Карта Таро Туз Кубків: значення аркана в прямому та перевернутому положенні

Туз Чаш – один з молодших арканов в колоді Таро. Його значення залежить від положення карти – вона може випасти прямий або перевернутої. А також тлумачення Туза Кубків можна дивитися по поєднанню з іншими арканами. З нашої статті ви дізнаєтеся, як трактується його значення в залежності від виду розкладу.

Опис карти “Туз Кубків” в Таро

На карті Туз кубків зображена рука, выплывающая з хмар. Вона тримає позолочений кубок, з якого переливається вода.

Зверху голуб опускає в кубок щит із зображеним хрестом. Знизу мальовниче озеро з плаваючими лататтям. Іноді на озері зображують ангелів.

Що означає карта Таро “Туз Кубків”

Таро Уейта Туз Кубків – це перший молодший аркан масті Кубків. Карту також називають Туз Чаш, Родючість, Обитель Праведності, Будинок Щирого Серця, Корінь Сил Води. Все таро Туз Кубків говорить про достаток і благополуччя.

Якщо брати короткі тлумачення, карта означає:

  • отримання чи дарування подарунка;
  • прийом або відвідування гостей;
  • застілля або святкування чогось важливого;
  • закоханість;
  • удача і успіх у справах;
  • споглядання прекрасного;
  • підйом у творчості;
  • подолання занепокоєння, страхів;
  • задоволення;
  • достаток.

Карта символізує можливості, які вам надає доля. Це може бути удача в справах, в коханні, в родинному житті. Другий варіант тлумачення – подарунок долі. Вам посланий хороша людина, відмінна робота, великий проект для самореалізації.

Аркан може означати широке застілля, ювілей, весілля близької людини, на який вас запросять. Можливо, там ви зустрінете свою любов або познайомитеся з цікавими людьми, які допоможуть у кар’єрі.

“Туз Кубків” для жінок

В значенні для жінок Туз кубків означає успіх у реалізації розпочатої справи. Якщо у вас був період творчого застою, зараз настане час, коли ви станете джерелом цінних ідей.

Туз Кубків говорить про раптову закоханості, яка може перерости в серйозні стосунки.

“Туз Кубків” для чоловіків

У тлумаченні для чоловіків аркан означає хороші результати в бізнесі, творчий підйом. Можливо, незабаром вас запросять на свято, а може, ви самі станете її ініціатором.

Карта сигналізує про подарунок, який для вас приготувала доля, будьте уважні і чи не пропустять його.

Тлумачення молодшого аркана Таро в прямому положенні

Туз кубків може бути передвісником початку нового періоду в житті. Щастя і благополуччя стоять у вас на порозі. У побутовому плані тлумачення Туза чаш означає свято або святкування важливої події.

Аркан може говорити про початок значущого творчого проекту, яким ви будете керувати. Він передрікає закоханість, яка може розвинутися у повноцінні відносини.

Туз кубків вказує, що ви подолали чорну смугу, побороли свій страх, і тепер вас чекає нагорода, подарунок від самої долі. Ваше життя буде наповнена всіма благами, і ви будете отримувати задоволення.

Розшифрування аркана Таро в перевернутому положенні

Перевернута карта говорить про втрачені можливості, які вам надавала доля. Аркан обіцяє нерозділене кохання або втрату коханого. Може бути, ваш партнер не сприймав всерйоз ваші почуття, і тому розриває відносини. Для сімейних пар Туз чаш передрікає неможливість зачати дитину.

Аркан може відображати важкий психологічний стан людини, смуток, смуток, депресію. Карта може означати оплату за щось, хабар посадовій особі. А також натякає, що прийдешні зміни в житті не будуть сприятливими. Можливо, ваші надії не втіляться, ви розчаруєтеся в якомусь людині або справі.

Характеристика людини по карті “Туз Кубків”

Пряма карта Туз кубків говорить, що ви щедра і комунікабельна особистість. В характеристиці людини присутня відкритість, емоційність, комунікабельність, гостинність.

Таких людей ще називають “сорочка-хлопець” – веселі і душевні люди, у яких багато друзів. Будинок завжди повний людей, любителі влаштовувати вечірки та гучні гуляння. Людина творчо обдарований, прекрасно співає, малює або щось створює своїми руками. Ви не піддаєтеся зневірі і завжди підтримуєте своїх друзів.

Перевернутий аркан вказує, що ви слабовольны і легко піддаєтеся на маніпуляції. В описі чоловіки і жінки присутні ранимість, зайва емоційність, безхарактерність. Такі люди легко впадають у депресію, піддаються печалям, важко переживають розставання.

Напевно, ви закрилися від оточуючих, рідко зустрічаєтеся з друзями, не діліться з близькими своїми проблемами, легко піддаєтеся страхам. Для вас нічого не значать проблеми близьких, ви замкнулися в собі.

Молодший аркан у відносинах і любові

Карта в прямому вигляді має позитивне значення в любовних відносинах. Вільним людям обіцяє нового коханого, який буде відповідати вашим перевагам. Сімейним передбачає вдале зачаття і появу дитини.

Ще одне тлумачення – гармонійні стосунки в парі, взаємні почуття, спільні моменти, наповнені яскравими враженнями, поїздку до моря, річки, відпочинок біля озера.

Перевернутий Туз кубків у розкладі вказує на холод у відносинах і любові. Можливо, ви переживаєте неподілену любов, людина не зрозумів всю повноту ваших почуттів і серйозність намірів. Туз чаш каже, що з нинішнім партнером ви навряд чи пізнаєте щастя і благополуччя. Для сімейних пар карта служить провісником проблем з вагітністю, а іноді натякає на швидке розставання.

Значення у роботі та фінансах

В прямому положенні Туз чаш сигналізує про початок нового проекту, можливо, ви зміните роботу або сферу діяльності. У вас буде багато задумів, які втіляться в життя. Особливо це стосується людей, чия професія пов’язана з творчістю. У роботі вас оцінить начальство, ви отримаєте нагороду або подарунок від керівництва.

У фінансах чекає благополуччя. Ви зможете відкласти частину грошей на чорний день. Якщо карта випала в розкладі на професії, вам підійде робота, пов’язана з розвагами: аніматор, ресторатор, організатор свят, тамада, фотограф, актор, музикант, теле – і радіоведучий, режисер, продюсер, співак, офіціант, флорист.

В перевернутому положенні карта говорить, що ви упустили хороші перспективи і тепер перебуваєте в застої. З фінансами теж усе непросто: можуть з’явитися раптові витрати, зламається щось в будинку. Якісь впливові люди будуть чинити вам перешкоди на шляху до успіху. Іноді аркан говорить про сварку з начальством і наступних за цією сваркою проблеми.

Значення на здоров’я

Пряме розташування Туза чаш визначає хороше значення для здоров’я. Ви радієте життя, маєте міцне здоров’я, рідко вболіваєте. У багатьох людей, кому випала ця карта, є невелика повнота, не вредящая здоров’ю. Людина любить поїсти, живе повним життям. Якщо ви захворіли і витягли цей аркан, значить, скоро видужаєте.

Перевернуте положення говорить про погіршення хвороб із-за шкідливих звичок або переїдання. У таких людей нерідкі проблеми з нервовою системою, кровообігом, є недуги в статевій сфері. Для жінки карта вказує на проблеми при зачатті.

Духовність і саморозвиток

Прямий аркан символізує поверхневе мислення людини. Ви мало часу приділяєте духовному розвитку. Різні вчення занадто складні, глибокі, вам важко таке “переварити”. Вас більше приваблюють реальні насолоди. Людина, яка вірить, що найкраще попереду.

Перевернутий Туз Кубків каже, що чоловік зазнав в житті серйозне душевне потрясіння. І щоб відновитися після таких ран, ви звернулися в релігію, стали прихильником якогось вчення. Іноді карта говорить, що у людини повна зневіра, песимізм.

Карта “Туз Чаш” в поєднанні зі старшими арканами

Поєднання карт Таро один з одним дають важливі трактування, допомагають побачити значуща подія. Розповімо, як поєднуються старші аркани з Тузом кубків.

Блазень Відсутня довіра до улюбленому, ревнощі
Маг Змусити інших танцювати під свою дудку
Верховна Жриця Переховування своїх емоцій і почуттів
Імператриця Благополуччя у відносинах з коханим
Імператор Угода за проектом, пропозиція руки і серця
Ієрофант Ви не можете впоратися з собою
Закохані Доведеться вирішувати питання особистих взаємин
Колісниця Роздмухування проблеми з нічого
Сила Ви в полоні шкідливих звичок
Відлюдник Немає бажання вибудовувати відносини з людьми
Колесо фортуни Схильність до авантюр
Справедливість Ви живете розумом, а не почуттями
Повішений Вам складно порвати залежні відносини
Смерть Новий знайомий
Помірність Укладення шлюбу
Диявол Порушення законів, тимчасове божевілля
Башта Вас обманює коханий
Зірка Несподіваний презент
Місяць Брехня у відносинах
Сонце Обопільна симпатія, закоханість
Суд Перспектива прибутку
Світ Ваші стосунки отримають новий статус

Поєднання аркана Таро “Туз Кубків” з іншими картами

В поєднанні з іншими картами Таро, у Туза такі трактування:

Карта Мечі Кубки Пентаклі Жезли
Туз Начальство буде вам вдячне Значуща угода Любов і пристрасть
Двійка Вас додасть обранець Пустити ситуацію на самоплив Переконати вигідного партнера Безпечність і небажання вирішувати питання
Трійка Складно зрозуміти свої відчуття Любовний трикутник Втілення творчої ідеї в життя Значущі події в особистих відносинах
Четвірка Поїздка на курорт Конфлікти з ріднею Прибуток прийде звідки не чекали Пропозицію про заміжжя, заручини
П’ятірка Ваше бажання навряд чи скоро збудеться Новий людина змінить вашу долю Друг попросить ради Негаразди і інтрижки на стороні
Шістка Відокремлення від усіх Стара любов оживе Проблеми з грошима Клопоти напередодні весілля
Сімка Вам бреше коханий Нерозділене кохання Бюрократія, труднощі з судом Ревнощі без причини
Вісімка Друга половинка грає з почуттями Не поспішайте з висновками Запропонують хорошу вакансію Приємні звістки здалеку
Дев’ятка Складна ситуація Благополуччя і спокій Поява благодійника Тривога з приводу майбутніх подій
Десятка Нерозділені почуття Остерігайтеся брехунів Співчуття від рідних Закінчення відносин
Паж Вас чекають скандали та розбірки Сварки з приятелями

Известия зі служби Невідомий шанувальник
Лицар Пляма на доброму імені Брудні ігри Грошову винагороду Маніпуляції від близького
Королева Розрив відносин Приятелька відчуває ненависть до вас Прибуткове угода Старт відносин, роботи
Король Влада над почуттями іншого Рівні стосунки з близькими Фінансова допомога від рідних Відносини з ухилом на майбутнє

Значення карти Таро “Туз Чаш” на ситуацію і питання

Прямий Туз кубків дає позитивне значення на ситуацію. Якою б не була ваша ситуація, вона благополучно завершиться. Перевернутий аркан говорить про посилення важких випадків. Якщо важливе питання, яке потребує відповіді “Так” або “Ні”, Туз Чаш у прямому вигляді відповідає “Так”, у перегорнутому – “Ні”.

Коли роблять розклад на бажання, Туз символізує здійснення бажань, але якщо карта в правильному положенні. Якщо аркан перевернутий, чекати здійснення бажання не варто. Цікавить питання вагітності? Прямий аркан каже, що зачаття відбудеться скоро, перевернутий обіцяє проблеми.

Якщо ваше питання пов’язане з новою любов’ю, пряме положення Туза Чаш символізує появу людини з серйозними намірами. Перевернутий аркан говорить про розрив відносин, про відсутність на горизонті обранця. У питанні роботи і бізнесу Туз чаш обіцяє прибуток і достаток.

Значення у прогнозі на день

Цей аркан, випала картою дня, пророкує вдалий день. Ви отримаєте відмінні новини, зустрінетеся з приємними людьми або отримайте роботу перспективний проект.

Значення в розкладі на майбутнє

У ворожінні на майбутнє Туз чаш відкриває великі горизонти для великих заробітків і знайомств з важливими людьми. Ви зможете реалізувати творчі задуми, реальність буде краще запланованого.

Головний рада

Головний рада карти: не зациклюйтеся на роботі і фінансах. Присвятіть час близьким людям, вони дадуть вам приємні емоції і віру в краще майбутнє. Даруйте близьким подарунки і гарний настрій, тоді все це повернеться вам у подвійному розмірі.