Карта Таро Сімка Жезлів: значення аркана в прямому та перевернутому положенні

Сімка Посохов – один з молодших арканов в колоді Таро. Його значення залежить від положення карти – вона може випасти прямий або перевернутої. А також тлумачення “7 Скіпетрів” можна дивитися по поєднанню з іншими арканами. З нашої статті ви дізнаєтеся, як трактується його значення в залежності від виду розкладу.

Опис карти “Сімка Жезлів” в Таро

На картці намальовано сім посохов. Один з них – в руках молодого чоловіка, який з його допомогою відбивається від шести інших дерев’яних палиць, знаходяться внизу.

Дивлячись на малюнок, виникає відчуття, що чоловік стоїть на височині, ніби на самому краю пагорба. Тому не видно, хто на нього нападає. Але він виглядає впевненим і рішучим.

Що означає карта Таро “Сімка Жезлів”

Інші назви Сімки жезлів – 7 посохов або скіпетрів, Владика Доблесті, Бездоганний бій, Самоствердження і Стійкість. При ворожінні цей молодший аркан може вказувати як на людину, що має певні якості, так і на ситуацію: відстоювання своїх інтересів, нападки суперників, перешкоди, втручання інших людей.

Але це не все, про що може говорити карта в розкладі Таро Уейта. Вона також означає:

 • сміливість, хоробрість;
 • мужність;
 • витривалість;
 • заслужену победу;
 • везение;
 • конкуренцию;
 • критику;
 • борьбу, протистояння;
 • перевага, сильну позицію в конфліктній ситуації;
 • прагнення зберегти своє високе становище.

“Сімка Посохов” для жінок

Карта у розкладі для жінки має наступне значення: на вас чинять тиск оточуючі, і вам не вистачає сил, щоб чинити опір.

Аркан 7 жезлів показує, що потрібно тимчасово змістити фокус уваги з роботи і домашніх справ на внутрішній світ. Медитації, роздуми і практики самопізнання допоможуть вам уникнути напруження та перевтоми, прийти в стан балансу.

“Сімка Посохов” для чоловіків

При ворожінні для чоловіка Сімка жезлів означає назріваючий конфлікт, протистояння, зіткнення з конкурентами. Ви можете навіть не усвідомлювати своїх переваг, але в цій ситуації у вас буде більш вигідна, сильна позиція.

Тому слід і далі відстоювати власну думку, не піддаватися на вмовляння і провокації – тільки так ви зможете домогтися успіху в справі.

Тлумачення молодшого аркана в прямому положенні

У карти, яка витягнута з колоди в правильному положенні, може бути кілька значень. Основне тлумачення – це труднощі, перешкоди, нападки недоброзичливців, які виникають на шляху до мети.

Сімка жезлів також може означати нестабільність, непередбачуваність, відсутність підтримки і допомоги, небажання оточуючих брати участь у вирішенні проблеми.

Але в цілому аркан має позитивний сенс і є знаком великої внутрішньої сили, сміливості, рішучості, наполегливості. Саме ці якості допомагають вийти переможцем зі складної ситуації.

Розшифрування аркана Таро в перевернутому положенні

Перевернутий аркан означає невигідне, слабкий, нестійкий стан, що може виникати через власну пасивність і нерішучість або з-за несприятливого збігу обставин.

Він також може вказувати на більш сильного, агресивного супротивника, якого не вдасться перемогти. Тобто карта може бути знаком поразки у спорах, дебатах, ділової конкуренції.

Ще одне значення Сімки жезлів в зворотному положенні – невірний вибір, неправильно розставлені пріоритети, рух не в тому напрямку.

Характеристика людини по карті “7 Скіпетрів”

По карті можна скласти наступну характеристику людини: самовпевнений, сміливий, наполегливий, рішучий, чесний, прямолінійний, має потенціал лідера. Це означає, що володар прямий Сімки посохов не боїться труднощів і готовий долати будь-які перешкоди.

При описі чоловіки варто відзначити, що він не любить йти на поступки, особливо у спорах, до останнього відстоює свою правоту, не терпить критики, тому нерідко приймає необачні рішення, ніж сам собі створює проблеми.

Перевернуте зображення аркана може вказувати на наступні якості: невпевненість, безпорадність, м’якість характеру, нерішучість, безініціативність.

Карта в зворотному положенні уособлює людину, якій важко вести суперечку, захищати свої інтереси, вступати у відкритий конфлікт, робити вибір. Він намагається згладжувати гострі кути, поступається опонентові, пускає ситуацію на самоплив, якщо виникають складності.

Молодший аркан у відносинах і любові

У карти є кілька значень в розкладі на любовні стосунки, і всі вони пов’язані з боротьбою. Перерахуємо, що може означати Сімка жезлів в прямому положенні:

 • Спроба привернути увагу або розташування вподобаного людини, позбавитися від суперниць.
 • Втручання в пару третіх осіб, наприклад, коханки або родичів чоловіка, з якими є конфлікт.
 • Бажання налагодити погіршилися відносини, прийти до взаєморозуміння, повернути колишні почуття, довіра, близькість.

Якщо при ворожінні на особисте життя випадає перевернутий аркан, його можна розшифрувати так:

 • Невдачі в любові з-за власної нерішучості, скромності, сумнівів у собі.
 • Небажання мати близькі відносини з-за негативного минулого досвіду.
 • Надмірний тиск, контроль або агресія з боку партнера.

Значення у роботі та фінансах

Сімка жезлів уособлює професії, які пов’язані зі змаганнями або відстоюванням точки зору, тому може вказувати на спортсменів, політиків, бізнесменів.

Пряма карта в розкладі на роботу говорить про дух суперництва та напруженій обстановці. Це означає, що ви будете займатися складними завданнями поодинці, без допомоги колективу або захищати проект, наприклад, перед керівництвом, партнерами, інвесторами. Не виключено, що вам доведеться поборотися з колегами за посаду або з конкурентами за ринок. Незважаючи на випробування і труднощі аркан показує успіх у справі і матеріальну стабільність.

Перевернуте зображення 7 жезлів попереджає про можливі невдачі. Причиною неприємностей можуть стати сумніви, нерішучість, відсутність потрібних знань або досвіду або агресивні нападки суперників. Картка також може означати і небажання боротися і прагнути до кар’єрного зростання.

В питаннях фінансів аркан говорить про втрачені можливості. Ситуація з грошима буде нестабільною через власну лінь або страху взятися за новий, ще невідомий джерело доходів.

Значення на здоров’я

Значення прямої карти при розкладі на здоров’я полягає в тому, що в даний момент організм захищений від хвороб міцним імунітетом, тому атаки вірусів йому не страшні.

Перевернутий аркан, навпаки, говорить про ризик захворювань, в першу чергу – ендокринних. Він також може бути знайомий сильного нервового напруження.

Духовність і саморозвиток

Сімка жезлів може означати впевненість у своїй правоті і навіть прагнення нав’язати навколишнім свою думку, тобто вона показує неготовність змінювати погляди і отримувати новий досвід. Хоча пряма карта говорить, що саме зараз слід приділити увагу духовності, а не матеріальних бажань.

Перевернутий аркан вказує на слабку ініціативу або перевтома, тому може означати, що в даний момент немає потенціалу для особистісного зростання.

Карта “Сімка Жезлів” в поєднанні зі старшими арканами

Зміст ворожіння при розкладі колоди Таро залежить від поєднання карт один з одним. Нижче дана коротка розшифровка 22 комбінацій старших арканов з “7 посохов”.

Блазень Несподівана подія, раптові зміни
Маг Вміння швидко підлаштуватися під обставини
Жриця Нейтральне ставлення, невтручання
Імператриця Сильна позиція, незалежність, впевненість
Імператор Можливість керувати, впливати на ситуацію
Ієрофант Відстоювання точки зору, захист інтересів
Закохані Бажання убезпечити особисте життя від сторонніх
Колісниця Готовність домагатися мети будь-якими способами
Сила Впливовий, сильний, авторитетний чоловік
Відлюдник Відсутність підтримки, однодумців
Колесо Фортуни Прагнення до влади, лідерства, управління
Справедливість Спроба довести свою правоту будь-якими шляхами
Повішений Незручне становище, нестабільність, сумнів
Смерть Безсилля, нездатність протистояти нападкам
Помірність Обережність, акуратність, розсудливість
Диявол Вимушене стан залежності, уразливості
Башта Невдала спроба відстояти свої інтереси
Зірка Вигідну, привілейоване положення
Місяць Вчинки, які повинні залишитися таємними
Сонце Боротьба за щось цінне, наприклад, за посаду
Суд Впевненість у собі, ігнорування чужої думки
Світ Примирення ворогуючих сторін, конкурентів

Поєднання аркана Таро “Сімка Посохов” з іншими картами

У таблиці вказано, що означає Сімка жезлів в поєднанні з іншими картами Таро – молодшими арканами.

Масті Мечі Кубки Пентаклі Жезли
Туз Бажання добитися справедливості Захист своєї точки зору, інтересів Привабливі кар’єрні можливості Поява радісних перспектив
Двійка Відсутність дій, пасивність Перемир’я, згода, домовленість Занепокоєння, переживання, сумніви Невідомість, неясне майбутнє
Трійка Раптові негативні зміни Наявність суперника або коханки Обговорення фінансових питань Рішучі дії, перший крок
Четвірка Бажання зробити паузу, перевести дух Невигідне, слабке положення Впевненість, твердість, рішучість Везіння, можливість виграшу
П’ятірка Відкрита конкуренція, боротьба Образа, образа, приниження Сумніву, туманні перспективи Спір, конфлікт, незгода
Шістка Поїздка, яку не планували Відстоювання своєї позиції, думки Справедливе відплата, розплата Переконання опонента у своїй правоті
Сімка Спроба піти від конфлікту, компроміс Оману, стереотипи, забобони Очікування, поки ситуація проясниться
Вісімка безвихідь, глухий кут Відступ, крок назад, слабкість Виконання своїх зобов’язань Зміни, нові обставини
Дев’ятка Збитки, пропажа, збиток Образ привітної людини Прагнення до матеріальної незалежності Недовіра, підозри, помисливість
Десятка Поразку, програш, невдача Рішення, яке вигідно всім Бажання досягти миру в сім’ї Позиція підпорядкування, покірність
Паж Необачний, необачний вибір Наростання конфлікту, незгода Нагорода за докладені зусилля Пошук пригод, азарт
Лицар Небезпека, хитке становище Спроба примирити суперників Зрушення у важкій ситуації Невиправдано ризиковану поведінку
Королева Жінка, яка не має супутника життя Розуміння, терпимість, благородство Правильні, прибуткові інвестиції Спроба залагодити конфлікт
Король Болісний вибір, важка ситуація Нерозуміння, яким буде результат Стабільність, сталість, надійність Лідерська позиція, першість

Значення карти Таро “Сімка Скіпетрів” на ситуацію і питання

Значення карти при ворожінні на ситуацію полягає в наступному: ви зможете досягти мети навіть всупереч труднощам, провокацій, інтриг чи підступів недоброзичливців. У вас вистачить сил, рішучості, натхнення, щоб реалізувати план, переконати в правоті опонентів або просунутися по кар’єрних сходах.

Якщо ви ворожите на бажання і задаєте питання з варіантами “Так” або “Ні”, то відповідь аркана буде позитивним.

Прогноз на день

Карта дня рекомендує підготуватися до випробувань. День обіцяє бути непростим. Швидше за все, вам доведеться відстоювати свою позицію у жорсткому суперечці або зіткнутися з конкурентами, які спробують нашкодити. Наберіться сміливості, рішучості і не сумнівайтеся у своїх силах.

Розклад на майбутнє

Якщо при ворожінні на майбутнє ви дістаєте з колоди Сімку жезлів, то вона означає, що попереду вас чекає непростий період, але ви впораєтеся з усіма труднощами.

Карта попереджає, що суперників буде набагато більше, ніж союзників, тому варто розраховувати лише на себе і не сподіватися на допомогу оточуючих.

Головний рада

Рада картки полягає в наступному: пам’ятайте, що успіх у справі залежить тільки від вас. Невдача, неприємність або програш в даному випадку – це результат вашої пасивності, бездіяльності, апатії або сумнівів.

Будьте сміливіше і не ховайте голову в пісок при натяку на найменші труднощі – тільки так удача буде на вашому боці.