Карта Таро Вісімка Кубків: значення аркана в прямому та перевернутому положенні

Вісімка Чаш – один з молодших арканов в колоді Таро. Його значення залежить від положення карти – вона може випасти прямий або перевернутої. А також тлумачення “8 Кубків” можна дивитися по поєднанню з іншими арканами. З нашої статті ви дізнаєтеся, як трактується його значення в залежності від виду розкладу.

Опис карти “Вісімка Кубків” в Таро

На карті Вісімка кубків зображений втомлений чоловік у червоному плащі і з жезлом у руках. Він іде в гори від восьми золочених кубків. При цьому кубки стоять так, немовби одного не дістає. Навколо ніч і світить повний місяць. Іноді на задньому плані зображують салюти, мерехтливі в небі.

Що означає карта Таро “Вісімка Кубків”

Мапу ще називають 8 Чаш, Лінощі, Млявість, Владика Відкинутого Успіху, Меркне Світло, Припинення Зусиль, Атлантида, Недбайливість, Самозречення, Неробство, Покірність Долі і Відмова. Все Таро Вісімка кубків говорить про пересичення благами.

Якщо коротко, то в Таро Уейта цей молодший аркан означає:

  • ви в пошуку благополуччя, хоча воно у вас вже є;
  • розчарування в близькій людині або важливій справі;
  • зміна місця проживання, поїздка в далекі краї;
  • відсутність впевненості в майбутньому;
  • необхідно використовувати надану можливість;
  • чесність і скромність;
  • підтримка від світловолосої жінки;
  • ви зрозуміли, що обранець має багато вад;
  • важкий період закінчиться через один місячний місяць;
  • втрата чогось важливого.

Карта говорить, що незважаючи на зовнішнє благополуччя, стався внутрішній дисбаланс. Можливо, вас розчарували близькі, не дали вам необхідну підтримку, і тепер, ви не хочете з ними спілкуватися.

Карта може передвіщати переїзд в інше місто або просто подорож з метою розвіятися. Вісімка чаш натякає, що як би складно морально вам зараз не було, все це можна подолати. Через 21 день ситуація зміниться, а можливо, і ваш погляд на неї.

“Вісімка Чаш” для жінок

В значенні для жінок карта 8 кубків говорить про гарні можливості, яких ви чомусь не помічаєте. Вона символізує, що обранець сильно змінився в ваших очах, і ви не бачите спільного майбутнього з ним.

Можливо, ви захочете освоїти нове хобі або справа.

“Вісімка Чаш” для чоловіків

Для чоловіків карта означає духовний пошук і відхід від матеріальних прагнень. Ймовірно, вас зацікавить пізнання чогось важливого, ви можете раптово зважитися на переїзд в іншу країну або на зміну діяльності. Іноді аркан віщує розставання з коханою жінкою.

Тлумачення молодшого аркана в прямому положенні

Тлумачення Вісімки кубків в прямому положенні – відмова від старого і пошук нового. Ваш минулий погляд на життя змінився, тепер все буде по-іншому. Ви будете шукати свій новий духовний шлях, нові відносини, нових друзів. У деяких розкладах 8 чаш передрікає пошук нової роботи в зовсім іншій сфері.

Іноді карта символізує змужнілого чоловіка, який вирішив стати незалежним від батьків або піти з-під опіки впливового людини. Карта каже про розчарування в коханій людині і відмову від продовження відносин з ним.

Розшифрування аркана Таро в перевернутому положенні

При наявності інших позитивних арканов перевернута 8 чаш говорить про міцні стосунки, почуття радості від виконаної роботи. Така карта зазвичай віщує великий свято або застілля. Можливий флірт і зав’язування нових відносин.

При негативному розкладі перевернута карта виражає відмова від особистісного зростання, від значущих відносин. Ймовірно, ви йдете неправильним шляхом або прийняли неправильне рішення. Аркан показує, що ви надто чіпляєтеся за минуле і відчуваєте страх перед майбутнім.

Характеристика людини по карті “8 Чаш”

Якщо карта випала в прямому вигляді, то в описі жінки або чоловіки присутня деяка замкнутість і заглибленість у власні думки. Людина незадоволений оточуючими людьми, проявляє зайву самовпевненість і зарозумілість. Ви нікому не розповідаєте про свої плани, обережні і недовірливі до людей. Про вас часто говорять в колективі або в родинному колі: “Сам собі на умі”.

Перевернута карта дає суперечливу характеристику людині. З одного боку, ви проявляєте цинічність, розчарованість людьми. З іншого – ви мрійлива натура з багатою фантазією. Це значить, ви не любите відкриватися людям, але є яскравою особистістю. Вам подобається вести нічний спосіб життя.

Молодший аркан у відносинах і любові

Пряма карта дає негативне значення для любовних стосунків. Вона символізує легкий таємний роман і непостійним партнером. З цим чоловіком вас чекає велике розчарування в коханні, він дає вам обіцянки, які не збирається виконувати. Для людей, які довгий час разом, аркан пророкує розставання з-за охолодження почуттів одного з партнерів.

Перевернута карта в розкладі на відносини символізує зраду або підлість з боку обранця. Іноді вона говорить про вимушене розставання, можливо, хтось з партнерів планує переїзд в інше місто, а друга половинка відмовилася їхати з ним. Вісімка кубків показує, що ваші відносини зайшли в глухий кут, ніхто не бажає поступатися, тому розлучення не уникнути.

Значення у роботі та фінансах

Коли вам випадає пряма карта, в роботі чекають серйозні зміни. Ймовірно, ви захочете поміняти роботу, може, взагалі, підете в іншу сферу діяльності. Карта служить провісником відрядження або відкриття філії в іншому місті. У фінансах 8 чаш обіцяє марні витрати і матеріальні втрати-за шахрайства.

Коли у ворожінні на професію випадає ця карта, краще всього працювати торговим представником, директором філії, туристичним гідом, співробітником на круїзному лайнері, журналістом, дизайнером, блогером, співробітником знімальної групи або актором.

Перевернута карта пророкує фінансові труднощі і повернення боргів. В роботі обіцяє відсутність перспектив, цькування з боку колег, несподівані обставини, які переплутають всі плани. Можливо, вам важко на роботі, але ви не хочете нічого міняти, боїтеся, що після зміни буде гірше, ніж зараз.

Значення на здоров’я

В прямому положенні аркан прогнозує проблеми з-за надмірності в їжі або вживання алкоголю. При наявності інших негативних карт означає, що потрібно приділити увагу своєму здоров’ю. Карта показує легковажне ставлення до свого організму, потрібно бути серйозніше. Тим, хто хворіє, карта обіцяє несподіване поліпшення здоров’я.

Перевернуте зображення дає нейтральне значення для здоров’я. Вона може вказувати, що ви надто захопилися здоровим способом життя – собі на шкоду. Можливо, ви виснажили свій організм, сильно схудли. Хворим вісімка чаш натякає на швидке одужання.

Духовність і саморозвиток

Пряма карта означає відхід від матеріального у світ духовності. Ви вирішили відмовитися від фізичних благ, щоб зайнятися саморозвитком і духовним просвітництвом. Карта говорить, що ви мистифицируете відбувається або вирішили встати на шлях віри.

Перевернута карта говорить, що ви піддалися помилковим віруваннями. Той духовний шлях, який ви обрали, є невірним, і скоро ви в ньому розчаруєтеся. Не варто відмовлятися від добрих порад і матеріальних благ, які ви заслужили на догоду чогось нового.

Карта “Вісімка Чаш” в поєднанні зі старшими арканами

У таблиці ми зібрали значення сполучень карт Таро один з одним. Вісімка чаш разом зі старшими арканами дає такі тлумачення:

Блазень Ви не прив’язані ні до місця, ні до людей
Маг Йти своїм життєвим шляхом
Жриця Бажання знайти істину, піти в загул з-за любовних проблем
Імператриця Займатися пошуком ідеальної жінки
Імператор В пошуку нової професії
Жрець Шукати сенс життя
Закохані В очікуванні нової любові
Колісниця Поїздка або подорож
Сила Покращувати свої здібності
Відлюдник Присвятити своє життя служінню Богу, чернецтво
Колесо Фортуни Змінити місце проживання
Правосуддя Шукати справедливість
Повішений Принести себе в жертву
Смерть Забути про минуле
Помірність В пошуку балансу в життя
Диявол Піддатися гріху
Башта Руйнування свого життя, катастрофа
Зірка В пошуку свого призначення
Місяць Дорога невідомо куди
Сонце Шукати своє місце в житті
Суд Не упустити надану можливість
Світ Пошук сенсу, далека дорога

Поєднання аркана Таро “8 Кубків” з іншими картами

Карта Вісімка Чаш у поєднанні з молодшими арканами Таро трактується так:

Назва карт Мечі Кубки Пентаклі Жезли
Туз Шукати нову ідею В пошуках розради і кохання Шукати фінансову вигоду В пошуку призначення
Двійка Ситуація зайшла в глухий кут, шукати згоду Домагатися взаємності Бажання змінити місце проживання Бажання знайти своє місце під сонцем
Трійка Відсторонення Провідати рідних чи друзів Ви хочете самореалізуватися Поїздка по роботі
Четвірка Відновлювати сили Відмовитися від запрошення В пошуку надійності Повернутися додому
П’ятірка Зіпсована репутація Помилятися в чомусь Важкий духовний шлях Сварка, занепад сил
Шістка Шлях до добробуту Возз’єднання зі старими друзями В пошуку багатого коханця, захисника Йти за своєю ідеєю
Сімка Безрозсудні вчинки Нерозуміння ситуації Відсутність активності Боротьба за місце в житті
Вісімка Перебувати в складній ситуації Шукати роботу, намагатися вступити до внз Покинути рідний будинок
Дев’ятка Злякатися кошмару, прихворать Хотіти щастя Шукати багатство Підсумкова перевірка
Десятка На краю прірви Шукати гармонійні відносини Дорога додому Використовувати сили по максимуму, невдача
Паж Добути інформацію Дати відповідь на запрошення Бажання вчитися Шукати натхнення, отримувати знання
Лицар Несподіванка В пошуку вражень і нових зв’язків Цілеспрямованість Несподіваний спір
Королева Незалежність, розлучення подружжя Ви хочете знайти рідну душу Піти до практичної дамі Піти до жінки, з якою комфортно
Король Шукати здоровий глузд Шукати співчутлива людини Прагнення до грошової спроможності Доленосна зустріч з важливою людиною

Значення карти Таро “Вісімка Чаш” на ситуацію і питання

Пряма карта дає негативне значення у ворожінні на ситуацію. Вісімка кубків натякає на конфлікти в родині або на роботі. Вас крупно розчарує близька людина і ви втратите бажання спілкуватися далі. Перевернута карта при розкладі на ситуацію каже, що ви занадто ностальгируете і боїтеся зробити крок назустріч своєму майбутньому. Старі стосунки себе вичерпали, і їх пора припиняти. У ворожінні на питання, яким потрібен відповідь “Так” або “Ні” і пряма і обернена карта не дає точної відповіді.

Якщо ви ворожите на бажання, пряма карта натякає, що в найближчому часі воно навряд чи здійсниться. Перевернутий аркан передбачає виконання бажань, пов’язаних з чимось новим. Однак, потрібно дивитися на інші карти в розкладі.

Коли вас цікавить питання повернення колишньої любові, пряма карта говорить, що він не повернеться до вас. Перевернута карта вказує, що людина шкодує про свій відхід від вас.

Прогноз на день

Карта дня Вісімка Кубків означає, що все навколо може круто повернутися в протилежну сторону. Але вам не варто переживати з приводу цих змін. Все, що станеться, буде на краще. Можливо, ви втратите віру в важливого для вас людини, зрозумієте, що він не такий, яким його уявляли.

Не думайте, що замовчування або втеча від проблеми, як вирішить ситуацію. Дійте відкрито і рішуче.

Розклад на майбутнє

При розкладі на майбутнє карта означає нові великі можливості, якими варто скористатися. Аркан говорить про можливий переїзд або тривалому відрядженні в далекі краї. В майбутньому на вас чекає припинення поточних особистих відносин та набуття нової любові.

Якщо аркан перевернутий, то, можливо, вас чекає веселе застілля або важлива вечірка.

Головний рада

Рада карти 8 чаш: не тримайтеся за минуле і віджиле, все має властивість змінюватися. Тільки коли ви відпустіть погане, у вашому серці з’явиться місце для нового і хорошого.

Як би важко не було, сміливо йдіть вперед, освоюйте нову роботу, зустрічайте нових друзів, шукайте свою любов. Не варто замикатися в собі. Бути на самоті корисно, але не треба цим зловживати.