Карта Таро Жриця значення 2 аркана в прямому та перевернутому положенні

Папесса або Таємниця – один з старших арканов в колоді Таро під номером 2. Його значення залежить від положення карти – вона може випасти прямий або перевернутої. А також тлумачення Жриці можна дивитися по поєднанню з іншими арканами. З нашої статті ви дізнаєтеся, як трактується його значення в залежності від виду розкладу.

Опис карти “Жриця” в Таро – 2 старший аркан

На карті Таро Жриця зображена молода черниця, сидить між двох високих колон. Одну колону завжди зображують темною, а іншу світлою. Вони символізують дві протилежності – Сонце і Місяць, чоловіка і жінку, день і ніч.

В руках у Жриці невеличкий сувій, який уособлює знання. Вгорі карти зображено нічне небо і Місяць, що символізує жіноче начало.

Що означає карта Таро “Жриця”

Верховна Жриця – це другий старший аркан у колоді Таро Уейта. Інші назви – Папесса, Ейн Соф, Шехіна, Гнозис, Істина, Таємниця, Ісіда, Ворота Святості, Мудрості, Софія, Творча Думка, Жриця Срібної Зірки, Найвища Жриця. англійською карта називається The Popess. В німецькій мові Жрицю іменують Die Wissenschaft, у французькому – La Science, в італійському – La Papesse.

Карта означає:

  • жіноче начало;
  • баланс протилежних сил;
  • прихильність і турботу;
  • заборонену любов;
  • невинність;
  • самотню дівчину без обранця;
  • готовність до нової зустрічі, відкритість;
  • отримання нового утворення;
  • підсвідомість і моральні засади;
  • секретні справи.

В більш глибокому сенсі карта може означати жінку, яка не зацікавлена в чоловічому уваги. Все Таро Жриця вказує на охолодження в відносинах, наявність якоїсь таємниці і нерозуміння.

А також 2 аркан каже, що істина знаходиться всередині вас. Підсвідомо ви знаєте відповідь на питання, потрібно лише зосередитися і заспокоїтися, можливо, побути деякий час на самоті. Іноді Жриця може вказувати на спогади, неприємні події минулого, які впливають на ваше життя.

Якщо в розкладі випадає Жриця, то в справах потрібно проявити мудрість і терпіння, тоді справа буде успішною. А щоб не забути про це, встановіть Жрицю на шпалери в своєму телефоні, вона стане нагадуванням.

2 аркан для жінок

Значення для жінок карти Жриця неоднозначне. Вона може говорити, що ви приділяєте більше часу своєму розвитку або зростання в кар’єрі, ніж пошуку другої половини.

Жриця вказує на нетрадиційну любов, прояв екстрасенсорних здібностей, отримання необхідної інформації з книг і підсвідомості.

2 аркан для чоловіків

У ворожінні для чоловіків Папесса може означати, що вам важко отримати увагу вподобаної дівчини, вона холодна з вами. А також 2 аркан каже, що не можна поспішати з прийняттям рішення, довіряйте внутрішнього голосу, прямуєте за своєю інтуїцією.

Ще одне тлумачення – ви маєте справу з людиною, яка приховує щось від вас, має велику таємницю.

Тлумачення 2 аркана Таро в прямому положенні

В прямому тлумаченні карта передбачає духовний пошук себе. Набуття важливих знань за рахунок розсудливості та зв’язку з тонким світом. Папесса каже, що в людині переважають моральні і духовні цінності, а не прагнення до матеріального.

Іноді карта натякає, що не потрібно поспішати в справах або особистого життя. Не варто гнатися за новими враженнями, оскільки за спиною багато невирішених питань. Карта вказує, що варто почекати з чимось значущим, почекати, поки настане сприятливіший час.

Розшифровка 2 аркана Таро в перевернутому положенні

Коли карта виявляється перевернутою, ви по вуха в проблемах через свою неуважність. Можливо, не бачите всієї ситуації і робите неправильні висновки. Перевернута карта символізує нерішучість і невміння долати труднощі.

2 аркан випадає людям, які йдуть тільки своїм бажанням, нехтуючи логікою, розсудливістю та здоровим глуздом. Ви ігноруєте те, до чого тягнеться душа, не можете спрогнозувати майбутнє, в душі порожнеча. Карта викриває сильне бажання матеріальних благ і прагнення до плотської любові.

Характеристика людини по карті “Жриця”

В прямому положенні Жриця говорить про людину з багатим духовним світом. Можливо, ви володієте окультними або важливими науковими знаннями.

Іноді мається на увазі жінка, яка пожертвувала особистим життям на благо знань, високих моральних цінностей або кар’єри. Якщо ви чоловічої статі, значить, у вашому житті є така жінка. Це зовні емоційно холодний людина, якою рухає бажання пізнати і відкрити щось. Але всередині нього глибока особистість. Він спостережливий, розсудливий, з розвиненою інтуїцією. Прислухається до знаків долі і вміє їх правильно інтерпретувати.

В перевернутому положенні Папесса дає характеристику людини слабкого і нерішучого. У вас багато упереджень і забобонів. Вами керують почуття, а не розум. Властива поверховість, невміння побачити суті значущих речей. І навіть коли очевидно, що справа не буде успішним, ви можете витратити на нього свої сили і ресурси.

В описі чоловіки і жінки є бажання маніпулювати людьми, надмірна експресивність та емоційність. Про таких кажуть “висмокче скандал з пальця”.

2 аркан Таро в відносинах та любові

В прямому положенні карта Софії говорить про наявність у вашого обранця якоїсь таємниці. Можливо, це інша дівчина чи молода людина. Тому потрібно придивитися уважніше. У давнину була Жриця передвісником платонічне кохання, романтичних відносин без сексуального підтексту.

Ще одне значення в любовних відносинах для чоловіка – зустріч з порядною дівчиною, яка стане ідеальною дружиною. Наявність Жриці в розкладі на любов для жінки символізує небагатослівного і тактовного партнера, для якого має значення духовна цінність, а не тільки інтим.

В перевернутому положенні Папесса вказує, що ви йдете за любов’ю, зневажаючи власні моральні підвалини, моральні цінності та здоровий глузд. Можливо,за вами числиться інтрижка без зобов’язань.

Іноді карта показує, що почуття почали згасати, є сексуальне розчарування. А також в розкладах на відносини карта пророкує проблеми з дорослою дочкою. Жриця з’являється при розкритті давніх таємниць, втрату цноти і аморальних вчинках обранця (-ці) по відношенню до вас.

Значення 2 аркана Таро в роботі та фінансах

В прямому положенні Жриці вас чекає спокійна робота, при якій потрібно багато знань. Ви будете постійно їх поповнювати, отримувати додаткову освіту, проходити курси, підвищувати кваліфікацію.

У деяких випадках Папесса повідомляє про таємних ворогів в роботі. Може, хтось бажає зайняти ваше місце, обійти в кар’єрі, заздрить хорошого ставлення з боку керівництва.

Карта показує вашу скупість у фінансах. Необхідно утриматися від вкладень, несподівано можуть змінитися обставини.

Якщо в розкладі на професію випала Жриця, значить, своє життя краще пов’язувати з науковою або дослідницькою діяльністю. Вам буде комфортно працювати викладачем, духовним наставником, фізиком, біологом, психологом або вченим.

У перевернутому положенні – великий обман розкриється на роботі. Швидше за все, вашим ворогом є жінка, і вона якось видасть себе. Це ознака змін у роботі, можливо, ви отримаєте нову посаду, зміните місце роботи. Нова робота буде більш вигідною у фінансовому плані.

Перевернута Жриця – провісник поліпшення матеріальних можливостей. У професійному плані символізує перехід від розумової праці до фізичного, але з більшою оплатою.

Значення 2 аркана Таро на здоров’я

В прямому положенні карти значення для здоров’я – слабкий організм без вираженої хвороби. Це люди з низьким гемоглобіном, слабким імунітетом, низьким тиском.

У жінок проявляється збій менструального циклу, гормональними порушеннями, ускладненою вагітністю, відсутністю сексуального бажання. У чоловіків карта віщує порушення ерекції, проблеми з серцем, неясну картину хвороби. У рідкісних випадках Жриця говорить про магічний вплив, пристріт або псування.

В перевернутому положенні Папесса сигналізує про труднощі в постановці діагнозу. У жінок ця карта символізує проблеми в ендокринній системі, складне виношування дитини, труднощі в пологах. У рідкісних випадках передрікає викидень. Хворим віщує прояснення проблем зі здоров’ям, несподіване видужання. Чоловікам ця карта говорить про розумових перевантаженнях, головних болях.

Духовність і саморозвиток

В прямому положенні Софія вказує, що ви зайнялися духовним пошуком, освітою, наукою, пішли в себе для пізнання таємниць світобудови. Спостерігається певний застій духовного зростання. Можливо, ви не визначилися, яким шляхом хочете піти. Шукайте актуальні для вас духовні трактати.

У перевернутому положенні – свідчить про відмову від духовних цінностей на користь фінансового благополуччя. Ви використовуєте інших людей у своїх інтересах. Іноді таке положення зображення символізує якийсь аморальний вчинок, можливо, ви змінили дружину (-е), або зрадили близької людини, пішли на хитрість в роботі, серйозно когось обдурили.

Карта Таро “Верховна Жриця” в поєднанні зі старшими арканами

Ми підготували для вас таблицю з тлумаченнями поєднань карт. Дізнаємося, що означає Жриця, що випала з одним із старших арканов:

Блазень Ваша таємниця буде розкрита
Маг Брехлива гра з боку вашого опонента
Імператриця Вагітність
Імператор Відповідальний і надійний керівник
Ієрофант Отримання нових здібностей і навичок
Закохані Вас спробують спокусити, але ви не піддастеся
Колісниця Поточний перебіг подій – найправильніше
Сила Уникайте пліток, не присвячуйте в свої задумки оточуючих
Відлюдник З вами поділяться секретом
Колесо Фортуни Відсутність активної життєвої позиції, ви пливете за течією
Справедливість Ви дізнаєтесь багато таємниці, якщо включіть свою логіку
Повішений Інформація, невідповідні дійсності
Смерть Чужі не повинні знати про ваші проблеми
Помірність Зовнішні зміни допоможуть уберегтися від проблем
Диявол Використання чорної магії, обман
Башта Складнощі при виношуванні, аборти або втрата дитини
Зірка Розвиток екстрасенсорних здібностей
Місяць Зрада, обман для порятунку
Сонце Правду дізнаються всі
Суд Справа принесе успіх
Світ У вас буде дитина

Поєднання 2 аркана Таро “Жриця” з іншими картами

Жриця в поєднанні з молодшими картами Таро дає такі тлумачення:

Карта Мечі Кубки Пентаклі Жезли
Туз Порушення планів опонента, розкриття його секретів Залишайте почуття при собі Таємний заробіток Все таємне вийде назовні
Двійка Пасивна безцільна життя, небажання вирішувати накопичені проблеми Сватання, приховане від чужих очей Шахрайство з грошима Ви чітко уявляєте те, чого хочете досягти в майбутньому
Трійка Експресивні почуття при неприємних новинах Реабілітація людей із залежностями, суспільство, приховане від сторонніх Вкладення коштів, приховані від близьких Таємна мрія, відкладена на потім
Четвірка Інформація, вимагає засвоєння Ви не дотримуєтесь інтуїції і внутрішнього голосу Приховування розміру зарплати Приховування від близьких неприємних фактів про вас
П’ятірка Хитрі задуми швидко розкриються Погані новини Приховання чорної плями на репутації Рішення народиться під час дискусії
Шістка Значущі відомості, які знадобляться пізніше Дитячі таємниці, спливаючі у дорослому житті Секретний покровитель, допомагає в справах Ви досягнете мети з допомогою своїх здібностей
Сімка Хитросплетенный план Проблема вибору, побоювання Страх перед прийдешніми подіями Маніпуляції близькими людьми за допомогою їх слабкостей
Вісімка Переосмислення інформації буде важким Зберігання в секреті справжніх причин Таємні здібності, секретне майстерність Дані, які треба надати розголосу
Дев’ятка Важлива проблема, вирішити яку важко Нерозголошення обрядів, родинних цінностей Точність у кожній деталі, вміння глибоко бачити проблему Сумніви в отриманих знаннях
Десятка Ви шукаєте свої цілі та пріоритети Успіх і щастя, отримані при виконанні справи Таємниця родинних уз, спадок від родичів Програш, прийнятий за допомогою отриманих аргументів
Паж Приймати рішення потрібно акуратно, ви хочете докопатися до істини Несподіваний радісний поворот справи Все таємне розкривається з часом Аналіз минулих подій
Лицар Бажання внести ясність відкинутий Головна мета, секретні знання Поза зоною доступу для оточуючих Обставини, які виявилися сильнішими за вас
Королева Жінка, руйнує чужу сім’ю Ви не діліться з оточуючими своїми задумами і емоціями У вас є таланти, про яких не відають близькі Деякі професійні секрети
Король Колосальний нагляд за ситуацією, деспотія Майстерність відкривати підсвідомість З таким багажем знань у вас все буде добре Пожинаєте плоди своїх умінь

Значення карти Таро “Жриця” в розкладі на ситуацію

В прямому положенні карти Жриця – значення на ситуацію буде суперечливим. У розкладі у жінки означає близьку жінку – вашу маму, сестру або подругу – яка від вас щось приховує. Нерідко карта вказує на наявність таємницею конкурентки в справах або особистого життя.

Якщо ворожіння адресоване чоловікові, карта натякає на холодність відносин з дамою серця або якась дівчина поширює про вас брехливу інформацію, будує підступи.

У перевернутому положенні – повідомляє про ворога, якого вдалося викрити. Швидше за все, розкрити таємного злостивці вдалося завдяки допомозі жінки, яка є зацікавленою особою. Карта випадає людям, які в минулому розчарувалися, або скоро розчаруються в близькій подрузі.

Значення 2 аркана Таро в прогнозі на день

Якщо Папесса випала в якості карти дня, значить, у справах чекає невеликий застій. Заплановані справи зміняться іншими, станеться щось неабияке, незвичайне. Не потрібно розкривати навіть близьким про свої плани на майбутнє.

Дійте обережно, в цей день вас можуть обдурити або підставити. У плані здоров’я можуть бути невеликі нездужання.

Значення 2 аркана Таро в розкладі на майбутнє

Якщо в розкладі на майбутнє з’явилася ця карта, то майбутні події поки невідомі. Ще одне тлумачення – наявність якоїсь таємниці у вашому оточенні, яка скоро точно буде розкрита.

Пампесса натякає, що у вас на думці вже є здогадки про цю таємницю, вам потрібно лише все добре осмислити, витягнути їх з глибин підсвідомості. А щоб не пропустити здогадку, вставте картку Жриця на заставку телефону.

Відповідь на питання

Якщо ви ворожите на якесь питання, відповідь на який передбачає “Так” або “Ні”, відповідь буде позитивною. Якщо розкладаєте на бажання – воно здійсниться, але як будуть розвиватися події, невідомо. Можливо, воно вже не буде для вас таким актуальним, як сьогодні.

Коли ворожите на судженого – у коханої людини є хтось на стороні. Якщо цікавить питання вагітності – завагітнієте з працею, якщо карта випала в прямому положенні. При перевернутої відповідь про майбутньої вагітності буде, скоріше, негативним. Коли питання стосується статі дитини – народиться дочка.

Якщо вибираєте професію і витягли Жрицю, значить, ваше визнання буде пов’язано з наукою або цілительством. Хвилює, чим закінчиться нинішня справа? Майбутнє залежить від вас.

Головний рада

Основна порада карти Папесса говорить: не варто надто довіряти своєму оточенню. Особливо це стосується особистих таємниць або скелетів у шафі.

Будьте пильні, дійте акуратно, і все буде добре. В іншому випадку вас можуть крупно підставити.