Карта Таро Сімка Мечів: значення аркана в прямому та перевернутому положенні

Сімка Мечів – один з молодших арканов в колоді Таро. Його значення залежить від положення карти – вона може випасти прямий або перевернутої. А також тлумачення “7 Мечів” можна дивитися по поєднанню з іншими арканами. З нашої статті ви дізнаєтеся, як трактується його значення в залежності від виду розкладу.

Опис карти “Сімка Мечів” в Таро

На карті намальований чоловік, який забирає п’ять мечів, залишаючи позаду себе ще два уткнутими в землю. Він взяв мечі в оберемок і виглядає так, ніби то б крадеться, йде навшпиньки, озираючись назад. По малюнку складно зрозуміти, чи намагається він їх вкрасти або просто сховати. Позаду нього видно різнокольорові намети, нагадують військові намети.

Що означає карта Таро “Сімка Мечів”

Інші назви Сімки мечів – Володар Непостійних Зусиль, Невпевненість і Крадіжка. Цей молодший аркан може уособлювати хитрого або винахідливого людини, а також вказувати на ситуацію, пов’язану з обманом, зрадою або шахрайством.

Але це не все, про що може говорити карта в розкладі Таро Уейта. Вона також означає:

 • наклеп, поширення неправдивих чуток;
 • хитрість, інтриги, нещирість;
 • відсутність щирості у відносинах;
 • кмітливість, спритність;
 • спробу зняти з себе відповідальність;
 • зміну діяльності;
 • переїзд або тривалу подорож, подорож;
 • використання нечесних або незаконних методів;
 • обережність, дипломатію;
 • втеча від проблем і важких рішень.

“Сімка Мечів” для жінок

Значення 7 мечів для жінки – це питання, проблема, дилема, від якої ви намагаєтеся втекти, сховатися. Ваша поведінка може нагадувати страуса, який ховає голову в пісок. Вам не подобається поточне положення справ, але й докладати зусиль, щоб змінити ситуацію, вам теж не хочеться.

Аркан показує, що у вашій справі може з’явитися надія: чи зможете подолати перешкоди після того, як отримаєте цінну пораду від досвідченої людини.

“Сімка Мечів” для чоловіків

Карта у розкладі для чоловіка означає, що план, який ви склали, може не спрацювати. Не виключено, що ваші очікування не виправдаються, тому що події почнуть розвиватися інакше. Звертайте увагу на дрібниці, деталі, а при необхідності зверніться за допомогою або консультацією до фахівця.

Тлумачення молодшого аркана в прямому положенні

У карти може бути кілька значень в залежності від розкладу: спритність, винахідливість, розважливість, вправність, хитрість, інтриги, обман. Вона може вказувати на людину, який досягає мети за принципом “всі засоби хороші”, тобто нерідко ігнорує норми моралі.

Ще одне тлумачення аркана – це наполегливість, самовпевненість, готовність розірвати старі зв’язки, не озираючись на минуле. Сімка мечів також може говорити про дипломатії, гнучкості в спілкуванні, вміння виходити із складної, незручної ситуації або конфлікту, який назріває, використовуючи маніпуляції або введення опонента в оману.

Розшифрування аркана Таро в перевернутому положенні

Перевернута карта із зображенням 7 мечів означає викриття. Якщо у вас були ідеї досягти мети не зовсім чесним чи правильним шляхом, то про них стане відомо оточуючим – тобто вам не вдасться приховати свої справжні наміри.

Аркан також може говорити, що ви самі виявите ошуканця, шахрая або недоброзичливця, який плете інтриги або таємно намагається вам нашкодити. Крім того, Сімка мечів показує, що втрати будуть компенсовані. Наприклад, ви знову знайдете вкрадену чи загублену річ або зможете відновити свою репутацію після чужих неправдивих пліток.

Характеристика людини по карті “7 Мечів”

Якщо пряма Сімка мечів випадає при ворожінні на людини, його характеристика буде наступною: спритний, винахідливий, кмітливий, розумний. Він має видатний інтелект, є природженим тонким психологом, але рідко використовує свої здібності в благих цілях.

Володар цього аркана не любить брати на себе зобов’язання, тому воліє схитрувати, щоб не нести відповідальність. В описі чоловіки також варто згадати його азарт, інтерес до таємниць, загадок або ігор.

Перевернута карта вказує на такі якості, як нерішучість, боязкість, замкненість або безпорадність. Це означає, що в такому положенні аркан може уособлювати людину, який насилу робить вибір у складній ситуації, відчуває свою вразливість, але разом з тим не хоче приймати допомогу від оточуючих. Його не можна назвати вивертким або кмітливим, він не прагне до великого успіху.

Молодший аркан у відносинах і любові

Значення карти у розкладі на любовні відносини залежить від її розташування, але найчастіше вона показує, що в парі немає щирості. Перерахуємо коротко, що може означати Сімка мечів, якщо вона витягнута з колоди прямо:

 • Відсутність довіри, відкритості, можливість говорити прямо і чесно про свої почуття.
 • Фальшива ідилія, видимість щастя, гармонії, любові в сім’ї, спроба приховати від чужих очей справжній стан справ.
 • Хитрість, обман, маніпуляції або підлі вчинки, наприклад, зрада.

Перевернуте зображення аркана також має кілька розшифровок при ворожінні на відносини із чоловіком:

 • Залежне становище, втрата самовпевненості і самостійності, сумніви у вірності обранця.
 • Сварки, образи, взаємні докори або жорстка критика, невдоволення з боку партнера.
 • Спроба сторонніх людей втрутитися у відносини, вплинути на них або зруйнувати.

Значення у роботі та фінансах

Сімка мечів символізує представників тих професій, в яких вимагається вміння планувати, передбачати ризики, знаходити шляхи обходу. Тобто вона може уособлювати і шпигуна, і шахрая.

В розкладі на роботу пряма карта означає спокуса домогтися мети нечесним шляхом, хитрістю, обманом або добре спланованими, прорахованими маневрами. Виконати завдання без вивертів навряд чи вийде. Аркан також може вказувати на дрібні невдачі, перешкоди та помилки. Що стосується фінансових питань, то є ризик потрапити в аферу, шахрайську схему і втратити гроші.

Карта в зворотному положенні означає вказівки, зауваження і докори, тобто говорить про те, що можуть виникнути претензії з боку ділових партнерів або невдоволення, догану від начальства. Вона також може вказувати на нерішучість. Можливо, ви вже просунулися у своїй справі, але несподівані труднощі і перешкоди можуть викликати у вас сумніви. І замість того, щоб рухатися до мети, яка вже близька, з’явиться думка все кинути або втекти.

Ситуація з фінансами найближчим часом буде стабільною. Не варто розраховувати на раптові великі надходження, але і великих втрат можна не боятися.

Значення на здоров’я

Основне значення прямої карти при ворожінні на здоров’я – це пригнічений емоційний стан, перевтома, схильність до депресії. Такий розклад є знаком про те, що варто перевірити свій організм на наявність прихованих захворювань.

Аркан у перевернутому положенні може означати реабілітацію, відновлення після затяжної хвороби.

Духовність і саморозвиток

Карта може показувати, що ви категорично відмовляєтеся визнавати очевидні факти, уникаєте будь-яких розмов на теми, які вас турбують. Аркан попереджає, що заперечення реальності шкодить насамперед вашому майбутньому. Ви не хочете поглянути правді в очі, тому рухаєтесь у неправильному напрямку, йдете хибним шляхом.

Сімку мечів варто сприймати як знак – переглянете свої погляди, не бійтеся ставити під сумнів свої переконання і принципи.

Карта “Сімка Мечів” в поєднанні зі старшими арканами

Сенс всього розкладу Таро безпосередньо залежить від поєднання карт один з одним. У таблиці дано короткі розшифровки 22 комбінацій з Сімкою мечів.

Блазень Небажання брати на себе зобов’язання
Маг Хитрий, спритний, виверткий осіб
Жриця Намір зберегти інформацію в таємниці
Імператриця Легковажність, безвідповідальні вчинки
Імператор Відмова підкорятися вищестоящому особі
Ієрофант Приховування правди, обман з благими цілями
Закохані Сумніви в правильності свого вибору
Колісниця Дипломатія, спроба уникнути конфлікту
Сила Облуду, фальш, лицемірство, лукавство
Відлюдник Бажання приховати свої справжні наміри
Колесо Фортуни Безвихідна ситуація, замкнуте коло, тупик
Справедливість Злі чутки, помилкові звинувачення
Повішений Зрада, підлість, зрада, підлість
Смерть Перевірені методи, які виручають
Помірність Пошук вигідного для всіх виходу з ситуації
Диявол Заздрісник, недоброзичливець серед знайомих
Башта Підлий, мерзенний вчинок, безсовісність
Зірка Прийняття невірного рішення, помилка вибору
Місяць Шахрайські схеми, незаконні дії
Сонце Крок назустріч, спроба налагодити відносини
Суд Можливість піти від справедливої відплати
Світ Бажання вирішити спір, конфлікт мирним шляхом

Поєднання аркана Таро “Сімка Мечів” з іншими картами

Нижче ми вказали, що означає карта Сімка мечів, якщо вона випадає в поєднанні з іншими молодшими арканами Таро.

Масті Мечі Кубки Пентаклі Жезли
Туз Досягнення мети, мрії обманом Спроба приховати свої почуття Знак швидкої перемоги, тріумфу Пристрасть, азарт, авантюризм
Двійка Сумніви у своїх силах, здібностях Халатність, недбалість, байдужість Розважливий, практичний підхід Спроба уникнути покарання
Трійка Підлий вчинок близького Лукавий чоловік, обманщик Сильний нечесний конкурент Хитрий план, підступний задум
Четвірка Моральне стомлення, втома Ризик нашкодити самому собі Спустошення, втрата мети в житті Фіктивний договір, угода
П’ятірка Егоїстична поведінка, гордовитість Зміна професії або переїзд Смиренність, покірність, згода Обман, нечесна конкуренція
Шістка Спроба не вступати в конфлікт Бажання приховати своє минуле Справедлива розплата, відплата Готовність на все заради заповітної мети
Сімка Плутанина, безлад, хаос Надії, які не виправдалися Розкриття правди, викриття
Вісімка Труднощі, перешкоди, невдачі Різкий, несподіваний розрив Програш, поразки, провал Чесна перемога над суперником
Дев’ятка Почуття провини, сором за вчинене Спокуса вкрасти чужу ідею Вміння долати перешкоди Небажання розголошувати свої мотиви
Десятка Невезіння, смуток, печаль Порушення правил, принципів Складання планів, стратегії Невдалий спосіб приховати правду
Паж Плітки, злі чутки, інтриги Пропозиція з подвійним змістом Знання і досвід допоможуть у справі Корисливі наміри, маніпуляції
Лицар Розбіжності, розлад з оточуючими Хитрун, шахрай, ошуканець Стабільна ситуація, сталість Несподівані зміни, здивування
Королева Бажання виглядати незалежним Підступна, небезпечна жінка Націленість на отримання вигоди Підступність, обман, зрада
Король Обдумане, зважене рішення Чоловік, який має злі наміри Гарне фінансове становище Втрата довіри до людини

Значення карти Таро “Сімка Мечів” на ситуацію і питання

Значення карти при ворожінні на ситуацію полягає в наступному: не варто домагатися мети обманом, маніпуляціями або хитрістю. Використовуючи нечесні методи, ви ризикуєте не тільки бути викритим, але і отримати погану репутацію.

А також остерігайтеся недоброзичливців і будьте готові до інтриг, яких підступів, несподіванок. Сімка мечів не дає чіткої відповіді на питання – “Так” або “Ні”, тому якщо ви робите розклад на бажання, то, швидше за все, найближчим часом воно не здійсниться.

Прогноз на день

Карта дня рекомендує бути уважним, обережним і з недовірою ставитися до нових знайомих або сумнівним пропозиціям. Читайте документи, перевіряйте цифри і факти перед тим, як поставити свій підпис або погодитися на операцію.

Розклад на майбутнє

Сімка мечів в розкладі на майбутнє означає, що скоро труднощі і невдачі закінчаться, в житті настане стабільний період. Не виключено, що у вас виникне спокуса схитрувати, сховати частину правди, прикинутися. Не піддавайтеся спокусі і покладайтеся тільки на свій досвід і знання.

Головний рада

Карта дає пораду думати, міркувати, зважувати всі “за” і “проти”, перш ніж робити вибір. Не варто діяти швидко, імпульсивно навіть у скрутних ситуаціях. Прораховуйте кожен крок і намагайтеся спрогнозувати наслідки своїх вчинків чи рішень.