Що таке квадрат Піфагора: опис, складання і розшифровка

Хто такий Піфагор і який квадрат він придумав

Піфагор – великий давньогрецький вчений, математик, астроном, творець філософської школи, який жив приблизно за 500 років до н. е. Сучасникам відомий як автор таблиці множення, яку вивчають вже багато поколінь школярів. Але він зробив видатний внесок не тільки в арифметику, але і в нумерологію. Квадрат Піфагора – це унікальний метод, за допомогою якого можна розрахувати числовий код людини, щоб по даті народження і визначити його характер і долю.

Це вчення було забуте протягом десятків століть, поки їм не зацікавився російський математик-геометр А. Ф. Александров. На основі стародавніх знань він створив власний напрямок – цифровий аналіз, який також називається статистичним психоаналізом чи психологічною Матрицею. Майже все, що сьогодні відомо про квадрат Піфагора, було розроблено Александровим в останні 20-30 років. Тому Психоматрица – це сучасна інтерпретація Піфагорійської нумерології з доробками та доповненнями.

Це ворожіння чи ні?

Психоматрица або квадрат Піфагора – це одне з найбільш відомих напрямків нумерології. Система обчислень за датою народження відноситься до езотерики і не має нічого спільного з магією чи ворожінням.

Цифрова Матриця ґрунтується на арифметичних розрахунках і аналізі, на її основі можна дати досить точну і детальну характеристику людини, визначити його психотип. Вона не передбачає майбутнє, але допомагає отримати відповіді на багато питань, визначити риси особистості, краще зрозуміти себе і близьких.

Як виглядає Психоматрица Піфагора

Квадрат Піфагора виглядає як таблиця розміром 3 на 3 клітинки. Кожна призначена для конкретної цифри: в одній розташовуються тільки одиниці, у другій – двійки, далі – трійки і так до дев’ятки.

Якщо за датою народження яке-небудь число відсутня, то відповідну клітку не заповнюють. Відсутність показника також є певною характеристикою.

Цифри розподіляються послідовно: зверху вниз і зліва направо. Змінювати порядок неприпустимо. Нижче наводимо приклад Матриці.

1111 4 7
2 55
33 6 999

Що можна дізнатися про людину за Піфагором

Цифрова Психоматрица містить інформацію про вроджених якостях, сильних і слабких сторонах, здоров’я, творчих та розумових здібностях. В ній зашифроване ставлення до сім’ї, оточення, матеріального і духовного світу. За допомогою психологічної Матриці можна по одній тільки дату народження дізнатися багато цікавого про людину. Наприклад, є він пасивним або цілеспрямованим, енергійним або ледачим, чуйним, егоїстичним, контролюючим і т. д.

Дані в квадраті Піфагора не варто вважати фатальними, незмінними. У більшості своїй вони можуть змінюватися, більше того, є спеціальні техніки переходу цифр, які допомагають “прокачати” в собі потрібні якості, тобто посилити слабкі показники або розвантажити проблемні сектори.

Як правильно розкласти дату народження

Психоматрица містить дані в табличному вигляді. Щоб його заповнити, треба розкласти повну дату народження на 8 цифр, потім на їх основі порахувати ще 4 двозначних числа за спеціальними формулами.

У підсумку вийде 16 цифр, які треба розподілити по осередкам в строгому порядку. Якщо при розрахунках виходить одне або кілька нулів, то їх в Матрицю не вносять – 0 сектор не призначений. Алгоритм є єдиним для будь-якої дати, незалежно від того, народжена людина до 2000 року або після.

Що потрібно для розрахунку

Енергетичний квадрат Піфагора складається з повної дати народження. Для розрахунків потрібен день, місяць і рік появи на світ. При цьому для обчислення не потрібні точний час або географічне положення.

Тлумачення значень

На нашому сайті ви можете не тільки скласти квадрат Піфагора будь дату народження, але і отримати його тлумачення. Онлайн-сервіс побудує таблицю, під якою буде повний опис кожного числа і рекомендації. У нас можна докладніше дізнатися, що таке нумерологічна Психоматрица, почитати розбори різних чисел і цифрових комбінацій.

Опис осередків з магічного квадрата

Квадрат Піфагора складається з дев’яти показників:

  • 1 – характер;
  • 2 – енергія;
  • 3 – інтерес;
  • 4 – здоров’я;
  • 5 – логіка;
  • 6 – праця;
  • 7 – удача;
  • 8 – борг;
  • 9 – пам’ять.

Опис кожної комірки залежить не тільки від її значення, а й від кількості цифр, які в ній знаходяться. У кожній клітині може бути від 0 до 5-6 знаків – буває і більше, але досить рідко. Чим вище показник, тим сильніше проявляється якість. Магія чисел полягає в тому, що всі вони впливають один на одного. Тобто розшифровка відбувається не тільки по окремих секторах, але і з цілим цифрових комбінацій.

Крім дев’яти основних чисел є й додаткові – вони утворюються шляхом додавання цифр по стовпців, рядків або діагоналях. Таким чином виходить ще 8 значень, які доповнюють і уточнюють психологічний портрет: сім’я, побут, темперамент, цілеспрямованість і ін. Їх повну інтерпретацію ви також можете знайти на нашому сайті.