Карта Таро Паж Пентаклей: значення аркана в прямому та перевернутому положенні

Паж Денаріїв – один з молодших арканов в колоді Таро. Його значення залежить від положення карти – вона може випасти прямий або перевернутої. А також тлумачення Пажа Пентаклей можна дивитися по поєднанню з іншими арканами. З нашої статті ви дізнаєтеся, як трактується його значення в залежності від виду розкладу.

Опис карти “Паж Пентаклей” в Таро

На карті намальований молодий чоловік, який стоїть посеред квіткової галявини. За яскравою, красивою одязі можна здогадатися про шляхетне походження юнака. У руках він тримає велику золоту монету (пентакль), яку уважно роздивляється. На задньому плані видніються дерева і гірські вершини.

Що означає карта Таро “Паж Пентаклей”

Інші назви Пажа пентаклей – це Валет денаріїв, Вісник монет, Принц Співаючих Пагорбів, Юний продовжувач, Раб пентаклей, Слуга Палацу Землі і Старанність. Він відноситься до групи молодших арканов і у ворожінні може вказувати на ситуацію або уособлювати людину, що має певні якості: добродушний, задумливий, надійний.

Але і це не все, про що може сказати карта в розкладі Таро Уейта. Вона також означає:

 • сприятливі вісті;
 • прагнення до навчання, здобуття знань;
 • зміни на краще;
 • вигідну угоду;
 • працьовитість, старанність;
 • доброту, турботу;
 • корисний досвід;
 • економію, ощадливість;
 • відсутність забобонів, готовність приймати нові думки, ідеї;
 • рішучість.

“Паж денаріїв” для жінок

Значення Валета денаріїв при ворожінні для жінки – початок плідного періоду, зміна життєвих етапів. Це може бути завершення великого проекту, перший крок у реалізації свого плану, перехід на новий рівень у відносинах, отримання досвіду, знань, які призведуть до великих змін.

в жіночому Карта розкладі нерідко є приємною новиною про народження дитини в найближчому майбутньому.

“Паж денаріїв” для чоловіків

Паж пентаклей у розкладі для чоловіка означає, що вся увага сконцентрована тільки на своїх цілях, інтересах та досягнення, наприклад, на кар’єрі. Ситуація в професійній сфері стабільна, але в особистих стосунках можуть виникати проблеми.

Не виключено, що причина конфліктів – відсутність інтересу до життя близьких, ігнорування почуттів. Карта рекомендує будувати плани на майбутнє, враховуючи бажання своєї сім’ї.

Тлумачення молодшого аркана в прямому положенні

Карті можна дати кілька розшифровок. Основне тлумачення – позитивні новини, наприклад, про успіхи в навчанні або кар’єрі, про швидке поповнення в родині, про отримання прибутку від своїх вкладень і т. д.

Ще одне значення аркана – цікаві перспективи, вдалий шанс, пропозицію про плідну співпрацю. Можливо, у вас з’явиться можливість запустити прибутковий проект або заробити велику суму.

Паж пентаклей також може означати і сприятливий період, протягом якого ви зможете жити в спокійному ритмі, займатися улюбленою справою, радіти життю і часто проводити час з близькими.

Розшифрування аркана Таро в перевернутому положенні

Паж монет в перевернутому положенні вказує на суєту, марні зусилля, невиправдані надії, нереалізовані плани і непотрібні витрати. Не виключено, що ви отримаєте не той результат, на який розраховували. Карта також означає упущені можливості з причини власної недбалості, неуважності, ліні і витання в хмарах.

Аркан може бути знаком, що ви не робите висновків, не аналізуєте свої помилки, тому вони будуть повторюватись і далі. Поточна ситуація вимагає від вас більшої уважності, розсудливості, відповідального ставлення до справ, грошей або документів.

Характеристика людини по карті “Паж Пентаклей”

Валет денаріїв може уособлювати і юнака, і дівчину. По прямой карті можна скласти наступну характеристику людини: добрий, спокійний, надійний, відповідальний, працьовитий, акуратний. Він із задоволенням отримує нові знання, багато читає, приділяє час хобі.

При описі чоловіка можна відзначити його практичність, наполегливість, цілеспрямованість, наполегливість, готовність до труднощів, випробувань, але разом з тим приземленість і зацикленість на матеріальних питаннях.

Карта в перевернутому положенні символізує людину, який не пристосований до життя. Це означає, що він насилу справляється з побутом, не здатний зосередитися на одній справі, багато разів повторює одні і ті ж помилки, не може знайти своє покликання і постійну роботу. Його життя наповнена хаосом і ілюзіями.

Паж пентаклей також може вказувати на такі якості, як дріб’язковість, самовпевненість, гордість, відмова від мудрих порад або смуток, образливість і заздрість до чужих успіхів.

Молодший аркан у відносинах і любові

У Пажа пентаклей може бути кілька значень в розкладі на любовні стосунки, але всі вони сприятливі, якщо карта випадає в прямому положенні. Перерахуємо, що вона може означати:

 • Взаєморозуміння, довіра в парі, ніжність, турбота по відношенню один до одного.
 • Шанувальник, який зацікавлений у шлюбі, сім’ї, налаштований серйозно.
 • Вирішальний крок з боку партнера, наприклад, значні поступки або пропозицію про весілля, про спільне життя.

Перевернуте зображення карти має менш позитивний сенс при ворожінні на стосунки з чоловіком. Аркан можна розшифрувати як:

 • Відсутність сильних почуттів, поваги, любові в парі, взаємні претензії, докори, незадоволення.
 • Конфлікти, суперечки на побутовому ґрунті, фінансові труднощі, невміння обранця вести побут, виконувати свої обов’язки.
 • Ілюзії, мрії про майбутнє без яких-небудь дій по їх досягненню, безперспективний союз.

Значення у роботі та фінансах

Паж пентаклей символізує професії, пов’язані з ручною працею. Наприклад, кухар, перукар, візажист, механік і т. д. Він показує такі якості, як відповідальність, акуратність і педантичність.

В розкладі на роботу карта може означати зміни: навчання або шанс домогтися підвищення в посаді. Вона також вказує на старання, працьовитість, завзятість, готовність займатися справою і не чекати миттєвого результату.

Прямий аркан має позитивне значення і при ворожінні на гроші: говорить про стабільність і можливості отримати додаткове джерело доходів.

Перевернутий малюнок можна розшифрувати як безвідповідальність, відсутність інтересу до роботи, незібраність, марні зусилля, рутина. У даний період не потрібно розраховувати на стрімке кар’єрне зростання. Можливо, варто звернути увагу на інші сфери діяльності, отримати нове утворення, розібратися, в якому напрямку можна реалізувати свої здібності.

В питаннях фінансів карта також проявляється несприятливо. Вона може означати збитки, незаплановані витрати із-за своєї неуважності і прикрих помилок.

Значення на здоров’я

Карта має кілька значень при ворожінні на здоров’я. Паж пентаклей може бути знаком про швидке поповнення в родині або вказувати на сприятливий період для зачаття. А також він може попереджати про ризик захворювань, якими зазвичай хворіють діти (наприклад, вітрянка).

В перевернутому положенні аркан говорить про можливі проблеми з травленням або інших збої в організмі. Тому при такому розкладі варто перевірити своє здоров’я і ретельніше стежити за самопочуттям.

Духовність і саморозвиток

Карта вказує на гарні здібності до навчання, отримання нових знань і навичок, прагнення підвищувати свій рівень професіоналізму, але разом з тим означає, що інтерес до матеріальних благ стоїть на першому місці, тобто питання духовності не є важливими.

Перевернутий аркан і зовсім говорить про ілюзорному сприйнятті світу, бажання рідше стикатися з реальністю.

Карта “Паж Пентаклей” в поєднанні зі старшими арканами

На тлумачення розкладу Таро впливає поєднання карт один з одним. Нижче ми розшифрували, що означає Паж пентаклей в парах з 22 старшими арканами.

Блазень Порожні турботи, марні старання
Маг Інтерес до цілительству, езотерики
Жриця Високий рівень професіоналізму
Імператриця Поліпшення матеріального становища
Імператор Кар’єрне зростання, підвищення в посаді
Ієрофант Читання давніх сакральних навчань
Закохані Пристрасні стосунки, яскраві емоції у парі
Колісниця Освоєння нових навичок, навчання
Сила Прагнення до здорового способу життя
Відлюдник Неминучі витрати, марні витрати
Колесо Фортуни Готовність ризикнути заради досягнення мети
Справедливість Вивчення права, нормативних документів
Повішений Невиправдані, безглузді поступки
Смерть Відсутність результату незважаючи на старання
Помірність Витривалість, витримка, терплячість, воля
Диявол Гроші, отримані нечесним способом
Башта Проблеми зі здоров’ям, нездужання, хвороба
Зірка Пошук покликання, бажання розкрити свій талант
Місяць Мрії, ілюзії, втеча від реальності
Сонце Прозріння, осяяння, раптова ідея
Суд Спроба розібратися в питанні, зрозуміти суть
Світ Завершення важливого періоду в житті, підсумки

Поєднання аркана Таро “Паж Денаріїв” з іншими картами

У таблиці наведено короткі тлумачення карти Паж пентаклей в поєднанні з іншими молодшими арканами Таро.

Масті Мечі Кубки Пентаклі Жезли
Туз Перемога розуму над почуттями Перші стосунки Гарну освіту Прибутковий проект, план
Двійка Впевненість в своїх знаннях Звикання до нового партнера Винахідливість, заповзятливість Нестабільний дохід
Трійка Невиправдані надії, мрії Урочиста подія Освоєння професії Спроба завести діалог
Четвірка Можливість відпочити Перевтома, занепад сил Приховування цінної інформації Досягнення, гордість за себе
П’ятірка Поразку, невдача, провал Втрачені можливості Неприємності, невдалий період Марні клопоти, суєта
Шістка Втрата інтересу до навчання, справі Отриманий в минулому досвід Спілкування з наставником Придбання цінного досвіду
Сімка Хитрість, розважливість Роздум про майбутнє Очікування результату Перешкоди, труднощі
Вісімка Незібраність, неуважність Переоцінка цінностей Захопленість, сильний інтерес Пропозицію руки і серця
Дев’ятка Небажання знати правду Навчання, нові навички Винагорода за старання Сумнів, підозри
Десятка Провалений проект Початок сімейного життя Стабільна робота Невиправдані надії
Паж Небезпека, ризик, азарт Мрії, надії, плани Творча енергія
Лицар Зустріч з соратником Спроба зрозуміти свої почуття Повний контроль над своїм життям Нетерплячість, поспіх
Королева Підтримка покровителя Цінну пораду від жінки Чесний заробіток Бажання досягти успіху, багатства
Король Бажання стати керівником Розмова з розумним чоловіком Грошовий інтерес Лідерські амбіції

Значення карти Таро “Паж Пентаклей” на ситуацію і питання

При ворожінні на ситуацію значення картки полягає в наступному: щоб домогтися успіху, ставте перед собою реальні, досяжні цілі і докладайте зусиль. В цілому, обставини складаються сприятливо, тому результат справи залежить тільки від вас. Вас цікавить питання буде вирішено на вашу користь, якщо ви будете уважні, особливо до документів.

Якщо загадуєте бажання і хочете отримати відповідь “Так” або “Ні”, то Паж пентаклей відповідає позитивно.

Прогноз на день

Карта дня рекомендує перевіряти інформацію і не довіряти всім новинам без розбору. Не виключено, що деякі відомості виявляться фальшивими або спотвореними.

А також не варто відмовлятися від можливості зробити що-небудь руками, наприклад, приготувати вечерю, попрацювати в саду, зайнятися творчістю. Ви отримаєте не тільки задоволення від процесу, але і хороший результат.

Розклад на майбутнє

Паж пентаклей в розкладі на майбутнє означає, що вас чекає спокійний, плідний період без несподіванок та неприємностей. Всі питання і сумніви, які зараз вас турбують, будуть вирішені. У вас з’явиться шанс втілити найсміливішу ідею в життя.

Не виключено, що ви отримаєте цінну пораду або мотивацію, зрозумієте, як перетворити думки в конкретний і чіткий план.

Головний рада

Рада карти полягає в тому, що вам слід бути більш відкритим, не відмовлятися від сміливих пропозицій, нових проектів або можливості отримати додаткову освіту. Але разом з тим варто вибрати основний напрямок і зосередити на ньому увагу, не розпорошуватися на дрібниці.