Як поліпшити квадрат Піфагора: способи опрацювання та виправлення цифр

11 – 8

чи Можна поліпшити свій квадрат Піфагора

Інформація, яку ми отримуємо з квадрата Піфагора – це вихідні дані, закладені при народженні людини. Їх можна і потрібно коригувати. Навіть у близнюків, які народилися на світ в один день і годину, дані можуть розвиватися по-різному. Все залежить від оточення і обставин.

Поміняти Психоматрицу можна тільки шляхом усвідомлених дій. Для цього потрібно чітко розуміти, які якості ви хочете підсилити, а які послабити, щоб привести свій квадрат на баланс. Бажано працювати з тими осередками, в яких менше двох цифр або більше трьох.

піддається виправленню через Психоматрицу

У першу чергу, з допомогою Психоматрицы можна виправити свої установки щодо самореалізації. Знаючи закладений потенціал і здібності, ви можете правильно вибрати своє призначення, профорієнтацію, хобі, яке принесе прибуток і духовну віддачу. Використовуючи свій талант на професійному поприщі, ви досягнете визнання, фінансового благополуччя, зарекомендуєте себе як майстер, за якого будуть триматися роботодавці.

Ще один момент, піддається коректуванню – спілкування з оточуючими. Розуміючи особливості свого характеру і близьких людей, ви навчитеся будувати відносини і обходити конфлікти.

Виправити квадрат Піфагора можна і в сфері грошей – розібратися, що принесе вам успіх, а яких напрямків діяльності слід уникати. Духовний ріст, розвиток і здоров’я теж піддаються коригуванню через Психоматрицу.

Способи опрацювання “слабких” комірок

Психоматрицу можна трансформувати, посилюючи слабкі комірки за рахунок переходу цифр з більш сильних. А також в квадрат можна додавати нові цифри, але для цієї опрацювання потрібна надсила, непробивна воля і величезне бажання змінювати своє життя на ту, про яку мрієте.

11 – 8

Якщо будете проявляти смирення і терпіння, у вас послабиться характер, і в Матриці з’явиться вісімка. У доповненні до цього ви отримаєте дві двійки – життєву енергію, яку заощадите, минаючи конфлікти.

22 – 4

Коли людина витрачає свою життєву енергію на спорт, йогу, тоді його здоров’я зміцнюється, а в квадраті з’являється четвірка.

6 – 7

Якщо ви займаєтеся улюбленою справою, творчістю, створюєте щось нове і неординарне, то вам точно посміхнеться удача. Тоді шістка перейде в сімку.

7 – 6

І навпаки, якщо ви займаєтеся нелюбимою справою, нудною та дратівної вас діяльністю, удача точно не світить.

8 в 11

Коли людина не виконує свій обов’язок по відношенню до близьких, не проявляє терпіння, його вісімка може перейти в дві одиниці. Він стає агресором і деспотом.

99 – 5

Якщо ви навчаєтеся у майстрів, спілкуєтеся з духовними наставниками, ви можете розвинути свою логіку. Те ж саме працює і у зворотному напрямку, коли ви займаєтеся груповим аналізом, ваша логіка переростає в підсвідоме чуття – інтуїцію.