Гроші і квадрат Піфагора: як розрахувати та намалювати талісман

Сектор грошей в квадраті Піфагора

Психоматрице є сектор, який відповідає за матеріальне становище. Його називають по-різному: “Побут”, “Матеріалізм”, “Робота”. На її значення впливають комірки з четвірками, п’ятірками і шістками, тобто “Здоров’я”, “Логіка” і “Праця”. Щоб оцінити грошовий потенціал, потрібно скласти кількість цифр, які входять в середній стовпець таблиці. Розповімо докладніше, як розшифрувати квадрат Піфагора і визначити за його даними можливість залучення грошей.

В даті народження закладені цифрові коди, за якими можна судити про те, як людина ставиться до грошей. Вони називаються “карми” або “програми”. Важливо розуміти, що в Матриці вказані лише вроджені дані, і будь-яку якість можна опрацювати, тобто посилити або послабити. Тобто карма злиднів не означає, що ви приречені на довічну нужду. З неї можна зробити висновок, що вам варто переглянути свої погляди на фінанси.

1. Карми убогості або коли стовпець “Побут” без цифр. Володар такої Психоматрицы або не вміє заробляти, або знаходиться у фінансовій залежності (утриманні) від батьків або більш сильного партнера.

1 порожньо 7
2 порожньо 8
3 порожньо 9
порожньо

2. Карма бідності або лінія “Побут” з цифрою 1. В стовпець входить тільки один показник, в нашому випадку шістка. Можна говорити, що заробіток приходить через зусилля. Це провокує страх злиднів, надмірну економію і жадібність.

1 порожньо 7
2 порожньо 8
3 6 9
1

3. Карма середнього достатку або “Побут” – 2. При такому коді людина вміє заробляти гроші і розумно витрачати їх. Йому вистачає коштів на свої потреби, тому він відчуває себе впевнено, коли бюджет спланований.

1 4 7
2 порожньо 8
3 6 9
2

4. Карма достатку або “Побут”, рівний 3 цифр. Коли в кожній з трьох клітинок стовпця присутній 1 цифра, то робота приносить не тільки задоволення, але і хороший стабільний дохід. При такому коді у людини може бути кілька джерел заробітку.

1 4 7
2 5 8
3 6 9
3

5. Карма багатства або “Побут” – 4. Всі три сектори заповнені, а в одній з них є 2 цифри. Володар такої Матриці вміє не тільки заробляти, але і збирати. Його фінансовий статус вище середнього, оскільки він має всі якості, щоб домагатися високого матеріального становища (в нашому випадку – це сильна логіка з подвійною цифрою 5).

1 4 7
2 55 8
3 6 9
4

6. Карма розкоші або “Побут” – 5. Такий квадрат Піфагора показує, що людина здатна грамотно розпоряджатися великими грошима, може керувати великим бізнесом, володіє всіма здібностями, щоб стати мільйонером чи мільярдером.

1 44 7
2 55 8
3 6 9
5

Як скласти Психоматрицу на гроші

Розповімо про талісман на основі квадрата Піфагора, який залучає гроші. Вам потрібно розрахувати 9 показників за спеціальними формулами і заповнити ними таблицю, з якої ви надалі будете працювати.

Її можна роздрукувати, щоб повісити в ваше улюблене місце або покласти в гаманець, або поставити на заставку телефону. А також ви можете читати афірмації, по черзі вимовляючи кожне число в таблиці.

Покажемо, як скласти магічний грошовий квадрат на прикладі Іванової Ганни Павлівни, яка народилася 16 грудня 1985 року.

День народження Місяць народження Рік народження
Ім’я по Батькові Прізвище
Знак Зодіаку Знак Східного Гороскопу Формулювання бажання

Для розрахунку показників верхньої лінії потрібно кожне з трьох чисел скоротити до однієї цифри:

1) 16 = 1 + 6 = 7.

2) 12 (грудень) = 1 + 2 = 3.

3) 1985 = 1 + 9 + 8 + 5 = 23 = 2 + 3 = 5.

Таким чином, ми отримали: 7, 3, 5 – їх вкажемо в першому рядку.

7 3 5
Ім’я по Батькові Прізвище
Знак Зодіаку Знак Східного Гороскопу Формулювання бажання

Далі потрібно скористатися спеціальною таблицею переведення, щоб замінити ПІБ числа. Дивимося, яка цифра відповідає кожній букві, а потім підсумовуємо їх.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
А Б В Р Д Е Е Ж З
@@@

Ї До Л М Н Про П Р
З Т У Ф Х Ц Год Ш Щ
Ъ S Ь Е Ю Я

1) Анна = 1 + 6 + 6 + 1 = 14 = 1 + 4 = 5.

2) Павлівна = 8 + 1 + 3 + 4 + 7 + 3 + 6 + 1 = 33 = 3 + 3 = 6.

3) Іванова = 1 + 3 + 1 + 6 + 7 + 3 + 1 = 22 = 2 + 2 = 4.

Разом у нас вийшли значення для другого рядка: 5, 6, 4.

7 3 5
5 6 4
Знак Зодіаку Знак Східного Гороскопу Формулювання бажання

Наступні 2 показника – це символи з гороскопів зодіаку і східного календаря. У нашому прикладі дату народження відповідають Стрілець і Бик – тобто 9 і 2, як зазначено в таблиці нижче. У цих та подальших розрахунках двозначні числа скорочувати не потрібно, їх записують в повному вигляді: 10, 11, 12.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Овен Телець Близнюки Рак Лев Діва Ваги Скорпіон Стрілець Козеріг Водолій Риби
Щур Бик Тигр Кролик Дракон Змія Кінь Вівця Мавпа Півень Собака Свиня

На даному етапі наш квадрат буде виглядати наступним чином:

7 3 5
5 6 4
9 2 Формулювання бажання

Далі починається самий головний крок – загадування свого бажання. Важливо правильно сформулювати запит, наприклад “Дохід у тисячу євро на місяць”. Для кожного з слів потрібно скласти цифровий код, користуючись таблицею.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
А Б В Р Д Е Е Ж З
@@@

Ї До Л М Н Про П Р
З Т У Ф Х Ц Год Ш Щ
Ъ S Ь Е Ю Я

1) Дохід = 5 + 7 + 5 + 7 + 5 = 29 = 2 + 9 = 11 = 1 + 1 = 2.

2) У = 3.

3) Тисячу = 2 + 2 + 1 + 6 + 7 + 3 = 21 = 2 + 1 = 3.

4) Євро = 6 + 3 + 9 + 7 = 25 = 2 + 5 = 7.

5) У = 3.

6) Місяць = 5 + 6 + 1 + 6 + 6 = 24 = 2 + 4 = 6.

Далі підсумовуємо всі значення. Якщо виходить число 10, 11 або 12, то його не потрібно скорочувати. Останній показник в нашому прикладі: 2 + 3 + 3 + 7 + 3 + 6 = 24 = 2 + 4 = 6.

В результаті виходить ось такий грошовий талісман, як з таблиці нижче – він допоможе, якщо ви бачите, що у вас є проблеми з грошима по Психоматрице.

7 3 5
5 6 4
9 2 6

Як розрахувати код багатства

В нумерології є ще один показник, за яким можна судити про гроші у вашому житті. Для розрахунків знадобиться дата народження, тому ми візьмемо попередній приклад: 16.12.1985. Множимо день на поєднання “місяць і рік”, тобто 16 * 121985 = 1 951 760. Отримані цифри складаємо: 1 + 9 + 5 + 1 + 7 + 6 = 29. Нулі не беруть участь в обчисленнях, тому на будь-якому етапі їх потрібно відкинути (наприклад, 10.10.1990 = 1 * 1199). Для даної методики є критерії оцінки:

 • Менше 26 – людина зациклений на фінансах, тому що боїться залишитися без засобів до існування. Йому слід більше концентруватися на своєму ділі, а не на заробіток, а також займатися благодійністю.
 • Від 26 до 28 – є основа для стабільного матеріального становища, особливо якщо такий потенціал закладений і в Матриці.
 • Понад 28 – володар цього числа націлений на багатство, гроші є головною метою для нього. Важливо пам’ятати, що нездорова скупість може негативно позначатися на вашому стані і перекривати грошовий канал.

Сигилла для активації квадрата Піфагора

Є також спосіб активувати квадрат Піфагора для залучення грошей. Для цього потрібен спеціальний знак, який називається сигилла (сигил) – він часто використовується в практичній магії і різних ритуалах. Являє собою лінію, яку треба намалювати на купюрі особливим чином.

Розповімо докладніше, як нанести сигил імені на банкноту:

 1. Вам знадобиться паперові гроші, бажано вибирати гідністю в 1, 10, 100 або 1000 рублів/доларів/євро або в іншій валюті (повинна бути присутньою одиниця).
 2. У правій частині купюри накресліть від руки стандартну Психоматрицу з цифрами від 1 до 9. Для посилення ефекту візьміть ручку з зеленим чорнилом.
 3. Далі відбувається активація за допомогою свого імені. Кожну букву замінити на цифру за вже знайомою таблиці. Візьмемо для прикладу ім’я Артем, тоді вийде наступний числовий код: 1, 9, 2, 7, 5.
1 2 3 4 5 6 7 8 9
А Б В Р Д Е Е Ж З
@@@

Ї До Л М Н Про П Р
З Т У Ф Х Ц Год Ш Щ
Ъ S Ь Е Ю Я

Далі, починаючи з першого числа, тобто з 1, потрібно послідовно провести лінію по квадрату Піфагора: від 1 9, 2, 7 до 5. На першій цифрі треба поставити коло, на проміжних – півколо, на останній – знак завершення “Т”.

1 4 7
2 5 8
3 6 9

Працюють ці магічні способи?

Багато видатні особистості, яким вдалося досягти багатства, користувалися таємними оберегами та енергетичними символами.

Наприклад, ідея нанесення сигиллы належить бізнесменові Генрі Форду. Він вірив, що магічний квадрат Піфагора на грошовій купюрі – це до грошей. До речі, на виробництві автомобілів він зміг заробити 1 мільярд доларів.

Джон Рокфеллер, який вважається найбагатшою людиною за всю історію людства, завжди носив при собі особливу банкноту і вважав її своїм талісманом.

В інтернеті є багато прикладів і відгуків про те, як сигил на Психоматрице допоміг поліпшити фінансовий стан. Тому заперечувати вплив знаків не варто.

По квадрату багач, а за життя боржник

Є різні причини, чому ваш грошовий талісман або цифровий код Матриці не працюють. У першому випадку потрібно перевірити, чи все ви зробили правильно. У другому слід проаналізувати всі показники. Наприклад, слабка Мета може відтягнути у часі період настання фінансової стабільності.

Інші пояснення, чому у вас не складаються відносини з грошима, хоча є код достатку або багатства:

 1. Негативна родова програма – у вашому роду було негативне ставлення до багатих.
 2. Особисті установки, які заважають процвітання, наприклад, у вас є страх великих грошей.
 3. Спосіб збагачення не є позитивним, шкодить іншим людям.
 4. Вашу грошову карму погіршують близькі (чоловік, друзі, ділові партнери).

Поради щодо поліпшення грошової карми

ТОП-10 порад, як опрацювати фінансову програму:

 1. Розрахуйте свою Психоматрицу, проаналізуйте показник “Побут” і його складові – “Здоров’я”, “Логіка”, “Праця”.
 2. Оцініть порожні і слабкі клітинки, подумайте, чи можна підсилити за рахунок переходів з інших секторів.
 3. Визначте, яку суму ви хотіли б отримувати щомісяця, скільки б вам вистачало для комфортного життя.
 4. Займайтеся тим ділом, яке приносило б задоволення вам і користь суспільству, нужденним, природі і т. д.
 5. Складіть особистий фінансовий план на найближче майбутнє. Можливо, ви знайдете нові джерела заробітку.
 6. Подумайте, які стереотипи у вас або вашої родини заважають вам розбагатіти.
 7. Відмовтеся від контактів з людьми, які нав’язують вам своє негативне ставлення до грошей.
 8. беріть участь у благодійних проектах. Експерти рекомендують близько 5% свого доходу направляти на добрі справи.
 9. Не забувайте, що жадібність, скупість і страхи перекривають грошові потоки.
 10. Складіть квадрат Піфагора на удачу – для цього вистачить і сторублевой купюри. Він точно не буде зайвим.