Карта Таро Трійка Пентаклей: значення аркана в прямому та перевернутому положенні

Трійка Денаріїв – один з молодших арканов в колоді Таро. Його значення залежить від положення карти – вона може випасти прямий або перевернутої. А також тлумачення “3 Пентаклей” можна дивитися по поєднанню з іншими арканами. З нашої статті ви дізнаєтеся, як трактується його значення в залежності від виду розкладу.

Опис карти “Трійка Пентаклей” в Таро

На карті Трійка пентаклей зображені три чоловіки: священик, блазень і будівельник. Вони стоять біля споруджуваного будинку, в орнаменті якого можна помітити три монети. Сама будівля зображується в темно-синьому або сірому кольорі, а одяг персонажів строката і яскрава.

Що означає карта Таро “Трійка Пентаклей”

У карти є інші назви: Робота, Владика Матеріальних Діянь, 3-ка Монет і Трійка Динаріїв.

Коротко перерахуємо всі, що означає цей молодший аркан у Таро Уейта:

  • вирішальний ривок у справі;
  • допомога і підтримка колег у проекті;
  • повільне, але сталий розвиток в справі або відносинах;
  • необхідно відкрити в собі інші таланти;
  • досягнення більш високого рівня в роботі;
  • стан повної бойової готовності;
  • важливість об’єднання союзників для успіху;
  • тиск сім’ї в любовних відносинах;
  • велика прибуток;
  • насолоду від роботи.

Карта символізує колективну роботу. Щоб добитися ідеального результату, вам потрібен добрий рада знаючої людини і допомога майстра. Ваша робота або проект буде перевірятися та оцінюватися з боку. Трійка монет натякає на творчий потенціал, який настав час реалізувати.

Якщо випав цей аркан, можливо, сім’я незадоволена вашим обранцем і регулярно втручається у ваші особисті відносини.

Іноді 3-ка динаріїв вказує на матеріальний успіх. Ймовірно, незабаром ви зірвете великий куш, отримаєте велику премію або дивіденди від вигідних вкладень.

“Трійка Денаріїв” для жінок

Карта має різні значення в ворожінні для жінок, але всі вони позитивні. Трійка пентаклей – провісник яскравого роману, захоплюючої подорожі або цікавого знайомства.

Аркан каже, прийшла пора продемонструвати свої творчі здібності, реалізувати давні плани або навчитися чомусь новому.

“Трійка Денаріїв” для чоловіків

У ворожінні для чоловіків 3-ка монет означає просування по службі або поліпшення умов роботи. Карта може символізувати зустріч друзів і братерські відносини з приятелями.

Ще одне трактування – зміна місця проживання, далека відрядження в компанії колег або поїздка на відпочинок.

Тлумачення молодшого аркана в прямому положенні

У прямому вигляді карта тлумачиться позитивно. Ви йдете невеликими, але вірними кроками до своєї мети. Виконана робота виявиться плідною і принесе не тільки матеріальна винагорода, але й визнання. Особливо аркан висловлює успішність у торгівлі та будівельному бізнесі.

Трійка пентаклей підказує, що у важкій ситуації потрібно звернутися за допомогою до близьких або колег, і тоді ваша мета буде досягнута.

В особистих стосунках настає період зрілості, ви будете більше цінувати одне одного і разом будувати своє щастя.

Розшифрування аркана Таро в перевернутому положенні

Перевернута карта може розшифровуватися як робота, яка не приносить задоволення. Вона показує лінь гадающего і відсутність мотивації у справі. Можливо, вам не вистачає власних знань, але звернутися за допомогою заважає зарозумілість чи боязнь здатися дурним.

Аркан вказує на критику з боку колег або сім’ї. З-за цього ви стали нестриманим і грубим. Перевернута карта говорить про відсутність поваги і визнання вашого таланту. Вона символізує неготовність до виконання важливого проекту і несерйозність людини.

Характеристика людини по карті “3 Пентаклей”

Якщо карта в розкладі пряма, то в характеристиці людини можна побачити уважність, наполегливість, цілеспрямованість та вміння працювати в команді. Це означає, що ви хороший працівник, сім’янин, маєте прагнення до ідеалу, цілісна особистість. Не піддаєтеся паніці навіть у складних ситуаціях, можете попросити допомоги і визнати свої помилки. Оптимістично налаштовані, не боїтеся критики, стійкі до стресів і вмієте тримати удар.

При перевернутому положенні 3-ка пентаклей показує ледачого і гордого людини. Вам важко працювати в колективі, ви нетерпимі до критики, не бачите власних промахів. Любите пускати пил в очі, але самі маєте поверхневі знання. Легко виходите із себе, здатні нагрубіянити, часто піддаєтеся емоціям.

Молодший аркан у відносинах і любові

Трійка пентаклей в розкладі пророкує сприятливі значення для любовних стосунків. Вона показує, що ви готові до вибудовування відносин та можете піти на компроміс.

Одиноким людям пряма карта вказує на готовність вступити у відносини. Сімейним парам показує гармонійність союзу. Однак, варто вкладати в свої почуття більше емоцій, а не тільки подарунків. Іноді 3-ка монет висловлює втручання батьків або інших членів сім’ї у відносини.

Перевернута карта означає, що у вас немає власної волі і бажань. Ви повністю розчинилися в своєму обранцеві. У деяких випадках аркан вказує на невизначеність в любові. Ймовірно, ви самі не знаєте, чи хочете продовження цього роману.

Для заміжніх жінок аркан говорить, що вам не вистачає поваги і турботи від обранця. З нинішнім чоловіком ви навряд чи знайдете розуміння.

Значення у роботі та фінансах

Пряма карта передбачає професійний ріст та здобуття нових знань. Проект, над яким працювала ваша команда, стане загальним успіхом і принесе значний прибуток. Ви отримаєте визнання і матеріальне заохочення.

У фінансах Трійка монет пророкує великі доходи, особливо якщо ваш бізнес пов’язаний з торгівлею або будівництвом.

У ворожінні на роботу перевернута карта говорить про нестачу досвіду і знань. Проект реалізується дуже повільно, але ви не просите допомоги від знаючих людей. А може, боїтеся, що вам доведеться потім ділитися прибутком. Можливо, ви не хочете почути критику на свою адресу, і тому покладайтеся лише на себе. Це загрожує фінансовими втратами і збитками. Карта натякає, що не можна халтурити і одночасно чекати добрих результатів.

Значення на здоров’я

Пряма карта має на увазі гарне значення в розкладі на самопочуття і здоров’я. Напевно, у гадающего відмінне здоров’я, повно сил і оптимістичний настрій за життя. Карта іноді показує схильність до повноти або заплановану вагітність.

Перевернута 3-ка динаріїв говорить про небажання займатися своїм здоров’ям. Ви можете запустити захворювання з-за ліні або недовіру лікарям. Потрібно більше займатися спортом, підтримувати свій організм у формі і частіше проводити профілактичні процедури.

Духовність і саморозвиток

Трійка пентаклей в прямому положенні показує прагнення навчатися і розвиватися. Ви постійно поповнюєте свої знання, відвідуючи різні заходи, і любите читати. Ваша діяльність приносить не тільки матеріальний успіх, але і задоволення в духовному сенсі. Ви вірите у свою справу і в підтримку близьких.

Перевернуте зображення символізує слабку і безвольну особистість в духовному сенсі. Ви вважаєте, що і так все знаєте, тому не проявляєте особливу любов до навчання. Немає глибокого усвідомлення своїх цілей і завдань. Ви не бажаєте реалізовувати наявний творчий потенціал і не намагаєтеся відкрити у собі нові таланти.

Карта “Трійка Пентаклей” в поєднанні зі старшими арканами

Трійка монет може послабити негативний вплив і посилювати позитивне значення старших арканов. У комбінації карт Таро один з одним можуть бути такі трактування:

Блазень Марні зусилля
Маг Покласти гарний початок, вищий пілотаж
Верховна Жриця Секрет успіху професіонала
Імператриця Підсумок справи, за яким послідує підсумок роботи
Імператор Фінансовий фундамент сім’ї
Ієрофант Нематеріальні цінності у справі
Закохані Будувати відносини
Колісниця Проект не витримає випробувань
Сила Викластися по максимуму в роботі
Відлюдник Робота в самоті
Колесо Фортуни Непостійні результати
Справедливість Винагорода за хорошу роботу
Повішений Марні старання
Смерть Завзяте побудова нового після втрати колишнього
Помірність Отримання високої посади, вірний курс діяльності
Диявол Фальшивий спеціаліст, брудні справи
Башта Збитки від роботи
Зірка Підсумок справи, який дає надію
Місяць Неясне положення справ
Сонце Чудові результати
Суд Підтримка у важливій справі або роботі
Світ Ваша сфера впливу розшириться

Поєднання аркана Таро “Трійка Денаріїв” з іншими картами

Трійка монет в поєднанні з іншими картами Таро – молодшими арканами – має такі тлумачення:

Мапа/масть Мечі Кубки Пентаклі Жезли
Туз Розумова робота Гармонія в усіх сферах життя Заслужений фінансовий успіх Вигідну співпрацю
Двійка На роздоріжжі у професійній діяльності Працювати над стосунками, хороший підсумок Спроби виконати дві справи відразу Невизначеність у подальшому союзі
Трійка Душевна рана Застілля з нагоди вдалого проекту Стабільність завдяки зусиллям групи
Четвірка Невелику перерву у справах Немає колишньої творчої іскри Старання зберегти наявне багатство Укладення угоди
П’ятірка Проблеми в роботі Складний час, який завершиться вдало Втому з-за важкої праці Різні погляди на роботу у союзників
Шістка Отримання нової перспективної роботи Справжня радість від виконуваного справи Оплата за працю Удача в роботі
Сімка Шахрайство у професійній діяльності Шахрайство з зарплатою Незадоволення із-за роботи Суперництво за клієнтів
Вісімка Перешкоди в справах Творчий застій Праця заради інших Виконаний проект
Дев’ятка Витрачені зусилля не принесли результату Благодійність принесе успіх Прибуток за великі труди Підозри в непрофесіоналізмі
Десятка Творча людина Робота принесе задоволення Добробут, зароблене своїми руками Важка справа, втома від роботи
Паж Енергійність в роботі Навчання нової професії Навчання в роботі Запрошення до співпраці
Лицар Майстер високого рівня Амбіції в роботі Добре спланований працю Необдуманий розрив ділових відносин
Королева Боротьба між конкурентами Вкладання душі в роботу Старанна праця принесе багатство Сумлінне виконання роботи
Король Різнобічна особистість Підтримка від чесного і доброго людини Майстер своєї справи Професійна хватка

Значення карти Таро “Трійка Пентаклей” на ситуацію і питання

Трійка монет в прямому вигляді виражає сприятливе значення для ситуації. Вас чекає планомірний успіх у справах. Перевернута карта вказує, що вам бракує терпіння, цілеспрямованості, а також допомоги колег і близьких.

У ворожінні на питання з відповіддю “Так” чи “Ні”, пряма карта говорить “Так”, перевернута – “Ні”. Якщо ви розкладаєте на бажання, то прямий малюнок означає, що збудуться мрії, пов’язані з кар’єрою. Перевернутий стверджує, що виконання загаданого заважає самовпевненість і брак знань.

Прогноз на день

Якщо карткою дня випадає трійка динаріїв, значить, вам доведеться відмовитися від давніх невирішених питань. Пора припинити незрозумілі стосунки, звільнитися з нецікавої роботи і відмовитися від рутини. Тільки так ви впустіть у своє життя все хороше.

Розклад на майбутнє

У ворожінні на майбутнє карта передрікає відмінні можливості для заробітку і професійного зростання. Вона обіцяє допомогу і підтримку від оточуючих або прекрасні відносини з другою половинкою. Ви будете повільно, але впевнено йти до своєї мрії і досягнете мети.

Головний рада

Рада Трійки пентаклей: приділяйте час не тільки глобальних проблем, але і маленьким. Рішення таких завдань нехай повільно, але планомірно просуває вас до здійснення головного задуму.

Карта говорить, що якщо на дорозі до успіху виникнуть перешкоди, не поспішайте долати їх поодинці, покличте на допомогу близького друга.