Цифра 4 в квадраті Піфагора: значення четвірки для здоровя людини

Що означає цифра 4 в квадраті Піфагора

Сектор з четвірками, який знаходиться в середині лівого стовпця Психоматрицы, називається “Здоров’я”, тому за наявності цифр 4 можна робити висновки про фізичний стан людини.

Основне значення 4 в квадраті Піфагора – це:

  • витривалість організму або схильність до різних захворювань;
  • зовнішня привабливість, наприклад, високий зріст, струнке тіло, красиві волосся і т. д.;
  • працездатність і вміння досягати цілей, оскільки осередок входить в лінії “Цілеспрямованість” і “Побут”, які відповідають за матеріальний достаток.

Піфагорійської нумерології є правило переходу з четвірок в двійки і навпаки: 4 = 22, 44 = 2222. Тому високий показник здоров’я можна розцінювати як джерело додаткової енергії.

Якщо четвірки немає

Якщо у квадраті Піфагора ні четвірок, то це вказує на можливі проблеми зі здоров’ям. Відсутність хоча б однієї цифри 4 в Психоматрице може проявлятися по-різному:

  • є схильність до хронічних або затяжних захворювань, ризик зниження зору, слабкого імунітету від народження;
  • навіть звичайні ГРВІ можуть протікати з ускладненнями;
  • на відновлення після хвороби або травми потрібно багато часу і зусиль;
  • можливо, у власника порожньої клітинки проблемна шкіра або зуби, є зайва вага.

Людині з порожнім сектором “Здоров’я” потрібно ретельно стежити за своїм самопочуттям, дотримуватися здорового способу життя, уникати сильних фізичних навантажень. З цієї причини не рекомендується професійний спорт.

4

Одна четвірка символізує стан здоров’я, яке можна назвати нормальним. Людина з таким показником не має серйозних вроджених захворювань або проблем із зовнішністю.

Цифра 4 в Психоматрице безпосередньо пов’язана з двійками сектора “Енергія“, тому дані коди необхідно дивитися в парі. При дефіциті енергії (вільно або одна 2) не потрібно сильно захоплюватися фізичними навантаженнями – це стосується і спорту, і домашніх обов’язків.

Власникові числа чотири варто зробити акцент на профілактику: загартовуватися, зміцнювати імунітет, обирати помірну активність, наприклад, плавання або йогу.

44

Володар 44 обдарований міцним від народження здоров’ям, силою, витривалістю, здатністю швидко відновлюватися, тому йому відкритий шлях у спортивну кар’єру: легку атлетику, танці, командні ігри, бойові мистецтва і т. д.

А також людина з двома четвірками наділена привабливою зовнішністю, а нерідко і сильним музичним голосом. Тому такий код зустрічається в Матрицях професійних моделей і співаків.

Люди, які мають дві четвірки, зазвичай виглядають молодшими своїх одноліток, довше зберігають молодість обличчя і тіла.

444

Три четвірки – це показник особливої фізичної сили, тобто здатності долати будь-які перешкоди. Оскільки цифра 4 знаходиться в лініях “Цілеспрямованість” і “Побут”, то власник 444 схильний домагатися своїх цілей практично будь-якими шляхами і в кожній справі оцінює, в першу чергу, матеріальну сторону.

Такий код вказує на підвищену фізичну активність, тому може проявлятися і як агресія (особливо у чоловіків). Тому в даному випадку регулярний виснажливий спорт – це, скоріше, необхідність, щоб скинути накопичився негатив.

4444 і більше

Код 4444 або вище зустрічається, але нечасто. Він проявляється подібно трьом четверкам – людина є сильним, витривалим, активним, цілеспрямованим, рідко хворіє або має зовнішні недоліки.

Йому необхідні часті фізичні навантаження, особливо при високих показниках в секторах “Енергія” (22/222 і більше) або “Борг” (88/888).