ви занадто впевнені у своїй правоті, але в реальності все може бути інакше. Іноді карта віщує охолодження відносин з коханою дівчиною чи дружиною.

Аркан показує, що вам потрібно бути обережним в словах або справах, в іншому випадку може виникнути серйозний конфлікт.

Тлумачення молодшого аркана в прямому положенні

Перше тлумачення в прямому положенні – несподівана ситуація на роботі, у справах або особистого життя. Тобто все може піти не за планом, не так, як ви припускали. Можливо, ви занадто поспішаєте і тому можете наробити помилок. Карта говорить, що слід не поспішати з висновками і не вступати у відкриту конфронтацію. Інакше ви можете нажити собі ворога або конкретно посваритися з близькою людиною.

У деяких ситуаціях Лицар мечів символізує чоловіка, який працює в силових структурах. У рідкісних випадках карта може вказувати на серйозне руйнування, крах великої і важливої справи.

Розшифрування аркана Таро в перевернутому положенні

Перевернута карта може означати необачні вчинки, поспішні рішення, які здатні завдати серйозної шкоди як справи, так і самому гадающему. Ймовірно, хтось чинить тиск на вас і змушує зробити щось швидше.

Карта говорить, що вам потрібно бути серйозніше, але при цьому не слухати непрошених рад. Постарайтеся не хвалитися своїми досягненнями, інакше це викличе заздрість у оточуючих. Зараз не найкращий момент, щоб реалізувати новий бізнес-проект і, взагалі, не варто вплутуватися в нові справи – можете прогоріти.

Характеристика людини по карті “Лицар Мечів”

При прямому положенні карти в характеристиці людини можна побачити мужність, рішучість, завзятість та цілеспрямованість. Ви трохи геройствуете і нерідко переоцінюєте свої можливості. У справах керуєтеся не емоціями, а холодним розрахунком. Керуєте своїми почуттями, але терпимістю не відрізняєтеся.

Це означає, що ви можете дати відсіч будь-кому, хто посмів вас розкритикувати. Вам не властиві страх, паніка, відчай.

Людина міцно стоїть на ногах і протистоїть стресам. Може вступити у відкриту боротьбу з конкурентами або великий конфлікт.

У перевернутому положенні – перед нами хвалькувата особистість. В описі чоловіки або жінки можна помітити якийсь сарказм і екстравагантність. Неможливо передбачити, як ви поведете себе в наступну хвилину. Егоїстичний і хитрий чоловік, здатний обдурити кого завгодно. Здійснюєте непродумані вчинки, біжите вперед паровоза, немає зібраності і послідовності в діях. Іноді можете проявляти агресію і жорстокість до оточуючих.

Молодший аркан у відносинах і любові

Лицар мечів і в прямому, і в перевернутому положеннях, обіцяє несприятливі значення для любовних стосунків. Якщо карта в прямому вигляді, з коханим чоловіком може виникнути конфлікт буквально на рівному місці. Можливо, ваші погляди на життя трохи відрізняються, з-за чого й виникають сварки.

У розкладі для сімейних пар Вершник є передвісником охолодження почуттів. Для вільних хлопців і дівчат карта каже, що зараз не найкращий час для любові і початку нових відносин.

Перевернута карта віщує зв’язок з уїдливим і жорстокою людиною, який може ображати свою другу половинку. Заміжнім жінкам карта показує, що чоловік вишукує ваші недоліки і знижує вашу самооцінку. Іноді карта символізує домашнього тирана, який пригнічує сім’ю.

Значення у роботі та фінансах

У роботі прямої Лицар мечів говорить про назріваючий конфлікт всередині колективу або з діловими партнерами, в який краще не вплутуватися. Однак, ситуація вирішиться, вам потрібно бути активним і не затягувати проблему. У фінансах поточний період потрібно проявити обережність і не вкладати гроші в сумнівні бізнес-проекти. Можливі різкі зміни фінансового стану: то великі заробітки, то грошовий застій. Карта натякає – не витрачайте гроші даремно.

Перевернутий аркан символізує нерішучість у реалізації своїх ділових талантів і потенціалу. У вас була відмінна можливість поліпшити своє становище, але ви її втратили. У фінансах ймовірні втрати через недалекоглядність і прямування чужих порад.

Значення на здоров’я

Пряме положення карти вказує на проблеми з психікою і залежність від азартних ігор. Тим, кому випала карта, потрібно бути обережним на виробництві та на дорогах, не перевищувати швидкість. Є ймовірність отримання травми.

Перевернута карта приносить негативні значення у ворожінні на здоров’я. Вона є передвісником проблем у статевій сфері. А також аркан віщує травми, отримані з-за прояви дурості або нерозсудливості.

Духовність і саморозвиток

В прямому положенні карта показує інтелектуальну особистість, яка прагне до практичних знань. Людина займається саморозвитком, відточує свої здібності і таланти. Людина не має релігійних вірувань, вірить тільки в себе і свої можливості.

Перевернуте положення карти вказує на деспота, який упевнений, що і так все вміє і знає. Немає прагнень розвивати свої якості, відсутнє розуміння суті речей. Бажання викривати інших людей та їх недоліків.

Карта “Лицар Мечів” в поєднанні зі старшими арканами

Розшифровка карти безпосередньо залежить від старших арканов, які її оточують. В таблиці зібрані тлумачення, які дають поєднання карт Таро один з одним.

Блазень Безрозсудні дії
Маг Вступити в боротьбу
Верховна Жриця Плести інтриги
Імператриця Стрімкі пологи
Імператор Сварка з керівництвом
Ієрофант Конфлікт з наставником або старшим родичем
Закохані Проблеми у відносинах
Колісниця Проявляти агресію, перевищувати швидкість
Сила Неконтрольована емоційність
Відлюдник Перебувати на самоті з-за сварливості
Колесо Фортуни Життєвий криза
Справедливість Отримати “по заслугах”
Повішений Опинитися в тупиковій ситуації
Смерть Занадто різкі зміни у життя
Помірність Життя повертається у звичне русло
Диявол Піддатися поганою звичкою, залежності
Башта Можлива травма з-за ДТП
Зірка Бажання швидко здійсниться
Місяць Загострення захворювання
Сонце В справі з’являється ясність
Суд Реабілітація йде повним ходом
Світ Великі проблеми

Поєднання аркана Таро “Лицар Мечів” з іншими картами

В поєднанні з іншими картами Таро – молодшими арканами – Лицар мечів може попереджати про конфлікти в родині або на роботі.

Назва карт Мечі Кубки Пентаклі Жезли
Туз Одержимість ідеєю Нахлинули почуття Виявитися на висоті Стомитися від даремної праці
Двійка Відстоювати свою правду Швидке розвиток любові або справи Спритне рішення Спроба взяти на “слабо”
Трійка Образити словом Поспішна весілля або торжество Хвалити себе Тяжіти на когось
Четвірка Коротка зупинка Втому Скупість, небажання ділитися Розставання
П’ятірка Програш у суперечці Переживати з-за дурних вчинків Фінансові втрати із-за швидкого рішення Колективний протест
Шістка Ховатися від проблем Колишні стосунки, які зруйнувалися Швидка підтримка від оточуючих Провал справи
Сімка Брехня собі на благо Перебувати в ілюзіях Намагання прискорити результат Протистояти важливого особі
Вісімка Здійснення задуманого неможливо Втекти від сім’ї або роботи Схалтурити у справі Катування
Дев’ятка Терзання з-за дурного вчинку Швидке отримання бажаного Бажання швидко “хапнути” грошей Випробування в житті
Десятка Мучитися із-за свого завзяття Поспішне одруження Крах стабільності Бути пригніченим
Паж Ризикнути по-крупному пусті балачки Не розуміти цінності покупки Неприємні новини
Лицар Різкі зміни, крутий поворот Намагатися виставляти вимоги Боротися з кимось
Королева Сподіватися на підтримку Швидкий розвиток стосунків з жінкою Фінанси, отримані шахрайством Відсутність робочих навичок
Король Захопити владу за допомогою брехні Миттєве зближення з чоловіком Швидкий заробіток Сварка з чоловіком

Значення карти Таро “Лицар Мечів” на ситуацію і питання

Якщо розглядати значення на ситуацію, пряма карта говорить про густіших хмарах на роботі і серйозному конфлікті. Перевернута карта натякає, що ваші жарти або сарказм може вилитися в проблему. Тому деякий час варто тримати язик за зубами.

Ворожите на питання, яке потребує відповіді “Так” або “Ні”? Прямий аркан відповідає “Так” активної дії, перевернутий означає “Ні”. Якщо розкладаєте на бажання, пряма карта говорить, що воно збудеться, але потрібно проявити максимальну активність і не піддаватися почуттям. Перевернутий аркан стверджує, що для втілення мрії вам не вистачає рішучості і мужності.

Прогноз на день

Якщо Лицар мечів випав в якості карти дня, значить, вас можуть спровокувати на конфлікт. Потрібно зберігати холоднокровність і не приймати близько до серця сказане в вашу адресу. Слід чітко позначити свою позицію і привести в суперечці вагомі аргументи, тоді ваш опонент не вирішиться вступати в конфлікт.

Не варто приймати поспішних рішень у важливих справах або починати великий проект.

Розклад на майбутнє

Вершник мечів у ворожінні на майбутнє обіцяє несподіваний зрив планів. Можливо, трапиться щось серйозне, зміниться діючий хід подій. Вас можуть відправити у термінове відрядження по роботі чи доведеться зробити незаплановану особисту поїздку. Постарайтеся не перевищувати швидкість на дорогах.

Можливі сварки з нинішнім коханим. Але цей конфлікт буде мати тимчасовий характер.

Головний рада

Головний рада карти – не відповідайте занадто різко на критику. Може бути, у словах близьких є раціональне зерно. Справедливі зауваження допоможуть поглянути на ситуацію з іншого ракурсу, а також направлять думки до правильного рішення.

Не вступайте в конфлікт, притримайте коней, інакше під час сварки ви серйозно скривдите людини або зруйнуєте велика справа.