Карта Таро Колісниця: значення 7 аркана в прямому та перевернутому положенні

Візничий або Візок – один з старших арканов в колоді Таро під номером 7. Його значення залежить від положення карти – вона може випасти прямий або перевернутої. А також тлумачення Колісниці можна дивитися по поєднанню з іншими арканами. З нашої статті ви дізнаєтеся, як трактується його значення в залежності від виду розкладу.

Опис карти “Колісниця” в Таро – 7 старший аркан

На карті Колісниця зображений чоловік, що сидить в широкій возі. Можна припустити, що це воєвода або наближений до Імператора. На голові в нього висока корона із зіркою. Візок везуть чорний і білий сфінкси.

Чоловік виїжджає з замку чи фортеці. Небо на карті розфарбоване в жовтий божественний колір. В деяких колодах на цій карті зображують йде позаду свиту.

Що означає карта Таро “Колісниця”

Колісниця – це сьомий старший аркан з 78 карт Таро Уейта. Аркан іноді називають Візничий, Віз, Колісниця Гермеса, Дитя Всесильних Вод, Колісниця Платона, Виняткова Влада, Переможець, Володар Тріумфу Світла.

В англійській мові Колісниця іменується The Chariot, у французькому – Le Chariot. Провісники з Італії іменують карту Caro, німецькою вона звучить Der Wagen.

Сьомий аркан може передрікати:

  • визнання та перемогу, отриману наполегливою працею;
  • вдалі фінансові вкладення;
  • поява нового обранця;
  • примирення;
  • подорож, подорож, транспорт;
  • ситуацію, яка зіграє вам на руку;
  • просування в справах;
  • подолання себе, через терни до зірок;
  • вузький кругозір;
  • мужність і відвагу.

Все в 7 аркані Колісниця говорить про зміни, зміну ситуації в кращу сторону. Карта означає рух, причому не тільки у фізичному сенсі, але і в духовному, а також просування в кар’єрі, фінансовій сфері, поява нових відносин.

У розкладі карта символізує, що ви довго і серйозно працювали, і тепер будете пожинати плоди своєї праці, отримаєте довгоочікувану нагороду. Ви знаходите певний запас сили, щоб подолати всі перешкоди на своєму шляху. Колісниця ніби відвозить вас від минулих образ і проблем у світле майбутнє. Якщо ви з кимось серйозно конфліктували, то карта обіцяє примирення або нейтралітет.

Іноді вона говорить про прийдешню відрядження, поїздки до родичів в інше місто або просто про подорож. Можлива покупка машини, мотоцикла та інших видів транспорту. Якщо встановити карту на шпалери в телефоні, ви точно не забудете про приємні зміни, які ось-ось настануть.

7 аркан для жінок

В значенні для жінок 7 аркан говорить про великі зміни в житті. Вас можуть підвищити в посаді, можливий переїзд в іншу країну або місто.

Колісниця може сигналізувати про нові стосунки, появі людини, якого ви давно чекаєте, а може, ви просто зміните свій погляд на деякі речі.

7 аркан для чоловіків

У тлумаченні для чоловіків Візник означає придбання нового автомобіля, про який ви давно мріяли. На роботі можливий несподіваний підйом, поліпшення фінансового стану.

В розкладах карта часто випадає чоловікам, зайнятим у військовій справі – означає отримання зірочок на погони або поїздку в далеку відрядження.

Тлумачення 7 аркана Таро в прямому положенні

Якщо аркан знаходиться в прямому положенні, значить, ви стоїте перед великим стрибком, на порозі великих змін. Настають часи, коли будь-яка, навіть сама складна, проблема буде вирішена.

Тим, хто хворіє, карта обіцяє одужання і зміцнення організму, тим, хто у сварці, – примирення. Ваші недоброзичливці стовідсотково отримають по заслугах, а ви будете насолоджуватися своїми досягненнями, спочивати на лаврах.

незабаром можете зважитися на те, чого давно хотіли, але довго сумнівалися. Колісниця – покровителька нових справ, тож саме час для відкриття бізнесу або освоєння нового хобі.

В цей період вас може відвідати муза, натхнення для творчої діяльності, цікаві ідеї. Ви можете поміняти свою машину на більш зручну і дорогу або відправитися в тривалу подорож.

Розшифровка 7 аркана Таро в перевернутому положенні

Перевернута Колісниця може передвіщати великі неприємності, пов’язані з дорогою або транспортом: аварії, авіакатастрофи, подорож, яку доведеться перервати із-за несподіваних обставин. Візник повідомляє про небезпеку, у справі, яку ви задумали, щось недобре.

Вона говорить про перешкоди, які заважають просуванню по службі, досягнення успіху. 7 Аркан обіцяє конфлікти і конфлікти, боротьбу за щось. Таке положення може говорити, що у вас хиткий стан, ви не сконцентровані на ділі, а можливо, вибрали неправильні пріоритети, і тепер вам важко здійснити задумане. Ви тримали удачу за хвіст, але раптово обставини змінилися так, що вона від вас зник.

Характеристика людини по карті “Віз”

При випаданні у ворожінні прямий карти Колісниця характеристика особистості буде виглядати позитивно. Це людина цілеспрямований, активний, вольовий, прагне до перемоги. Якщо вам випала ця карта, ви багато працюєте, прагнете досягти хорошого фінансового положення, певного статусу в суспільстві.

Люди-колісниці легко керують не тільки будь-яким транспортом, але і людьми. Ви знаходитесь в балансі з собою і навколишнім світом, володієте задатками лідера. Вам важко сидіти на місці, займатися монотонною роботою, ви кіпіте творчими ідеями, потік яких часом важко утримати.

Сильна особистість, стійка до стресів, не зацикливаетесь на проблемах, подумки говорите “Проїхали” і рухаєтеся вперед. У конфліктах можете відстояти себе і свої межі, не піддаєтеся маніпуляцій, не цікавитеся плітками й інтригами.

Перевернута карта символізує активність, спрямовану в неправильне русло. В описі чоловіки або жінки є конфліктність, прагнення з’ясувати стосунки, якась “хабалистость”. Людина, у якого немає гальм, а, швидше за все, і немає прав. Тому що такі особи люблять їздити за кермом у п’яному вигляді.

Легко піддаються пороків. Можливо, пияцтво, розпуста, наркотики, куріння. Для таких людей нічого не значать плани і дисципліна, вони її легко порушують. Великі егоїсти з неврівноваженою психікою. Легко піддаються смутку, стресів. Часто скаржаться на життя оточуючим, вважають себе не оціненими по достоїнству.

7 аркан Таро в відносинах та любові

У цілому цей аркан має негативне значення для любові і стосунків. Пряма карта Візник говорить, що настав час – не найкращий для нових романів. Зараз треба зробити акцент на кар’єру, фінанси і самореалізацію. А ось сімейним людям Колісниця у розкладі віщує гармонію і злагоду у відносинах.

Карта може символізувати курортний роман, який ви здатні закрутити в поїздці або відрядженні. Але це захоплення навряд чи протриває довго. Карта може повідомляти, що обранець, якого доля приготувала вам, буде родом з далекого від вас міста. Ще одне тлумачення – ваші почуття можуть використовувати, щоб просунутися в кар’єрі або в якійсь справі.

Перевернута карта Колісниця сигналізує, що ви занадто егоїстичні у відносинах. Або, навпаки, ваш партнер веде себе так, ніби робить вам послугу. Можливо, поруч з чоловіком ви відчуваєте дискомфорт і невпевненість у спільному майбутньому.

і Якщо до цього моменту у вас в любові відчувався “холодок”, то зараз можливо остаточне розставання. Сімейним людям карта також обіцяє сварки і чвари, ви не розумієте, чого від вас хоче партнер, не хочете обговорювати і вирішувати поточні проблеми.

Значення 7 аркана Таро в роботі та фінансах

Пряма карта пророкує успіх в роботі і у фінансах. Настав період високої працездатності, відчувається підйом сил. Ви можете багато втілити в життя, для вас відкриті всі двері. В тендерах та інших змагальних заходах можливий обхід конкурентів. Час, коли раптово можуть підняти в посаді. Ви можете випадково знайти більш перспективну або оплачувану роботу. Карта обіцяє службові поїздки та відкриття філій в далеких містах.

Людям з Колісницею в розкладі підійде робота, пов’язана з роз’їздами: дипломати, експедитори, водії, таксисти, пілоти, стюардеси, тревел-блогери, військові, працівники пошти, журналісти, дорожні робітники, працівники ДАІ.

В перевернутому вигляді сьомий аркан говорить про втрачені можливості у професійній діяльності. Можливо, вам потрібно було вчасно виявити активність, але ви полінувалися, і хтось інший вас обійшов. Випадково може зірватися важлива ділова поїздка, поламається корпоративний транспорт.

У фінансовій сфері перевернута Візник вказує на майбутню бідність, брак грошей.

Значення 7 аркана Таро на здоров’я

У прямому вигляді карта Колісниця обіцяє міцне здоров’я і відмінну витривалість. Ви без праці пристосовуєтеся до нового клімату, легко переносите тривалі перельоти. У вас міцні судини і серце.

Хороша фізична форма – результат любові до спорту і тренувань. Колісниця віщує швидке одужання після хвороби, відновлення сил організму.

Перевернуте положення 7 аркана має негативне значення для здоров’я. Карта сигналізує про проблеми з серцем, кровообігом, про захворювання, які ви можете отримати під час поїздки. Колісниця віщує травми, опіки, хвороби нижніх кінцівок. В основному ці травми отримують при аваріях на дорозі.

Духовність і саморозвиток

Правильне зображення Візника говорить про швидке духовному зростанні, прагненні одержувати знання й розвиватися як особистість. Такі люди захоплюються чимось новим, хочуть відчувати і споглядати, відвідувати різні виставки та семінари. Якщо вибрали якесь вчення, то неухильно дотримуються його догматів, не звертають зі шляху чесноти.

Якщо вам випала ця карта, напевно вас цікавить історія, культура, релігії різних країн, географія, все цікаве і пізнавальне.

Якщо Колісниця у перевернутому стані, у вас відсутнє бажання розвиватися і прагнути отримати нові знання. Вас роз’їдають протиріччя, сьогодні ви хочете жити так, а завтра інакше. У вас немає пріоритетів і бажання стати краще. Швидше за все, ви занадто самовпевнені й егоїстичні. Іноді хочете щось дізнатися, але лінь бере верх.

Карта Таро “Колісниця” в поєднанні зі старшими арканами

Поєднання карт Таро один з одним можуть давати інші тлумачення. У таблиці ми пояснимо, що означає Колісниця, що випала зі старшим арканом.

Блазень Тривала поїздка, гонка за своїми бажаннями
Маг Отримання більш високої посади
Жриця Погляд на справу з іншого ракурсу
Імператриця Поповнення грошового балансу
Імператор Повернення в рідний будинок
Жрець Набуття додаткових здібностей чи навичок
Закохані Поява на горизонті другої половинки
Сила Життя у злагоді з власним “Я”
Відлюдник Перебування на самоті
Колесо Фортуни Успішне вирішення конфліктів
Правосуддя Отримання взаємовигідних угод
Повішений Залиште свою ностальгію
Смерть Бажання, які навряд чи втіляться в життя
Помірність Колективна діяльність, проект
Диявол Агресія від супротивників
Башта Психологічний стан “на межі”
Зірка Мрії здійсняться
Місяць Досада і засмучення
Сонце Перемога
Суд Просування
Світ Приємні новини

Поєднання 7 аркана Таро “Візок” з іншими картами

Трактування Колісниці і в поєднанні з молодшими картами Таро:

Карта Мечі Кубки Пентаклі Жезли
Туз Неприємний осад Управління своїми почуттями, спроба закохати в себе Розпорядження фінансами Ви не цінуєте себе
Двійка Усна домовленість про світі Вам дадуть ствердну відповідь у питанні відносин Спроба зробити одразу дві справи не увінчається успіхом Думаєте, яким шляхом піти
Трійка Нерозділене кохання Дорога на свято Боротьба за владу Відсутність згоди, різні погляди
Четвірка В пошуку музи і наснаги Досягнення, не приносять задоволення Перепочинок під час довгої дороги Зустріч з близькими
П’ятірка Стан зневіри Сварка, спровокована кимось Порушення рівноваги Приведення доводів
Шістка Перемога у новому змаганні Співволодіння з наринули спогадами Істина вийшла назовні Курс обраний правильно, вас чекає перемога
Сімка Провертання незаконних справ Примарні досягнення Немає поступу Спробувати зупинити розпад чогось
Вісімка Справа в суді Триматися подалі від обставин Старий борг доведеться віддати Подорож на автомобілі, мотоциклі, поїзді, літаку
Дев’ятка Неприємні почуття Щасливу подорож Анархія в чистому вигляді Набивання шишок
Десятка Необхідна операція Сімейна поїздка Пред’явлення прав на сімейні цінності Виснажливий шлях
Паж Доведення істини опонентові Ви хочете отримати згоду Навчання в автошколі Протистояння буде зупинено
Лицар Неприхована ворожнеча Прагнення до згоди Вдале рух вперед Ганяти на великій швидкості
Королева Відокремлення від інших Домогтися розташування дами Розумний і зважений погляд на справу Кар’єрне зростання
Король Підпорядкування і деспотизм Закохати в себе чоловіка Управління фінансами Показати свої здібності

Значення карти Таро “Колісниця” в розкладі на ситуацію

При прямому розташуванні карти значення на ситуацію буде позитивним. Ваша ініціатива знайде відгук у начальства на роботі, у компанії друзів або вашого чоловіка. Хочете, щоб справа завершилася успіхом? Прикладіть максимум можливих зусиль, і все вийде.

Перевернута карта при розкладі на ситуацію каже, що справа буде провальним. Швидше за все, ви самі зупиняйте його або лінуйтеся, або підсвідомо боїтеся відповідальності. Розвитку подій чекати не варто.

Значення 7 аркана Таро в прогнозі на день

Карта Колісниця означає, що день буде плідним. Можливо, вас по достоїнству оцінить керівництво.

У вас з’явиться шанс відправитися в поїздку, яка внесе приємні корективи в долю. Не думайте відмовлятися від ліпшій можливості, зараз саме час для поліпшення у всіх сферах діяльності.

Значення 7 аркана Таро в розкладі на майбутнє

При ворожінні на майбутнє карта Колісниці обіцяє удачу в справах і перспективу розвитку. Скоро настане відповідний час для відкриття нового справи. Вам по плечу будь-які вершини, отримання нової посади, надійде запрошення на нову роботу.

Колісниця віщує дивовижні подорожі, яскраві враження, наповнену життя. Якщо хочете, щоб приємні моменти настали як можна швидше, вставте картку Колісниця на заставку на мобільний, вона буде нагадувати про удачу.

Відповідь на питання

В розкладі на запитання, що потребують відповіді “Так” або “Ні”, карта Візник дає ствердну відповідь. Однак, ви повинні зайняти активну позицію і докласти всі мислимі і немислимі зусилля. Чи збудеться бажання? Позитивну відповідь. Але вам доведеться захотіти цього всім серцем і постійно прокручувати цю мрію в своїй голові.

Коли є переживаєте щодо любовного трикутника – ваш чоловік залишиться з вами, тільки якщо вас любить по-справжньому. У питанні вагітності Колісниця пророкує швидке поповнення в родині. Але дитина буде поспішати вийти на світло, тому пологи будуть непростими.

Якщо ворожите на судженого, аркан обіцяє активного і цілеспрямованого чоловіка. Якщо маєте надії, що колишній коханий повернеться до вас – згідно карті, потрібно вести себе по-іншому, змініть тактику, і тоді він зверне увагу на вас.

В питаннях підвищення на роботі Колісниця каже, що воно можливе, якщо випала карта в прямому стані. Перевернута вказує, що вам не вистачає завзятості.

Головний рада

Головний рада карти – тримайте свої устремління в шорах, наче наїзник, контролюючий коней. Ви керуєте своїм життям, і багато в чому її успіх залежить від вас. Выложитесь на сто відсотків, і все вийде.