Карта Таро Шістка Мечів: значення аркана в прямому та перевернутому положенні

Шістка Мечів – один з молодших арканов в колоді Таро. Його значення залежить від положення карти – вона може випасти прямий або перевернутої. А також тлумачення “6 Мечів” можна дивитися по поєднанню з іншими арканами. З нашої статті ви дізнаєтеся, як трактується його значення в залежності від виду розкладу.

Опис карти “Шістка Мечів” в Таро

На карті намальована човен, що пливе по річці. В ній стоїть чоловік з веслом, а перед ним сидять дитина і чоловік, закутаний з головою в плащ, найімовірніше – жінка. У передню частину човна воткнуто шість мечів.

На малюнку також зображено спокійний, заспокійливий пейзаж: чисте небо, рівна гладь води і острова, що видніється на горизонті.

Що означає карта Таро “Шістка Мечів”

Інші назви Шістки мечів – Владика Заслуженого Успіху, Наука, Дух Знань, Прозріння, Розкриття або Неприємності позаду. Вона відноситься до молодшим арканам і при ворожінні може вказувати на особу, якій належить пройти випробування, або на ситуацію: зміни, прощання з минулим, закінчення важкого періоду.

Але це не все, про що можна сказати по карті в розкладі Таро Уейта. Вона також означає:

 • впевнений рух до мети;
 • надія на світле майбутнє;
 • пошук безпечного місця, укриття;
 • тривала поїздка, подорож або переїзд;
 • спроба піти від вирішення проблеми;
 • сумні спогади;
 • відмова від колишніх поглядів;
 • перемир’я;
 • сприятливі можливості;
 • цікавість.

“Шістка мечів” для жінок

Значення 6 мечів при ворожінні для жінки – це рух, вихід із скрутного становища. Можливо, в найближчому майбутньому вам надійде пропозиція про роботу чи відбудеться подія, яка змінить ситуацію в особистому житті, наприклад, знайомство з чоловіком, визнання в любові або, навпаки, перегляд своїх поглядів і початок нового етапу у відносинах.

“Шістка мечів” для чоловіків

Шістка мечів у розкладі для чоловіка означає, що слід прийняти виклик долі, погодитися на зміни або випробування. У вас є сили і можливості, щоб досягти мети і впоратися з труднощами. Подолавши цю ситуацію, ви не тільки отримаєте цінний досвід і життєву мудрість, але і підвищите свій статус.

Тлумачення молодшого аркана в прямому положенні

У карти може бути кілька значень в залежності від питання. Основне тлумачення аркана – це час змін, які можуть викликати радість, приємне хвилювання або тривогу, страх перед невідомістю.

Шістка мечів може означати вихід з глухого кута, закінчення важкого періоду або бажання втекти від проблем, позбутися від ненависної роботи, вийти з важких відносин. Але в цілому вона є позитивним знаком у розкладі. Ще одна розшифровка – це переїзд, зміна місця проживання або тривала, але цікава поїздка, наприклад, ділова, навчальна або туристична.

Розшифрування аркана Таро в перевернутому положенні

Перевернута карта також має кілька значень, але найчастіше символізує безвихідь, відсутність виходу зі скрутної ситуації, неможливість вплинути на обставини або небажання що-небудь міняти у своєму житті. Вона може означати, що в даний момент немає сприятливих умов для змін, тому краще відкласти важливі рішення, залишитися або повернутися на колишнє місце.

Аркан також говорить, що вам не вдасться уникнути труднощів. Шістка мечів показує, що доведеться вирішувати проблему, якою б складною вона не здавалася. Не варто розраховувати, що ситуація вирішиться сама собою.

Характеристика людини по карті “6 Мечів”

Якщо пряма Шістка мечів випадає при ворожінні на людини, його характеристика буде наступною: активний, впевнений в собі, розумний, розсудливий, відкритий для нового досвіду, вміє логічно мислити, має широкий кругозір, не любить сидіти на одному місці, легко підлаштовується під обставини, не боїться невідомості.

При описі чоловіка можна відзначити його вміння подивитися на проблему з боку, без емоцій, завдяки чому він швидко знаходить вихід із глухого кута і передбачає майбутнє.

Перевернуте зображення аркана може вказувати на такі якості, як нерішучість, повільність, недалекоглядність. Це означає, що людина довго пристосовується до нових умов, з працею робить вибір, часто лінується і воліє плисти за течією. Він вибирає звичний спосіб життя, тому всіляко чинить опір змінам, не прагне до високих посад і славу, любить комфорт і стабільність.

Молодший аркан у відносинах і любові

Значення аркана в розкладі на любовні відносини залежить від його розташування. Шістці мечів, яка витягнута з колоди прямо, можна дати наступні розшифровки:

 • Тимчасова розлука з чоловіком, наприклад, через відрядження.
 • Охолодження почуттів у парі, бажання партнера побути одному, намагання віддалитися або розлучитися.
 • Істотні зміни в особистому житті, наприклад, розлучення або, навпаки, знайомство з майбутнім обранцем, чоловіком.

Карта в перевернутому положенні говорить про труднощі або проблеми і може означати:

 • Розбіжності, затяжні конфлікти, оскільки ніхто з партнерів не хоче поступатися, йти на компроміс.
 • Нестабільність у відносинах – розставання чергується з тимчасовим перемир’ям.
 • Буденність, рутина, відсутність близькості і любові в парі, союз, який перейшов у стадію звички.

Значення у роботі та фінансах

Пряма карта в розкладі на роботу свідчить про початок нового етапу в кар’єрі і може означати підвищення або перехід в іншу сферу діяльності. У вас може виникнути хвилювання у зв’язку із змінами, але аркан показує, що період буде сприятливим. Він також символізує закінчення проблем і труднощів. Це означає, що ви зможете домовитися з діловими партнерами, знайти спільну мову з колегами та керівництвом.

В питаннях фінансів складається менш позитивна ситуація. Не виключено, що у вас з’являться несподівані витрати.

Біля перевернутого зображення 6 мечів може бути кілька розшифровок: раптові перешкоди на шляху до мети, затягування строків, ситуації, в яких потрібно приймати спонтанні рішення, або, навпаки, застій, відсутність перспектив, неясність.

Якщо ви ворожите на гроші, то карта показує відстрочку платежів або спробу ухилитися від фінансових зобов’язань (наприклад, затримка по зарплаті або по виплаті кредиту).

Значення на здоров’я

Основне значення карти при ворожінні на здоров’я – це одужання, фізичне або моральне відновлення. Пряма шістка мечів говорить, що в даний період слід уважніше ставитися до свого самопочуття і по можливості більше відпочивати або поїхати у відпустку.

Аркан у перевернутому положенні може вказувати на нестабільний емоційний стан, тривогу і страх.

Духовність і саморозвиток

Карта символізує зміни, відмова від минулого, тому є знаком готовності до нового життєвого етапу. Настає сприятливий період для навчання, отримання досвіду, духовного чи особистісного зростання.

найближчим часом ви можете задуматися про тих ідеях, які раніше були для вас чужі. Не виключено, що у вас з’явиться наставник, який допоможе в освоєнні нових знань.

Карта “Шістка Мечів” в поєднанні зі старшими арканами

Зміст розкладу колоди Таро безпосередньо залежить від поєднання карт один з одним. У таблиці ми вказали, що означає Шістка мечів в парах зі старшими арканами.

Блазень Незапланована поїздка, подорож
Маг Спроба знайти спільну мову, домовитися
Жриця Переоцінка цінностей, зміна пріоритетів
Імператриця Важкий період із-за поганого самопочуття
Імператор Перехід на нову посаду, підвищення
Ієрофант Духовне зростання, бажання здобути мудрість
Закохані Зробити вибір у відносинах, заміжжя
Колісниця Пошук призначення, шляхи самореалізації
Сила Наміри змінити життя в кращу сторону
Відлюдник Бажання привернути увагу оточуючих
Колесо Фортуни Безстрашність, енергійність, рішучість
Справедливість Відкладене рішення, сумніви у своєму виборі
Повішений Самовіддача, готовність піти на компроміс
Смерть Прощання з минулим, початок нового періоду
Помірність Зцілення, духовне відновлення, підйом
Диявол Нездатність встояти перед спокусою
Башта Неприємна ситуація, втрати, невдачі, печаль
Зірка Рух до мети, незважаючи на перешкоди
Місяць Ризик потрапити в скрутне становище
Сонце Прагнення до щастя, процвітання, достатку
Суд Справедливе відплата, покарання, розплата
Світ Вирішення питання мирним шляхом, домовленість

Поєднання аркана Таро “Шістки Мечів” з іншими картами

Нижче наведено короткі розшифровки карти Шістка мечів, якщо при розкладі Таро вона випадає в поєднанні з іншими молодшими арканами.

Масті Мечі Кубки Пентаклі Жезли
Туз Втеча від труднощів і проблем Прагнення реалізувати свій талант Хороші перспективи в професії Правильний вибір шляху до мети
Двійка Баланс, спокій, гармонія Зміни на краще, успіх, удача Нерозуміння, що робити далі Переїзд в інший будинок або місто
Трійка Ризик втрати посади, звільнення Потреба побути на самоті Тривала ділова поїздка Відсутність зворотного шляху
Четвірка Тимчасова зупинка, пауза Безрадісна життя, апатія, туга Вимушений відступ, пауза Набуття стабільності, комфорту
П’ятірка Відмова від подальшої боротьби Напружене душевний стан Втрачена можливість, втрата Низка невдач, труднощів
Шістка Бажання повернутися в минуле Пошук коштів для свого проекту чи ідеї Робота над собою, поліпшення
Сімка Сумніви в правильності вибору Втеча від реальності, ілюзії Прикрість, порушені плани Надії, які не виправдалися
Вісімка Труднощі, випробування, перешкоди Смирення, прийняття ситуації Свідома відмова від конкуренції Бажання піти розлучитися
Дев’ятка Розлука, прощання, смуток Закінчення важкого періоду Прагнення до успіху, достатку Неприємне спілкування, неввічливість
Десятка Тупикова ситуація, сум’яття Стабільність, спокій, впевненість Зустріч з родичем або коханою Безліч проблем, труднощів
Паж Раптове рішення, порятунок Захоплююча поїздка, подорож Шанс позбутися від проблем Зустріч з близькою людиною
Лицар Різкі, спонтанні зміни Знайомство, початок нових відносин Труднощі, самовіддача, наполегливість Втрата орієнтиру, напрями
Королева Небажання спілкуватися з жінкою Щирі наміри, поклик серця Позитивні зміни, радість Спроба зблизитися з жінкою
Король Сварки з чоловіком, розлучення Надання допомоги, підтримки Відмова від минулого заради нового досвіду Близьке спілкування з чоловіком

Значення карти Таро “Шістка Мечів” на ситуацію і питання

Значення карти у розкладі на ситуацію полягає в наступному: питання, яке зараз турбує вас, вирішиться найближчим часом. Настає сприятливий період, коли ви зможете заспокоїтися, відновити ясність мислення і прийняти вірне рішення. У вас є всі шанси, щоб позбавитися від сумнівів і переживань, поміняти ситуацію в потрібну вам сторону.

Якщо ви хочете отримати від аркана відповідь “Так” або “Ні”, то він відповідає, що результат у справі залежить тільки від вашого бажання.

Прогноз на день

Карта дня каже, що сьогодні можна розслабитися, не хвилюватися про майбутнє і навіть почати будувати плани. Можливо, в складній ситуації з’явиться прояснення, ви зрозумієте, в якому напрямку слід рухатися далі. Не виключено, що саме цей день стане початком глобальних змін.

Розклад на майбутнє

Шістка мечів в розкладі на майбутнє означає, щоб попереду вас чекає сприятливий період. Карта попереджає, що шлях до успіху, достатку і кар’єрного зростання не буде простим. Приготуйтеся до труднощів, але будьте впевнені, що ви зможете їх подолати.

Головний рада

Карта дає вам порада перестати оглядатися на минуле і зробити твердий, упевнений крок у майбутнє. Не зупиняйтеся на досягнутому, шукайте своє призначення і сфери, де можна застосувати власні таланти і здібності. Не бійтеся змін, але постарайтеся підготуватися до них.