Карта Таро Місяць: значення 18 аркана в прямому та перевернутому положенні

Сутінки або Темнота – один з старших арканов в колоді Таро під номером 18. Його значення залежить від положення карти – вона може випасти прямий або перевернутої. А також тлумачення Місяця можна дивитися по поєднанню з іншими арканами. З нашої статті ви дізнаєтеся, як трактується його значення в залежності від виду розкладу.

Опис карти Місяць у Таро – 18 старший аркан

На карті зображена велика кругла Місяць яскраво-жовтого кольору на тлі нічного темно-синього неба. Внизу на березі повноводної річки стоять вовк і собака. Вони виють на Місяць, з річки виходить краб.

По середині річки стоять ворота – перехід в тонкий світ. Іноді зображується людина, що йде до цих воріт.

Що означає карта Таро “Луна”

Місяць – це 18-й старший аркан у Таро Уейта. У давні часи карту називали Сутінки. Інші назви: Дитя Синів Могутності, Місяць, Темрява, Затемнення, Астральний Світ. Німецькою мовою карта згадується як Der Mond, англійською – The Moon. Французькі тарологи називають її La Lune, італійські – La Luna.

18-й аркан може трактуватися як:

  • відхід від реальності;
  • тонкий світ і екстрасенсорні здібності;
  • настав час для змін;
  • поганий настрій і неспокій;
  • істини, укриті від сторонніх очей;
  • задоволення і веселощі;
  • поїздка на водному транспорті;
  • виступу на сцені, гра в кіно;
  • відсутність активності і легковірність;
  • майбутнє під великими сумнівами.

Все Таро Місяць попереджає про неоднозначність ситуації, темне небо карти символізує неясність справи, скулящие собаки наганяють страх, річка як символ змін, тільки до добра?

Якщо дивитися в загальному розкладі, карта означає таємничу небезпека. Людина знаходиться в незрозумілій ситуації, невідомо, хто виявиться іншому, хто ворогом. Як ніби ви живете своїми мріями та ілюзіями, не сприймаєте реальність. Такий стан притаманно людям, які займаються магією. Нічне небесне світило говорить про творчий потенціал людини, який необхідно розкрити.

Місяць також може трактуватися, як передвісник змін, а ще вона нерідко вказує на віщі сни, які можуть втілитися в справжньому житті. 18 аркан символізує ваші страхи при прийнятті важливих рішень. Щоб сумніви не встали на шляху до успіху, встановіть цей аркан на шпалери у своєму телефоні. Тоді ви будете пам’ятати, що це порожні страхи без матеріальної оболонки.

18 аркан для жінок

В значенні для жінок Місяць розуміється як самотність, відсутність міцного плеча, можливо, духовна порожнеча. Карта говорить, що ви віддаєтеся ілюзіям, не помічаєте істини.

18 аркан передрікає важливі зміни, однак вони точно не будуть пов’язані зі створенням сім’ї або укладенням шлюбу, швидше, з подорожжю, переїздом або початком творчої реалізації.

18 аркан для чоловіків

У розкладі для чоловіків Місяць означає депресивний стан, ви занадто глибоко закопалися в собі. Доля посилає вам знаки, які ви не сприймаєте всерйоз.

Можливо, у вас є таємний роман, про який ви не хочете розповідати близьким. Карта обіцяє проблеми у відносинах з жінками.

Тлумачення 18 аркана Таро в прямому положенні

Якщо при ворожінні випала карта Місяця в прямому положенні, значить, ви відчуваєте сильні емоції, але не випускаєте їх назовні. Можливо, виникла ситуація, в якій ви відчули страх і занепокоєння, але вони абсолютно безпідставні.

Вісімнадцятий аркан може передвіщати поїздку на відпочинок, до дикої природи, на полювання або рибалку. Причому незаплановану. Ще одне тлумачення – поїздка по воді, ви будете плавати на теплоході, човні або просто купатися у водоймі.

Карта передрікає відкриття здібностей медіума, мага або езотерика. А може бути, у вас загостриться інтуїція, ви відчуєте щось недобре. Іноді цей аркан у розкладі говорить про якусь таємницю, яка нависла над вами. Від вас приховує важливу річ близький і кохана людина. Таємниця, відкриття якої зовсім небезпечно.

Розшифровка 18 аркана Таро в перевернутому положенні

Коли випадає перевернута Місяць, значить, ви розкриєте чий-то важливий секрет. Скоро у вас почнеться ясний період. Настають покращення у фінансовій сфері, вигідні співробітництва. У негативному ракурсі Місяць віщує нерозуміння дійсності і небажання приймати ситуацію такою, яка вона є. Перевернута карта говорить про тривоги за своє здоров’я або здоров’я близьких.

18 аркан символізує шкідливі звички і залежності людей, які вони придбали через придушення своїх почуттів або замкнутості. Можливо, ви раптом зрозумієте, хто будує проти вас підступи, плете інтриги, намагається представити вас в невигідному світлі. Ваш близький друг або партнер по бізнесу перевірить вас на “вошивість”, а обранець сумніватися у вірності. Великий обман буде викрито.

Характеристика людини по карті “Сутінки”

В прямому розташуванні карти Місяць означає сумнівається, замкнутого людини. Ви живете не в реальності, а в своїх фантазіях. Маєте творчі задатки, можете реалізуватися як артист чи художник.

Оскільки Луна – жіночий знак, в характеристиці людини незалежно від статі присутній м’якість і чуттєвість. Немов припливи і відливи, якими керує Місяць, у вас часто змінюється настрій і душевний стан. Але в цілому це тонка вразлива душа, людина, яка в інших бачить хороше. Усвідомлює все занадто глибоко, з незвичайного творчого ракурсу.

В перевернутому розташуванні Місяць говорить про наявність психічного розладу або складного стану. В описі чоловіки або жінки присутня схильність до обману, шахрайства, жадібність і надмірне бажання матеріальних благ. Така особистість є таємним інтриганом, не може відкрито ворогувати, а пакостничает по-дрібному. У людини відсутня впевненість у собі, немає довіри до людей. Сумніви у своїй зовнішності, в партнері, ревнощі і контроль за обранцем.

18 аркан Таро в стосунках і любові

При прямому положенні карта має нейтральне значення в любовних відносинах. Якщо ви робите розклад на партнера, з яким у вас зараз стосунки, то будьте впевнені, у щось серйозне це навряд чи перейде. Людина живе романтикою і ілюзіями, але ваше спільне майбутнє він сприймає туманно.

Чи, навпаки, ваш партнер занадто вас контролює, ревнує, з-за цього виникають часті сварки. Карта Сутінків може вказувати, що ваш нинішній партнер має серйозні психологічні проблеми, страждає від депресії. Ви можете йому допомогти, вислухавши його або сходивши до досвідченого психолога.

При перевернутому положенні карта може говорити про хитрощі обранця. Може, він хоче вас використовувати в якихось цілях або обдурити. Ваші стосунки і почуття з чоловіком абсолютно нещирі, ви працюєте на публіку, вдавайте, що у вас все добре, але насправді це не так. У рідкісних випадках Сутінки показують наявність у одного з подружжя схильності до мазохізму, збочень.

Значення 18 аркана в роботі та фінансах

Якщо карта в прямому розташуванні, то в роботі і справах є неясність. Можливо, бізнес-партнер приховує від вас значущу інформацію. Обман і фінансові махінації, сплановані вашими колегами і керівництвом, за які вам доведеться нести відповідальність.

Місяць буде вдалим передвісником у фінансах, якщо ви працюєте у сфері розваг, азарту, нічних клубів, займаєтеся кримінальною діяльністю або чорною магією.

Якщо в розкладі на професію випали Сутінки, потрібно займатися творчою діяльністю. З вас вийде чудовий художник, дизайнер, літератор, журналіст, артист, режисер чи актор. Такій людині на роду написано займатися цілительством, астрологією або езотерикою.

За перевернутої карті людині складно домогтися успіху в роботі. Постійно виникають перешкоди. Якщо ви зібралися відкрити свій бізнес, варто почекати. Навіть якщо все складається вдало, не поспішайте. Продумайте кожну дію. Коли прийде час, ви отримаєте знак понад. Розвивайте свою інтуїцію, щоб правильно розтлумачити його і почати діяти.

У фінансах перевернута Місяць символізує удачу, деяке пожвавлення у бізнесі, отримання матеріальної стабільності.

Значення 18 аркана на здоров’я

В розкладі на здоров’я в прямому положенні Місяць вказує на психологічні і психічні порушення. Це можуть бути страхи, панічні атаки, безсоння. А також вона повідомляє про неясною картині захворювання, труднощі в постановці діагнозу. Попереджає про неочікуваних травмах, опіках, порізах, падіннях, ударах струмом.

Сутінки натякають про пристрасті людини, які ведуть до хвороб, наркоманії, алкогольної залежності, куріння, зловживання їжею і множинним статевих зв’язків. В окремих ситуаціях карта віщує проблеми з органами кровообігу і судинами.

Перевернутий 18 аркан говорить про поліпшення обстановки. Якщо ви хворієте, Місяць обіцяє повільне, але планомірне одужання. Скоро ви відновити втрачені сили і енергію. Страхи розвіються, ви зможете подолати свої шкідливі звички, кинете палити, пити, приведете в порядок фігуру.

Духовність і саморозвиток

Пряме розташування карти повідомляє про закритість вашої душі. Ви не діліться своїми почуттями і думками з близькими. Можливо, у вас всередині киплять пристрасті, але вони не виходять назовні. Ви схильні до фантазування і містифікації. Якщо будете розвиватися в цьому напрямку, то можете досягти значних результатів.

Перевернута карта, навпаки, говорить про вихід у світ. Ви можете поділитися своїми секретами і думками з оточуючими. До людей ставитися доброзичливо, впевнені в собі, володієте внутрішньою свободою. Щоб розвинути ці якості ще сильніше, займіться творчістю.

Карта Таро “Місяць” у поєднанні зі старшими арканами

Важливо знати і трактування поєднань карт Таро один з одним. З кожним із старших арканов у Місяця будуть різні значення.

Блазень Ви мислите туманно
Маг Маніпулювання оточуючими для досягнення результату
Жриця Чаклунство, спіритизм, виклик духів
Імператриця Вам знадобиться міцне плече або опора
Імператор Супротивник
Жрець Обманщик з містичним підтекстом
Закохані Відносини, в яких один партнер обманює іншого
Колісниця Незрозумілий життєвий момент
Сила Немає прагнень і завзятості
Відлюдник Скрутне становище справ
Фортуна Боязнь чогось або когось
Правосуддя Шахрайство
Повішений Можливий програш у важливій справі
Смерть Ви ризикуєте
Помірність Грядуть зміни
Диявол Використання чаклунства, ніж у спину від близьких
Башта Ви знищуєте себе самі
Зірка Забудькуватість
Сонце Труднощі вибору в коханні
Суд Ви шукаєте правду
Світ Ситуація застопорилася

Поєднання 18 аркана Таро “Луна” з іншими картами

У таблиці ми пояснимо, як трактується карта Сутінки в поєднанні з молодшими арканами Таро.

Карта Мечі Кубки Пентаклі Жезли
Туз Операція, кесарів розтин, дивні задуми Брехливі любовні стосунки

Матеріальні цінності, захоплені обманним шляхом Вам стало нецікаво
Двійка Незрозумілі причини Обіцянки, які ніколи не здійсняться Відсутність порядку у фінансових питаннях Особливо складне становище
Трійка Таємний ворог Третій зайвий у любові Незаконні контракти Раптова дія
Четвірка Ви хочете піти в фантазії Плани на майбутнє, які навряд чи здійсняться Марнотратство і неграмотне вкладення Недуги у членів родини, обман
П’ятірка Гострий психоз Втрата чогось важливого з-за брехні Фінансовий крах Вас бурхливо обговорюють за спиною і будують підступи
Шістка Розуміння головної мети Бурхлива молодість Конфлікт на ґрунті неповернення боргу Ви не йдете своєю дорогою
Сімка Приховування справжнього стану ситуації Вас хочуть обдурити Розорення справи Не дайте проблем здобути перемогу над вами
Вісімка Ви “під ковпаком” своїх пристрастей Заплутану справу Незаконна діяльність, обман Вам штучно створюють перешкоди на шляху, таємний ворог
Дев’ятка Труднощі психологічного характеру Надмірне вживання алкогольних напоїв Немає надій і планів на перспективу Довіряти не можна нікому
Десятка Вас втягнули в брехливу гру Зрада в любові Протиборство в побуті Занепад духу і сил
Паж Вас засуджують за спиною Пропозицію, від якого краще відмовитися Угода з неоднозначним умислом Ви робите неправильні кроки
Лицар Прихована від очей небезпека Людина, занадто багато базікає без діла Відсутність активної позиції Раптова проблема
Королева Жінка в полоні обману Любителька обдурити Непрактичний підхід Обманщиця
Король Прихований лідер Перевертень в людській подобі Керівник незаконного підприємства Втрата віри в близьку

Значення карти Таро “Сутінки” в розкладі на ситуацію

Якщо вам випала карта з прямим зображенням Місяця, значення на ситуацію буде негативним. Хтось плете проти вас інтриги чи намагається обдурити. У деяких ситуаціях злостивці хочуть скористатися вашою невпевненістю, щоб виставити вас дурником при всіх.

Треба більше довіряти внутрішньому голосу, своїм істинним почуттям. Може, доля дає вам невеликі, але важливі знаки у вигляді снів або дивовижних подій. На них треба обов’язково звернути свою увагу.

Перевернута карта натякає на прояснення ситуації. Вам раптово стали відомі таємні вороги, які вдавали приятелями.

Якщо в розкладі інші карти з від’ємним значенням, значить, ви не дозволите себе обдурити або обікрасти. У вас вийде кинути куріння або випивку. Незабаром можете отримати новини від мами.

Значення 18 аркана Таро в прогнозі на день

Місяць, що випала у ворожінні на карту дня, обіцяє складне рішення в цей день. Вам належить подолати свій страх і вирішити справу. Тоді вас чекає щось нове і незвичайне.

В цей день не мистифицируйте та не вдавайтеся фантазіям. Дотримуйтесь особливої обережності, хтось може підкласти вам невірні відомості.

Значення 18 аркана Таро в розкладі на майбутнє

найближчим часом у вас будуть великі зміни. Можливо, вони стосуються оточення або роботи. На вашому шляху можуть виникнути труднощі, але відступати не можна. Постарайтеся подолати свої страхи і побачити реальну ситуацію.

Якщо у вас будуть підозри в обман з боку близьких людей, то, швидше за все, вам не здається. Будьте обережні і не поспішайте з висновками. А щоб з пам’яті не пропали ці думки, встановіть заставку в телефоні карту Сутінки.

Відповідь на питання

Місяць не дає чіткої відповіді. Єдине питання, на який цей аркан відповідає “Так” чи варто займатися творчістю. Якщо ворожите на бажання, вам доведеться попрощатися зі своїми сумнівами і занепокоєнням. Якщо питання стосується вагітності -в поєднанні з арканами Імператриця або Сонце розклад дає ствердну відповідь.

При питанні про зраду – партнер обманює вас. Швидше за все, він ще не сходив наліво, але вже поглядає на інших. А може бути, і зовсім не розглядає серйозні стосунки з вами.

Якщо хвилює, чи повернеться колишній коханий або чоловік – людина вже перевернув вашу спільну сторінку, не варто його чекати.

Якщо хочете зрозуміти, що думає про вас обранець – щоб дізнатися справжні почуття і думки іншої людини, позбавтеся від своїх комплексів, і тоді справжні задуми стануть очевидними.

Головний рада

Рада карти Сутінки – не поспішати з діями. Прислухайтеся до своєї інтуїції, робіть все обдумано, реально оцінюйте ситуацію.

Якщо будете ставитися критично до кожного вислову, ясно зрозумієте, хто хоче вас обдурити або нав’язати свою думку.