Карта Таро Девятка Пентаклей: значення аркана в прямому та перевернутому положенні

Дев’ятка Денаріїв – один з молодших арканов в колоді Таро. Його значення залежить від положення карти – вона може випасти прямий або перевернутої. А також тлумачення “9 Пентаклей” можна дивитися по поєднанню з іншими арканами. З нашої статті ви дізнаєтеся, як трактується його значення в залежності від виду розкладу.

Опис карти “Дев’ятка Пентаклей” в Таро

На малюнку зображена молода красива жінка у розкішній мантії з вишивкою у вигляді символів Венери. Вона стоїть посеред квітучого саду поруч з виноградником, на якому висять дев’ять монет (пентаклей). На руці пані надіта рукавичка, на якій сидить птиця – нагадує сокола.

Що означає карта Таро “Дев’ятка Пентаклей”

Друга назва молодшого аркана Дев’ятки пентаклей (денаріїв) – це Владика Матеріальної Вигоди. Карта означає фінансову стабільність, успіх, благополуччя. Але це далеко не все, про що вона може говорити в розкладі Таро Уейта.

Перерахуємо, що ще символізує аркан:

  • богатство;
  • роскошь;
  • достижения;
  • самодостаточность;
  • эгоистичность;
  • високий рівень професіоналізму;
  • надмірності;
  • любов до природи;
  • операції з майном;
  • рада мудрої жінки.

“Дев’ятка Денаріїв” для жінок

Основне значення 9 пентаклей у розкладі для жінки – це можливість безтурботного життя. Карта говорить про те, що в минулому ви зробили вірний вибір і тепер можете розслабитися, відчути себе в безпеці, отримувати задоволення від роботи, легко, без зусиль заробляти, жити в достатку.

Щоб цей порядок не було порушено, необхідно навчитися правильно розпоряджатися своїми ресурсами і не приймати необачних рішень.

“Дев’ятка Денаріїв” для чоловіків

Карта Дев’ять пентаклей при ворожінні для чоловіка означає високе матеріальне становище, успіх у професії, повагу в суспільстві. Ви можете пишатися своїми досягненнями, користуватися результатами власної праці, не турбуватися про фінанси і отримувати задоволення від життя.

Але ваша самовпевненість і незалежність відштовхує оточуючих, оскільки з боку це виглядає як зарозумілість, зарозумілість і гординя.

Тлумачення молодшого аркана в прямому положенні

У карти, витягнутої з колоди, є кілька значень. Основне тлумачення – це спроби стати заможним, домогтися фінансової незалежності, прагнення отримувати вигоду від своїх дій. Високий статус і достаток досягаються лише наполегливою працею, але не завжди приносять задоволення, зате викликають бажання усамітнитися, скоротити контакти.

Ще одна розшифровка – це спілкування з дорослою успішною жінкою, яка дасть підказку, рада у складній справі або надасть допомогу.

Розшифрування аркана Таро в перевернутому положенні

Перевернуте зображення Дев’ятки пентаклей означає порушення звичного благополучного способу життя, зірвалися плани. Карта говорить про ризик зіткнутися з великими фінансовими труднощами, втратити майно, отримати сильний удар по репутації, позбутися стабільного джерела доходів або зіпсувати стосунки з близькими.

Друге значення аркана – це обман, порожні обіцянки, помилкові надії, зрада або шахрайство.

Характеристика людини по карті “9 Пентаклей”

Якщо давати характеристику людині за Дев’ятці денаріїв, то його можна назвати розумним, самодостатнім. Він впевнений у своїх силах, вміє розпоряджатися грошима, націлений на успіх, але при цьому воліє самотність, уникає галасливих компаній.

Якщо випадає карта на жінку, то вона є граціозною, красивою, талановитою, любить тварин і піклується про природу. При описі чоловіки слід відзначити його інтерес до матеріальних благ і бажання мати високий статус.

Перевернутий аркан символізує людину, у якого в житті немає стабільності. Це означає, що він не знає, як управляти капіталом, який дістався йому, наприклад, від батьків, не вміє заробляти, грамотно користуватися доступними йому ресурсами і можливостями.

А також карта може вказувати на людей, які домоглися багатства нечесним способом або не отримують від нього задоволення.

Молодший аркан у відносинах і любові

У карти є кілька значень в розкладі на любовні стосунки, але всі вони позитивні. Основне тлумачення – це стабільність, сталість, спокій, взаєморозуміння, гармонія в парі. В даному випадку не доводиться говорити про пристрасті, яскравих почуттях, переживаннях, оскільки обидва партнера – сильні, незалежні особи, які зацікавлені не тільки в любові, але і у самореалізації.

Ще одна розшифровка Дев’ятки пентаклей – це вигідна партія, шлюб за розрахунком.

Перевернутий аркан означає непостійність у стосунках. Можливо, сумніви у вірності чоловіка, маніпуляції з його боку або нестабільне матеріальне становище, проблеми з фінансами, які стають приводом для розбіжностей.

Картка також може вказувати на егоїзм, жадібність, відсутність взаємності в одного з партнерів або на наявність суперниці, таємницею любовному зв’язку.

Значення у роботі та фінансах

Аркан вказує на професії, пов’язані з красою і творчістю: візажисти, косметологи, дизайнери, модельєри і т. д. Він називається картою фінансового успіху, тому вважається одним з кращих знаків у розкладах на роботу і фінанси.

Дев’ятка пентаклей показує стабільність у професійній сфері, вдале завершення великих проектів і кар’єрне зростання. Ви можете розраховувати на підвищення зарплати або навіть на несподіване отримання великої суми виграшу, спадщини.

Якщо ви дістаєте з колоди перевернуту карту, то це означає, що у справах можуть виникнути неприємності: зірветься важлива угода, при реалізації плану з’являться труднощі, справа, яка має бути прибутковим, принесе збитки і т. д.

Аркан у зворотному положенні попереджає про ризик втратити гроші або зіткнутися з незапланованими витратами. Якщо ви хочете попросити фінансову допомогу, то, найімовірніше, вам в ній відмовлять.

Значення на здоров’я

Відсутність хвороб, хороша фізична форма, міцне здоров’я – це значення карти у прямому положенні. Аркан також говорить про здатність до дітонародження у жінок і високої ймовірності зачаття.

Перевернута Дев’ятка пентаклей може бути сигналом про можливі порушення в організмі або спадкових захворюваннях, які не виявлені або не виявляють симптомів.

Духовність і саморозвиток

Карта означає, що фінансова стабільність вже досягнута, а значить, фокус може бути зміщений з матеріальних цінностей на духовність. Аркан говорить, що саме в цій сфері на вас чекають відкриття. Можливо, незабаром у вас відбудеться зустріч з людиною, яка покаже нові можливості, шляхи для духовного зростання і розвитку особистості.

В перевернутому положенні Дев’ятка пентаклей, навпаки, може означати втрату віри або помилкові переконання, а також егоїзм і уникнення близького спілкування з людьми.

Карта “Дев’ятка Пентаклей” в поєднанні зі старшими арканами

Зміст карт Таро в поєднанні один з одним може змінюватися, і це треба враховувати при тлумаченні розкладу. Нижче ми розшифрували значення Дев’ятки пентаклей в парах зі старшими арканами.

Блазень Безтурботне ставлення до грошей, легкий заробіток
Маг Сприятливий момент для активних дій
Жриця Отримання знань, досвіду, корисної інформації
Імператриця Вдалі інвестиції, вигідні вкладення
Імператор Добробут в сім’ї
Ієрофант Бажання підвищити свій рівень духовності
Закохані Стабільні, міцні, гармонійні стосунки
Колісниця Недотримання правил або порядку
Сила Достатній запас енергії, щоб досягти мети
Відлюдник Надмірна економія, брак коштів
Колесо Фортуни Нестабільна ситуація з фінансами
Справедливість Винагороду по заслугах, визнання
Повішений Труднощі з зароблянням грошей
Смерть Цінності, переходять у спадщину
Помірність Перші грошові накопичення
Диявол Багатство, отримане нечесними способами
Башта Криза, значні втрати
Зірка Знак, що мета чи мрія скоро буде досягнута
Місяць Видимість успіху, бажання здаватися багатим
Сонце Раптове отримання великої суми
Суд Майно, що передається по сімейній лінії
Світ Можливість досягти матеріальної незалежності

Поєднання аркана Таро “Дев’ятка Денаріїв” з іншими картами

У таблиці вказано, які значення приймає Дев’ятка пентаклей в гадання на Таро при поєднанні з іншими картами.

Карта Мечі Кубки Пентаклі Жезли
Туз Перспективний, вигідний проект Щасливий шлюб, любов Насичена, багата життя Активність, рішучість
Двійка Стабільність зараз Чесні, відкриті відносини Відсутність ясності і сталості Опір змінам
Трійка Прагнення до розкішного життя Неробство, небажання працювати Високооплачувана, шановна професія Привабливі перспективи
Четвірка Залежне, вразливе становище Низка свят, урочистостей Бажання залишатися на своєму місці Великі витрати, купівля майна
П’ятірка Зрада, обман, збитки Незначні втрати Втрачені можливості Порушення спокою
Шістка Духовний ріст, відмова від багатства Спогади про красиве життя Фінансова допомога багатого людини Очікування швидкої перемоги
Сімка Занепокоєння за свої заощадження Жадібність, ненаситність Довгостроковий, але перспективний план Нестача грошових коштів
Вісімка Нестабільна, тривожна ситуація Свідома відмова від матеріальних благ Благодійник, меценат Заклик до активних дій
Дев’ятка Страх втратити достатку Скупість, надмірна економія Спроби приховати своє занепокоєння
Десятка Проблеми, початок важкого періоду Достаток, стабільність, успіх Забезпечене життя, розкіш Томливе очікування
Паж Забезпечена молода людина Заможний шанувальник Династія, сімейна справа, бізнес Довгоочікувані позитивні новини
Лицар Конфлікт інтересів, протистояння Заступництво багатого людини Залежність від високого достатку Зміна способу життя або переїзд
Королева Багата, впливова жінка Бажання жити в комфорті Раціональність, прагматичність Повний контроль над своїм життям
Король Могутній чоловік Уміння розпоряджатися грошима Добробут, безбідне життя Акуратність, точність у справах

Значення карти Таро “Дев’ятка Пентаклей” на ситуацію і питання

Основне значення карти при ворожінні на ситуацію – успіх практично в будь-якій справі. Ви можете не турбуватися, оскільки обставини будуть складатися найбільш сприятливим чином. Проблеми будуть подолані, мети досягнуто, бажання виконане, але для цього потрібно набратися терпіння, не приймати необдуманих рішень.

Якщо формулювання питання передбачає відповідь “так” або “ні”, то Дев’ятка пентаклей відповідає ствердно.

Прогноз на день

Карта дня говорить про те, що вас чекає гарна новина, приємна подія, корисне спілкування або вигідну пропозицію.

Проявіть рішучість, починаючи нову справу. Удача на вашому боці, тому не бійтеся ризикувати.

Розклад на майбутнє

Дев’ятка пентаклей обіцяє сприятливий період, якщо випадає при ворожінні на майбутнє. Вам вдасться домогтися стабільності в усіх сферах, в першу чергу, у фінансах. Ви зможете займатися справою, яка приносить не тільки достаток, але ще й задоволення.

В особистому житті також настане спокій, оскільки поруч з вами буде вірний і надійний партнер.

Головний рада

Рада карти, яка символізує фінансовий успіх, полягає в тому, що гроші повинні працювати, а ще приносити задоволення. Якщо ви вкладаєте багато часу і енергії, щоб заробити, то не забувайте користуватися плодами своєї праці.

Економія і жадібність не поліпшать вашого становища, а ось приємні покупки, подарунки для себе нагадають, заради чого ви намагаєтеся і витрачаєте сили.