Цифра 5-квадрат Піфагора: значення пятірки для логіки людини

Що означає цифра 5-квадрат Піфагора

Сектор з числом п’ять знаходиться в середині квадрата Піфагора і називається “Логіка”. Від кількості цифр 5 залежать здатності людини мислити стратегічно, аналізувати інформацію, вони визначають схильність до точних наук.

Ще одне значення п’ятірок у Піфагорійської нумерології – це розвинена інтуїція, яка в повсякденному житті допомагає будувати логічні ланцюжки і швидко знаходити правильне рішення у важкій ситуації.

Даний сектор входить відразу в чотири лінії Психоматрицы, тому має великий вплив на основні сфери: матеріальний статус (“Побут”), потреба в близьких відносинах і вимоги до партнера (“Родина”), рівень темпераменту і духовності. Він також пов’язаний з елементом “Пам’ять” (9), за рахунок якої логіку можна підсилювати або послаблювати (5 = 99, 55 = 9999).

Якщо п’ятірок немає

Уміння думати логічно – це здатність, властива всім людям. Тому якщо в квадраті Піфагора немає п’ятірок, то це ще не означає, що логіка геть відсутня. Але людині без 5 в Матриці потрібно набагато більше часу на обдумування, він схильний здійснювати необачні вчинки, часто допускати помилки або приймати вірне рішення тільки з другого разу.

З іншого боку, відсутність показника робить його фантазером. Його мрії не обмежені критичним мисленням, тому при великих зусиллях він здатний реалізувати самий неймовірний план.

5

Одна п’ятірка вказує на те, що якість виявляється, але слабо. Людина з однією 5 здатен мріяти і планувати, але для досягнення великих амбітних цілей йому краще заручитися підтримкою партнера з більш розвиненою логікою.

У володаря цифри “п’ять” є схильність не тільки до гуманітарних наук, але й до математики, техніки та програмування. Здібності можна посилити, якщо в Матриці також присутні дві і більше трійки і дев’ятки. Ці ж показники допомагають розвинути вроджену інтуїцію.

55

Дві п’ятірки – це показник сильної логіки. Власника такого коду можна назвати видатним стратегом, у нього є здібності розвивати кар’єру і в науці, і в бізнесі, і в аналітиці. Він вміє прораховувати на кілька кроків вперед, заздалегідь передбачає помилки, може передбачити різні варіанти розвитку подій, легко знаходить рішення в скрутній ситуації.

У повсякденному житті їй допомагає не лише гострий розум, але і розвинена інтуїція. Людини з 55 неможливо обдурити, оскільки він швидко зіставляє факти і бачить протиріччя.

555

Логіка 555 зазвичай “захоплюється” однієї з ліній: середнім стовпцем, який відповідає за матеріальну сферу і фінанси (частіше у чоловіка), або середньої рядком, яка називається “Сім’я” (частіше у жінок). При такому показнику у людини проявляється підвищений інтерес до грошей і їх накопичення або висока потреба у сімейних відносинах, яка також виражається і у вимогах до своїх рідних.

У цілому при такому коді п’ятірки активізуються лише в момент стресу, наприклад, коли необхідно терміново приймати рішення. В інших випадках з’являється так звана “лінь логіки”.

5555 і більше

Такий показник вважається перевантаженою логікою, тому в людини можуть виникати нав’язливі думки, перевтома через занадто активної роботи мозку.

Володар 5555 має сильну природну інтуїцію, аж до ясновидіння. Але критичне мислення заважає йому розвинути цю здатність – він схильний все ставити під сумнів. Потенціал сектора потрібно направляти в науку і бізнес, в іншому випадку він буде проявлятися як зайвий перфекціонізм, що може призвести до неврозів.