Карта Таро Двійка Пентаклей: значення аркана в прямому та перевернутому положенні

Двійка Денаріїв – один з молодших арканов в колоді Таро. Його значення залежить від положення карти – вона може випасти прямий або перевернутої. А також тлумачення “2 Пентаклей” можна дивитися по поєднанню з іншими арканами. З нашої статті ви дізнаєтеся, як трактується його значення в залежності від виду розкладу.

Опис карти “Двійка Пентаклей” в Таро

На карті зображений молодий чоловік, одягнений в одяг, що нагадує блазня наряд. У кожній руці він тримає по монеті, які з’єднані однією стрічкою, що утворює знак нескінченності (перевернута вісімка).

Позаду людини видно кораблі, що пливуть по морю: один відпливає від берега, а другий майже зник за горизонтом.

Що означає карта Таро “Двійка Пентаклей”

Двійка пентаклей або денаріїв – це молодший аркан у колоді Таро Уейта, який також називають Суєта. Карта означає легковажність, інфантилізм. Дивлячись на неї, виникає відчуття, що юнак грає, жонглює монетами, що вказує на несерйозне, безвідповідальне ставлення до життя.

Перерахуємо все, про що говорить цей аркан Таро:

  • пошук рівноваги;
  • вибір з 2 вариантов;
  • хаотичность;
  • безразличие;
  • нестабильность;
  • подхалимство;
  • ловкость;
  • коммуникабельность;
  • оптимизм;
  • раптові зміни.

“Двійка Денаріїв” для жінок

При ворожінні для жінки карта має наступне значення: вам доводиться займатися кількома справами одночасно, шукати баланс, брати на себе багато обов’язків, щоб догодити всім, але тільки не себе.

В результаті виникає відчуття, що ви стараєтеся, працюєте на знос, але не отримуєте гідної винагороди, а замість цього перебуваєте в стані хаосу, намагаєтеся звести кінці з кінцями. Краще перестати все контролювати і деякий час просто плисти за течією.

“Двійка Денаріїв” для чоловіків

Для чоловіків двійка пентаклей означає необхідність зробити вибір, проявити рішучість, відмовитися від одного варіанту на користь іншого. Не виключено, що ви занадто поверхнево ставитеся до поточної ситуації, ведете себе легковажно, безвідповідально, через що в житті немає серйозних досягнень або фінансової стабільності.

Карта показує, що вам доведеться докласти чимало зусиль, щоб справа зрушила з мертвої точки, наприклад, відбулося зростання в кар’єрі або бізнесі.

Тлумачення молодшого аркана в прямому положенні

Основна тлумачення карти – це постійний пошук рівноваги, нестабільність, відсутність ясності, спокою. Такий розклад вказує на метання з однієї крайності в іншу, намагання всидіти на двох стільцях. Обставини весь час складаються непередбачено, з-за чого виникає відчуття сум’яття і занепокоєння.

В кар’єрі злети різко змінюються проблемами, в матеріальному плані також немає сталості: гроші можуть приходити з несподіваних джерел, але раптово зникати.

Розшифрування аркана Таро в перевернутому положенні

Перевернутий аркан говорить про надмірну завантаженість, перевтомі. На вас навалилося занадто багато обов’язків, турбот або інформації. Ви не встигаєте справлятися з усіма завданнями, з-за чого з’являється бажання і зовсім закинути справи.

Постійно виникають дрібні неприємності, непорозуміння, з-за яких немає прогресу, руху – ви немов топчетесь на місці. Вам доводиться пристосовуватися до ситуації, приховувати від оточуючих справжнє настрій, що дається зовсім не просто.

Характеристика людини по карті “2 Пентаклей”

Якщо карта випадає в розкладі в прямому положенні, то по ній можна дати наступну характеристику людині: спритний, гнучкий, життєрадісний, вміє підлаштовуватися під обставини, отримувати задоволення від життя.

При описі чоловіки варто відзначити його діловитість, заповзятливість, вміння справлятися з труднощами. Для жінки властиві дружелюбність і готовність до співпраці.

Перевернутий аркан вказує на людину розсіяного, імпульсивного, у якого відбуваються перепади настрою. Він не вміє правильно розпоряджатися ні фінансами, ні часом, тому береться за кілька справ одночасно, але жодне не доводить до кінця. Через свою інфантильність часто відчуває потребу в грошах, але для нього нічого не значить така ситуація, як відсутність постійної роботи або джерела доходів.

Молодший аркан у відносинах і любові

У цілому карта має сприятливе значення в розкладі на любовні відносини. Якщо ви дістаєте з колоди двійку пентаклей в прямому положенні, то вона вказує на легкість, у якій може бути кілька проявів. Якщо ви давно знаходитесь в парі, то аркан говорить, що вам вдається зберігати романтику, радість спілкування, почуття один до одного. Якщо ж у вас нещодавно відбулося знайомство з чоловіком, то вона навряд чи призведе до шлюбу, найімовірніше, залишиться на рівні приємного флірту.

Перевернута карта показує проблеми в любові. Найімовірніше, у вас немає бажання домовлятися зі своїм обранцем, йти на компроміси, поступатися, працювати над стосунками, але при цьому розлучатися ви також не хочете.

Аркан може символізувати і несерйозні, одноразові зв’язку або метання між двома партнерами. Не виключено, що зараз у вашому житті є два близьких людини, але ви поки не готові зробити остаточний вибір.

Значення у роботі та фінансах

Пряма карта говорить про те, що настав період надмірної активності в роботі. Вам доводиться працювати по декількох фронтах: суміщати обов’язки, одночасно вести переговори з різними клієнтами, укладати безліч контрактів і т. д.

Життя проходить в умовах авралу, суєти, плутанини. Не виключено, що частина енергії ви витрачаєте марно, наприклад, на порожні розмови з колегами. У фінансах також немає стабільності – гроші надходять із затримками або невеликими сумами.

Перевернутий аркан вказує на невміння грамотно управляти робочим процесом, правильно розподіляти сили і час, розставляти завдання за ступенем важливості. Вашу увагу постійно розсіяно, що знижує якість роботи.

Нестабільне матеріальне становище також викликано тим, що ви не вмієте розпоряджатися грошима. Швидше за все, марнотратство змінюється жорсткою економією.

Значення на здоров’я

Основне значення карти у прямому положенні при ворожінні на здоров’я – це бадьорість, енергійність, хороше самопочуття. Вас нічого не турбує, але навіть якщо і виникає легке нездужання, то воно ніяк не відбивається на вашій працездатності.

Перевернутий аркан вказує на нестабільність: раптова хвороба, рецидиви і ремісії. При такому розкладі складно передбачити, яким буде ваш стан завтра.

Духовність і саморозвиток

Карта в будь-якому положенні вказує на легковажність, несерйозність, прагнення жити граючи, а також на відсутність спроб духовно рости, розвиватися.

При такому розкладі можна говорити про переважання інтересу до матеріальних благ, бажання весь час отримувати задоволення і, як наслідок, про низький рівень духовності.

Карта “Двійка Пентаклей” в поєднанні зі старшими арканами

Значення двійки пентаклей може змінюватися в комбінації зі старшими арканами. В таблиці розшифровані поєднання карт Таро один з одним.

Блазень Фінансова нестабільність, брак коштів
Маг Незаконні операції, грошові махінації
Жриця Шанс отримати цінну інформацію або дізнатися таємницю
Імператриця Кілька джерел заробітку
Імператор Брак грошей у сім’ї, збитки в бізнесі
Ієрофант Відсутність єдиної думки, розбіжності, суперечки
Закохані Нова закоханість або відносини
Колісниця Шок, потрясіння, стрес, раптова ситуація
Сила Нерішучість, пасивність, апатія, неробство
Відлюдник Перепади настрою, часта зміна емоцій
Колесо Фортуни Азарт, пристрасть, невиправданий ризик
Справедливість Заборгованість, непогашені кредити
Повішений Безнадія, безвихідь, фінансова криза
Смерть Відмова від звичного способу життя
Помірність Вимушена економія, обмеження
Диявол Капризи, вчинки на догоду своїм примхам
Башта Банкрутство, повний крах
Зірка Бажання швидше погасити борги
Місяць Збитки, несподівані витрати
Сонце Радісна подія, щастя
Суд Справедливе відплата, покарання
Світ Розширення сфери діяльності, нові партнери

Поєднання аркана Таро “Двійка Денаріїв” з іншими картами

Нижче вказано, які значення приймає двійка пентаклей в поєднанні з іншими картами Таро (молодшими арканами).

Карти Мечі Кубки Пентаклі Жезли
Туз Роздуми, плутанина в думках Душевні метання, скачки настрою Заслужена нагорода, відпочинок Нездатність зробити вибір
Двійка Бажання досягти успіху в усіх сферах Непорозуміння з партнером, чоловіком Використання всіх можливостей
Трійка Небажання керувати ситуацією. Добрі звістки, приємні події Можливість навести порядок у справах Партнер, на якого не можна покластися
Четвірка Утома, нестача енергії Нудьга із-за одноманітності життя Пошук балансу, щоб уникнути втрат Нестабільність, невпевненість
П’ятірка Безвідповідальне ставлення до життя Паніка, нерозуміння, що робити Проблеми з грошима легковажністю Невизначеність, неясність ситуації
Шістка Пригнічений стан, смуток Привабливі перспективи Несподіване отримання коштів Чергування успіху і неприємностей
Сімка Шахрай, ошуканець, брехливий чоловік Ілюзії, нездійсненні мрії Закінчення складного періоду, перепочинок Небезпека, хитке становище
Вісімка Переважання низинних бажань Метушня, втомлюються суєта Творча особистість, фрілансер Відсутність впевненості у справах
Дев’ятка Спроба приховати справжні емоції Безтурботний, легкий період у житті Раптова удача, виграш, перемога Протистояння, активна боротьба
Десятка Наслідки своєї необачності Гармонія, баланс, спокій Конфлікти в родині, докори від близьких Непосильна ноша, важке завдання
Паж Винахідливий, але несерйозний юнак Побачення, флірт без зобов’язань Легковажне ставлення до справ Немає порядку, правил, системи
Лицар Ступор, коли мета майже досягнута Винахідливість, винахідливість Можливість взяти паузу Низка труднощів, неприємних ситуацій
Королева Жіночі маніпуляції, інтриги Нерозуміння своїх почуттів Зміна пріоритетів, системи цінностей Проблеми в сім’ї і на роботі
Король Застосування сили без врахування наслідків Егоїзм, самозакоханість Отримання результату від своїх зусиль Тривога, сумнів, розгубленість

Значення карти Таро “Двійка Пентаклей” на ситуацію і питання

При ворожінні на ситуацію карта має наступне значення: вам доведеться йти на компроміси, долати труднощі. Але справа вирішиться, якщо ви самі не будете шукати відмовки, щоб нічого не робити, і тікати від відповідальності.

Якщо ворожите, щоб отримати відповідь “так” або “ні” на своє запитання, то аркан відповідає позитивно: ваше бажання збудеться, мета буде досягнута, якщо ви проявіть розсудливість і старанність.

Прогноз на день

Карта дня говорить про плутанини в справах і вашому повному небажанні наводити порядок. Почніть хоча б з малого, в іншому випадку проблеми наздоженуть вас наче сніжний ком.

Не варто вирішувати серйозні, складні питання. Сьогодні вибирайте ті завдання, які можна виконати легко і граючи.

Розклад на майбутнє

При ворожінні на майбутнє карта говорить про те, що вас чекає неспокійний період. Вам доведеться навчитися бути гнучким, спритним, винахідливим, кмітливим.

Якщо у вас виникне необхідність вибору, не затягуйте з рішенням. Бажання поєднати два напрямки відніме у вас багато сил, призведе до суєті і безладу у всіх сферах життя.

Головний рада

Важливий рада, який дає карта: не впадайте в крайнощі, будь то марнотратство, скупість, лінь або бажання взятися за кілька справ одночасно.

Вчіться шукати баланс, знаходити час і для роботи, і для розваг. Не намагайтеся догодити всім, але і не біжіть від відповідальності, не бійтеся труднощів, які виникають в початку будь-якого проекту.