Карта Таро Імператриця: значення 3 аркана в прямому та перевернутому положенні

Господиня або Пані – один з старших арканов в колоді Таро під номером 3. Його значення залежить від положення карти – вона може випасти прямий або перевернутої. А також тлумачення Імператриці можна дивитися по поєднанню з іншими арканами. З нашої статті ви дізнаєтеся, як трактується його значення в залежності від виду розкладу.

Опис карти “Імператриця” в Таро – 3 старший аркан

На карті Імператриця зображена молода жінка, що сидить на троні, який, у свою чергу, нагадує м’яке крісло. На голові у неї висока діадема з каміння, а в правій руці піднято скіпетр. Широке плаття говорить про вагітність жінки.

Імператриця сидить посеред просторого поля пшениці, а позаду неї густий ліс. Такий спосіб використовується з початку 20 століття і сьогодні його можна знайти у багатьох книгах про Таро, в довідниках і в якості шпалер на мобільний.

Що означає карта Таро “Імператриця”

Таро Уейта Імператриця – це третій за рахунком старший аркан в колоді. Ще його називають – Господиня, Повелителька, Пані, Божественна природа, Мати-Природа, Завіса Святая Святих, Велика матір, Цариця небес, Притулок грішних, Зародження Шляху, Гора Всемогутності.

англійською мовою карта іменується The Empress, на німецькій – Die Fruchtbarkiet. У французьких та італійських джерелах згадується як L ‘ imperatrice.

В Єгипетському Таро карту називають Ісіда, у Стародавньому Римі її іменували “Любов Небесна” або Venus Urania. Знаючи все про Таро Імператриця, ви зможете зрозуміти, що означає ця карта конкретно у вашому випадку.

Якщо розглядати коротко, карта має значення:

  • мудра жінка, мати сімейства;
  • достаток у всім, плодючість;
  • ріст і просування вперед;
  • зцілення від хвороб;
  • енергія творчості і позитиву;
  • відкриті двері і хороші можливості;
  • додаток в сім’ї;
  • зв’язок з природою;
  • допомога іншим людям;
  • баланс і стабільність в житті.

Карта Імператриці віщує життя, сповнене гармонією, стабільність, турботу про близьких, сприятливу розстановку сил у будь-якій справі. Якщо в розкладі з’являється ця карта, значить, перед вами відкриті всі шляхи. Вона несе творчу енергію і може пророкувати початок нового проекту, відмінні можливості для реалізації потенціалу, розкриття природного таланту.

Іноді випала карта Господині говорить про майбутньої вагітності, а для неодружених/незаміжніх означає вступ у шлюб.

3 аркан матеріалізує важливу жіночу фігуру, покровительку, яка допоможе у вирішенні важливого питання, направить на істинний шлях, дасть пораду ,як вчинити в складній ситуації.

3 аркан для жінок

В значенні для жінок ця карта передбачає сильну і самостійну особистість. Правда, іноді сильній жінці хочеться перекласти частину своєї ноші на міцні чоловічі плечі.

Якщо до якогось моменту ви стримували себе, то незабаром почуття будуть переважати над здоровим розумом, і ви зважитеся вступити в любовні відносини.

3 аркан для чоловіків

В особистому розкладі для чоловіків ця карта означає, що на життєвому шляху ви вибрали сім’ю, а не роботу.

А також 3 аркан часто випадає чоловікам, які овдовіли чи від яких пішла дружина. Чоловік виконує роль для дітей не тільки батька, але і матері.

Тлумачення 3 аркана Таро в прямому положенні

Карта Господині в прямому положенні дає сприятливий тлумачення. У вашому житті настає хороше і позитивне час, пора реалізації себе, ви можете показати, на що ви здатні, і навколишні оцінять це.

Імператриця дасть вам багато енергії, ви не зможете і не захочете лінуватися. Будь-яку справу, розпочату з цієї карти, означає успіх, ваші зусилля принесуть плоди. Господиня означає, що справи будуть розвиватися, причому в позитивному ключі.

У прямому значенні третій старший аркан означає мудру і турботливу жінку, у якої вже є життєвий досвід. Вона може дати корисну пораду і підказати, як вчинити у певній ситуації.

Вільним людям Імператриця обіцяє шлюб, сімейним – швидку вагітність. Символізує зв’язок з природними началами, тому іноді потрібно йти не тільки за розрахунком, але й поступатися місцем справжнім почуттям.

Розшифровка 3 аркана Таро в перевернутому положенні

Перевернута карта Імператриці говорить, що ви витрачаєте “вхолосту” свої творчі здібності. Можливо, ви не побачили представлену можливість або не скористалися нею. А також 3 аркан може віддаляти перспективи зростання в кар’єрі або в якійсь справі. Успіх прийде, але не так швидко, як би вам хотілося.

Ще перевернутий малюнок говорить про наявність жадібності або егоїзму, які заважають у досягненні успіху, гальмують ваші плани. Сімейним людям карта передвіщає сварки і розбрат. Іноді вона передрікає матеріальні проблеми.

Характеристика людини по карті “Імператриця”

Якщо в розкладі на особистість випала Імператриця в прямому положенні, значить, це людина з жіночим творчим початком. Причому це не залежить від того, для кого робиться опис – для чоловіка або жінки. Людина намагається реалізувати себе не тільки в роботі, але і бажає створити сім’ю і завести дітей.

В характеристиці людини переважає м’якість, бажання піклуватися про близьких. Це зріла душа, особистість, що має великий життєвий досвід, розуміючий друг або подруга. До нього часто звертаються за порадами, з ним діляться сокровенним, оскільки він вміє вислухати і поспівчувати.

В перевернутому положенні карти простежуються зовсім інші риси характеру. Притаманне прагнення влади, підвищена дратівливість, збільшення власної значущості, якась пихатість.

Вам важко догодити, ви часто істеріть і вередує, в матеріальному плані проявляєте зайву любов до грошей і всіляких задоволень. У вас часто буває депресивний стан і творчий застій у справах.

3 аркан Таро в відносинах та любові

В прямому положенні карта Імператриця має позитивне значення в любовних відносинах. Ваші почуття взаємні, вас чекає гармонія і згода. Поруч вірний і дбайливий чоловік, який вас щиро любить. Причому ця любов зріла, не схожа на легке захоплення. При розкладі на відносини аркан говорить про скорий шлюб, а сімейним людям натякає, що вони дозріли для народження дітей. Якщо ви вже вагітні, значить, все пройде добре, і мати, і дитя будуть здорові.

В перевернутому положенні аркан обіцяє розлад і охолодження в любові. Для сімейних пар такий малюнок – знак труднощів в зачатті дитини. Можливо, один з партнерів не готовий стати батьком чи матір’ю, тому з цим чоловіком чи жінкою навряд чи вийде повноцінна сім’я. У деяких випадках карта вказує на владну жінку, яка пригнічує свого чоловіка і домінує в сім’ї.

Значення 3 аркана Таро в роботі та фінансах

В прямому положенні карта Імператриця у фінансах обіцяє благополуччя і процвітання вашої компанії. Людям, чия професія пов’язана з мистецтвом, Господиня віщує творчий підйом. Технарям і керівникам карта говорить про пожвавлення діяльності, подальшому розвитку, великих перервах.

Можливо, в роботі будуть якісь зміни, вас відправлять на перенавчання, підвищення кваліфікації або зовсім виділять іншу посаду. У будь-якому разі зміни вже сталися, і вам доведеться підлаштовувати під них своє життя. Іноді Імператриця говорить про успішне спільне партнерство, про союз компаній.

Перевернуте зображення аркана говорить, що ви невірно витрачаєте свою творчу енергію, її потрібно направляти на іншу річ. Відмовитися від хвастощів своїми фінансовими можливостями, інакше це обернеться проти вас. Зараз не час для укладання великих контрактів. Навіть якщо ви на 200 відсотків впевнені в партнері, перевірте всі ще раз, а краще почекати з операцією. А також малюнок вказує на бідність або тимчасові проблеми з фінансами.

Значення 3 аркана Таро на здоров’я

В прямому положенні значення карти сприятливо для здоров’я. Вона символізує прилив життєвої енергії, відмінне самопочуття. Якщо витягли Імператрицю, значить, ваше життя буде довгим, проживете до старості. Як для чоловіка, так і для жінки віщує відмінне репродуктивне здоров’я і можливу благополучну вагітність незабаром.

В перевернутому положенні Господиня може вказувати на ріст кіст або пухлин, організм нарощує зайве. Карта може говорити про проблеми з дітонародженням, про аборти, невиношуванні вагітності. У чоловіків – про відсутність ерекції, проблеми з зачаттям. У людини немає життєвої енергії, недостатньо сил, щоб рухатися вперед.

Духовність і саморозвиток

В прямому положенні карти у людини є правильне розуміння речей навколишнього світу. Ви прагнете розвиватися, і у вас це виходить. Намагаєтеся стати краще, займаєтеся саморозвитком. Використовуйте м’якість, турботу, інтуїтивний підхід, і все вийде. Саме час для придбання нових знань. Ще одне значення – у духовному розвитку у вас є наставник, це мудра жінка, яка старша за вас.

При перевернутому положенні аркана спостерігається відсутність духовності і переважання всього матеріального. Відсутня стабільність, немає прагнення пізнавати щось нове. Вам лінь розвиватися, немає пріоритетів. Розрив відносин з духовним наставником, можливо, з мамою, старшою сестрою або родичкою, нерозуміння в родині.

Карта Таро “Господиня” у поєднанні зі старшими арканами

Трактування поєднання карт Таро один з одним (у таблиці зібрані старші аркани):

Блазень Результат справи непередбачуваний
Маг Нова справа, яка точно принесе прибуток
Верховна Жриця Гармонія і отримання життєвого досвіду, ви зможете застосувати знання на практиці
Імператор Створення благополучної і міцної сім’ї, вдале бізнес-партнерство
Ієрофант Зміцнення сімейних відносин, довірчий союз
Закохані Створення міцних любовних відносин
Колісниця Великі турботи, суєтне справу
Сила Величезний запас життєвої енергії
Відлюдник Відсутність руху вперед, стопор в роботі
Колесо Фортуни Зміна часів року
Справедливість Гідна нагорода за правильні висновки
Повішений Консервативний погляд на речі не окупиться, треба мислити по-новому
Смерть Подія, яка змінить все
Помірність Благополучне поповнення в родині незабаром
Диявол Погана звичка або залежність буде посилюватися
Башта Накопичені проблеми вийдуть назовні, для вагітної жінки – втрата дитини
Зірка Доля благоволить нового проекту або справі
Місяць Є ймовірність ворожнечі після реалізації справи
Сонце Поява на світ талановитої дитини, основу важливого проекту, креативна ідея
Суд Творча ідея, поява осяяння
Світ Новий виток життя, нову справу, народження дитини

Поєднання 3аркана Таро “Імператриця” з іншими картами

В поєднанні з іншими картами Таро (молодшими арканами) Імператриця трактується так:

Карта Мечі Кубки Пентаклі Жезли
Туз У вашій голові народилася чудова ідея Поява музи, втілення в життя відмінній ідеї Заробіток, отримання доходу Поява нового проекту, народження дитини
Двійка Безвихідне становище Об’єднання сил Дохід з двох проектів Потрібно збільшувати сферу впливу
Трійка Розставання з коханою людиною, розлучення подружжя Святкування дня народження Потрібен керівник Поява перспектив в професії, нові замовники
Четвірка Декретну відпустку Раздирающее почуття образи Зростання стабільності й добробуту Придбання квартири, будинку, народження дитини
П’ятірка Навчитеся відстоювати свої кордони Неприємні спогади Грошові втрати і відтік капіталу Конфлікт, який довго назрівав
Шістка Настав час для змін Дитина в душі Допомога бідним і стражденним Невелике пожвавлення, поява ідей
Сімка Пора вийти з сумнівної справи Невиправдані очікування Вкладення грошей на перспективу Марні енерговитрати
Вісімка Проблеми будуть рости як сніжний ком Стопор у творчості Потрібно вкладатися своєю працею Звістки від жінки-господині, швидкі пологи в сім’ї
Дев’ятка Скоро настане криза Виконання таємних бажань Поліпшення в матеріальному плані Недовіра зростає
Десятка Знадобиться медичне втручання В сім’ї або на роботі з’явиться новий чоловік Збільшення спадкового бізнесу Важкі пологи
Паж Ускладнення конфлікту Подарунок на якусь річницю, альтернативний варіант у справі Завершення навчання в інституті, навчання на курсах Поява нової інформації, новини
Лицар Сигнал небезпеки Важливе пропозицію Заробіток зросте Труднощі спілкування, непорозуміння
Королева Подружжя розлучаться Материнські страхи Розумне розпорядження грошима, вкладання коштів Навчання у досвідченого наставника
Король Внутрішній конфлікт ваших емоцій і розуму Почуття глибоко в душі Величезний капітал Поява на світ спадкоємця

Значення карти Таро “Господиня” у розкладі на ситуацію

В прямому положенні карти при розкладі на ситуацію вас чекає успішний результат справи. Відкриються прекрасні перспективи в роботі, бізнесі або творчому проекті. Можливо, з’явиться новий чоловік, який вирішить цю ситуацію. Швидше за все, мудра жінка, колега, родичка чи подруга, яка допоможе своєю дією або радою.

В перевернутому положенні аркана у ворожінні на ситуацію – події розвиватимуться негативно. Зміни, які приходять у ваше життя, будуть болісними. Можливо, це звільнення або пониження в посаді, творчий застій, розрив близьких відносин, задумане справа не вдасться, а якщо і вийде, то через великі проблеми.

Значення 3 аркана Таро в прогнозі на день

Якщо при розкладі на карту дня ви витягли Імператрицю, значить, вас очікує позитивний день, повний творчих ідей. Буде корисно побувати на свіжому повітрі, щоб почерпнути енергію для подальших дій.

Все, що не виходило зробити в попередні дні, в цей точно вийде, Імператриця принесе плоди вашої діяльності в нагороду.

Значення 3 аркана Таро в розкладі на майбутнє

Якщо при ворожінні на майбутнє вам потрапила карта Імператриця, значить, вас очікують серйозні зміни в житті. Здійсняться всі найпотаємніші бажання, навіть ризиковані. Особливо це стосується людей, які знайшли свою реалізацію у творчості.

Вас чекає зростання і розвиток, можливо, не тільки в матеріальному плані, але і в духовному. Аркан дарує людям інтуїтивне осяяння, ви зможете втілити в життя, те, що давно задумали. А якщо встановіть цю карту на заставку в телефоні, вона надихне вас на нові звершення.

Відповідь на питання

Якщо у вас при ворожінні є питання, відповідь на який передбачає “так” або “ні”, Імператриця відповість “Так”. Якщо цікавить, чи збудеться бажання, все залежить від того, що загадали. Коли це щось позитивне, то збудеться.

При грошових питаннях аркан означає, що скоро прибуток збільшиться. При питаннях щодо поповнення в сімействі – легку і швидку вагітність.

Якщо незаміжня дівчина хвилюється щодо шлюбу і витягує Імператрицю, напевно, скоро знайде свою любов і вступить у шлюб. Ви хворієте, і вам випадає цей аркан, значить, незабаром зцілитеся. На питання “Коли реалізується мій творчий проект” відповіддю стане – проект не просто реалізується, але і принесе фінансову віддачу.

Головний рада

Головний рада карти Імператриця – дійте рішуче, і тоді все вийде. Окультне значення арка – дія, а це значить, зволікання при ваших обставин подібно смерті.

Не варто упускати гарний час, яке віщує Господиня. Зараз сприятливо діяти і отримувати результати, досягати великих висот. Реалізуйте свої ідеї, не бійтеся власної активності, удача посміхнеться вам.