Цифра 2 в квадраті Піфагора: значення двійки для енергії людини

Рекомендації

Що означає цифра 2 в квадраті Піфагора

Сектор, в якому розташовується цифра 2, знаходиться в середині лівого стовпця Психоматрицы і називається “Енергія”.

Двійка по квадрату Піфагора означає:

  • енергетичний потенціал, фізичну витривалість або лінь;
  • уміння зберігати запас енергії і не витрачати її даремно;
  • здатність займатися кількома справами одночасно, концентруватися на завданні, керувати часом;
  • швидкість реакції;
  • особливе тяжіння, яке проявляється при великій кількості двійок.

Число 2 входить в лінії “Самооцінка” та “Сім’я”, тому також визначає, наскільки людина зацікавлений у самореалізації та шлюбі.

При розшифровці осередку “Енергія” потрібно звертати увагу на коефіцієнт “Здоров’я”. За правилом переходу 4 = 22, 44 = 2222, 444 = 222222. Тому в деяких випадках є можливість компенсувати дефіцит в одному секторі високим показником з іншого.

Якщо двійки немає

Якщо в Матриці немає жодної 2, то це говорить про дефіциті енергії. У людини вкрай рідко виникає відчуття бадьорості, впевненості, і навіть після міцного сну залишається відчуття втоми. Він може справлятися з роботою і повсякденними справами, але на додаткові заняття, наприклад, на щоденний спорт або хобі запасу часу і сил вже не вистачає.

Рекомендації

Можна використовувати потенціал осередку “Здоров’я”, якщо в ній є 44/444, або навчитися правильно розподіляти свої ресурси і час, не братися за кілька справ відразу.

Шлюб

Якщо у секторі “Енергія” порожньо, потрібно шукати донора в особі партнера з 22/222 і вище – його енергетичних запасів вистачить на двох.

2

Одна цифра 2 в квадраті Піфагора також означає нестачу енергії. У володаря двійки частині виникає відчуття поспіху, суєти, хаосу. Людині з таким показником краще не робити великих перерв, приміром, у роботі, спорті, хобі. Його часто долає лінь, тому взятися за якусь справу після затяжної паузи буде набагато складніше.

Рекомендації

При енергетичному дефіциті важливо розподіляти ресурси ефективно і відмовлятися від марної трати часу, наприклад, на порожні розмови, суперечки, соціальні мережі, гаджети і будь-які заняття, які не приносять конкретного результату.

Шлюб

Вдалим буде союз з ініціативним, активним володарем 222 і вище або з партнером, у якого такий же дефіцит енергії, щоб не заважати один одному.

22

Дві двійки – це показник гарного, стабільного запасу енергії. Володар 22 – активний, енергійний, товариський людина з широким колом інтересів.

Він здатний домагатися своїх цілей швидко, тому якщо в житті немає великих досягнень, то це не пов’язано з лінню або нестачею сил. Можливо, причина полягає в низькій самооцінці або відсутності амбіцій.

Рекомендації

Людині з таким кодом необхідно максимально використовувати свій потенціал, наприклад, розвивати кар’єру в сфері, де потрібно часто спілкуватися з людьми, а також займатися хобі або спортом.

Шлюб

У власників схожих енергій може виникати енергетичний конфлікт, тому краще не заводити стосунки з партнером, у якого 22/222, а якщо пара вже склалася, то намагатися не проводити весь вільний час разом.

222

Три 2-ки по квадрату Піфагора вказують, з одного боку, на високий запас енергії, з іншого – на нестабільність. Людину з таким кодом можна назвати легким на підйом, працьовитим, товариським. Але при відсутності важливих завдань у нього починають проявлятися якості однієї двійки, тобто апатія або метушливість.

Рекомендації

Власникові такого обсягу енергії потрібно навчитися її витрачати. Він володіє здатністю швидко справлятися з будь-якою справою, тому залишається багато вільного часу – його необхідно використовувати, щоб не впадати в лінь.

Шлюб

При такій кількості двійок і вище діє загальне правило щодо створення сім’ї – вибирати партнера зі слабким показником або дотримуватися дистанцію, щоб не виникав конфлікт енергій.

2222

Чотири двійки наділяють високою працездатністю, наполегливістю, завзятістю, тому володар такого показника може ефективно розвивати власний проект (наприклад, бізнес) або домагатися більших результатів у спорті. Людини з 2222-квадрат Піфагора називають енергетичним донором, тому що він притягає до себе людей.

Рекомендації

При такому коді енергія може бути нестримною – людина спочатку робить і тільки після цього думає. Тому важливо контролювати свої думки, особливо негативні.

Шлюб

Поза залежності від показників в інших осередках, у людини з 2222 буде сильний сектор “Сім’я”. Він надає особливого значення цій сфері життя і не може довгий час перебувати без відносин.

22222

Якщо у квадраті Піфагора п’ять цифр 2, то це говорить про надлишок енергії. Через нього людина може довго “розгойдуватися”, перш ніж приступити до справи, стає “огрядним”. При такому показнику енергетичні запаси настільки великі, що далеко не кожен може з ними впоратися і використовувати раціонально.

Рекомендації

5 двійок – це великий потенціал, тому його потрібно розшифровувати в комбінації з іншими показниками. Великий вплив має “Здоров’я”, “Інтерес”, “Логіка”, “Пам’ять” – всі вони можуть підсилювати негативні прояви.

Шлюб

Власникові 22222 підійде партнер з дефіцитом енергії – без двійок, 2 або 22 (при порожньому здоров’я). У цьому випадку буде сильне взаємне тяжіння.

222222

Шість двійок у квадраті Піфагора – це величезний дар згори, який може зробити людину видатною особистістю. При наявності такого коду можна повністю нейтралізувати недоліки своєї Психоматрицы, наприклад, компенсувати порожні клітинки здоров’я, пам’яті, праці і цілі.

Рекомендації

При негативному мисленні код може перетворитися в темну яму, яка буде засмоктувати все і всіх навколо. Людина з надлишком енергії “заражає” своїм настроєм оточуючих, тому йому потрібно тримати думки і вчинки під контролем.

Шлюб

Двійки в такій кількості роблять свого власника не тільки ініціативним, але і дуже вимогливим. Тому у нього може виникнути проблема вибору – він потребує партнера, але ніхто з претендентів не відповідає його високим очікуванням.

2222222

Коли в квадраті так багато двійок, це означає, що більшість інших клітинки залишаються пустими. Тому власникові Матриці потрібно направити енергію на компенсацію слабких сторін. Рекомендації щодо життя і шлюбу – такі ж, як і для шести двійок: навчитися керувати своїм потенціалом, не завищувати вимоги до партнера, не чіплятися до близьких по дрібницях і давати їм право вибору.