Альфа – і бета-самки: розрахунок по даті народження і нумерологічні коди

З допомогою нумерології можна визначити, до якого типу жінок ви належите – до альфа – або бета-самкам. У статті ми розповімо, хто це такі, що відрізняються, як розрахувати код, знаючи дату народження, і розшифрувати значення по нумерології.

Хто такі альфа – і бета-самки в нумерології

В сучасній піфагорійської нумерології є такі поняття, як альфа – і бета-самка. Можна сказати, що це два типи особистості або набори певних жіночих якостей.

Альфа-самкою називають яскраву, привабливу, звабну, легку, позитивну дівчину, яка вміє отримувати задоволення від життя і любить бути в центрі чоловічої уваги. Бета-самка – це повна протилежність альфи: ініціативна, смілива, рішуча, амбітна і войовнича. Вона не боїться конкурувати з чоловіками і воліє вирішувати свої проблеми самостійно, а не просити про допомогу.

Як розрахувати код альфа – і бета-самки

Зрозуміти, чи є жінка альфа або бета-самкою, можна по квадрату Піфагора. На нашому сайті є безкоштовний онлайн-калькулятор, за допомогою якого ви можете розрахувати свої цифри по даті народження.

Альфа і бета відрізняються лише цифрами в Психоматрице. Для бета-самки характерна наступна комбінація: “Характер” – від трьох одиниць, “Борг” – не менше двох вісімок, сектор “Темперамент” – з однією-двома цифрами або порожній. Код альфа-самки: “Інтерес” – від двох трійок, “Темперамент” – не менше трьох цифр, “Пам’ять” – дві або три дев’ятки і порожній сектор “Логіка”.

В нумерології також є поняття “альфа-самець”. Назва зовсім не пов’язане із зовнішністю або більшою кількістю жінок. Чоловік, у чиїй матриці є код альфа-самця, – це відповідальний, надійний, чесний, дбайливий чоловік, який дорожить своїми близькими і надає їм моральну підтримку, вміє йти на поступки і визнавати помилки. У той же час він упевнений в собі, має почуття власної гідності, веде себе раціонально і знає, як розпоряджатися фінансами.

Для альфа-самця характерні наступні показники: “Характер” – від 111 до 111111, “Інтерес” – 33 або 333, “Борг” – 88 або 888, “Побут” – три або чотири цифри.

Альфа-самка в нумерології

Альфа-самка у нумерології – це жінка, яка вміє насолоджуватися життям і отримувати задоволення навіть від найменших дрібниць: від їжі, покупки, спілкування і т. д. Вона веде себе розкуто, природно, невимушено і щиро проявляє свої емоції, не боячись осуду. Для неї характерні такі риси, як оптимізм, ніжність, ласка і жіночність. У неї рідко буває поганий настрій.

Її енергетика позитиву, легкості, безтурботності та любові приваблює оточуючих, тому вона завжди користується популярністю у чоловічої статі. Їй подобається фліртувати і жартувати, вона без сорому говорить компліменти і чоловікам, і жінкам.

Завдяки високому темпераментом вона виглядає сексуальною навіть у повсякденному одязі та без макіяжу. Вона надає велике значення фізичного контакту, любить обійми і поцілунки, із задоволенням займається любов’ю.

Альфа-самка може без зайвих зусиль отримувати від чоловіка все, що забажає: квіти, подарунки, прикраси, подорожі та ін Але через порожнього сектора “Логіка” вона буває легковажною, безтурботної і довірливою. Її наївністю можуть користуватися ненадійні, непорядні або лукаві люди. До знаменитих альфа-самкам відносяться Бріджит Бардо і Вікторія Боня.

Бета-самка в нумерології

В нумерології бета-самкою називають самодостатню і цілеспрямовану жінку, яка надає велике значення самореалізації. Вона володіє високими амбіціями і прагне досягти успіху в професії, наприклад, стати керівником або бізнес-леді. Колеги та ділові партнери сприймають її як серйозного, надійного і відповідального людини, тому вона швидко просувається по кар’єрних сходах.

Її стихія – це боротьба, суперництво і подолання перешкод. Вона буває жорсткою і навіть агресивною. У той же час у неї є такі якості, як доброта, чуйність і бажання допомагати слабким.

Бета-самці важливо бути авторитетом і досягати високих результатів у всіх сферах, тому вона прагне поєднувати роботу і особисте життя. Незважаючи на сталевий характер, вона має сильне почуття боргу, тому намагається бути гарною господинею і турботливою матір’ю.

Вона любить домінувати, керувати, контролювати, сперечатися, доводити правоту і давати поради, що викликає проблеми в сім’ї. Такі жінки нерідко вибирають чоловіки несерйозних, безпомічних і безініціативних чоловіків. Якщо ж чоловіком бета-самки стає сильний, вольовий і владний чоловік, то в парі виникають конфлікти і змагання – у кого вище посаду або більше дохід. Відомі бета-самки: Софі Лорен, Елізабет Тейлор, Равшана Куркова, Олена Шишкова.