Сумісність Водолія і Водолія в любові, шлюбі, дружбі і роботі

У статті ми розповімо про сумісність Водолія і Водолія. Ви дізнаєтесь, чи підходять один одному чоловік і жінка цього знаку зодіаку, в чому вони схожі, а також можуть дружити дівчата-Водолії і як складуться ділові відносини між Водоліями-чоловіками.

Підходять жінка-Водолій і чоловік-Водолій один одному

Водолій-жінка і Водолій-чоловік на перших порах стають добрими і вірними друзями, цілком ймовірно, що у них може виникнути любов. Схожість характеру грає їм на руку, завдяки одній стихії вони легко знаходять стимул, щоб помиритися, хоча сварки – часте явище в такому союзі. Водолій як ніхто інший потребує нових відчуттях і емоціях, але саме сумісність характеру дозволяє двом Водоліям знайти те, що зможе урізноманітнити рутинні відносини.

Дівчина-Водолій і хлопець-Водолій – це сильна пара, але в їхніх стосунках є місце зрад. Може прийти усвідомлення, що такий союз – це величезна помилка, яка буде сильно шкодити обом сторонам. Рідко коли два Водолія живуть тихо і мирно, зайняті рутинними справами і проблемами. Знаки зодіаку легко надихають один одного на різні події, цілі і плани, тим самим в їх парі завжди є місце мріям, які можуть здійснюється завдяки зусиллям сильного і упевненого в собі Водолія.

Ми зібрали для вас всі плюси і мінуси союзу двох Водоліїв в таблиці:

Плюси Мінуси
Водолії схожі своєю добродушностью, що робить союз світлим і взаємовигідним Немає впевненості, що партнер виконає обіцяне
В парі рідко звучать образи і непорозуміння, Водолії намагаються вирішити проблему мирно Практичність і економічність – це не про Водоліїв
Вміють знаходити компроміс за рахунок взаєморозуміння Дуже просто ставляться до проблем, рідко самі шукають вихід з положення, сподіваючись на іншого
Два Водолія – це подружжя, друзі, приятелі і коханці Характеристика знака говорить про вітряна, значить, можливі зради
Підходять один одному завдяки мрійливості і вміння досягати поставлених цілей Схильні до шкідливих звичок і важко від них позбуваються
Готові миритися з недоліками партнера, ставляться з розумінням до його цінностей Часто ображаються один на одного через дрібниці

Сумісність Водолія з Водолієм в дружбі

Водолій і Водолій дружать так, що їм можна тільки позаздрити. Схожість знаків зодіаку в тому, що дружба у них виходить на перше місце, хоча і близьких вони в цей момент не забувають. Їм завжди є про що поговорити, мирно посперечатися і обговорити проблеми.

найцікавіше, що навіть мовчання для них – це спосіб виразити свої думки і бажання. Водоліям один з одним затишно і комфортно, сумісні вони і за темпераментом, світогляду і цілям.

Сумісність Водоліїв в любові і відносинах

Водолій – це унікальна людина, яка тягнеться до всього незвіданого і новому. Перша зустріч несе за собою відчуття, що ви зустріли споріднену душу, яка завжди зрозуміє і підтримає. В любові у Водоліїв завжди буря емоцій, але і є впевненість у майбутньому. Вони завжди йдуть вперед, не озираючись назад.

Водолій-жінка і Водолій-чоловік можуть легко образити один одного, а природна добродушність дозволяє швидко пробачити злість і помиритися. Велику роль відіграє сумісність в любовних відносинах, що виявляється в умінні цінувати те, що маєш. Люди цього знака зодіаку дорожать союзом, партнером і завжди намагаються прийти до спільного знаменника, який задовольнить кожного.

Любовна сумісність Водоліїв не каже, що в союзі буде нудно, навпаки, їм завжди є про що поговорити, адже вони на перше місце ставлять саме дружні відносини і довіру один до одного.

Сумісність Водоліїв в ліжку

Дружні стосунки, спільні інтереси та довіра дозволяють двом Водолієм отримувати найвище задоволення в ліжку. Якщо їм хочеться чогось нового, то вони завжди запропонують це партнерові, який обов’язково підтримає.

Сумісність Водолія і Водолія – це гра пристрасті, оригінальність і вміння здивувати один одного. Навряд чи вони будуть терпіти монотонний секс без прелюдій. Цей знак зодіаку навіть готовий до сміливих експериментів, для реалізації яких потрібно схвалення другого партнера (а Водолій завжди готовий відповісти взаємністю).

Сумісність Водоліїв для сім’ї та шлюбу

Здається, що коли він і вона Водолії – це ідеальний шлюб. В основному вони йдуть в ЗАГС, так як впевнені один в одному і в загальному майбутньому. А також їх підштовхує романтичність партнера і ставлення до самого шлюбу. Обидва розуміють, що сім’я – це сильний і яскравий союз, який принесе у їхнє життя багато нового.

Вступаючи в шлюб, Водолії не замислюються про спільний побут і обов’язках, тому на ґрунті цього можуть виникнути недопонимая. Ідилія порушується, і навіть сумісність знаків зодіаку не зможе її врятувати. Але природна чуйність, легкість спілкування і здатність слухати дасть їм шанс повернути відносини на першу сходинку.

В любові і шлюбі важливо вміти слухати один одного, а з цим проблем у Водоліїв точно немає. Тому астрологи кажуть з упевненістю, що союз двох Водоліїв – це межа мріянь будь-якої людини.

Сумісність Водоліїв в роботі та бізнесі

Водолій – це відмінний підприємець. Дарована йому понад інтуїція дозволяє знайти лазівку, яка гарантує успіх і багатство в будь-якому бізнесі. Поєднання знаків Водолій і Водолій – сильний партнерський тандем, здатний вершити справи, які іншим не під силу.

Разом вони працюють не покладаючи рук, ставлять самі нездійсненні цілі, але завжди приходять до успішного результату. Гороскоп сумісності – основа того, що кожен знайде один одного силу і енергію, що гарантує здатність подолати будь-які перешкоди.

Єдина проблема двох Водоліїв в роботі та бізнесі – це невміння відпочивати, що може спричинити за собою вигоряння.

Як завоювати чоловіка під знаком зодіаку Водолій

Жінки-Водолія буде легко завоювати чоловіка-Водолія. В силу свого характеру за знаком зодіаку вони вірять у долю. А така зустріч стане для чоловіка ковтком чистого повітря, який окрилює і несе за собою щастя.

Жінці досить проявити трохи більше турботи до эгоистичному і самозакоханому чоловікові-Водолію. Таке ставлення дозволить представнику сильної статі повністю розслабитися і повірити жінці. При цьому чоловік-Водолій не терпітиме брехню і лицемірство, він розцінює це як зраду його почуттів.

Як завоювати жінку під знаком Водолія

Домогтися розташування жінки-Водолія досить складно. Перспективна і впевнена в собі особа не підпустить кожного: вона розглядає претендента на серце з усіх боків, і простий турботою її не візьмеш. І навіть висока сумісність знаків не допоможе чоловіку-Водолію швидко розтопити серце дами. Жінка шукає для себе самодостатнього і сильного чоловіка, який буде їй допомагати, готовий пожертвувати багатьом заради щастя і спільного майбутнього.

Щоб Водолій з Водолієм змогли почати будувати відносини, чоловікові потрібно постійно дивувати жінку, дивитися з нею в одному напрямку, дарувати турботу, ніжність і іноді брати на себе частину обов’язків.

Як двом Водоліям зберегти відносини

Водолій і Водолій – це сильний союз, але іноді їх зайва енергія і завзятість можуть стати тим самим каменем спотикання. Чоловіка і жінку просто нікому “спустити на землю” і показати джерело проблеми.

Головна мета стосунків для них – це демократія і повна свобода вираження. Незважаючи на це ревнощів у парі практично немає. Якщо зможуть домовитися “на березі” і визначити важливі для себе критерії відносин, то легко знайдуть сили для створення самого сильного партнерства в коханні та шлюбі.

Багато хто дивуються, наскільки сумісні ці знаки зодіаку – два Водолія щиро цінують відносини, намагаються вирішити проблеми шляхом довірливого спілкування і через уміння вникати в суть проблеми.

Яка сумісність у чоловіків-Водоліїв в дружбі і бізнесі

Дружба двох Водоліїв дає упевненість кожного в чесності і щирості один одного. Їм завжди є про що поговорити, в компанії Водолії будуть привертати увагу за рахунок свого веселого і яскравого характеру.

Сумісність знаків зодіаку і зародилася дружба принесе їм можливість реалізувати себе в бізнесі. Високий інтелект, гнучкість і працьовитість гарантують успіх у будь-якому починанні. Причому Водолії легко знаходять нові ідеї, які генеруються у них щомиті.

Варто відзначити, що два Водолія ніколи не будуть сваритися із-за дівчини. Так, вони схожі, у них спільні інтереси, і оцінюють вони всі однаково, але дружба, а тим паче спільний бізнес, для них залишається на першому місці. Водоліїв можна назвати новаторами, які готові щоразу придумувати цікаві спільні справи, так як їх творча натура гарантує невичерпну силу і енергію.

Сумісність двох жінок-Водоліїв у дружбі та праці

Дружба жінок-Водоліїв змушує їх відкривати в собі не тільки позитивні, але і негативні сторони. Завдяки високому інтелекту і терплячості, вони не будуть сваритися через расхожести на думці, навпаки, вони будуть спілкуватися, шукати компроміс і досягати разом поставлених цілей. Така згуртованість і оригінальність мислення, а часом, навіть консервативність, дає дружбу на століття, яку ніхто не зможе зруйнувати.

Для деяких зайва мрійливість може зіпсувати стосунки, дружбу та загальний бізнес. Але в партнерських і дружніх відносинах двох Водоліїв вміння мріяти перетворюється у створення цілей, які набагато простіше здійснювати разом, ніж роздільності. Колеги-Водолії завжди готові прийти на допомогу і підтримати один одного. Швидше за все, така поведінка призведе до кар’єрного зростання, причому якщо цього доб’ється тільки один, другий щиро порадіє за нього.

Водолій і Водолій будуть дружити не тільки вдома або на відпочинку, вони спільними зусиллями допоможуть тваринам, сиротам і людям, які потребують піклування. Природна добродушність і бажання допомогти змушує цих людей міцніше триматися один за одного, щоб була можливість зробити світ краще і світліше.