Карта Таро Король Пентаклей: значення аркана в прямому та перевернутому положенні

Король Денаріїв – один з молодших арканов в колоді Таро. Його значення залежить від положення карти – вона може випасти прямий або перевернутої. А також тлумачення Короля Пентаклей можна дивитися по поєднанню з іншими арканами. З нашої статті ви дізнаєтеся, як трактується його значення в залежності від виду розкладу.

Опис карти “Король Пентаклей” в Таро

На карті зображений чоловік у короні, сидить посеред квітучого саду на троні. Трон прикрашений головами биків. Чоловік одягнений у дорогий одяг, на її тканини вишиті виноградні грона.

Знизу з-під сукні виглядають лицарські обладунки. У правій руці король тримає короткий скіпетр, у лівій – велику монету (пентакль). На його обличчі читаються задоволення, впевненість і спокій. На задньому фоні видно гори і замок.

Що означає карта Таро “Король Пентаклей”

Інші назви Короля пентаклей – Владика монет, Фараон денаріїв, Великий Магістр, Колісниця Землі, Батько Врожаю і Світський успіх. Він відноситься до групи молодших арканов і може символізувати впливового, заможного чоловіка або вказувати на певні якості: наполегливість, підприємливість, мудрість, життєвий досвід, прагнення бути лідером.

Але це далеко не все, про що може сказати карта в розкладі Таро Уейта. Вона також означає:

 • авторитет;
 • компетентність;
 • кар’єрний ріст;
 • успіх у новій справі;
 • сталість у відносинах;
 • уміння радіти, отримувати задоволення від життя;
 • тонку інтуїцію, проникливість;
 • практичність;
 • терплячість;
 • фінансову стабільність.

“Король Денаріїв” для жінок

Значення карти для жінки – це впливовий, успішний, забезпечений і разом з тим доброзичливо налаштований чоловік.

Аркан каже, що такий чоловік з’явиться незабаром в близькому оточенні і зможе підтримати, надати моральну або грошову допомогу, дати пораду або рекомендації з фінансових питань. Його також можна розглядати як покровителя або наставника.

“Король Денаріїв” для чоловіків

У ворожінні для чоловіка карта означає, що вся увага спрямована на кар’єрне зростання. Аркан показує успіх і стабільність в професії, але складності в особистому житті.

Можливо, щільний робочий графік позбавляє можливості проводити багато часу з близькими, а затримки на роботі стають причинами конфліктів у сім’ї. Король пентаклей рекомендує шукати баланс між цими сферами.

Тлумачення молодшого аркана в прямому положенні

Карта може вказувати на кілька ситуацій, які вже відбулися або відбудуться незабаром. Основне тлумачення аркана – підйом у справах, сприятливі перспективи, вдалий момент для будь-яких починань, особливо у професійній сфері. У цей період можна сміливо здійснювати великі угоди, наприклад, інвестувати і купувати нерухомість.

А також Король пентаклей може бути знаком того, що для досягнення своєї мети слід бути більш наполегливим, активним, практичним, самостійний, але при цьому залишатися терплячим і не допускати необдуманих дій.

Розшифрування аркана Таро в перевернутому положенні

Перевернуту карту можна розшифрувати як негативний настрій, небажання змінювати життя в кращу сторону, апатію і лінь. Вона також вказує на зацикленість на грошах, меркантильність, жадібність, підлість.

Аркан може проявлятися як спроба заробити незаконним способом або ухилитися від своїх боргових обов’язків, наприклад, від сплати податків.

У деяких розкладах Король денаріїв в зворотному положенні символізує занепокоєння, тривогу, необґрунтований страх втратити роботу або залишитися без засобів до існування.

Характеристика людини по карті “Король Пентаклей”

По аркану Король денаріїв можна скласти наступний опис чоловіки: врівноважений, впевнений в собі, серйозний, цілеспрямований, щедрий, надійний, чесний і вірний. Фінансова стабільність багато значить для нього, тому він не боїться труднощів, готовий брати відповідальність і бути керівником.

Завдяки своїй прагматичності, проникливості і розважливості він вміє грамотно розпоряджатися грошима, укладати вигідні угоди, вкладати кошти в перспективні проекти і отримувати прибуток.

По карті в зворотному положенні людині можна дати наступну характеристику: егоїстичний, жадібний, самовпевнений, емоційно нестійкий, запальний і буркотливий. Він має важкий характер і нездорове ставлення до грошей, що може виявлятися як в скупості, так і в марнотратстві.

У будь-якій справі для нього важливе лише фінансовий результат, його власна вигода. Володар перевернутого аркана готовий заради грошей жертвувати інтересами інших людей, обманювати, використовувати нечесні або незаконні способи збагачення.

Молодший аркан у відносинах і любові

При прямому положенні карта має сприятливі значення в розкладі на любовні відносини. У Короля пентаклей може бути кілька розшифровок:

 • Стабільний, міцний союз, побудований на повазі, любові і взаємних інтересах.
 • Сильні почуття, серйозні наміри; для дівчат – у чоловіка, з яким ви зараз спілкуєтеся, є бажання створити сім’ю з вами.
 • Зрілі відносини, готовність кожного з партнерів брати на себе відповідальність.

Перевернутий аркан вказує на відсутність гармонії, взаєморозуміння або довіри і може означати:

 • Розбіжності в поглядах, розбіжності, непорозуміння в парі, різний темперамент, взаємні претензії по дрібницях.
 • Сильна, невиправдана ревнощі, контроль з боку обранця або підозри в невірності.
 • Чоловік, який поводиться негідно, проявляє жорстокість і жадібність.

Значення у роботі та фінансах

Король пентаклей символізує такі професії: фінансист, банківський працівник, брокер, інженер-математик, комерсант і інші спеціальності, які вимагають розважливості, а також вміння працювати з грошима.

В розкладі на роботу пряма карта вказує на вдалий період у кар’єрі або бізнесі. Можна розраховувати на вигідні угоди, перспективні проекти, підвищення доходу. Ви зможете навести порядок у справах або отримати посаду, яка принесе і високий заробіток, і моральне задоволення.

Перевернутий аркан попереджає про невдачі в роботі і фінансах. Ви ризикуєте стати жертвою інтриг, провокацій, підлості чи чужого корисливого інтересу, шахрайства. Тому не варто довіряти свої таємниці і заощадження малознайомим людям або погоджуватися на сумнівні оборудки з грошима.

Король денаріїв також може означати, що обставини складуться не кращим чином, і вам буде складно впоратися зі справами.

Значення на здоров’я

Значення аркана при ворожінні на здоров’я – це хороше самопочуття і швидке одужання. У розкладі для жінки Король пентаклей може вказувати на вагітність буде протікати легко.

В перевернутому положенні карта означає вікові зміни організму, а також негативний вплив на здоров’я неправильного способу життя, алкоголю або переїдання.

Духовність і саморозвиток

Карта символізує прагнення до успіху, стабільності, достатку, але також показує переважання матеріальних інтересів над духовною сферою. За такого розкладу можна зробити висновок, що всі зміни і спроби самореалізації будуть спрямовані лише на поліпшення фінансового становища.

Перевернутий аркан вказує на крайню ступінь матеріалізму, гордість, скупість, егоїзм, цинічність і категоричне неприйняття релігії, духовності.

Карта “Король Пентаклей” в поєднанні зі старшими арканами

Тлумачення розкладу Таро залежить від поєднання карт один з одним. Нижче ми пропонуємо коротку розшифровку комбінацій старших арканов з Владикою монет.

Блазень Видимість успіху, благополуччя, стабільності
Маг Фінансові можливості для розвитку справи
Жриця Благодійник, впливовий покровитель, опікун
Імператриця Вигідні інвестиції, прибуток від вкладень
Імператор Вміння грамотно розпоряджатися грошима
Ієрофант Благодійність, допомога нужденним
Закохані Раціональний підхід, усвідомлене рішення
Колісниця Відсутність порядку в справах, рахунках, документах
Сила Самовладання, опір спокусам
Відлюдник Забезпечений чоловік, який не має сім’ї
Колесо Фортуни Небезпеку, невиправданий ризик, азарт
Справедливість Захист інтересів, відстоювання точки зору
Повішений Зусилля, не приносять результатута
Смерть Різка зміна матеріального становища
Помірність Планування, контроль доходів і витрат
Диявол Незаконні грошові операції, махінації
Башта Ризик втратити гроші, стати банкрутом
Зірка Бажання домогтися успіху, високого статусу
Місяць Обман, спроба наживи нечесним шляхом
Сонце Благополуччя, процвітання, достаток
Суд Плідний період в найближчому майбутньому
Світ Можливість розширити сферу діяльності

Поєднання аркана Таро “Король Денаріїв” з іншими картами

У таблиці вказано, що означає аркан Король пентаклей в поєднанні з іншими картами Таро – молодшими арканами.

Масті Мечі Кубки Пентаклі Жезли
Туз Прагнення до лідерства Бажання жити в розкоші Фінансова незалежність Великий бізнес-проект
Двійка Захист своїх інтересів Плідну співпрацю Здатність керувати грошима Оцінка справи з точки зору вигоди
Трійка Пригнічений стан, туга Успіх, прорив, досягнення Інвестиції у власну справу Прибуток, зростання, стабільність
Четвірка Прагнення до достатку Матеріальний достаток Жадібність, скупість, економія Великі, але розумні витрати
П’ятірка Майнові спори Занадто велика ціна за перемогу Раптові грошові втрати Брак коштів, економія
Шістка Нові, кращі умови життя Бажання ділитися, допомагати Забезпечений щедрий чоловік Аналітичний розум, розважливість
Сімка Незаконні оборудки з грошима Вигідну, прибуткова справа Довгостроковий, але успішний проект Конфлікт на грунті грошей
Вісімка Фінансова залежність Пошук нових інтересів Потреба багато заробляти Інвестиційний план
Дев’ятка Переживання із-за невдач Досягнення багатства Використання всіх своїх можливостей Готовність на все заради мети
Десятка Великі втрати, банкрутство Забезпечене сімейство Процвітання, достаток Скромний дохід і великі витрати
Паж Заздрісний людина Бажання розбагатіти Вдала покупка, придбання Ідеальний результат
Лицар Високий соціальний статус Турбота про близьких, грошова допомога Фінансова грамотність Небезпечні дії, ризик, азарт
Королева Поява покровителя Розподіл ролей в сім’ї Рівноправні партнери, подружжя Справа, для якого потрібен досвід
Король Владний, успішний чоловік Моральне задоволення Уміння прогнозувати

Значення карти Таро “Король Пентаклей” на ситуацію і питання

Значення карти при ворожінні на ситуацію можна пояснити наступним чином: незабаром питання, яке зараз турбує вас, буде вирішено. Можна розраховувати на успішний результат справи, наприклад, на досягнення мети, виконання бажання, отримання вигоди. Не виключено, що ви отримаєте цінну пораду від успішного і досвідченого чоловіка.

Король кубків не дає однозначну відповідь “Так” або “Ні”, але вказує, що варто бути більш діловитим і прагматичним, щоб домогтися бажаного.

Прогноз на день

Карта дня рекомендує підбити підсумки і порадіти своїм результатів, досягнень, а також подумати над планами на майбутнє.

Аркан радить дбайливіше ставитися до своїх накопичень і не витрачати кошти на необдумані і непотрібні покупки. По можливості, постарайтеся більше часу присвятити приємним заняттям, наприклад, хобі або спілкування з близькими.

Розклад на майбутнє

Король денаріїв в розкладі на майбутнє означає, що великих або різких змін чекати не варто. У вашому житті настане ясність, стабільність, а також можливість реалізувати плани, якщо вони є реальними цілями, а не ілюзіями і нездійсненними мріями.

Не потрібно розраховувати на миттєвий результат – від вас будуть потрібні повільні, але правильні кроки.

Головний рада

Рада карти полягає в тому, що потрібно навчитися отримувати користь з будь-якої справи, грамотно розпоряджатися грошима, щоб вони працювали і приносили додатковий прибуток.

При цьому не варто зациклюватися тільки на матеріальних питаннях, оскільки жадібність – прямий шлях до втрати своїх коштів.