Цифра 6-квадрат Піфагора: значення шістки для людини

Що означає цифра 6-квадрат Піфагора

Сектор з шістками розташовується в середині нижнього рядка Психоматрицы і називається “Праця”. Кількість цифр “шість” квадрат Піфагора показує, наскільки людина любить трудитися.

Від цього числа залежать наступні якості:

  • бажання займатися фізичною роботою, наприклад, виконувати домашні обов’язки;
  • уміння працювати руками – готувати, шити, малювати, майструвати, лагодити, будувати і т. д.;
  • здатність впливати на людей.

Комірка з цифрами 6 входить у дві лінії – “Звички” та “Побут”. На останній показник сектор “Труд” надає особливий вплив. Велика кількість шісток в середньому стовпці вказує на те, що людина схильний заробляти гроші руками, при цьому сфера може бути будь – який-від ремесла до музики.

Якщо шісток немає

Якщо у Психоматрице немає шісток, то у людини відсутня схильність до фізичного, ручного, копіткій праці. Він намагається уникати домашніх справ, наприклад, прибирання або щоденного готування, заробляє своїм інтелектом, а для хобі вибирає ті сфери, де не треба працювати руками.

Якщо при відсутності цифри 6 все ж виявляються таланти в рукоділлі, то вони пов’язані з іншими секторами, переважно з високою “Енергією” – це осередок з 22/222. Порожній квадрат “Праця” також може бути показником ліні.

6

Одна шістка в Матриці говорить про те, що якість присутній, але розвинене слабо. Це означає, що людина може займатися ручною працею під настрій, наприклад, готувати тільки по святах.

У нього може бути інтерес до рукоділля чи творчості: шиття, малювання, в’язання і т. д. Але результат праці буде залежати від кількості енергії. При її дефіциті (немає двійок або одна 2-ка) не варто розраховувати на акуратність або точність, оскільки показник 6 все ж не дає схильність до монотонної роботи.

66

Володаря двох шісток називають людиною з “золотими” руками, який любить порядок і красу. Він легко справляється з домашньою рутиною, оскільки прибирання і приготування їжі можуть приносити йому справжнє задоволення.

В професії він зазвичай вибирає кар’єру майстра б’юті-індустрії, кухарі, ювеліра, модельєра або іншого спеціаліста, який заробляє ручною працею. При цьому сильного інтересу до інтелектуальної сфері, наприклад, до читання або мистецтва, у нього немає. У повсякденному житті він проявляє практичність, любить заощаджувати та накопичувати.

666

Якщо по квадрату Піфагора людина має три цифри 6, то це означає, що у нього виражена не тільки схильність до ручної праці, але і уміння впливати на людей. Число 666 дає магічні здібності. Він вміє маніпулювати оточенням, доводити свою точку зору. Часто цікавиться психологією, містикою, окультизмом.

При такому показнику у дитини важливо направляти енергію в мирне русло, оскільки є великий ризик, що він займеться шахрайством. Володар 666 привертає багато уваги, тому нерідко стає об’єктом пересудів і пліток.

6666 і більше

Чотири шістки є посиленою комбінацією 666. В нумерології вважається, що у власника такого показника є код популярності. Він постійно перебуває в центрі уваги, тому може досягти великого успіху як публічна особа, наприклад, в шоу-бізнесі або політиці.

незалежно від чисел в інших клітинках цифри 6 в такій кількості роблять сильною лінію “Побут”, тобто людина в першу чергу цікавиться матеріальною стороною питання. Він не любить витрачати, але здатний багато заробляти. Шістки також входять у рядок “Звички”, що означає зацикленість на порядку в будинку.