Карта Таро Лицар Жезлів: значення аркана в прямому та перевернутому положенні

Лицар Жезлів – один з молодших арканов в колоді Таро. Його значення залежить від положення карти – вона може випасти прямий або перевернутої. А також тлумачення Лицаря Скіпетрів можна дивитися по поєднанню з іншими арканами. З нашої статті ви дізнаєтеся, як трактується його значення в залежності від виду розкладу.

Опис карти “Лицар Жезлів” в Таро

На карті зображено скаче кінь, на якому сидить вершник у лицарських обладунках. Поверх лат на ньому надіто яскраво-жовта сукня з малюнком ящірок (саламандр).

Його шолом, прикрашений пір’ям, які майорять на вітрі і створюють ефект полум’я. Правою рукою парубок високо тримає посох. На задньому плані видніється пустеля, а вдалині – гори.

Що означає карта Таро “Лицар Жезлів”

Інші назви Лицаря жезлів – Вершник посохов, Кавалер жезлів, Воїн скіпетрів або копій, Першовідкривач, Шукач Пригод, Безтурботний Дух, Володар Полум’я, Палац Вогню і Позбавлення від проблем. При ворожінні він може показувати ситуацію або символізувати людини (чоловіка), має певні риси характеру: сміливий, напористий, імпульсивний та ін. Але і це далеко не все, про що говорить молодший аркан у розкладі Таро Уейта.

Перерахуємо коротко, що ще означає карта:

 • готовність долати препятствия;
 • энтузиазм;
 • решительность;
 • целеустремленность;
 • движение, часті подорожі, переїзди;
 • важлива подія, новий етап у жизни;
 • амбиции;
 • нетерпеливость;
 • крайности;
 • риск, азарт.

“Лицар Посохов” для жінок

Значення карти у розкладі для жінки – це підтримка, яка надійде від чоловіка, наприклад, від близького родича, колеги або нового знайомого. Він поділиться знаннями, дасть цінну пораду чи допоможе вийти з скрутного положення і вирішити складне питання.

“Лицар Посохов” для чоловіків

При ворожінні для чоловіка карта означає наступне: для досягнення цілей є запас сил і завзятість, але не вистачає терпіння. Аркан показує, що потрібно уникати поспішних рішень і спонтанного вибіра. У будь-якій справі допоможе чіткий і обдуманий план.

Тлумачення молодшого аркана в прямому положенні

Карта показує прагнення швидше досягти результату будь-якими способами досягти мети. У розкладі вона може говорити про неминучих глобальних змін, наприклад, переїзду в інше місто або країну.

Ще одне тлумачення аркана – ентузіазм, натхнення, прилив сил, творчий підйом, бажання рухатися вперед. Це означає, що незабаром у вас може початися новий, плідний етап життя або нарешті буде завершено важливий, довгостроковий проект.

Розшифрування аркана Таро в перевернутому положенні

Перевернутий аркан означає невиправдану, непотрібну поспіх, імпульсивність і запальність. Тобто він може бути сигналом про настання не самого сприятливого періоду. Можливі конфлікти, палкі суперечки, необачні вчинки і в роботі, і в особистих відносинах.

Лицар жезлів в зворотному положенні в деяких розкладах вказує на емоційне вигорання, апатію, застій у справах, відсутність впевненості в собі і страх допустити помилку.

Характеристика людини по карті “Лицар Скіпетрів”

По прямой карті Вершник посохов можна скласти наступний опис чоловіки: сильний, сміливий, витривалий, вольовий, активний, наполегливий, оптимістичний, впевнений у собі, вміє отримувати задоволення від життя і наділений почуттям гумору. Він живе в позиції переможця, а це значить, що не піддається сумнівам, але схильний до авантюр.

Любить яскраві емоції, тому може захоплюватися екстримом, часто переїжджати, багато подорожувати, мати широке коло знайомств. Його обтяжують побутові турботи, він не прагне брати на себе відповідальність, тому не поспішає заводити сім’ю.

По перевернутій карті можна дати наступну характеристику людині: імпульсивна, емоційна, нетерплячий, безвідповідальний. Він не любить витрачати час на роздуми, тому робить необачні вчинки, про які згодом шкодує.

Його можна назвати любителем спорів, оскільки в будь-якому діалозі він одразу не приймає точку зору опонента і люто доводить свою правоту. До свого життя він ставиться несерйозно, поверхнево, біжить від будь-яких зобов’язань, може давати обіцянки, але практично ніколи їх не виконує.

Молодший аркан у відносинах і любові

У карти може бути кілька різних і навіть протилежних за змістом значень у розкладі на любовні стосунки, але всі вони пов’язані з яскравими емоціями, переживаннями і хвилюванням. Що може означати аркан в прямому положенні:

 • Знайомство з активним, темпераментним чоловіком, яке може привести до бурхливого і запаморочливому роману.
 • Стабільний союз двох цілеспрямованих особистостей, які в парі досягають високих цілей.
 • Сильний фізичний потяг партнерів один до одного, пристрасть, різноманітна інтимне життя.

Перевернуте зображення Лицаря жезлів в питаннях любові також можна тлумачити по-різному:

 • Розбіжності у пари, які супроводжуються гучними скандалами.
 • Схильність легко кохати, але швидко остигати, уникати серйозних відносин.
 • Втрата інтересу до свого обранця, відсутність колишніх почуттів і прихильності.

Значення у роботі та фінансах

Вершник жезлів уособлює представників тих професій, які пов’язані з ризиком, азартом, вимагають рішучості і швидкості дій: від спортсменів до політиків.

В розкладі на роботу пряма карта показує натхнення, ентузіазм, привабливі перспективи, можливість зайнятися новим проектом та проявити свої таланти. Аркан також символізує рух. Не виключено, що вам запропонують підвищення або посаду з частими відрядженнями.

Лицар посохов має сприятливе значення і в питаннях фінансів: заробіток буде стабільним, з’являться джерела додаткового доходу.

Перевернута карта означає надто щільний робочий графік, аврал. У таких умовах складно перебувати постійно, тому частина ідей і планів реалізувати не вдасться. Аркан також вказує на метушню, відсутність порядку, із-за чого виникають помилки у цифрах, документах, а це в підсумку призводить до марним, безрезультатним дій, конфліктів з колегами і запальності.

Розклад і попереджає про можливі проблеми з грошима, з-за чого можуть виникнути борги, наприклад, за кредитами або іншими зобов’язаннями.

Значення на здоров’я

Значення прямої карти при ворожінні на здоров’я – гарне самопочуття, енергійність, міцний імунітет і відсутність проблем. Лицар жезлів показує, що організм стійкий до хвороб і здатний витримувати сильні навантаження.

В перевернутому положенні аркан говорить про ризик перевтоми, підвищеного тиску, болі в серці, а також побутових травмах або опіках через неуважність.

Духовність і саморозвиток

Карта означає рішучість, цілеспрямованість, постійний рух, небажання зупинятися на досягнутому. За такого розкладу можна сказати, що настає хороший момент для особистісного зростання, з’являється бажання змінити весь світ і, в першу чергу, своє життя. Але аркан також може бути знайомий фанатичности.

Перевернуте зображення Лицаря жезлів показує нестабільний інтерес або невдалі спроби змін.

Карта “Лицар Жезлів” в поєднанні зі старшими арканами

Зміст розкладу Таро в великій мірі залежить від поєднання карт один з одним. Тому нижче ми пропонуємо коротку розшифровку 22 комбінацій старших арканов і Вершника посохов.

Блазень Необачний вибір, спонтанний вчинок
Маг Недопрацьований план, необдумане рішення
Жриця Поверхневі знання, небажання вникнути в суть
Імператриця Турбота, любов до дітей, мрії про народження дитини
Імператор Прагнення розвиватися в професії, бути експертом
Ієрофант Готовність укласти шлюб, обзавестися родиною
Закохані Пристрасні, темпераментні відносини у парі
Колісниця Робоча, ділова або особиста поїздка, подорож
Сила Жага нових вражень, яскравих, гострих відчуттів
Відлюдник Думки про те, щоб внести зміни у своє життя
Колесо Фортуни Уникання повсякденних турбот і рутини
Справедливість Відмова приймати поради від розумних, досвідчених людей
Повішений Нездійсненні надії, нереалізований проект
Смерть Переоцінка цінностей, глобальні зміни
Помірність Вміння витягти користь, вигоду в будь-якій справі
Диявол Небезпечну поведінку, невиправданий ризик, азарт
Башта Зруйновані ілюзії, ідеї, які не реалізуються
Зірка Прихильність своїм моральним принципам
Місяць Дурна, комічна ситуація, незручне положення
Сонце Бажання домогтися успіху, популярності, багатства
Суд Початок нового життєвого етапу незабаром
Світ Зміна місця проживання, переїзд за кордон

Поєднання аркана Таро “Лицар Посохов” з іншими картами

У таблиці вказано значення Лицаря посохов в поєднанні з іншими картами Таро – молодшими арканами.

Масті Мечі Кубки Пентаклі Жезли
Туз Активні дії, рішучість Бурхливий роман, романтичну подорож Бажання багато заробляти, жити в достатку Нездатність встояти перед спокусою
Двійка Спроба налагодити життя, привести справи в порядок Імпульсивність, нестабільність у відносинах Марні, безрезультатні зусилля Труднощі через нестачу досвіду, знань
Трійка Зачепити чужі почуття без злого умислу Відсутність прихильності до партнера Захопленість професією, кар’єрне зростання Невиправдані очікування, наміри
Четвірка Знак того, що треба охолонути, заспокоїтись Втрата інтересу, небажання продовжувати справу Майнові, спадкові спори Щасливий випадок, везіння, збіг
П’ятірка Суперечності, конфлікт інтересів Збитки через необачне рішення Безпорадність, розгубленість, беззахисність Відсутність узгодженості, безлад
Шістка Перебувати на грані зриву, кинути справу Спроба забути про минуле, почати заново Винагороду за докладені зусилля, працю Натхнення, мотивація йти до мети
Сімка Небажання мати справу з реальністю Порушення порядку, правил, плутанина Нетерплячість, поспіх, нестриманість Ризик великих втрат по необережності
Вісімка Обачність, акуратність, обережність Розгубленість, роздуми, сумніви Ентузіазм, готовність взятися за справу Кардинальні, раптові зміни
Дев’ятка Розпач, безнадія, занепад сил Відсутність контролю над поведінкою Прагнення до матеріальної незалежності Рада карти – зупинитися і подумати
Десятка Програш, нереалізований план, провал Радісний привід, свято, урочистість Поїздка, яка не була запланована Дії, які не принесуть користі
Паж Скандали, сварки, з’ясування стосунків у парі Поспішний, необдуманий вибір Пригода, подорож, яскрава подія Розважливість, прагматичність, раціональність
Лицар Спроба відстояти свою точку зору, думку Знайомство, залицяння чоловіка Діловий візит або поїздка з особистими цілями
Королева Розставання, шлюборозлучний процес Взаємна симпатія, потяг Інтерес до успішної людини Бажання займатися творчістю
Король Відстоювання інтересів в держорганах Імпульсивну, емоційну поведінку Прагнення до багатства, влади, розкоші Творчі пориви, натхнення

Значення карти Таро “Лицар Скіпетрів” на ситуацію і питання

Значення карти у розкладі на ситуацію полягає в наступному: в житті настають зміни, але обставини будуть складатися вдало і в кар’єрі, і в особистих відносинах. Питання, які зараз турбують, вже незабаром будуть вирішені.

Аркан радить діяти, виявляти рішучість, йти назустріч своїм бажанням. Якщо ви хочете отримати відповідь “Так” або “Ні”, Лицар жезлів каже, що все у ваших руках.

Прогноз на день

Карта дня попереджає, що краще не ризикувати і намагатися зберігати самовладання. Тримайте себе в руках, навіть якщо вас провокують на конфлікт. Важливі справи або серйозні рішення варто відкласти на більш сприятливий момент.

Розклад на майбутнє

Вершник посохов у ворожінні на майбутнє означає, що вам доведеться відстоювати свої переконання та інтереси. Але своїм ентузіазмом ви зможете “заразити” оточуючих, тому у вас з’являться помічники, які будуть раді вас підтримати порадою і справою.

Головний рада

Рада картки полягає в наступному: не бійтеся випробувань, не біжіть від труднощів, оскільки так загартовується характер. Але разом з тим не будьте занадто впертою. Не варто битися головою об стіну, якщо її можна обійти.