Діагоналі, рядки і стовпці в квадраті Піфагора: розрахунок і розшифровка значень

Порожньо

квадрат Піфагора більше 9 осередків

Квадрат Піфагора містить не тільки дев’ять основних секторів з цифрами від 1 до 9, але і вертикальні, горизонтальні лінії і діагоналі. Кількість цифр у трьох поруч розташованих комірках можна підсумувати, щоб отримати додаткове число.

Розрахунок відбувається на основі готової Психоматрицы. По ній видно, що стовпці, рядки та діагоналі утворюють ще 8 чисел. Вони роблять психологічний портрет людини більш докладним, визначають її ставлення до себе, до сім’ї, на роботі, кар’єрі, фінансів і т. д. З їх допомогою можна оцінити, яка сфера життя є більш пріоритетною.

Розшифровка рядків

Для пошуку дод. числа беруться 3 сектори, які утворюють один рядок. Якщо в якійсь клітинці немає числа (порожньо), то розрахунок відбувається без нього.

Щоб визначити додаткове значення, потрібно скласти цифри з трьох секторів. Підсумовується саме кількість цифр (символів), а не їх значення. Наприклад, рядок складається з “111”, “44” і “7” – всього 6 цифр, значить, доп. число дорівнює шести.

Кожна лінія в квадраті Піфагора має свій сенс. Нижче дамо розшифровку кожного числа і розповімо, на що воно впливає.

1-4-7

Верхній рядок Психоматрицы складається з комірок “Характер” (1), “Здоров’я” (4), “Удача” (7) і називається “Мета” або “Цілеспрямованість”.

У таблиці видно, як утворюється 6: просто складаємо кількість цифр і пишемо значення в новій осередку.

11 4 777 6

Сектор вказує на те, наскільки людина зацікавлений у досягненні цілей, якими шляхами готовий домагатися бажаного. Показники можуть бути наступними:

 • Порожньо – при відсутності числа не проявляються такі якості, як наполегливість, цілеспрямованість, наполегливість, у житті немає місця для великої мети або місії.
 • 1 – володар цієї цифри багато говорить про свої бажання, але зазвичай не робить ніяких дій для їх втілення.
 • 2 – даний показник означає, що людина довго “розбігається”, тобто вже тільки в дорослому віці, пізніше своїх ровесників, досягає достатку, заводить сім’ю, реалізується в професії.
 • 3 – шлях до успіху можна назвати звивистим, оскільки сама людина може різко змінювати напрямок, кидати почате на півдорозі.
 • 4 або 5 – поєднання амбіцій, можливостей і високої мотивації, при яких всі сили й увага концентруються на досягненні мети.
 • 6 і вище – перевантажена осередок, що говорить про завищені очікування або схильності йти напролом, без врахування думок та інтересів оточуючих.

2-5-8

В середню рядок квадрата Піфагора входять сектори “Енергія” (2), “Логіка” (5), “Борг” (8) і утворюють показник “Сім’я”. У таблиці наведено приклад розрахунку складаємо кількість цифр у рядку.

22 5 88 5

Комірка показує, наскільки важливі сімейні цінності, є зацікавленість у шлюбі. Значення можуть бути наступними:

 • Порожньо, 1, 2 – слабкий показник, власник якого не прагне до одруження або заміжжя, більше концентрується на кар’єрі та своїх інтересах, не поспішає з народженням дітей, комфортно почуває себе на самоті, не виявляє ініціативи у спілкуванні з протилежною статтю.
 • 3 – проблемне число, маючи який, людина, з одного боку, потребує постійного партнера і любові, з іншого – всіляко уникає серйозних відносин. В його поведінці часто проявляються провокації, наприклад, приводи для ревнощів, спроби розставання і т. д.
 • 4 і 5 – цифри говорять про високої потреби в родині. Для людини важлива ця сфера життя, тому він докладає всіх зусиль, щоб знайти пару, і навіть при сильних розбіжності намагається зберегти шлюб. Його можна назвати зразковим сім’янином, хорошим батьком.
 • 6 і вище – перевантажений сектор, що проявляється у вигляді завищених вимог до обранця. Власникові такої клітинки “Сім’я” складно створити міцний союз, оскільки він шукає ідеальну половинку або намагається зробити таким свого партнера.

3-6-9

Нижня лінія Матриці, що складається з секторів “Інтерес” (3), “Праця” (6), “Пам’ять” (9), називається “Стабільність” або “Звички”. Вона вказує на те, наскільки людина прив’язаний до свого способу життя, здатний швидко адаптуватися під нові умови.

Нижче наведено приклад квадрата – складаємо цифри в рядку.

3 6 9 3

Основні розшифровки осередку:

 • Порожньо і 1 – власника такого коду можна назвати революціонером, який потребує постійних змін у всіх сферах: від домашнього інтер’єру до професії.
 • 2 – проявляється як здатність легко підлаштовуватися під ситуацію, не прив’язуватися до конкретної обстановці, змінювати звичний спосіб життя, приймати все нове.
 • 3 – нестабільний показник, який говорить про те, що людина може створювати собі безліч звичок і в будь-який момент різко від них відмовитися, все поміняти.
 • 4 і 5 – ознака стабільності, постійності, при якому є залежність від своїх поглядів, шаблонів, стереотипів, опір змінам.
 • 6 і вище – зацикленість на побутових ритуалах, велика кількість різних звичок, уподобань, які можуть навіть заважати розвитку.

Тлумачення стовпців

– квадрат Піфагора є 3 стовпця, кожен з них складається з трьох клітинок. Додаткові числа по вертикальних лініях утворюються за таким же принципом, як і по горизонталі. Для цього потрібно порахувати загальну кількість цифр по кожному стовпчику. Якщо в якомусь секторі немає цифр, то він не береться в розрахунок.

1-2-3

В лівий стовпець Психоматрицы входять “Характер” (1), “Енергія” (2), “Інтерес” (3) і утворюють комірку, яка називається “Самооцінка”. Вона визначає, як людина оцінює себе, як ставиться до своїх переваг і недоліків.

111
порожньо
33
5

Значення можна умовно розділити на 3 групи:

 • Порожньо, 1, 2, 3 – низький показник, володар якого знецінює свої можливості.
 • 4 і 5 – здорова самооцінка, при якій людина адекватно оцінює себе, працює треба собою, прагне до самовдосконалення.
 • 6 і вище – завищена оцінка, яка не відповідає реальній ситуації, проявляється як схильність до гордині і самозамилування, нарциссические нахили.

4-5-6

Середній стовпець Матриці складається з комірок “Здоров’я” (4), “Логіка” (5) і “Праця” (6), в різних інтерпретаціях называется “Побут”, “Робота”, “Працездатність”, “Матеріалізм”. Його основне значення – чи вміє людина заробляти, як ставиться до фінансів.

44
55
6
5

Цифри також можна згрупувати в чотири категорії:

 • Порожньо і 1 – така Матриця говорить, що людина халатно ставиться до грошей, не вміє ними правильно розпоряджатися, часто перекладає відповідальність за утримання сім’ї на свого партнера.
 • 2 – число символізує стабільний заробіток, який дістається наполегливою працею і використовується по максимуму, але витрати бувають нераціональними.
 • 3 – проблемний показник, який вказує на імпульсивність при поводженні з грошовими коштами, є скачки від жорсткої економії до необдуманого марнотратства.
 • 4 і вище – здатність багато заробляти, збагачуватися, накопичувати. Володар такого числа може стати успішним бізнесменом, мільйонером, інвестором, оскільки кожне питання оцінює з точки зору вигоди. Чим більше “Побут”, тим сильніше виявляється скупість.

7-8-9

Правий стовпець, що складається з секторів “Удача” (7), “Борг” (8) і “Пам’ять” (9), називається “Талант”. По ньому не можна судити про наявність видатних здібностей в якій-небудь конкретній галузі, наприклад, у спорті, творчості чи музиці.

Але високий показник (4 і більше) говорить про те, що людина наділена великим потенціалом, і його треба реалізувати. Яку область для цього вибрати – залежить тільки від нього самого. Шість цифр в комірці – не найкраще значення, оскільки означає перевантаження якості.

При аналізі важливо враховувати, в якій комірці найбільшу кількість цифр. Приклад, наведений нижче, вказує, що власник такої Матриці має задатки письменника (висока “Пам’ять”).

77
8
999
6

Значення діагоналей в квадраті Піфагора

– квадрат Піфагора по діагоналі утворюються 2 додаткових числа. Якщо у комірках, що складають лінію, цифри розподілені рівномірно, тобто немає одного перевантаженого сектора і двох порожніх, то це говорить про гармонійної особистості.

За значенням діагоналей може робити висновок про сумісність пари. Якщо у партнерів збігаються цифри в тілесної і духовної сферах, то у них буде взаємний інтерес і розуміння.

Висхідна лінія 3-5-7

Плотська діагональ – це кількість цифр у колонках “Інтерес” (3), “Логіка” (5) і “Удача” (7). Висхідна лінія називається “Темперамент” і відповідає за інтимну сферу життя. При аналізі важливо врахувати, які числа утворюють показник. Наприклад, сильна логіка наділяє людину чарівністю, але може заважати йому отримувати задоволення під час близькості.

5
77
5
33

Коротка розшифровка показників:

 • Порожньо і 1 – є два прояви такої комірки. Перше – холодність, відчуженість, відсутність інтересу до цієї сфери, здатність довгий час жити без інтиму. Друге – нерозбірливість, часта зміна партнерів.
 • 2 і 3 – середнє значення, яке говорить про те, що людина може одержувати задоволення, але спокійно відноситься і до вимушеного стриманості.
 • 4 і 5 – високий показник, власник якого не тільки потребує регулярних сексуальних контактах, але і має сильну харизму, чарівність. Йому потрібно різноманітність, але тільки в парі з постійним обранцем.
 • 6 і вище – перевантажений сектор, проявляється як підвищений інтерес до експериментів, постійна потреба пробувати щось нове.

Спадна лінія 1-5-9

Лінія утворюється шляхом додавання кількості цифр з осередків “Характер” (1), “Логіка” (5) та “Пам’ять” (9). Якщо в секторі “Духовність” немає чисел або їх 1, 2 або 3, то це говорить, що духовна сфера не є провідною в житті людини. Квадрат Піфагора з сильною діагоналлю (5 цифр) вказує на високий рівень духовності, інтерес до релігії або езотерики, а в деяких випадках і про фанатичности.

11
55
99
6