Карта Таро Пятірка Кубків: значення аркана в прямому та перевернутому положенні

П’ятірка Чаш – один з молодших арканов в колоді Таро. Його значення залежить від положення карти – вона може випасти прямий або перевернутої. А також тлумачення “5 Кубків” можна дивитися по поєднанню з іншими арканами. З нашої статті ви дізнаєтеся, як трактується його значення в залежності від виду розкладу.

Опис карти “П’ятірка Кубків” в Таро

На карті сумний чоловік у чорному плащі. Перед ним перекинуті три золотих кубка, що лежать на землі. Чоловік не бачить, що ззаду стоять ще два повних кубка.

Він похмуро дивиться на велику ріку, як на перешкоду, не помічаючи широкий міст, який допоможе дістатися в місто.

Що означає карта Таро “П’ятірка Кубків”

У молодшого аркана в Таро Уейта кілька назв: 5 Чаш, Розчарування, Втрата, Владика Втраченого Задоволення, Емоційний Криза, Печаль, Сум’яття Почуттів.

Все, про що говорить карта Таро, в коротких трактуваннях:

  • сильна смуток і жаль;
  • втрата близької людини;
  • втрата чогось значущого і слабка надія на майбутнє;
  • крах того, що не цінували;
  • отримання дарунка або спадщини;
  • розставання або розлучення;
  • дорослішання в духовному плані;
  • прояв нерішучості;
  • заплутані почуття.

Карта означає, що у ваше життя прийшла тяжка печаль з приводу втрати чогось важливого. Можливо ви втратили близьку людину і тепер не знаєте як жити без нього далі. Іноді П’ятірка чаш – провісник глибокого розчарування. Ви мали певне бачення майбутнього, а зараз не знаєте, що робити далі. Ви стали більш раціональним і скептичною людиною, не чекаєте, як перш, чудес.

В рідкісних випадках аркан віщує отримання великого подарунка або спадщини. Для пар П’ятірка чаш прогнозує велику сварку з подальшим розставанням.

“П’ятірка Чаш” для жінок

П’ятірка кубків в значенні для жінок обіцяє жалю про вчинках. Можливо, ви занадто довіряли людині і відкривалися, а він вас зрадив чи залишив.

Тепер ви відчуваєте глибоку зневіру, розчарування в людях, впали в депресію. Однак, не варто впадати у відчай, у вас є шанс на краще завершення справ.

“П’ятірка Чаш” для чоловіків

Для чоловіків аркан означає втрачене щастя і печалі про нього. Ймовірно, ви втратили важливої частини свого життя – значущої справи – і зараз сумуйте про це. Але ви не звертаєте увагу на хороші перспективи, які у вас буквально під носом.

Тлумачення молодшого аркана в прямому положенні

П’ятірка кубків в прямому положенні розтлумачується як розчарування і втрати. У деяких випадках карта говорить про минулих втрат, які серйозно змінили ваше життя. Однак, слідом за поганими змінами відкриваються нові можливості і перспективи. Вам потрібно лише пам’ятати: якщо життя закриває перед вами одні двері, відкриває тисячі інших.

Карта передує розставання з коханою людиною, розлучення з чоловіком, нереалізовану здатність або талант. Іноді аркану дають таке тлумачення: відсутність духовної рівноваги, песимістичний погляд на світ, депресія.

Розшифрування аркана Таро в перевернутому положенні

Перевернута карта означає гарні звістки, повернення втрачених стосунків, з’єднання коханих, старих друзів, кровних родичів і подолання труднощів. Карта говорить, що ви пройшли випробування, засвоїли урок, який дала доля, і тепер йдете вперед. Зараз настає найкращий період, ви можете почати життя спочатку.

Іноді П’ятірка чаш каже – ви брешете близьким, що у вас все благополучно. Але це не так. Не бійтеся попросити підтримки у рідних, вони обов’язково відгукнуться і прийдуть до вас на допомогу.

Характеристика людини по карті “5 Чаш”

В прямому положенні карти характеристика людини вказує на депресивну і недовірливу особистість. Це означає, що людина обпікся, і тепер боїться йти далі по життю. У вас песимістичний погляд на все, немає сил, щоб радіти приємним моментам. Вам не вистачає спілкування, мало друзів. Весь вільний час проводите в роздумах і спогадах про минуле, про те, що ви втратили.

В перевернутому положенні 5-ки чаш опису жінки або чоловіки властиві: надія, що найкраще попереду, осмисленість життя, філософський підхід в усьому. Іноді такі люди відчувають душевний біль, але нікому не показують, що страждають, зображують сильну і вольову особистість. Ви не маєте ілюзій, бачите реальність без прикрас і не сприймаєте життєві удари як щось незворотне.

Молодший аркан у відносинах і любові

П’ять чаш в прямому положенні не дає сприятливих значень в любовних відносинах. Аркан символізує розчарування в коханні, охолодження партнерів і розставання. Сімейним людям передрікає наступний розлучення. Вільним – зрада від близького друга або родича.

П’ятірка кубків у перевернутому положенні може натякати на відновлення колишніх відносин – розлучені подружжя зійдуться знову, ви зустрінете свою першу любов, почуття спалахнуть з новою силою. У розкладі карта символізує добрі новини і створення шлюбного союзу для неодружених. Наприклад, з новим чоловіком дівчина буде, як за кам’яною стіною.

Значення у роботі та фінансах

У роботі пряма карта пророкує неприємності, інтриги з боку колег, помилки у справах, розрив робочих угод, агресивне ставлення з боку начальства. У фінансах обіцяє грошові втрати. Можливо, вас захоче підставити бізнес-партнер. Тому, якщо вам випала ця карта, будьте пильні і не довіряйте нікому.

Якщо карта випала в професійному розкладі, підійде робота бібліотекаря, архіваріуса, програміста, веб-дизайнера, художника, інженера з безпеки, психотерапевта, редактора.

Перевернута карта є передвісником несподіваних грошей. Ви можете отримати спадщину чи випадково знайти вигідного клієнта. Вас чекає нова робота і новий колектив, в якому вас оцінять як відмінного фахівця. Карта обіцяє свято на роботі, корпоратив і приємні зустрічі.

Значення на здоров’я

Пряма карта говорить про занепад сил, слабкому імунітеті, гострому психозі та спробами залікувати його алкоголем. На тлі цього можливі отруєння, проблеми з серцем, тиском і кровоносними судинами. Іноді карта показує виснаження організму, зневоднення і різку втрату ваги.

Перевернутий аркан має сприятливе значення для здоров’я. Ви одужали після тривалої хвороби і піднеслися духом. У вас відкрилося друге дихання і з’явилися сили, щоб жити. Ймовірно, ви вибрали правильне лікування чи звернулися до грамотного лікаря.

Духовність і саморозвиток

Пряме положення карти повідомляє, що людина розчарувався у житті і у нього немає духовних прагнень. Настав час застою в розвитку особистості. Ви не вірите ні в що, ні релігійних уподобань, ви не шукаєте свій шлях, не читаєте книги, поринаєте у свої думки і спогади.

Перевернутий аркан натякає, що настав період духовної зрілості, у вас відбулася переоцінка життєвих цінностей. Тепер ви будете розвиватися як особистість, почнете відвідувати важливі заходи і читати книги.

Карта “П’ятірка Чаш” в поєднанні зі старшими арканами

Якщо дивитися значення сполучень карт Таро один з одним, можна дізнатися щось цінне. У таблиці ми зібрали тлумачення П’ятірки чаш зі старшими арканами.

Блазень Тривоги за сина або дочка
Маг Розлад через маніпуляцій близької людини
Жриця Неприємні вісті
Імператриця Шкодувати про свої вчинки
Імператор Чвари в колективі або в сім’ї
Жрець Неприємності між родичами
Закохані Втрати в особистих відносинах
Колісниця Сумний кінець, похмура дорога
Сила Безхребетність, немає сил відстояти себе
Відлюдник Припинення відносин
Колесо Фортуни Наступає сумний час
Правосуддя Настав час віддати по заслугах
Повішений Важкий час, змінило життя
Смерть Смуток із-за втрати
Помірність Печаль стає поганою звичкою
Диявол Шкідливі звички, через яких сталися втрати
Башта Розлучення, грошові втрати
Зірка Невдоволення своєю долею
Місяць Тривоги через обману або зради
Сонце Неприємне час швидко закінчиться
Суд Кара за гріхи
Світ Заповнюють втрати

Поєднання аркана Таро “5 Кубків” з іншими картами

Карта П’ятірка Чаш у поєднанні з іншими молодшими арканами Таро дає точні тлумачення для будь-яких життєвих ситуацій.

Карта Мечі Кубки Пентаклі Жезли
Туз Образа, розбрат, що нависла проблема Образи, збережені надовго в серці Фінансові розбіжності Відсутність захвату
Двійка Депресія і розставання коханих Конфлікт Маніпулювати обранцем Втрата гармонії, ви не хочете думати про майбутнє
Трійка Образа на партнера, розлучення Сварка з участю сторонніх Незадоволеність працею Ви втрачаєте владу і ділове чуття
Четвірка Прийти в себе після стресу Образа Знецінювати те, що маєте Розставання
П’ятірка Удар по гордості, втрата Переживання за здоров’я і фінансів Розгляд
Шістка Ображатися на близького Старі образи Ви залишилися без хорошого результату Зрада, зрада, розвал справи
Сімка Ховати своє вражене самолюбство Рахувати свої образи Незадоволеність з-за невдалого вкладення коштів Ви не здатні відстояти свої інтереси
Вісімка Перебувати у переживаннях, відчувати провину Триматися в стороні Проблеми в колективі Недостовірна, перекручена інформація
Дев’ятка Образа, не дає спокою Прощення всіх образ Прибуток менше, ніж очікували Розмови “за очі”
Десятка Розставання Дійти згоди Образи родичів Непереборна образа, поганий настрій
Паж Неприємні розмови за спиною Вибачатися за скоєне Навчання, не приносить радості Немає прагнення до навчання, нелюбов до себе
Лицар Проявляти холодність, залякування Примиритися з кимось Стояти на своєму, напруга Розрив відносин
Королева Розрив Жінка в образі Ображатися на власницю будинку Песимізм, життя у похмурих тонах
Король безжалісності Людина, заспокоїв душу Образа на багатого чоловіка Злопам’ятність і відсутність думок про майбутнє

Значення карти Таро “П’ятірка Чаш” на ситуацію і питання

Пряма карта в значенні на ситуацію висловлює нерішучість, ваше нестабільний емоційний стан заважає розуму. Перевернута карта говорить, що ви зможете налагодити втрачені ділові контакти, відновити стосунки з близькими.

Якщо у ворожінні потрібен конкретний відповідь на питання – “Так” або “Ні” – і випадає карта в прямому положенні, відповіддю буде “Ні”. При перевернутому аркані відповіддю буде “Так”, але якщо питання не стосується досягнення конкретної мети. У ворожінні на бажання пряме положення вказує, що здійснити його заважає складний емоційний стан. Перевернуте зображення може говорити, що все складеться несподівано, не так, як ви очікували.

Пряма карта в питанні вагітності може обіцяти проблеми з народженням дитини. Перевернута каже, що зараз не найкращий час для вагітності, але якщо вона настала, все закінчиться благополучно.

Прогноз на день

Якщо вам випала картою дня П’ятірка чаш, значить, у цей день ви відчуєте розчарування, а можливо, і втрату. Навіть якщо ви все підготували, станеться несподіваний поворот, все зміниться. Не варто занадто близько до серця приймати ці події.

Трохи самоіронії і гумору виб’ють з колії ваших ворогів і піднімуть вам зіпсований настрій. Ці труднощі будуть тимчасовими і не завдадуть істотної шкоди вам і вашим близьким.

Розклад на майбутнє

В розкладі на майбутнє карта служить застереженням: не потрібно бути занадто довірливим і сподіватися на порядність близьких. Щоб не втратити своє здоров’я, гроші і любов близьких, тримайте вухо гостро. Карта пророкує втрату і переосмислення життя.

Можливо, щоб здобути силу, доведеться пережити велике розчарування. Але, як мовиться, не буває радості без сліз. Як тільки ви пройдете це випробування, стане набагато простіше жити.

Головний рада

Головний рада карти: поставтеся філософськи до розчарувань і втрат. Тільки так ви зможете не втратити себе у складній ситуації. Життя не буває повністю білою або чорною, одна смуга змінює іншу. Подолання перешкод загартує характер, зробить сильнішими, що знадобиться в подальшому.