Карта Таро Суд значення 20 аркана в прямому та перевернутому положенні

Ангел або Вічність – один з старших арканов в колоді Таро під номером 20. Його значення залежить від положення карти – вона може випасти прямий або перевернутої. А також тлумачення Вищого Суду можна дивитися по поєднанню з іншими арканами. З нашої статті ви дізнаєтеся, як трактується його значення в залежності від виду розкладу.

Опис карти Суд Таро – 20 аркан Таро

У верхній частині малюнка зображена білявий ангел з яскравими червоними крилами, паряться в хмарах. Він дме в трубу, до якої прив’язаний білий прапор з червоним хрестом.

На землі знаходяться оголені люди – чоловіки, жінки, діти, що встають з могил. Їх погляди спрямовані в небо, руки підняті вгору.

Що означає карта Таро “Суд”

Суд – це двадцятий за рахунком старший аркан у Таро Райдера Уейта, який також називають:

 • Страшний Суд.
 • Вищий Суд.
 • Ангел.
 • Вічність.
 • Воскресіння з мертвих.
 • Друге Пришестя.
 • Дух Праогня.
 • The Judgement (англ.);
 • Le Jugement (фр.);
 • L ‘ Angelo (італ.);
 • Die Wiedergeburt (нім.).

Карта означає, що настає момент відродження, новий життєвий етап, коли всі випробування пройдено, перешкоди і неприємності залишилися позаду. Перерахуємо все, про що ще можна сказати з цього аркану Таро:

 • здоровье;
 • энергия;
 • восстановление;
 • вдохновение;
 • ясність мислення;
 • заклик до дії;
 • зміни;
 • важливий вибір;
 • успішне завершення справ;
 • позбавлення від залежностей.

Шпалери на екрані смартфона з зображенням 20 аркана Суд допоможуть вам розлучитися зі старими думками і звичками, зробивши крок в нове життя.

20 аркан для жінок

При ворожінні для жінки значення карти полягає в осяянні, трансформації, перетворення. Ви довго боролися, долали власні страхи, внутрішні бар’єри, відчували душевні муки і нарешті зрозуміли, що заважало вам знайти щастя.

Тепер вас чекає зовсім інше життя. У вас з’являться сили звільнитися від колишніх руйнівних зв’язків, звичок, залежностей, а головне – натхнення та нові можливості у творчості, професії і особистих відносинах.

20 аркан для чоловіків

Аркан Страшний Суд означає для чоловіка прийняття важливого, доленосного рішення. Ви досягли певного рівня в своєму ділі і роздумуєте над можливістю, яка підніме вас на новий щабель, наприклад, стане проривом у кар’єрі і кардинально змінить життя.

20 аркан каже, що настає зоряний час: якщо ви робите вибір обдумано, усвідомлюєте всю відповідальність, то в подальшому обставини будуть складатися максимально сприятливим чином, ви досягнете успіху.

Тлумачення 20 аркана Таро в прямому положенні

двадцятого аркана Таро є кілька інтерпретацій. Основне тлумачення – закінчення негативного етапу. Настає час активних дій, цікавих проектів, з’являються привабливі перспективи в різних сферах. У цей період ви зможете легко розібратися з питаннями, проблемами, конфліктами, які давно турбували вас і не мали рішення. Карта може показувати і ваш страх або небажання змін, опір всьому новому: обставинам, контактів, речей.

Друге значення – це безпосередньо суд, тобто справедливе відплата. В цьому випадку вам доведеться розплачуватися за свої слабкості, непорядні вчинки, гріхи, вчинені у далекому минулому.

Є ще одна, більш позитивна розшифровка: ваша заповітна мета вже досягнута, і результат виявиться найближчим часом. Можливо, ви просто ще не помітили плодів своєї наполегливої праці.

Розшифровка 20 аркана Таро в перевернутому положенні

Перевернута карта символізує перешкоди, які заважають розвитку, прогресу. Причини застою можуть бути різними. Можливо, ви переоцінили свої сили і взялися за дуже складну задачу. Або сподівалися на удачу, не врахували всі ризики, а обставини склалися для вас несприятливо. Ще одне пояснення – ви зробили невірний вибір і пішли не тим шляхом. Незалежно від варіанту зараз рух до мети сповільнилося або припинилося.

Інше значення 20 аркана в зворотному положенні – несправедливість, незаконні дії, з якими ви можете зіткнутися найближчим часом, або стан відчаю, відсутність можливостей вийти із замкнутого кола невдач.

В безвихідності ситуації є і частка вашої провини – вам не вистачає сміливості почати боротьбу з обставинами, в складних умовах ви віддаєте перевагу робити крок назад.

Характеристика людини по карті “Страшний Суд”

За двадцятим аркану Таро можна дати наступну характеристику людині: ідеаліст, який спирається на власну систему цінностей, має широке коло інтересів, а також здібності і таланти, наприклад, у музиці, творчості чи літератури.

При описі чоловіки варто згадати його відповідальність, цілеспрямованість і високий рівень духовності. Жінці властиві такі якості, як уміння вести діалог, виступати перед великою аудиторією, переконуючи в своїй правоті.

Перевернута карта Суд може символізувати людей, які мають негативний досвід минулого, рідко досягають успіху, часто допускають помилки.

А також аркан може з’явитися при розкладі на фанатично настроєної людини. Це означає, що він одержимий своєю ідеєю настільки, що намагається насильно нав’язати її оточуючим. Він не сприймає або активно заперечує інші погляди і переконання.

20 аркан Таро в стосунках і любові

Значення карти Страшний Суд в любовних відносинах залежить від поточної ситуації – чи перебуваєте ви в парі або перебуваєте в пошуку другої половинки.

Якщо в розкладі випадає аркан у прямому положенні, то його можна розшифрувати таким чином:

 • Знайомство з чоловіком (жінкою) найближчим часом, з яким у вас будуть спільні плани на майбутнє.
 • Бажання воскресити стосунки, подолання кризи, відродження почуттів, перемир’я, повторний шлюб.
 • Можливість загладити провину спокутувати помилки, наприклад, повернутися в сім’ю після таємницею зв’язку або випадкової зради.

Карта, випала навпаки, не обіцяє позитивних моментів в любові. Вам належить пережити період душевних метань, самотності і туги. Є кілька інтерпретацій перевернутого зображення:

 • Спроби примиритися з колишнім коханим будуть невдалими.
 • Нові знайомі, шанувальники не викличуть у вас сильної симпатії і не затримаються у вашому житті.
 • Вам доведеться боротися з думками про минулі відносини, і, швидше за все, ви будете постійно порівнювати їх з нинішніми.

Значення 20 аркана в роботі та фінансах

Страшний суд символізує викладачів, лекторів, публічних осіб, наприклад, артистів, шоуменів, представників творчих професій, а також людей, безпосередньо пов’язаних з законом або судочинством: політики, судді, адвокати, юристи, працівники виконавчої влади та ін

Якщо при ворожінні ви дістаєте карту в прямому положенні, то вас чекають значні зміни в роботі, привабливі перспективи. У вас відкриється друге дихання, з’явиться можливість реалізувати проект, про який ви давно думали. Вас чекає визнання колег, партнерів, а також висока нагорода.

Матеріальне становище також зміниться в кращу сторону, ви перестанете відчувати гостру потребу у фінансах. Не виключено, що вам запропонують посаду з великою зарплатою або ще одне джерело заробітку. Можливі приємні несподіванки, пов’язані з грошима: дорогі подарунки, отримання компенсації за судовим спорам, швидке збагачення.

Перевернутий 20 аркан не віщує позитивних змін у професійній сфері. Вас чекає рутина, застій в бізнесі, проблеми з документами, зірвані угоди та ін. Цей період вважається несприятливим для зміни роботи, тому кардинально вплинути на ситуацію не вийде. Нових грошових надходжень не варто очікувати. Найімовірніше, значна частина вашого доходу піде на оплату кредиту або покриття боргів.

Значення 20 аркана на здоров’я

Основне значення карти при розкладі на здоров’я – різкі зміни. При розшифровці потрібно дивитися на поточну ситуацію. Якщо у вас був період затяжної хвороби, то відбудеться довгоочікуване зцілення. Ви зможете подолати свою недугу, відновити фізично або емоційно (наприклад, після депресії).

Друге тлумачення 20 аркана – раптове загострення: алергія, порушення травлення, гостра інфекція або інше захворювання, яке виникає несподівано і доставляє сильний дискомфорт.

При перевернутому зображенні варто побоюватися розвитку хронічної або невиліковної хвороби.

Духовність і саморозвиток

Карта показує силу духу, працьовитість, перевага духовних інтересів над матеріальними. Не виключено, що найближчим часом у вас зміниться світогляд, виникне бажання займатися благодійністю, вивчати релігію або езотеричні вчення, у вас з’являться однодумці, наставник, духовний учитель.

Перевернутий аркан Страшний Суд говорить про зниженому рівні духовності, небажання особистісного зростання. Можливо, через якийсь тривалої неприємної ситуації вам хочеться втекти, сховатися від усіх проблем.

Слухайте внутрішній голос, він допоможе позбутися від негативу. Вам варто змінити свою звичну жертовну модель поведінки, шукати конструктивні шляхи вирішення.

Карта Таро “Суд” у поєднанні зі старшими арканами

При розшифровці розкладу потрібно враховувати поєднання карт Таро один з одним. У таблиці вказано, що означають комбінації Страшного Суду з іншими старшими арканами.

Блазень Перспектива творчості або цікавої поїздки
Маг Навчання, отримання знань, навичок, досвіду
Жриця Ситуація, при якій відкриється правда, істина
Імператриця Висока ймовірність вагітності
Імператор Можливий кар’єрний ріст, нові контакти, зв’язки
Ієрофант Переоцінка цінностей, інший погляд на життя
Закохані Стабільні, міцні, довготривалі стосунки
Колісниця Подолання страхів, сумнівів, протиріч
Сила Саморозвиток, підвищення рівня духовності
Відлюдник Смиренність, покірність, прийняття поточної ситуації
Колесо Фортуни Початок сприятливого, плідного періоду
Справедливість Уміння адекватно дивитися на речі, розумність
Повішений Відплата, справедлива розплата, покарання
Смерть Небезпека, загроза, ризик важкого захворювання
Помірність Відновлення, зцілення, душевний комфорт
Диявол Опір змінам, небажання змінюватися
Башта Інтриги недоброзичливців, конфлікти з ворогами
Зірка Мудрість, вміння приймати виважені рішення
Місяць Боягузтво, відсутність волі, безвідповідальність
Сонце Реалізація талантів, великі успіхи у творчості
Світ Визнання заслуг, повагу, висока оцінка

Поєднання 20 аркана Таро “Страшний Суд” з іншими картами

Ми також розшифрували значення Страшного Суду в поєднанні з іншими картами Таро – молодшими арканами.

Карта Мечі Кубки Пентаклі Жезли
Туз Нещастя у чоловіків, які передаються з роду Нездатність вплинути на події Стабільне душевний стан, гармонія Життя дає вам другий шанс
Двійка Важке захворювання у близької людини Поповнення в сім’ї Лукаві люди, облудники Бажання отримати нову професію
Трійка Закиди, осуд, звинувачення. Успіх, досягнення мети, виграш, перемога Незаконні оборудки з грошима Можливість підвищити свою кваліфікацію
Четвірка Відновлення, досягнення мети Небажання що-небудь робити, пасивність Помилкові цінності, оману Підтримка або допомога рідних людей
П’ятірка Зустріч з родичем або старим знайомим Отримання великої суми спадщини Низька самооцінка, внутрішній страх Різка зміна життєвих пріоритетів
Шістка Прийняття обдуманого, вірного вибору Проблеми зі здоров’ям, генетична хвороба Віра в сприятливий результат подій Необхідність взяти на себе відповідальність
Сімка Рішення спору, конфлікту через суд Перешкоди, які не дають зробити вибір Карта старої діви, незаміжньої жінки Захист з боку родичів
Вісімка Обман, зрада, підступний вчинок, зрада Прогрес у відносинах, новий етап романа Висока ймовірність досягти бажаного Новий період у житті або проект
Дев’ятка Неминучість, відсутність виходу з ситуації Радісна подія, свято Великі зміни в житті Відновлення, джерело енергії, бадьорості
Десятка Нестабільність, неясність Хороше матеріальне становище Знайомство з чоловіком, новий шанувальник Момент, коли треба виконати обіцянку
Паж Виявлення чогось важливого Окультні здібності від предків Покровитель серед родичів Можливість розкрити свій талант
Лицар Агресивна поведінка, злість, ненависть Очікування гостей, довгоочікувана зустріч Коханий, чоловік, партнер Увага суспільства, інтерес оточуючих
Королева Лицемірство, лукавство або імпульсивність Доброта, душевність, чуйність Міцний союз, взаємна повага Хороший період для самореалізації
Король Сильна, вольова, розумна людина Творчі успіхи, реалізація таланту Труднощі у відносинах, важкий період у пари Бажання знайти мотивацію, стимул

Значення карти Таро “Суд” у розкладі на ситуацію

При розкладі на ситуацію карта має позитивне значення. Будь-які питання, в тому числі юридичні, зважаться на вашу користь. У всіх сферах життя зміни будуть сприятливими: ви зможете підвищити матеріальне становище, пройти співбесіду, вийти з тривалого конфлікту і т. д.

Виняток становить перевернутий аркан: результат вашої ситуації може бути позитивним, але цей момент настане ще не скоро. Від вас буде потрібно не тільки терпіння, а й суттєві зусилля, щоб домогтися бажаного. У перешкодах є і позитивна сторона – ви отримаєте цінний досвід.

Значення 20 аркана Таро в прогнозі на день

Карта дня вказує на великі можливості і несподіванки. Можливо, на вас позначаться наслідки якоїсь ситуації, яка сталася в далекому минулому.

Будьте уважні, але не чиніть опір подій. Ваші дії нічого не змінять, але ви зможете скористатися вдалим збігом обставин.

Значення 20 аркана Таро в розкладі на майбутнє

При ворожінні на майбутнє слід дивитися на поточне положення справ, оскільки ситуація може докорінно змінитися. В цілому аркан має позитивне значення. Але зміни можуть бути занадто стрімкими, тому вам потрібно бути готовим до нової фази зростання, кар’єрним перспективам або відносин з шанувальником, знайомство з яким скоро відбудеться.

При такому розкладі треба приділяти особливу увагу здоров’ю: стежте за своїм самопочуттям, не запускайте хворобу. Зображення трубящего ангела на заставці смартфона допоможе вам почати новий, сприятливий період.

Відповідь на питання

З допомогою карт Таро можна вносити ясність у деякі життєві ситуації. Для цього потрібно правильно поставити запитання.

Наведемо кілька прикладів, як може відповідати Страшний Суд:

 1. Зможу я досягти своєї мети? – Ваше бажання буде виконано вже незабаром.
 2. Здам я іспит? – При прямому положенні карта показує, що у вас все вийде.
 3. чи Потрібно мені змінювати роботу? – Період є сприятливим для розвитку кар’єри, вирішення робочих питань.
 4. Повернеться до мене колишній? – Аркан дає надію на примирення. Але якщо він випадає в перевернутому вигляді, то цей союз вже не відновиться.
 5. До чого призведуть відносини з шанувальником? – Ваше спілкування буде тривалим і приємним.
 6. Вийду я заміж? – При наявності постійного партнера є висока ймовірність отримати пропозицію.
 7. Будь-яке питання з варіантом “так” або “ні” – Позитивна відповідь при будь-якому формулюванні.

Головний рада

Карта дає важливий рада: в житті постійно відбуваються зміни, злети і падіння, тому не варто їх боятися або чинити опір новим умовам.

В складних ситуаціях потрібні не тільки стійкий характер, знання, досвід, але і вміння бути гнучким і пристосовуватися до обставин.