Вампіри і донори по квадрату Піфагора: як дізнатися, до кого ви відноситеся

Хто такі вампіри і донори по квадрату Піфагора

Кожна людина має свій природний потенціал – одні якості у нього проявляються активніше, інші слабше. Запас життєвих сил також може бути в достатку або в дефіциті. Люди з надлишком енергії володіють настільки потужним біополем, що здатні заряджати оточуючих енергетикою і оптимізмом. Зазвичай їх називають донорами.

З іншого боку, є й енергетичні вампіри – ця група набагато різноманітніше. Одним просто не вистачає власних сил, оскільки природа не обдарувала їх великими ресурсами. Тому вони вибирають більш енергійних партнерів чи друзів і заряджаються в спілкуванні з ними.

Іншим подобається витягувати енергію з свого оточення різними способами: через агресію і придушення, докори, уїдливість або через скарги і позицію жертви. Визначити вампірів і донорів можна за допомогою квадрата Піфагора.

Як визначити, до кого ви відноситеся

Є два способи, як по квадрату Піфагора побачити вампіра або донора:

  1. Розрахувати за датою народження друге робоче число за спеціальною формулою.
  2. Побудувати Психоматрицу і подивитися, скільки цифр “2” знаходиться в секторі “Енергія”.

З допомогою першого варіанту можна визначити, чи закладено здатність керувати своєю енергетикою і підживлюватися не від людей, а від інших джерел (духовні практики, подорожі тощо).

Другий показник визначає безпосередньо природний запас енергії – наскільки в повсякденному житті людина відчуває себе активним, бадьорим, енергійним і працездатним.

Робоче число за датою народження

Для побудови квадрата Піфагора потрібно розрахувати 4 робочих числа. Але щоб визначити, вампір людина чи ні, потрібно тільки друге. Як знайти цей показник:

  1. Для початку розрахувати перше робоче число. Підсумуйте всі цифри дня народження. Наприклад, 15 травня 1991 року: 1 + 5 + 0 + 5 + 1 + 9 + 9 + 1 = 31
  2. Друге робоче число – це сума цифр першого: 3 + 1 = 4

Отримана четвірка і є потрібним показником. Вважається, що володарі чисел від 1 до 4 є вампірами, а від 5 до 9 – донорами. У даному випадку можемо зробити висновок, що людині притаманний “вампіризм”.

Відсутність цифри 2 в Психоматрице

Ще один показник енергетичного дефіциту або профіциту – це кількість двійок у квадраті Піфагора. Якщо у клітинці Матриці “Енергія” ні чисел, 2 або 22 (при порожньому “Здоров’я”), то це говорить про слабкий потенціал і потреби людини в джерелах “підзарядки”. Яким чином він буде заряджатися – залежить і від інших секторів таблиці. Одні будуть шукати енергію в їжі, інші – в адреналіні (спорт, сварки, інтриги тощо).

Найбільш складним є поєднання однією 2 (або її відсутністю) з 666 – володар такого коду схильний до маніпуляцій та шахрайства.

Людей з 222/2222/22222 і вище можна назвати енергетичними донорами. Їх життєвих сил вистачає на безліч справ, тому вони багато встигають і рідко втомлюються. Важливо відзначити, що гармонійна пара складається, коли тільки один з партнерів має енергію в достатку.