Кількість карми 6: значення по даті народження і способи відпрацювання

Що означає кармічне число 6

Кількість карми 6 означає, що життя людини буде наповнена розкішшю, фінансовим благополуччям, любов’ю і плотськими задоволеннями. Людина з кармою числа 6 схильний до демонстрації себе. Кажучи простими словами – робить все напоказ.

Якщо за датою народження випадає шістка, значить, ви часто потрапляєте в різні історії. Намагаючись привернути побільше уваги, людина може створювати щось своє. Такі люди стають екстремалами, займаються паркуром, вуличними танцями, ведуть свій відеоблог. І все це відбувається не тому, що хочуть стати артистами, а тому, що ними керує невгамовна сексуальна енергія, яку дає Венера.

Якщо шістка у жінки

Жінки з кармічним числом 6 нерідко використовують свою сексуальність для досягнення успіхів у кар’єрі. Твердо стоять на ногах і легко отримують всі блага світу.

В нумерології шістками управляє Венера, а вона переносить хорошу енергію з минулих втілень на це життя. Тому жінкам-шісткам не обов’язково багато працювати, щоб отримати бажане, їм, отже, все принесуть на блюдечку.

Якщо ваша карма – шістка, ви будете повільніше інших старіти, та й коло спілкування буде зібрано з більш молодих друзів і подруг.

Якщо шістка у чоловіка

Чоловіки з кармічним числом 6 зациклені на собі. Їм важливо, як їх сприймають оточуючі, особливо протилежну стать. Для такого чоловіка відіграють роль знання про життя і смерті. А саме, як продовжити свій вік, як зберегти молодість. Підуть на будь-які жертви, на операції і косметичні процедури, ретельно стежать за здоров’ям.

З-за впливу Венери чоловіки – м’які і неконфліктні, легко поступляться співрозмовнику. Важлива риса цієї карми – посередництво. Такі люди створені, щоб пов’язувати протиборчі сторони та знаходити компроміси у відносинах.

Відносини і любов з числом карми 6

Щоб створити повноцінну сім’ю, шісткам потрібно як слід постаратися. Людям з кармічним числом 6 треба рано одружуватися, поки вони не відчули смак життя. У відносинах і любові вони рідко бувають вірними одному партнеру. Надмірне увагу від протилежної статі кружляє голову, і хочеться отримати більше задоволень.

На друзів правильно впливають, завжди допомагають радою, можуть зайняти грошей. Якщо ви шістка по кармі, значить, часто стаєте на захист слабких, підбираєте бездомних тварин, маєте співчуття. Ви соціальні, можете створювати благодійні фонди, притулки, організовувати збори на лікування.

Як відпрацювати карму за датою народження

Відпрацювання карми числа 6 полягає у вдосконаленні духовного плану через призму відносин. Вам потрібно дарувати любов, але не в фізичному плані, а в духовному. Прагніть не тільки до розкоші і багатства, але і до знань.

Щиро проявляйте турботу до близьким людям, підтримуйте їх у важкі хвилини. Не растрачивайтесь на любовні захоплення, дивіться на любов, як на дар. Тоді ви зможете відпрацювати свою карму.