Карта Таро Шістка Пентаклей: значення аркана в прямому та перевернутому положенні

Шістка Пентаклей – один з молодших арканов в колоді Таро. Його значення залежить від положення карти – вона може випасти прямий або перевернутої. А також тлумачення “6 Денаріїв” можна дивитися по поєднанню з іншими арканами. З нашої статті ви дізнаєтеся, як трактується його значення в залежності від виду розкладу.

Опис карти “Шістка Пентаклей” в Таро

На карті Шістка пентаклей зображений багач в червоному плащі. В лівій руці він тримає терези, а правою подає милостиню сидить біднякові. В іншій стороні сидить ще один бідняк, а зверху видно 6 великих золочених динарів (монет).

Що означає карта Таро “Шістка Пентаклей”

Інші назви карти: Шістка динаріїв, Владика Матеріального Успіху, Жнива, Благополуччя, Шістка монет. Шістка пентаклей – це карта самовпевненості та благодійності.

Якщо коротко, то ось все, що вона означає в Таро Уейта:

  • гордість і самозакоханість;
  • людина, від якої залежать інші;
  • обманщики, притворяющиеся хворими та бідними;
  • волонтерство та благодійність;
  • наставник або захисник у справі;
  • складання грошей в кубушку;
  • терпимість і великодушність;
  • люди, які вирішують проблеми за рахунок інших;
  • матеріальну винагороду;
  • чесність при укладенні грошових операцій.

В загальному сенсі карта означає відкриття нових бізнес-перспектив, отримання подарунку або премії. Вона символізує благодійність та допомогу навколишнім. Можливо, у вас з’явиться наставник, який буде надавати всіляку підтримку, а може бути, вам доведеться взяти шефство над ким-то. Аркан символізує вдалі фінансові угоди, які принесуть великий прибуток.

Іноді 6-ка пентаклей попереджає, що вашою допомогою спробує скористатися не потребує людина, а обманщик.

Карта сприятлива для особистих відносин, несприятлива для подорожей. У розкладі вона завжди символізує даний час.

“Шістка денаріїв” для жінок

Шістка пентаклей дає хороші значення у ворожінні для жінок. Вона показує, що зараз – найкращий час для розвитку особистих і романтичних відносин, а також вкладення грошей і реалізації проектів.

Якщо випала 6 пентаклей, вас чекає приємний подарунок від коханого або велика премія на роботі.

“Шістка денаріїв” для чоловіків

У ворожінні для чоловіків карта означає підтримку з боку друзів і близьких. Можливо, вам займуть грошей або дасть розумну пораду. У вашому житті може з’явитися важливий людина, яка стане вашим наставником в якійсь справі або професії.

Тлумачення молодшого аркана в прямому положенні

У прямому вигляді тлумачення Шістки пентаклей – поточне положення справ, те, що відбувається у вашому житті, саме в теперішньому часі. Карта показує великодушність і щедрість гадающего. Аркан символізує матеріальну допомогу людям і прибуток.

Ця карта, немов фінансовий бумеранг, показує, що якщо людина допомагає бідним і знедоленим, йому це повертається у вигляді премій, подарунків або грошового успіху в бізнесі.

Ще 6 пентаклей натякає, що ви можете виправити помилки минулого, навести порядок у справах, повернути борги або відновити стосунки з друзями.

Розшифрування аркана Таро в перевернутому положенні

Перевернута 6-ка монет символізує нечесні фінансові операції, тіньовий бізнес. Можливо, ваш джерело грошей зменшується, а інший відкрити поки не виходить. Іноді карта вказує на необхідність повернення боргів.

Аркан відображає егоїзм і жадібність гадающего, а також непродуманість у фінансових справах. Сюди можна віднести невдалі або неправильні вкладення, надмірне марнотратство, небажання думати наперед.

В особистих відносинах карта показує неконтрольовану ревнощі, заздрість і відсутність бажання допомагати іншим.

Характеристика людини по карті “6 Пентаклей”

Якщо 6-ка пентаклей випала в розкладі в прямому вигляді, значить, в характеристиці людини присутній чуйність, уміння ділитися знаннями, уважність і терпимість. Ви великодушна і щедра особистість, здатна зрозуміти і пробачити кожного. Іноді надто благородні і пишаєтеся цим. Оптимістично налаштовані з життя, ніколи не печалуєтесь.

Карта говорить, що вам потрібно бути обачнішими, інакше вашою добротою можуть скористатися шахраї.

Якщо малюнок перевернуть в описі жінки або чоловіка простежується непоступливість і жадібність. Ви не вважаєте, що повинні комусь допомагати, часто проявляєте егоїстичність у відносинах. Постійно смітите грошима, із-за чого буваєте на мілині. Схильні до невиправданих ризиків у бізнесі. Іноді не стримані у почуттях.

Молодший аркан у відносинах і любові

Пряме зображення карти висловлює вдалі значення для любовних стосунків. Шістка монет в розкладі пророкує надійного і щедрого партнера, який проявляє до вас повагу і турботу. Іноді карта символізує, що чоловік є вашим покровителем, повністю містить вас фінансово і просуває в кар’єрі. З цим чоловіком ви як за кам’яною стіною.

Для вільних людей аркан пророкує романтичні почуття і можливість швидкого шлюбу.

Перевернутий аркан віщує, що обранець нічого не дає вам в любові, а лише приймає подарунки, допомогу і турботу. Найчастіше, карта показує відносини з альфонсом або утриманкою, не відчувають ніжних почуттів. Людина вдало прилаштувався до вас і лише споживає ресурси.

Значення у роботі та фінансах

У роботі пряма карта символізує вдалий і прибутковий колективний проект, нову перспективну посаду, отримання премії та визнання. Вам забезпечений успіх у фінансах, вкладення коштів, а також моральне задоволення від виконаної роботи.

Карта в професійному розкладі говорить, що вам підійде робота бухгалтером, фінансовим консультантом, помічником керівника, організатором світських заходів, співробітником благодійного фонду, фахівцем по видачі позик або викладачем.

Перевернута карта пророкує проблеми через махінації на роботі. Можливо, ви нечесно отримали субсидію або кредит на розвиток бізнесу, діло згорить, а борги доведеться повертати. Ви не бажаєте допомагати колегам і самі не просіть допомоги з-за свого зарозумілості. Шістка монет в такому положенні вказує на низькі доходи, чвари в колективі і роботу, яка давно не надихає.

Значення на здоров’я

Карта в прямому положенні – це гарне значення для здоров’я. Вона показує, що ви здоровий і сильний чоловік, який не має хронічних захворювань і серйозних недуг. Для тих, хто хворіє, карта стверджує: вибране лікування вірне і скоро принесе одужання.

Перевернута 6-ка динаріїв висловлює застій енергії. Можливо, ви споживаєте багато калорій, але мало рухаєтеся. Або навпаки, вкладаєтеся фізично в важку роботу, але не отримуєте віддачі. Аркан показує, що потрібно звернути увагу на вагу і суглоби.

Духовність і саморозвиток

Пряма карта вказує на прагнення до розвитку особистості. Ви намагаєтеся допомагати людям і працюєте над собою, искореняете свої недоліки. Ймовірно, у вас є духовний наставник, що допомагає радою. Ви обмінюєтеся накопиченим досвідом, діліться знаннями, регулярно поповнюєте свій духовний багаж з допомогою книг, відвідування виставок і цікавих заходів.

Перевернутий аркан говорить, що ви не бажаєте підвищувати свій духовний рівень. У вас маленький запас знань, немає розуміння, що добре, а що погано. Обмежене коло інтересів, ви не бачите суті речей, немає бажання читати книги, відвідувати тренінги та розвивати свої таланти.

Карта “Шістка Пентаклей” в поєднанні зі старшими арканами

Шістка динаріїв позначає розвиток подій зараз, тому важливо знати, як вона взаємодіє зі старшими арканами. В таблиці зібрані значення поєднання карт Таро один з одним.

Блазень Надати допомогу дітям
Маг Послуги, пов’язані з чаклунством
Верховна Жриця Допомога науці
Імператриця Взяти на себе побутові турботи
Імператор Кредит або борг
Ієрофант Проявити милосердя
Закохані Йти на компроміс у відносинах
Колісниця Залізти в борги заради купівлі транспорту
Сила Накопичити силу
Відлюдник Не просити чиєїсь допомоги
Колесо Фортуни Немає матеріальної стабільності
Справедливість Оплата державних мит, розділ майна
Повішений Допомоги чекати нізвідки,@@@
Смерть Підтримка виявилася неактуальною
Помірність Відродження після важкої хвороби
Диявол Людина, що вдає благодійником
Башта Сипати сіль на рани
Зірка Налаштуватися на віру в краще
Місяць Обман
Сонце Нагорода за труди
Суд Гроші, виграні в судовому розгляді
Світ Стати незалежним

Поєднання аркана Таро “6 Денаріїв” з іншими картами

Шістка динаріїв в поєднанні з іншими картами Таро – молодшими арканами – показує стан ділових і особистих відносин.

Мапа/Масть Мечі Кубки Пентаклі Жезли
Туз Зібрати потрібну кількість грошей Проявити великодушність Зберегти добре ім’я Вкладання коштів у справу
Двійка Прагнути до ідеалу Допомагати один одному Відмінні звістки про гроші Правильне розпорядження грошима
Трійка Вас використовують для своєї вигоди Організувати застілля в честь когось Направити свої сили на допомогу людям Взаємовигідне співробітництво
Четвірка Відпочинок, який ви заслужили Набридли добрі справи Економити і шкодувати про витрачені гроші Значимий подарунок
П’ятірка Вашим великодушністю скористається обманщик Переживати про витрачених засобах Віддати останнє на допомогу Торгуватися на аукціоні
Шістка Шукати інвестора Колишня благодійність Відмінні фінансові можливості
Сімка Зіткнутися з лицеміром Фінансувати свої бажання Очікувати дивідендів Заявити свої права на фінанси
Вісімка В полоні обставин Передати своє майно в дар Зробити благодійність своєю професією Швидке отримання позики
Дев’ятка Думати про витрачених засобах Бути благодійником Багач і філантроп Шахрайство
Десятка Даремні зусилля Проявити щедрість до родичів Допомагати близьким Негаразди з грошима
Паж Краще утриматися від вкладень Ви хочете робити добро оточуючим Навчатися волонтерства Приємні звістки про фінансування
Лицар Позичити грошей Духовна щедрість Віддати частину заробленого своєю працею Порожні розтрати
Королева Покровитель у фінансовому плані Як відгукнеться, так і відгукнеться Забезпечена і щедра жінка Досягнення бажаного
Король Влада в руках справедливого людини Благодійність на постійній основі Фінансовий покровитель Фінансово допомогти близькій

Значення карти Таро “Шістка Пентаклей” на ситуацію і питання

Пряме положення Шістки пентаклей говорить про сприятливий значенні в розкладі на ситуацію. Карта віщує подарунок від близької людини, фінансовий успіх, отримання хороших дивідендів. Перевернутий аркан говорить про скупість гадающего і втрати грошей з-за неуважності.

Якщо ворожите на питання і вам потрібна відповідь “Так” або “Ні”, то пряме зображення Шістки денаріїв відповість “Так”, перевернуте – “Ні”. Якщо вас хвилює, виконається бажання, пряма карта скаже, що загадане збудеться. Причому, швидше за все, реалізуються мрії стосовно фінансів і особистих відносин.

Прогноз на день

Якщо карткою дні випала Шістка монет, то цей день варто присвятити допомоги оточуючим. Щедрість і милосердя, проявлені вами, обов’язково повернуться у вигляді приємних подарунків, премій на роботі і підтримки близьких. Якщо не володієте великим запасом фінансів, допоможіть цінних радою або підтримайте морально.

Розклад на майбутнє

В розкладі на майбутнє 6-ка динаріїв символізує отримання заслуженої нагороди, фінансовий успіх у справах, багатого і успішного партнера. Можливо, вам запропонують допомогу або попросять ради.

Карта каже, що настав вдалий час для створення сім’ї і розширення бізнесу. Іноді вона попереджає про надмірній щедрості, якою можуть скористатися недобросовісні люди.

Головний рада

Головний рада карти: проявляйте сміливість, і тоді задумане неодмінно втілиться в життя. Постарайтеся зберігати з людьми якщо не близькі, то хоча б нейтральні відносини. Оскільки вам може знадобитися чиясь допомога.

Не скупіться, якщо є можливість, обов’язково допоможіть фінансово близьким, ваша доброта обов’язково повернеться до вас.